User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes za?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 21.74%
  • Nie

    18 78.26%
Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Doladowania Amuletow

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Doladowania Amuletow

    Czyz nie przydatna opcja byloby aby moc doladowywac amulety typu YB,Pandemonim,sof,i wigned SL'ami ktore dropimy z mobow. I tak malo kto to kupuje wiekszosc ludzi tego nie zbiera jak juz ktos kupi to cena jest smieszna a tak zawsze laczyloby sie w czesci z dropem gdzie mozna vbyloby to wykorzystac do doladowania naszych amuletow.


    Pytanie do sondy : Czy jestes za dodaniem mozliwosci ladowania??

  2. #2
    VIP Dementor's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    622
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Większość graczy chce, żeby zwiększyć straty po śmierci (ceny amuletów), a Ty chciałbyś, aby było jeszcze łatwiej i taniej? Oczywiście jestem na nie, gdyby zostało to wproadzone cena sl'a automatycznie poszłaby w górę, nowe osoby miałby ciężej,a z kolei dla h leveli którzy używają perfect amuletu dawałoby to większy zarobek, może i nieznaczny, ale jednak. Niby drobna zmiana, ale niosłaby za sobą kilka innych rozwiązań, które obiektywnie patrząc raczej nie byłyby korzystne.
    Misiaczek Zabijaka 2633-2752
    Dark Bartek 2213-2746 ; 2786-2796
    Lonkey 1467-1517
    Lee Shoter 702-... [815]

  3. #3
    Gaduła Novi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    140
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Również jestem na nie. I jestem za zwiększeniem poszczególnych cen doładowania amuletu.
    Soft, winged - 2sc /1 use
    Pandemonium 3 sc/1 use
    Yb 5sc / 1 use
    Niby drobna zmiana a może ciut kasy by ubyło.
    Novi 1-...

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2014
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no jasne zwiekszyc ceny doladowan amuletow ktore przez cale istnienie serva byly w tej samej cenie a teraz dojebac dla innych graczy ceny z kosmosu. cena sla jest stala wiec jaka roznica bylaby kupic sla od npc za 1sc a od gracza za 1sc ?? zaoszczedzenie w drodze do npc czasu i grosza..

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2014
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    181
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sl to najtansza opcja ochrony przed smiercia i nie gadaj glupot ze NIKT nie zbiera... Osoby z poziomami powyzej 2.5k moze i nie zbieraja za czesto (chociaz zapewne wiele osob zbiera) ale niskie lvle chetnie biora sle z cial potworow chocby po to aby potem sprzedac gbp za 2-3kcc :] zarobek jest? jest.. a i kupujacemu to na reke poniewaz placi mniej za smierc ..


    Ofc jestem na nie

  6. #6
    Średnio zaawansowany kornikowy's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2013
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na NIE. Niech zostanie tak jak jest.

    Niech robią co się przyda w grze, a nie takie głupie doładowanie AMULETÓW. Są ważniejsze sprawy jak: Reklama, Uptad'e i BALANS.

    Jak poprawią BALANS, to może coś z tego serwa być.Także jak serwer chcą uratować, niech dodają UPTAD'E w terminie nie spóźnione.

    Tyle dodam do tego TEMATU.

    Oficjalnie, to głupia propozycja i jestem na NIE.
    Trepq 1.- 1255/1260 profa ek >USUNIĘTY
    Romik drut 1.- 506 profa ed > aktualnie 20 lvl(będzie usunięta)

  7. #7
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał OldNoe Zobacz post
    no jasne zwiekszyc ceny doladowan amuletow ktore przez cale istnienie serva byly w tej samej cenie a teraz dojebac dla innych graczy ceny z kosmosu. cena sla jest stala wiec jaka roznica bylaby kupic sla od npc za 1sc a od gracza za 1sc ?? zaoszczedzenie w drodze do npc czasu i grosza..
    Tylko jak podniosą cenę amuletów to cena SL zostanie bez zmian. Nie będzie Cię stać na doładowanie to biegaj w SLu bez gratisów ;]

    Jestem na nie. Wszyscy chcą aby była większa strata po śmierci a Ty chcesz wszytko jeszcze bardziej ułatwiać XD
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Posty
    241
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pierwszy Boonek Zobacz post
    Sl to najtansza opcja ochrony przed smiercia i nie gadaj glupot ze NIKT nie zbiera... Osoby z poziomami powyzej 2.5k moze i nie zbieraja za czesto (chociaz zapewne wiele osob zbiera) ale niskie lvle chetnie biora sle z cial potworow chocby po to aby potem sprzedac gbp za 2-3kcc :] zarobek jest? jest.. a i kupujacemu to na reke poniewaz placi mniej za smierc ..


    Ofc jestem na nie
    ja Averkiem zbieram z każdego generala... lezą sobie w depo i przydają sie jak jest najazd lub po prostu wiem ze padnę ;-)

    @top
    pomysl z gatunku tych debilnych -.- jadna nocka na gene i mial bym doladowania na tydzien czasu -.-

Podobne wątki

  1. Doladowywanie amuletow
    By Piecu in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 20-10-2010, 16:31
  2. Doladowania play
    By Dareluss v0.5 in forum Telefony komórkowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 25-08-2010, 18:42
  3. Gosc od amuletow
    By Jankulowski in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 06-07-2010, 17:58

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •