User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 9 z 9

Wątek: Uptejd.

  1. #1
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Uptejd.

    Hallo! Osoby grajace, logujace na ten OTS, chcieliby w koncu wiedziec czy macie zamiar dodac cos na server, obiecane, olane. Robienie najazdu raz na dwa tygodnie powaga nie przyciagnie graczy, prosto szczerze i bez pierdolenia, dajcie jakas informacje. Inna akcja, co sie odwalilo, ze bijac sie teraz poza eventem, normalnie w city, jest taki sam lag jak na evencie przy zgonie? gosc ma red hp, mozliwosc wrzucenia e ringa w tym czasie, da rade przezyc, a teraz padasz jak pet, zbugowane? specjalnie? czemu nie bylo informacji? bezsens, czekamy na odpowiedz kogos z administracji, kogos kto ma pojecie o rzeczywistosci servera.

    Osoby takie jak tucznik Michal, ignorujemy, pozdro.

  2. #2
    Geniusz Darkside Czarodziej's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wydaję mi sie że z aktualizacją zaczekają do dnia trzynastych urodzin serwera.

    A co do tego laga podczas śmierci występuję on w momencie zgonu czyli będąc martwym ringa nie użyjesz xD
    Ostatnio edytowane przez Darkside Czarodziej : 11-10-2018 o 05:45
    Darkside Sorcerer (1- 5044)
    .

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To jedno, ale ten lag nie występuje zawsze co ciekawe. Nie ma jakiejś reguły.

    A odnośnie aktualizacji było by miło żeby wgl ktoś zabrał głos na ten temat.
    Chcieli byśmy wiedzieć więcej niż mała zapowiedź z przed pół roku. Jakies wgl info konkretniejsze. Mam nadzieje ze w tym temacie Voltan, Rinson albo Martiis zabierze głos.

    @down
    Sashaa przecież wyraźnie pisze ze Twojej wypowiedzi nikt tutaj nie chce.
    Chciałem Ci napisać ze to Michał Tucznik to się Ciebie tyczyło.
    Ostatnio edytowane przez smerfus : 11-10-2018 o 17:11

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2018
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie wiem po co płaczesz.. Lagi przy zgonie są głównie na PvP evencie, normalnie zdarzają się one rzadko.

    Odnośnie aktualizacji, jak będą chcieli to się wypowiedzą.. Pewnie tylko sam Mortiis wie co się dzieje, dlatego taka cisza. Mogłeś się domyślić. :c

  5. #5
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Oct 2018
    Posty
    5
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mnie się wydaje, że cały "siupport" wyjechał za hajs z mydełek na Bahama i mają w piz**ch wasz płacz. Ale nie bójcie się, nie jesteście sami, hexera łączy się w "bulu" Pan Wielki Właściciel pewnie wypuścił już reklamę do tv i innych żródeł informacji o nadchodzących zmianach. Teraz może być już tylko lepiej. Pozdrawiam wszystkich fanów rozmazanego ekranu i wszystkich rpg'owców po Ahmedzie

    #t
    Tak na poważnie to mało jest osób, które chciały by coś robić przy tibii 7.6. Mortiis już do najmłodszych nie należy i pewnie ma wiele innych ciekawych rzeczy do roboty niż updejty na jakimś otsiku. Najważniejsze, stała liczba graczy=stały przychód z runek. Update nowych graczy nie przyciągnie i nie wpłynie na ilość sms'ków. Prawdziwi fani zostaną na APO do dechy regularnie donejtując serva ELO <3
    Ostatnio edytowane przez Randomyz76 : 11-10-2018 o 17:22

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2018
    Posty
    32
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dobry update, reklama i wpadliby nowi gracze a jesli nie oni to starzy by wrocili
    praca by sie zwrocila, bylby wiekszy przychod z runek, po konkretnym update graloby stale 80 osob ale przedewszystkim REKLAMA
    mortisowi sie chyba nie chce bo pewnie duzo zarabia w swojej pracy, inaczej krecilby hajs z otsika ale widocznie mu sie to nie oplaca
    apo idzie powoli na dol


    @Randomyz76
    taka jest prawda, mowie o dobrym update, duzo nowych map dla low i high lvli, jakies itemy, potwory + reklama w ktorej bylaby informacja o tym ze ots ma 13 lat i nie bylo resetu wiec gracz nie musi sie martwic o postac
    duzo starych graczy czesto wraca ale wychodza bo wieje nuda, nic nowego nie ma
    jakby zobaczyli nowosci to chetnie by wrocili
    ale to jest niewykonalne dla ekipy xD
    Ostatnio edytowane przez Desou : 11-10-2018 o 19:27

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Voltan czeka na Mortiisa spokojnie troszke cierpilwosci, wykonałes już wszystkie questy ze domagasz się update?


    Warto poczekać myśle że potrwa to najwyżej jeszcze 2 bądź 3 lata.


  8. #8
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wykonalem wszystkie :/

    KTOS SIE ODEZWIE, PROCZ RANDOMOW Z MAZURKA? ;S

    V
    to niezly no name from mazurek hehe
    Ostatnio edytowane przez Ketanol Dencabre : 11-10-2018 o 23:47

  9. #9
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    630
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przeciąga się, bo zwinęli sklep i nie mam jak po formacie dostać edytora map.



    A tak już zupełnie serio, to wiecie.. gdybym wiedział jak się potoczy cała ta sytuacja to nie robiłbym sobie dupy z gęby pisząc zapowiedź. W pojedynkę nikt nic nie może, ja i tak jestem rzadko, bo praca pochłania za dużo mojego czasu, reszta ludzi z zeszłorocznej rekrutacji stara się jak może, żeby Wam jakoś urozmaicić rozgrywkę, ale sami nie możemy wprowadzić żadnych zmian mimo szczerych chęci. Nie skłamię pisząc, że czekam na upa tak samo jak Wy, bo z tego co wiem praktycznie wszystko jest gotowe.
    Ostatnio edytowane przez Apendor : 22-10-2018 o 18:17
    Sky is the limit.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •