ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Rookgard

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27-03-2018, 01:00   #741
Dymeck
Nowicjusz

Miasto: Szczecin
Mentioned: 0 Post(s)
Dymeck to ANIOŁ!
Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!
Domyślnie

Tutek i Ahmed z taką ekipą to przyjemność

Dymeck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 19-04-2018, 22:42   #742
Dymeck
Nowicjusz

Dymeck to ANIOŁ!
Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!Dymeck to ANIOŁ!
Domyślnie

Koniec amatorki na Rookgardzie PART 1

Ostatnio edytowane przez Dymeck : 19-04-2018 o 22:44
Dymeck jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-04-2018, 15:10   #743
Roftl Master
Bywalec

Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!
Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!Roftl Master to ANIOŁ!
Domyślnie

Po 2,5 roku nagle mnie coś naszło, żeby tu wejść. Patrzę, a tam 23% do wbicia. Pomyślałem sobie, a co mi tam - no i wbiłem te 10kk expa na Vampire Lordach xD

W ogóle otwieram guild chat, a tam rozmowy o jakichś tutenhamonach i innych dzikich wężach. A ja przecież nie mam o nich zielonego pojęcia, bo albo o nich nie pamiętam, albo coś się pojawiło przez ten cały długi czas, gdy mnie nie było. Cóż, nie przewiduję powrotu, bo zwyczajnie nie mam na to czasu. No i mi się nie chce. Ten screen to raczej taka sentymentalna ciekawostka.

Pozdrawiam wszystkich, z którymi mi się dobrze grało. Nie wymieniam z nicków, bo - wstyd przyznać - nie wszystkich po prostu pamiętam i nie chcę nikogo skrzywdzić swoim dziurawym mózgiem.

Oto moje 950:

Miejsce nieprzypadkowe. Często tam expiłem dawno dawno temu, gdy byłem gimbusem, a pójście na pocztę mnie przerastało. W rezultacie nie miałem pacca, a tutaj były ghosty xD No i tak sobie piwniczyłem, dorabiając się kolejnych plecaków wypełnionych double axami. Oczywiście nie mogłem ich sprzedać, więc korzystałem z uczynności ziomków, którzy potrafili trafić na pocztę i wypełnić te kilka tabelek, pomagających w wysłaniu kilku zł do Przemyśla.

Ostatnio edytowane przez Roftl Master : 22-04-2018 o 15:13
Roftl Master jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 27-04-2018, 22:54   #744
Sasha APO
Banned

Mentioned: 4 Post(s)
Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!
Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!Sasha APO to ANIOŁ!
Domyślnie

Janusz, bardzo ładne osiągnięcie. Wszyscy czekamy na 1000 poziom doświadczenia. Powodzenia!
Sasha APO jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 28-04-2018, 03:42   #745
#Leus# <3
Średnio zaawansowany

#Leus# <3's Avatar

Miasto: Podkarpacie
Mentioned: 1 Post(s)
#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!
#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!#Leus# <3 to ANIOŁ!
Domyślnie

No Hej!
#Leus# <3 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-04-2018, 07:04   #746
Dinnedhel
Zaawansowany

Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !
Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !Dinnedhel to wzór do naśladowania !
Domyślnie

To może i ja coś dodam od Siebie

1600 lvl

1700 lvl

Ostatnio edytowane przez Dinnedhel : 29-04-2018 o 07:15
Dinnedhel jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2018, 05:59   #747
Bolec uOrkiestra
Średnio zaawansowany

Bolec uOrkiestra's Avatar

Mentioned: 5 Post(s)
Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !
Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !Bolec uOrkiestra to wzór do naśladowania !
Domyślnie

@#Leus# <3:

Jak to jest z tym z 4,6k msa do 400 rookera? Nie gz, śmiechol.

@Dinnedhel:

Dobrze, że odszedłeś z tego cyrku. Gz, lecisz dalej.
Bolec uOrkiestra jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2018, 14:06   #748
Podszyfacz
Gaduła

Miasto: Rat Land
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !Podszyfacz to wzór do naśladowania !
Talking

Po wielu trudach w końcu się dokonało!

Dzięki za pomoc Labe
Podszyfacz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 18-05-2018, 14:46   #749
Sasha Rookslayer
Banned

Mentioned: 2 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Cytat:
Napisał Podszyfacz Zobacz post
Po wielu trudach w końcu się dokonało!

Dzięki za pomoc Labe

Mam nadzieje, że mój poradnik pomógł. Gratulacje.
Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2018, 02:02   #750
Sir Avengo
Wymiennik

Sir Avengo's Avatar

Miasto: Bielsko-Biała
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !Sir Avengo to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sir Avengo
Domyślnie

Jako jeden z nielicznych na rooku (na pewno jako najmniejszy lvl) odwiedziłem nowego bossa Szybka bestia jest ale bieda z lotem

Sir Avengo Rook

Avengo Knight

Ostatnio edytowane przez Sir Avengo : 01-07-2018 o 02:12
Sir Avengo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-07-2018, 14:53   #751
Maciek Diablik II
Średnio zaawansowany

Maciek Diablik II's Avatar

Miasto: W otchłani
Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !
Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !Maciek Diablik II to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Dawno nic nie dodawałem, a ostatni ss byl z 1.4 K to kilka ss od starego Mohera
1500

1600

i 1700
Aktualnie:Tytan Macik 1 - .. (1774)

Ostatnio edytowane przez Maciek Diablik II : 10-07-2018 o 23:44
Maciek Diablik II jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-07-2018, 16:02   #752
Hakka
Banned

Mentioned: 2 Post(s)
Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!
Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!Hakka jest LEGENDĄ!
Domyślnie

@Maciek Diablik II
dodawaj screnny w samym [img]link[!img] zamiast ! daj /

Rzadko ss wrzucasz Kiedy wbijesz 2k? Gratulacje
Hakka jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania