User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 24

Wątek: ☺ ♥ ► Prezentacje By Mr Fsza ◄ ♥ ☺

  1. #1
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Miłego oglądania ; >

    niektóre momenty są trochę nie do przeczytania ; d



    Prezentacja nr II

    http://www.youtube.com/watch?v=Fk3kBDgTvzM
    Ostatnio edytowane przez Mr Fsza : 21-02-2012 o 11:39
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  2. #2
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sory ziom, ale nie dotrwalem nawet do 1/4 bez przewijania xd

    jak dla mnie lipa, nudne jak flaki z olejem... 2/10

    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    Pierwsza prezentacja jak już napisałem była tylko testem, więc postanowiłem zrobić drugą .

    http://www.youtube.com/watch?v=Fk3kBDgTvzM

    Oceńcie sami. Mam nadzieje, że będzie wam się podobać .



    Nie wiem ziomek co mi nie pasuje, ale to jest tak slabe, ze nie moglem ogladac do konca.. poprawiles jakosc, ale to nadal jest slaby shit... do polowy filmiku w ogole sie nic nie dzieje, a w 2 polowie niby cos jest, ale to cos zwyklem nazywac stypa ...

    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    Up chętnie poczekam na twoją dobrą prezentacje .

    Ja sie tym nie zajmuje, jestem zdania, ze jesli juz mam cos robic, to tak by bylo to zajebiste, a ty w przeciwienstwie do mnie robisz cos na odpierdol i uwazasz, ze bedzie ok...


    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post

    Boonek sorry nie w przeciwieństwie do ciebie, bo ty wcale nie masz. Zresztą sam napisałeś, więc czemu masz zamiar pisać tak ?


    #edit dajesz to tutaj, czyli musisz sie liczyc z krytyka, twoja prezentacja jest godna pogardy, marne gówno wiec nie oczekuj, ze kazdy bedzie ci lizal dupe i da pozytywna ocene bo straciles zycie na 3 lata i wbiles 1k na roku :]
    Ostatnio edytowane przez Xelix : 27-02-2012 o 23:26

  3. #3
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Miasto
    Lubuskie
    Posty
    150
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Prezentacja jest jak najbardziej okej. Tylko mogłes nagrac w HD xD. Chyba pierwsza prezentacja o rookgardzie. (:

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Posty
    39
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    -1, Brak jakości HD, poza tym całokształt jest lipny. Nagromadzenie czasowników typu "są" i innych... 3/10

  5. #5
    Łowca postów Anonimowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    299
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał KaMaCz Zobacz post
    Prezentacja jest jak najbardziej okej. Tylko mogłes nagrac w HD xD. Chyba pierwsza prezentacja o rookgardzie. (:
    Sorki kotuś, ale to nie jest prezentacja o rookgardzie :> Nie oglądałeś-nie oceniaj!

    @Topic
    Brakuje filmików, pokaz slajdów stworzony w WMP? Nie wydaje mi się, żebyś zrobił to w lepszym programie. Dużo screenów nieczytelnych, zrobione trochę na szybkiego, chciałeś się "nachapać" minimalnym kosztem-tak się nie da. Jakoś 240p jest zdecydowanie za niska jak na tą pixelozę. Lepiej poświęcić więcej czasu, włożyć więcej pracy i stworzyć coś lepszego. Na forum masz poradnik jak korzystać z HyperCam 2, znajdź poradnik nawet do głupiego SV i wtedy zacznij się bawić. Jedyny + moim zdaniem to za czas trwania.

  6. #6
    Veni, vidi, vici #2015 #2016 Arab's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 908
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogólnie fajna prezentacja, tylko mogłoby być mniej napisane a więcej Filmu ale 7/10 XD

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1 364
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trochę słaba jakoś ale reszta jest okey.

  8. #8
    Średnio zaawansowany Indu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    30
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    nie jest az tak zle jak to boonek ujol tylko slaba jakosc ;p

  9. #9
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najgorsza prezentacja, która dotychczas została stworzona. Jakość... tego nawet jakością nie można nazwać. Muzyka do dupy. Do tego niektóre napisu trwają za krótko, a inne za długo. Nad składnią tez możesz popracować. Po około minucie chciałem wyłączyć, ale miałem nadzieję, że potem się coś poprawi. Niestety myliłem się. Lepiej wracaj do expa, a prezentacje zostaw innym.

    Ocena 0/10

    @down
    Mam prawo do wyrażenia swojej opinii
    @Mr Fsza
    Priorytetem jest jakość, więc jak chcesz, aby druga prezentacja nadawała się do oglądania to minimum 480p. Na tych filmikach nawet nie widać co ci odpisywał NPC, więc o czym ty chcesz polemizować? Taka prezentacja zniechęca nowego gracza...
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 20-02-2012 o 00:29

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Najgorsza prezentacja, która dotychczas została stworzona. Jakość... tego nawet jakością nie można nazwać. Muzyka do dupy. Do tego niektóre napisu trwają za krótko, a inne za długo. Nad składnią tez możesz popracować. Po około minucie chciałem wyłączyć, ale miałem nadzieję, że potem się coś poprawi. Niestety myliłem się. Lepiej wracaj do expa, a prezentacje zostaw innym.

    Ocena 0/10
    Nie każdy potrafi robić prezentacje :< Fsza, + za chęci w robieniu, bo pewnie to twoja pierwsza prezentacja, która kiedy kolwiek zrobiłeś. Muzyka mi się podoba, bo to dobra nutka Troszke słabo widać niektóre screeny, ale jak najbardziej Okej, może nie będzie nagrody od Tygrysa, ale fakt się liczy, że coś zrobiłeś
    Pozdro.

  11. #11
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nagrody nie muszę mieć to po pierwsze
    po drugie zrobię lepszą bo na samym początku nie ogarniałem jednego programu, ale teraz się dużo pobawiłem i już umiem znakomicie więc nagrody teraz nie chce jak zasłużę to dostanę za tą drugą jako za pierwsza bo ta pierwsza to tylko taki test.

    Splaxor - Napisałem wczoraj na twój temat coś i już płaczesz już się żalisz zaraz dasz mi warna? Nie myśl sobie, że jak masz moderatora to ci wszystko wolno ..
    Ostatnio edytowane przez Mr Fsza : 20-02-2012 o 00:26
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    48
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Splaxor Zobacz post
    Najgorsza prezentacja, która dotychczas została stworzona. Jakość... tego nawet jakością nie można nazwać. Muzyka do dupy. Do tego niektóre napisu trwają za krótko, a inne za długo. Nad składnią tez możesz popracować. Po około minucie chciałem wyłączyć, ale miałem nadzieję, że potem się coś poprawi. Niestety myliłem się. Lepiej wracaj do expa, a prezentacje zostaw innym.

    Ocena 0/10

    @down
    Mam prawo do wyrażenia swojej opinii
    @Mr Fsza
    Priorytetem jest jakość, więc jak chcesz, aby druga prezentacja nadawała się do oglądania to minimum 480p. Na tych filmikach nawet nie widać co ci odpisywał NPC, więc o czym ty chcesz polemizować? Taka prezentacja zniechęca nowego gracza...
    Cytat Napisał Mr Fsza Zobacz post
    Splaxor - Napisałem wczoraj na twój temat coś i już płaczesz już się żalisz zaraz dasz mi warna? Nie myśl sobie, że jak masz moderatora to ci wszystko wolno ..

    Nic nowego, splaxorowi napisz slowo prawdy to sie poplacze i da ci warna :] Jak takie dziecko, ale cóż... prawda bywa bolesna...


    #co do prezentacji - nie podoba mi sie


    #down ciekawe w jakim jezyku skoro twoj angielski ogranicza sie do "hi, bye, sell, buy"

    Cytat Napisał Tygrys Zobacz post
    Gdyby nie ta jakość, gdzie w niektórych momentach możemy jedynie zgadywać co gdzie pisze, to pewnie nagroda byłaby lepsza. Jednak sama prezentacja jest dość dobra, ciekawe rzeczy pokazałeś.

    Otrzymujesz (gdyby nie jakość, byłoby lepiej): 7 dni PACC.

    Mam rozumieć, że na postać "Mr Fsza", zgadza się?

    Jest napisane kochanie, jest napisane :]


    #t juz pisalem, nie podoba mi sie
    Ostatnio edytowane przez Xelix : 27-02-2012 o 23:27

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    137
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oj Kamilu przesadziles troche ze swoja ocena, mi sie osobiscie podobalo, a sama zaczynam/gram na rooku (:
    Troche nie wyraznie niektore ss'y ale poza tym calosc spoko xd
    Mam nadzieje, ze pojawia sie nowi gracze na Apo, jesli nie na main to na rook'u, osobiscie mialam dzis "przyjemnosc" rozmowy z brazolem O.o

  14. #14
    Admin

    Tygrys's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    P-śl
    Posty
    1 046
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gdyby nie ta jakość, gdzie w niektórych momentach możemy jedynie zgadywać co gdzie pisze, to pewnie nagroda byłaby lepsza. Jednak sama prezentacja jest dość dobra, ciekawe rzeczy pokazałeś.

    Otrzymujesz (gdyby nie jakość, byłoby lepiej): 7 dni PACC.

    Mam rozumieć, że na postać "Mr Fsza", zgadza się?

  15. #15
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pierwsza prezentacja jak już napisałem była tylko testem, więc postanowiłem zrobić drugą .



    Oceńcie sami. Mam nadzieje, że będzie wam się podobać .
    Ostatnio edytowane przez Tygrys : 27-02-2012 o 10:52
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    10 minutowa prezentacja to już jest coś :P
    Owiele lepsza niż pierwsza, podoba mi sie
    Widać, że troszke włożyłeś w tą prace

  17. #17
    Zaawansowany Mti Rookstayer's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    Paderborn
    Posty
    62
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No już ładna prezentacja, wszystko dobrze opisane.
    Ja tam wole więcej akcji, mniej opisów, ale to też "zachęca do gry"
    Tak więc gratuluję i czekam na następne

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Posty
    131
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No no widze fsze ze z ta prezentacja sie postarales.
    moim zdaniem 10% lepsza od popszedniej ale to dopiero byly twoje poczatki robienia prezentacji.
    10/10

  19. #19
    Master Atom! Mr Fsza's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Miasto
    Olkusz
    Posty
    1 420
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Up chętnie poczekam na twoją dobrą prezentacje .

    Trochę jedynie początek mogłem dać na końcu być może zrobię kiedyś III prezentacje ale już zaprezentuje main jak i rook .

    Boonek sorry nie w przeciwieństwie do ciebie, bo ty wcale nie masz. Zresztą sam napisałeś, więc czemu masz zamiar pisać tak ?



    ↓ niżej ↓ ja wiem ;d ↓
    Ostatnio edytowane przez Mr Fsza : 22-02-2012 o 12:41
    200lvl=top-6#300lvl=top-4# 400lvl=top-3# 500lvl=top-2 #600lvl=top-1 #700lvl=top-1 #800lvl=top-1# 900lvl=top-1# 1000lvl=top1# 1100lvl=top1# 1200lvl=top 1 od 501 - 1215 - 02.04.2010r - 15.07.2014 1-1215 /



  20. #20
    Dżem na 100% Splaxor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Miasto
    50° 25' N i 18° 91' E
    Posty
    1 814
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oglądam i będę pisał co jakiś czas ogólnie wrażenie. Zacznę od jakości. Już lepsza, ale nadal to za mało. Postaraj się 480. Muzyka ciut lepsza, ale nadal nie powala. Co do mapy to pokazałeś ją dość chaotycznie. Dosłownie napierdalasz tymi zakładkami potwory, questy. Od 2:50 - 2:59 jakiś dziwny zawias. Pokazanie miejsca wody uzdrawiającej duży plus. Nie wiedziałem o tym. Arena pokazywana za długo. Te ssy z najazdów lepiej, aby były normalne, a co do opisów w filmie to proponuję używać polskich znaków. W 5:29 coś chyba nie wyszło bo ten napis znikł jak szalony. Nie ma opcji przeczytać go całego nawet cofając i zatrzymując prezentacje. Co do napisów w grze to widać różnicę. Zmieniłeś tylko jakość na troszkę wyższą i od razu jest lepiej. 5:32 "Jest wiele misji wymagających myślenia" 6:08 "Jest wiele questów wymagających myślenia" Nie prościej było napisać od razu, że jest wiele misji i questów wymagających myślenia załączając zdjęcia misji i questów? Co do filmików z ukrytymi TP to są fajne, ale też jakoś chaotycznie nagrane. W niektórych momentach wygląda to jak jeden resp. 8:00 kolejna pomyłka "Możemy też zmienić płeć za dobrą sumę" powinno chyba być drobną. Przy informacji o możliwości przerabiania domków mogłeś jakiś pokazać, aby gracze widzieli jak to mniej więcej wygląda. 9:24 "polski i angielski" z małej ma być, ale uznam, że są z dużej bo chciałeś to podkreślić.
    9:36 "OTS istnieje już ponad 6 lat i jest najlepszych(?)... 9:52 "Zagraj na tym severze (?)

    Troszkę się rozpisałem, a teraz ogólne wnioski.

    PLUSY
    • Jakość poprawiona
    • Niektóre filmiki
    • Pokazanie miejsca z wodą uzdrawiającą

    MINUSY
    • Muzyka
    • Długość prezentacji - za długa
    • Literówki


    Ogólne wrażenie 5/10

    P.S. Analizowałem ten film ponad 20 minut bo aż mnie wylogowało z forum podczas pisania posta. Czekam na kolejną prezentację!
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 22-02-2012 o 13:07

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 71
    Ostatni Post / Autor: 24-02-2012, 21:01
  2. Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 23-02-2012, 07:39
  3. ~☺♥♥Niodek&Merfius&Choowder&LAJF♥♥☺~
    By Miodek in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni Post / Autor: 15-02-2012, 18:54
  4. Prezentacje
    By Silkroad in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni Post / Autor: 07-01-2009, 20:33

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •