ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Prezentacje > Prezentacje serwera

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-02-2012, 11:07   #21
Tygrys
Admin

Tygrys's Avatar

Miasto: P-śl
Mentioned: 0 Post(s)
Tygrys ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mr Fsza Zobacz post
Pierwsza prezentacja jak już napisałem była tylko testem, więc postanowiłem zrobić drugą .

Oceńcie sami. Mam nadzieje, że będzie wam się podobać .
Ogólnie prezentacja dobra, dość długa i sporo można się dowiedzieć. Przyda się na pewno początkowym graczom, którzy jeszcze nie mieli styczności z APO.
Są jednak błędy, głównie literówki w napisach. Poza tym, chyba nie mam zastrzeżeń innych, niż te, które podał Splaxor...

Myślę, że za prezentację należy Ci się: 21 dni PACC + 40% zniżki na dodatek do domku na serwerze 7.6

Pacc został już dodany na postać Mr Fsza. Zniżkę zostawię w Twoim domku.

Ostatnio edytowane przez Tygrys : 27-02-2012 o 11:11
Tygrys jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-02-2012, 15:00   #22
amik
Średnio zaawansowany

Miasto: Gliwice
amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!amik po prostu wymiata!
Domyślnie

Prezentacja nawet fajna ale muzyka mogłaby byc inna
Stary 27-02-2012, 23:25   #23
Sciex
Sciex Trade Center!

Sciex's Avatar

Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !
Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !Sciex to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sciex
Domyślnie

Nie jest az tak zle jak pisza ale moglo byc lepiej

4/10
Sciex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-03-2012, 12:52   #24
Tfój Janek
Zaawansowany

Tfój Janek's Avatar

Miasto: Warszawa
Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!
Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!Tfój Janek jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość przez ICQ do Tfój Janek Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Tfój Janek Wyślij wiadomość przez Yahoo do Tfój Janek Send a message via Skype™ to Tfój Janek
Domyślnie

Moja opinia za prezentacje w pierwszym poście...Za długie, muzyka za głośno, lecz i tak utwór powinien być inny, wg mnie oczywiście
Miała to być prezentacja serwera, a nie poradnik gdzie co się znajduje ;p
ale ja się mogę nie znać..
Pozdrawiam, siema
Tfój Janek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania