User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Yep or no yep

Głosujących
78. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    66 84.62%
  • Nie

    5 6.41%
  • Obojętne mi to.

    7 8.97%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 40 z 40

Wątek: [Bally] Zwi?kszenie ilo?ci zdobywanego do?wiadczenia.

  1. #21
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Doktor Watson Zobacz post
    Z jednej strony masz rację - z drugiej nie bardzo gdyż kiedyś był to jeden z najbardziej obleganych potworów (gdy nie było big respów kingów itp)

    Można nieco zwiększyć ilość exp ale nie aż tak drastycznie. Ewentualnie zmienić trochę ataków by był bardziej podobny do warda (mniej runek walił)
    Całkowicie się z tobą nie zgodzę. Bally był najbardziej obleganym mobem do czasu aż wprowadzone zostały respy na Senji tj. Fire Woman oraz expienie na Queenach stało się bardziej opłacalne [Can]. Jak ludzie wyexpili się na Ballach to przerzucili się na moby, na których szybciej wbijali poziomy, przecież to chyba logiczne. W dodatku z FW/Queenów był znacznie lepszy loot, gdzie z Ballów nie opłacało się niczego zbierać, była i w sumie jest to zwykła masówka do zbierania expa.

    Dwa, że jak Bally straci na sile to będzie mobem zbliżonym całkowicie do Ots Kinga, który jest banalny do zabicia... Bally musi być silne i właśnie jego siła jest odpowiednia. Sugeruję dodać z 50k-80k expa i expienie na nich znowu stanie się opłacalne.

    Cytat Napisał Doktor Watson Zobacz post
    ludzie expili na bally ciesząc się lvl'em w mniej niż 10 minut
    10 minut? Facet ja expiłem tam jak szalony [...zarex.rar] i miałem 17-18 minut lvl. W 10 minut to chyba 400 rp z blokerem miał poziom. ;S
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 06-08-2013 o 03:18

  2. #22
    Mistrz dedukcji xD Doktor Watson's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Londyn, tuż obok Sherlocka
    Posty
    159
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Całkowicie się z tobą nie zgodzę. Bally był najbardziej obleganym mobem do czasu aż wprowadzone zostały respy na Senji tj. Fire Woman oraz expienie na Queenach stało się bardziej opłacalne [Can]. Jak ludzie wyexpili się na Ballach to przerzucili się na moby, na których szybciej wbijali poziomy, przecież to chyba logiczne. W dodatku z FW/Queenów był znacznie lepszy loot, gdzie z Ballów nie opłacało się niczego zbierać, była i w sumie jest to zwykła masówka do zbierania expa.

    Dwa, że jak Bally straci na sile to będzie mobem zbliżonym całkowicie do Os Kinga, który jest banalny do zabicia... Bally musi być silne i właśnie jego siła jest odpowiednia. Sugeruję dodać z 50k-80k expa i expienie na nich znowu stanie się opłacalne.
    Akurat jak wprowadzili fw to nadal ludzie expili na bally ciesząc się lvl'em w mniej niż 10 minut

    Ale słusznie mówisz, że tyle a nie więcej expa :P Co za dużo to nie zdrowo
    Marecki



  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dodawali Bally, to dali tylko 200k exp, bo można było je masowo zabijać. EK brał po 5 bally i miał 1mln expa, ale wtedy był tylko 1 resp z 3 Ots Kingami na Can, a reszta respów kingów była po 2. Jeśli Bally daje 200k exp to nie opłaca się go bić, jeśli na Lost Island można sobie zlurować 6-8 kingów, które dają 190k exp, a są o wiele słabsze niż Bally.

    Jestem na tak.
    Ostatnio edytowane przez Nines Ore : 03-08-2013 o 16:00

  4. #24
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Również na tak, ale trzeba by było dać im tyle expa, żeby teraz każdy z innych nie zaczął bić tylko je, bo za pare dni była by znowu ankieta ze ludzie bija teraz tylko te moby a inne stoją puste.

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Rack City
    Posty
    755
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak gadacie, ze respy bally byly oblegane, ale pomyslcie jakie wtedy byly potwory, na ktorych mozna bylo expic na taka masowke? ;s
    Ogolnie jestem na tak.

  6. #26
    Nowicjusz Sir Rambo's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest sporo respów które praktycznie się marnują. Jak najbardziej za tym aby Bally dawał więcej expa.
    Ożywić troszkę stare dobre respy !!

  7. #27
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Oczywiście na tak. Znów większość graczy do 1,1k lvl'a, by tam expiła. Te respy poszły w zapomnienie, więc czemu by ich nie odświeżyć, właśnie poprzez zwiększenie expa za Bally? Propozycja godna przemyślenia!
    Osobiście siedziałem na nich do 1.3k! Jak już wielu moich poprzedników napisało, bally były czołowym potworem. Pamiętam nie zliczoną ilość kłótni o resp "big +zamek albo orba" - piękne czasy. Dzisiejsi gracze nawet chyba nie wiedzą o istnieniu owych respów na ank! Zwiększenie z nich zdobywanego doświadczenia powinno odświeżyć owe respy, a za razem same bally.

  8. #28
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 265
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    orb/zamek/big wykorzystują tylko i wyłącznie osoby, które znają te respy (ja i moje ziąki, bo taki adasik aka mamed z 2011 sie urwał i nie kuma czaczy), a obecnie jest tyle możliwości, że taki piękny teren jak bally ank marnuje swój potencjał (really, świetna robota Tygrys!)

    także jak pisałem wcześniej, podnieście tego expa!
    Ostatnio edytowane przez Demon : 06-08-2013 o 02:47
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  9. #29
    Nabijacz postów Kimus The Master's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście, że jestem na TAK! Przecież te respy są tylko odwiedzane gdy się wykonuje quest na ciacho czy też orb...
    Ostatnio edytowane przez Kimus The Master : 07-08-2013 o 20:13

  10. #30
    Łowca postów elmO.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    203
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kaziu oczywiście najlepsze propozycję Jestem na TAK na senji i ank można na nich wycisnąć co najlepsze + jak by dawały więcej expa to by była bajka

  11. #31
    Łowca postów `Rapi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    244
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra, dobra. Tyle ludzi jest na tak, a żaden członek ekipy nie napisał ani słowa na ten temat, wątpię że cokolwiek z tego będzie :/
    성실

  12. #32
    Nowicjusz Horcius's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Miasto
    Łódź
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Obojętnie.

    Tak, kiedyś się tam expiło, lecz teraz na APO gra tyle osób, że tych "wygodniejszych" potworów i lepszych respów starczy dla każdego i wydaję mi się, że nawet po zwiększeniu expa za Bally, ich tereny nadal będą opustoszałe.
    [Main] - Horcius
    [Rook] - Horcius Rook

  13. #33
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Miasto
    Eudezet
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście jestem za poprawieniem expa za bally sam tam expiłem za starych czasów zajebista mapka Poprawić :P

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    dobra propozycja, godna dodania. Expiłem na nich, co prawda jest mało expa ale też denerwujące są palenie ciał, z których nie mozna nic wziąć
    Ostatnio edytowane przez agresorek : 19-08-2013 o 21:05

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Rawa Mazowiecka
    Posty
    275
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za zwiększeniem expa z tego potwora + można nieco poprawić wypadanie całego demon seta.

  16. #36
    Nowicjusz Jarab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za! Pamiętam jak one zostały dodane po raz pierwszy kiedy jeszcze największy lvl to był 800! Mogli by nieco poprawić expa i loota ponieważ te respy z bally są dobre.

  17. #37
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na TAK wkoncu by ktos brał taski na nie. Przydalo by sie zeby ulepszyli bally wtedy byl by zajebisty exp i loot ;]

  18. #38
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Uhuhu od razu przypomnialo mi sie maniaczenie na Bally senja Joogolasem . Oczywiscie jestem na tak, w pewnym momencie wszyscy przestali expic na Bally bo pojawily sie nowe miejscowki gdzie mozna bylo szybciej wbijac poziom. Pamietam jeszcze ze Bally rp'kiem bez loota, z g boltem to byl dla od 650 do nawet 1250lvl najszybszy exp na servie.. Fajnie by bylo, gdyby Bally powrocilo do dawnej swietnosci i ludzie by na nich expili, bo jest duzo bardzo fajnych miejscowek z nimi

  19. #39
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja została wysłana do Mortiisa. Zamykam.

  20. #40
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem nie ma sensu powiększać ilość exp za tego potwora. Obniżę po prostu jego hp mniej więcej o połowę i po problemie.

Podobne wątki

  1. Zwi?kszenie ceny sl
    By Midas in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni Post / Autor: 07-02-2010, 16:09
  2. Zwi?kszenie exp
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni Post / Autor: 31-12-2009, 10:29
  3. Zwi?kszenie VIP Listy...
    By Meen in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 24-10-2009, 01:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •