User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Dodanie nowych potworów do tasków

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    9 37.50%
  • Nie

    15 62.50%
Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Nowe Potworki Rook

  1. #1
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2007
    Posty
    85
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nowe Potworki Rook

    Witam.

    Mam propozycję a mianowicie dodanie nowych potworów rook ( Fender , Mudworm , Stone Golem , Giant Leaf ) do tasków u Npc Urlich oczywiście w rozsądnych ilościach do zabicia a w zamian za wykonanie zadania nagroda w postaci arte z tych mobów podobnie jak jest to zrobione na Antic.

    Mam nadzieję, że propozycja dobra oraz przydatna bo poza waste uh i małego loota nie ma pożytku z nich oczywiście exp jest ale nie dla małych lvl a w przeliczeniu na waste nie opłaci się ich bić w ogóle.

    Proszę o wypowiedzi graczy z rooka a nie osób które w ogóle z nimi nie miały styczności.

    Cytat Napisał KazekTu Zobacz post
    Powinni skupić się na nowych terenach, misjach czy przedmiotach, nowe potwory są zbędne mając tak szeroki wachlarz mobow. Jestem na nie.

    Tutaj nikt nie pisze o dodaniu nowych mobów tylko o dodanie już istniejących do tasków...
    Ostatnio edytowane przez Dinnedhel : 29-11-2018 o 01:26
    APO IS a dead Server

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dinnedhel Zobacz post
    Witam.

    Mam propozycję a mianowicie dodanie nowych potworów rook ( Fender , Mudworm , Stone Golem , Giant Leaf ) do tasków u Npc Urlich oczywiście w rozsądnych ilościach do zabicia a w zamian za wykonanie zadania nagroda w postaci arte z tych mobów podobnie jak jest to zrobione na Antic.
    Dobry pomysl ale mialo by to sens jak by nie bylo respow tak mieszanych jak sa. Dlatego tez ja proponuje zmienienie resp ze w danym miejscu wystepuja np Mudworm a w innym Stone Golem. Mianowice taskow dobry bardzo pomysl.

    Mam nadzieję, że propozycja dobra oraz przydatna bo poza waste uh i małego loota nie ma pożytku z nich oczywiście exp jest ale nie dla małych lvl a w przeliczeniu na waste nie opłaci się ich bić w ogóle.
    Z tym sie z Toba zgodze bo zanim dojde na resp gdzie wystepuja te moby w pojedynczych jednostkach ale jak wspomnialem wczesniej zmieszane tak czy siak to aby dojsc na ten resp musze podrodze albo ubic z 10 mobow albo przebiec z uzyciem oczywiscie kilkunastu uh.
    Dodam ze te respy wedlug mnie i pewnie nie tylko wedlug mnie sa beznadziejnie i bardzo niehlujnie zrobione. Moliscie sie bardziej postarac tak jak z antic ze kazdy mob ma osobny resp.

    Mam propozycję a mianowicie dodanie nowych potworów rook ( Fender , Mudworm , Stone Golem , Giant Leaf ) do tasków u Npc Urlich
    Co do tego sie nie zgodze do konca. Bo Urlich daje exp i pieniadze. Dlatego ja proponuje osobnego npc tak jak na antic do taskow. Z Urlich by bylo zbyt duzo przerobek. Nowy NPC mniej i rozsadniej ale umiejscowic gdzies by trzeba bylo tego nowego NPC od taskow i nagroda oczywiscie artefakt na nowe bosy.


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Magwere : 11-11-2018 o 16:30

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Potwory specjalnie zostały zrobione w taki sposób, aby dawały mały profit. Głownie chodzi o zdobywanie z nich specjalnych przedmiotów, dzięki którym dotrzemy na bosa, z którego wypada ciekawy przedmiot.

    Sam expiłem tam kilkadziesiąt godzin i powiem, że jest to najlepszy teren do najszybszego expienia solo. Oczywiście nie wliczam spierdolonych aren, które zniszczyły cały urok Rookgardu.

    #t
    Wystarczy, że dają dużo expa, a wam jeszcze źle.. Nie wszystko musi być dodane do tasków. Oczywiście, że jestem na nie.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, biegałem na nich 2.5k rookiem i szło bardzo wiele uh na oko trzeba z miesiąc locic 4 arte żeby wejść na bossa dlatego dobrym pomysłem byłoby dodanie ich do taskow ale żeby nagrodą był tylko i wyłącznie artefakt z danego potwora żadnych pieniędzy ani expa. Oczywiście z racji tego że jest lipny resp tych mobow nie można dać przesadzonej ilości potworów do zabicia.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na nie, zresztą nie wiem po co piszecie propozycje, skoro nic z tego nie wprowadzą, bo nawet na updejt śmieszny ludzie czekają już ponad rok xd a Ty o potworach marzysz...

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2018
    Posty
    16
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinni skupić się na nowych terenach, misjach czy przedmiotach, nowe potwory są zbędne mając tak szeroki wachlarz mobow. Jestem na nie.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ofc, że na nie?????
    rookgard - raty, rotwormy, minotaury ew. slime

    zaraz będziecie chcieli mieć tam profesje xDDD

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za! Powinni rozważyć opcje zmiany tasków pod aktualnie najchętniej zabijane mobki.

Podobne wątki

  1. Nowe potworki/itemy
    By Baki in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 22-08-2011, 15:53
  2. [ARMIA 7.6] nowe potworki
    By Hipcio Bercix in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 26-10-2008, 01:38
  3. Czy zdadz? sie nowe potworki ??
    By Knight Lukasz in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 14-10-2008, 10:19
  4. [armia 7.6] Nowe potworki
    By Night in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 07-10-2008, 19:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •