ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Prezentacje > Prezentacje serwera

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-05-2013, 01:56   #21
Chaos
Zaawansowany

Mentioned: 0 Post(s)
Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!Chaos jest niesamowitą osobą!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Poiwo Zobacz post
Koleś a czy na pewno to jest twoja prezentacja ?

Chcesz nagrodę napisz pod filmikiem w opisie kto wykonał prezentacje bo w filiku tego nie ma ?
Ty tak serio?

http://ots.pl/czytaj/321/armia_podka..._ots_recenzja/
Myślę, że wystarczy jako dowód.
Żadne nagrody mnie nie obchodzą.

@a_users

Dziękuje ślicznie za pochlebne opinię, mimo wszystko recenzja ta jest za dluga, malo profesjonalna i generalnie slabo przygotowana, a moja dykcja poraża.
W związku z tym, postanowilem, że nagram ją jeszcze raz korzystając z innych materialów oczywiście wszystko w znanej każdemu konwencji 'więcej, lepiej, glosniej'.

Ostatnia wideo-recenzja mojego autorstwa wygląda tak:
http://youtu.be/yz9Hs2L5fKk

I to wlasnie w podobny sposób ma wyglądać przyszla nowa vrecka APO.
Rzecz jasna oczywistym jest, że będzie trzeba zastanowić się nad dykcją, gdyż mimo wykonania paru filmów nie tylko ze sfery OTS, dalej nie można powiedzieć, że jest dobra.
Tak czy inaczej, jeżeli ma ktoś jakieś zastrzeżenia prócz wspomnianej już dwukrotnie przeze mnie dykcji (o, trzykrotnie) - piszcie śmialo ;-)
Stary 05-05-2013, 17:03   #22
Grube Jointy
Nowicjusz

Grube Jointy's Avatar

Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!Grube Jointy po prostu wymiata!
Domyślnie

Jest to pierwsza prezentacja ktora zbaczylem od poczatku do konca!
10/10
Grube Jointy jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-05-2013, 17:53   #23
Sasha Rookslayer
Banned

Miasto: Szczecin
Mentioned: 2 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Super prezentacja, 10/10.
Nagrody i tak pewnie nie dostaniesz, bo Tygrys jest raz na dwa miesiące, a nawet nie zagląda na Forum!
Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-05-2013, 11:51   #24
Wasik
Banned

Miasto: Jedlicze
Wasik ma wspaniałą przeszłość!
Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!Wasik ma wspaniałą przeszłość!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Wasik Send a message via Skype™ to Wasik
Domyślnie

"prawie idealny server , dobrze zorganizowany"
chyba ***** 5 lat temu. : *
Wasik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2013, 14:17   #25
Andax
Zaawansowany

Andax's Avatar

Miasto: Zamość
Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!
Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!Andax jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Jedna z najlepszych prezentacji jakich widziałem.

10/10
Andax jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 31-05-2013, 16:17   #26
!Lion!
Banned

Miasto: Pułnocne Karlin
!Lion! pomógł już kilku osobom.!Lion! pomógł już kilku osobom.
Domyślnie

Zamęczył mnie lektor. Ogólnie jesteś chyba drugą osobą(zaraz po mnie), która zrobiła prezentację w dobrej jakości. Pamiętam jak ludzie chcieli mi płacić za nazwę programów, których używałem. Później będę miał trochę czasu to po raz trzeci-ostatni spróbuję znaleźć prezentacje, które musiałem pousuwać z YT.
Ogólnie no tak średnio mi to do gustu podeszło :/ Niektóre odcinki też są zbyt długie co spowodowało, że musiałeś to znacznie przyspieszyć.
No i materiały.. Pamiętam, że przez parę dni siedziałem i wszystko kręciłem z pomocą Splaxora. Sorry, że odgrzewam stare kotlety, ale nie jestem pierwszy
Anonim.
!Lion! jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania