User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 27

Wątek: Choinka

  1. #1
    Zaawansowany Shakur Shooter !!!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Rydułtowy
    Posty
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Choinka

    Co to ma być choinka postawiona w miejscach co pare ludzi tylko moglo je bić a reszta sie gapiła wgle choinka powiina być tylko na święta a nie co pare dni troszke dziwne że biberek był 1 przy choince i po jego banie postawione zostały co myślicie że ludzie bd grać jak choinke postawicie tak niejest tylko sie wkurwia jak tylko paru ludzi je bije powinna być postawiona na pustynii żal mi ekipy i tego co robił ten najazd
    Old Shakur Shooter 1633-1688 Old Guzik 591-667
    Tan Palladyn 1510-1536 Don Critical 1156-1171
    Krzys Tiger 1455-1503 Skeptikz 1427-1438
    Ramius Pephilvola 1669-1684 Dejvid 681-707
    Sfera 689-736 Ziuta Knight 751-920 Koniec Z Apo 4 ever

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co ty tak płaczesz o wszystko płaczku..
    Pierw o unbana Biberka, a teraz o najazd

    Choinki Stawiają nie po to, aby więcej ludzi grało, lecz po to, aby było urozmaicenie, a nie ciągły monotonny exp, więc nie rozumiem twojego twierdzenia. Zazdrościsz, że inni bili, a ty nie

    Śmiech na sali, oraz Beka z Ciebie.
    Temat do kosza.

    @
    Teraz Rinson się fochnie i w ogóle nie będzie robił najazdów XD

  3. #3
    Zaawansowany Mr$ Quean's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Addis Abeba
    Posty
    60
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zgadzam się, a po 2 nikt nie napisał, że chionka jest postawiona i żeby szukać tylko napisał Rinson że choinka będzie u Dilera. Skąd ktoś miał wiedzieć że już jest postawiona? I dziwne jest to że h lvle odrazu wiedziały gdzie jest choinka. BEKA. A po 3 Rinson mógłby użyć mózgu i nie dawać choinki w budzie gdzie max 10 osób ją biło.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Miasto
    Snk <.>
    Posty
    114
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem tak.

    Choinka - albo zdobedziesz expa albo nie zdobedziesz.

    Czasem stawiaja nam ja do Npc,a czasem biegaja te gowna po miescie.

    Nie rozumie tego placzu, no ale od tego nie da sie uwolnic, nie da rady kazdego zadowolic.

    Pozdrawiam

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Miasto
    W dupię
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    w 100% popieram Shakura, to była jakaś błazenada robiąc coś takiego Moje jest zdanie takie choinki na swięta a nie co tydzień.Albo najlepiej wcale ich nie powinno być.Jak się bawić to całym serwerem a nie w pare osób.Rison pomyśl troche

  6. #6
    VIP Ferrum's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    528
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przyznam, że nie czytałem dokładnie poprzednich postów, ale..

    Skoro Rinson uprzedził Was o choince, którą ma zamiar postawić to wszystko w porządku, napisał wyraźnie - koło Delira. Nie rozumiem tak więc pretensji skierowanych w jego stronę. Choinka na święta powiadacie? Później my, administracja dostajemy w zamian od Was opieprz, a to brak najazdów, a to się nic nie dzieje.. To jak wam dogodzić? Może na to mi ktoś odpowie?

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Miasto
    W dupię
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ferrum tego nie można nazwać najazdem Zazwyczaj najazd jest organizowany z potworów typu apo,kingi etc.A nie potwór który stoi i nic nie robi ! Jak mówiłem był to idiotyzm Nigdy nie miałem pretensji z braku choinek,ale robienie najazdów za ladą npc ?? GRATULUJĘ

  8. #8
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 021
    Mentioned
    48 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wyraźnie pisałem, pierwsza choinka w okolicach Domu Weselnego, co do drugiej napisałem jedynie "szukajcie". Na czerwono i do wszystkich.
    Muszę jakoś trapować choinkę, żebyście nie mogli zebrać prezentów... prezenty dostaniecie na święta. Poza tym, nawet jakbym ją dał na środku City i byście ją trapnęli, zejdzie się 30 osób i znów ktoś będzie płakał, że nie bił choinki bo źle postawiona. To nie, że źle postawiona, tylko dużo ludzi się schodzi. Kto pierwszy ten lepszy - prosta sprawa.

    @down
    Aha, dobrze wiedzieć... szczególnie, że jak dawałem choinkę wcześniej (a było to chyba tylko 2 razy) to była za ladą u Delira w City).
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 02-11-2012 o 08:49

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Miasto
    W dupię
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rison nie raz robiłeś choinki w city które wolno biegały i nikt nie miał problemów.Teraz nagle każdy ma i z tym się zgodzę Nie tłumacz się

  10. #10
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    63
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Boże jak mi się takie posty czyta to mi się płakać chce po prostu... Rinson zrobił choinki, żeby ludzie powychodzili z respów, a wy płaczecie.. Ja też nawet hita nie zadałem choince i co płacze? nie. Ogarnijcie się z tym płaczem bo zaraz żadnych najazdów nie będzie i się zacznie dopiero płacz ..

  11. #11
    Nabijacz postów Kimus The Master's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2011
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    592
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie dawajcie wcale choinki i bedzie po sprawie za to będzie płacz o coś innego i tak w kółko
    normalnie jak dzieci...

  12. #12
    Nowicjusz Meden's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Miasto
    Łódź
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No cos dawno nie bylo najazdu tylko te choinki co może byc je kilka osób. Zróbcie jakis porządny najazd i niech za niego nie bierze sie Rinson... To co on robi na servie to kpina...

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2012
    Posty
    111
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najazdy: Czasami płacz że za dużo dobrych mobów (przyznam się że ja się ostro spinałem jak Bleyn dał ponad 3x miniony na sky)
    Brak najazdów: No i jak wy chcecie odbudować APO spowrotem jak tu nic się nie dzieje?
    Najazdy, ale wy się na niego nie dostaliście: Weź daj jeszcze jedną choinkę, bo ***** nie zdążyłem na najazd
    GM Wam odmówi next choinki, albo da ją gdzie chce: No i co to ma być ***** za najazd że tylko 10 typa sobie bije? Ja pierdole, weź pomyśl trochę

    Cytat Napisał Ferrum Zobacz post
    To jak wam dogodzić? Może na to mi ktoś odpowie?
    Ferrum, nie da się dogodzić nikomu

    Jak są np. najazdy na ank silniejszych mobów to te 2k płaczą że tylko 3k mogą tam iść i nie padną
    Na pustyni jak jest do 1k najazd to te 2k się wpierdolą i nie ma zabawy, jak dostaną ostrzeżenie i bana to będą płakać
    To chyba wszystko z mojej strony

  14. #14
    Uzależniony rumun's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Miasto
    hushushush
    Posty
    748
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hahahahahah wiedzialem ze jakis noob zrobi temat!

    Mowi sie trudno mogles pierwszy przyjsc;]
    Ja stalem jako pierwszy ale wbilem tylko 40% bo zlapalem debuga i nie placze jakos;]
    Avengo 3093-3201
    Rumun 1-1860

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Miasto
    W dupię
    Posty
    53
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ktoś tu płacze? Chyba raczej nie ... Ja też nie biłem i mam to gdzieś,ale nazwanie tego najazdem było głupie Poprostu chodzi o sam fakt robienia najazdów, nie wiem jak wy,ale porównanie najazdów z dziś do robionych kiedyś nie ma porównania.Bo teraz chodzi tylko o to ko 1 ten lepszy a tam każdy równe szanse

  16. #16
    Zaawansowany Shakur Shooter !!!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Miasto
    Rydułtowy
    Posty
    86
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ta my nie płaczemy tylko jak daje choinke to niech da w city aby se latala a nie w npc gdzie tylko pare ludzi ja bije albo na pustyni i dziwne bylo to że h lvl odrazu wiedziały gdzie ona jest a reszta stała w city kolo delira pewnie ktos napisal komus z nich gdzie ona jest
    Ostatnio edytowane przez Shakur Shooter !!! : 01-11-2012 o 22:07
    Old Shakur Shooter 1633-1688 Old Guzik 591-667
    Tan Palladyn 1510-1536 Don Critical 1156-1171
    Krzys Tiger 1455-1503 Skeptikz 1427-1438
    Ramius Pephilvola 1669-1684 Dejvid 681-707
    Sfera 689-736 Ziuta Knight 751-920 Koniec Z Apo 4 ever

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To było troche dziwne gdyż było napisane obok "Któregoś" Delira, to prawda że bilo pare osób a reszta stała i siępatrzyła. Moim zdaniem chujowa lokalizacja Choinki ale cóż jak nie tym razem to następnym wbije na niej lvl. BEZ PŁACZU !!!

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    370
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dziwne jest to że nie ma świąt i są choinki. Nie wiem nie biłem ,nie było mnie.
    Ale jak ktoś up napisał To ject chyba sposób by więcej osób grało na serwerze chodź to nie uratuje jego sytuacji. Jakie tam urozmaicenie bijesz ją 5 min złapiesz 10 debugów a expa dostaniesz tyle co na dzień.

  19. #19
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Wyraźnie pisałem, pierwsza choinka w okolicach Domu Weselnego, co do drugiej napisałem jedynie "szukajcie". Na czerwono i do wszystkich.
    Muszę jakoś trapować choinkę, żebyście nie mogli zebrać prezentów... prezenty dostaniecie na święta. Poza tym, nawet jakbym ją dał na środku City i byście ją trapnęli, zejdzie się 30 osób i znów ktoś będzie płakał, że nie bił choinki bo źle postawiona. To nie, że źle postawiona, tylko dużo ludzi się schodzi. Kto pierwszy ten lepszy - prosta sprawa.
    najlepiej jakbyś trapnął ją przy jakiś schodach , tak by kilka osób było w 1 kratce, tak np. zrobili ludzie na rooku z dynią; p

    @top
    ciągle płaczesz o tego biberka, beka z ciebie. Rinson powinien postawic danego moba pod twoim nosem zebys tyle nie plakal?

  20. #20
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Choinka powinna być na święta, nie teraz, szczególnie, że mnie online nie było. Wszystkich świętych nie kojarzy się z choinkami. : [

Podobne wątki

  1. Choinka
    By Daroo in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 26-12-2011, 20:52
  2. Choinka
    By Krulowiec in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni Post / Autor: 26-12-2011, 20:51
  3. Choinka.
    By Miarek in forum Bugi
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni Post / Autor: 24-12-2011, 10:16

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •