User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jestescie za polepszeniem ek?

Głosujących
45. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    10 22.22%
  • nie

    23 51.11%
  • Jest wszystko ok ek to BOOS

    12 26.67%
Pokaż wyniki 1 do 19 z 19

Wątek: ek porazka

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Witam. Co wy zrobiliście z tego ek. 3,3k ek nie może się wyleczyć od 3k ms .... 3,3k ek lczy się max 18k a tyle wlasnie wali ms w ludzi. Coraz więcej gra ms i rp bo ek to scierwo. Bilans tak zje.... ze szkoda gadac.
    Mam nadzieje ze poprawicie to. Niech się wypowiedzą Ci co graja ek a nie innymi profesjami bo dla nich ek to BOOS

    P.s Ci którzy klikają na nie to niech się wypowiedzą

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Bo vallaha to bot więc co ty chcesz?;]

    raczej nic nie robili w ostatnim czasie z balansem. przynajmniej nic nie pisali. Mogłeś kupić ms'a nie eka i po sprawie albo pograj na rooku bez profesji.

    mogl by sie więcej leczyć ale wtedy trzeba by osłabić mu hity.

    oslabic hity? bije w niego po 11 k a on prawie po 18+ roznica 300 lvl

    Cytat Napisał Dominikaa Zobacz post
    równowagi nigdy nie było i nie będzie EK przez długie lata był przesadzony ... ale liczby które wypisałeś są raczej bez sensu jak chłopaki u góry zauważyli;/
    nie przesadne bo może zalozl gold ringa i bil po 18-18700
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 18-03-2018 o 19:28

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    46
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Profesja czarodzieja na tym serwerze jest grubo przesadzona. Sam miałem ciężko walcząc z Yeshillem, a różnica między nami to 700 poziomów +/-.
    Powinni coś z tym zrobić.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bo vallaha to bot więc co ty chcesz?;]

    raczej nic nie robili w ostatnim czasie z balansem. przynajmniej nic nie pisali. Mogłeś kupić ms'a nie eka i po sprawie albo pograj na rooku bez profesji.

    mogl by sie więcej leczyć ale wtedy trzeba by osłabić mu hity.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja 3580 master sorcem nie bije po 18k, gadasz glupoty. Moim zdaniem nie potrafisz grac.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gdy 2 3k ms bedzie bic jednego 3kek moga sie wzajemnie pozabijac, natomiast 2x 3k ek od razu zgarna na combo takiego 3kmsa... kazda profesja ma swoje + i -, nastepna sprawa jest, ze 18k to 3k ms na bank nie bije, chyba ze nie masz eq.. zmien profe

  6. #6
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    równowagi nigdy nie było i nie będzie EK przez długie lata był przesadzony ... ale liczby które wypisałeś są raczej bez sensu jak chłopaki u góry zauważyli;/
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  7. #7
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem na nie. ja swoim 3k ms biłem cię 14-15k + niecałe 18k z czaru % . gdzie jak ci spam wszedł to leżałem

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Bo vallaha to bot więc co ty chcesz?;]

    raczej nic nie robili w ostatnim czasie z balansem. przynajmniej nic nie pisali. Mogłeś kupić ms'a nie eka i po sprawie albo pograj na rooku bez profesji.

    mogl by sie więcej leczyć ale wtedy trzeba by osłabić mu hity.
    dziwne bo jakoś nie dostaje banów za boty




    Cytat Napisał Sasha APO Zobacz post
    Profesja czarodzieja na tym serwerze jest grubo przesadzona. Sam miałem ciężko walcząc z Yeshillem, a różnica między nami to 700 poziomów +/-.
    Powinni coś z tym zrobić.
    mając Yeshilla na 2x exori max + crit z uw masz czelność pisać ze ms jest przesadzony?
    Ostatnio edytowane przez Valhalla : 18-03-2018 o 20:20

  8. #8
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja grając 3,7 SED nie bije w ludzi po 18k , a co dopiero 3k ms ktoś nie ubrał okularów grając na komputerze
    Napisał Hokage
    Bo vallaha to bot więc co ty chcesz?;]

    raczej nic nie robili w ostatnim czasie z balansem. przynajmniej nic nie pisali. Mogłeś kupić ms'a nie eka i po sprawie albo pograj na rooku bez profesji.

    mogl by sie więcej leczyć ale wtedy trzeba by osłabić mu hity.
    Też chce takiego bota, który dodaje dmg
    Ostatnio edytowane przez dzejkop : 18-03-2018 o 20:28

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Valhalla
    "mając Yeshilla na 2x exori max + crit z uw masz czelność pisać ze ms jest przesadzony? "
    Nie możliwe. yeshill = 64khp. 2xexori max(g ring) [2x21k] + crit 15-16k to jeszcze trochę brakuje

    /t co do tematu 3k ms bije coś koło 14-15k bez gold ringa nawet gdyby go ubrał to nie będzie bił 18k.
    Balansu tu nigdy nie było i nigdy go raczej nie będzie

  10. #10
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A na moje balans jest całkiem ok. Problemem może być sytuacja, kiedy magiczna polega wyłącznie na e ringu i nie zaryzykuje otwartej walki bez tego. Wtedy 1v1 praktycznie jedyna szansa to opóźnienie ma e ringu, a pójście na całego aby to wykorzystać wiąże się z tym że kiedy dobrze wejdzie ring jesteś złapany poniżej 1/2 hp i wtedy faktycznie hity magicznych w spamie są straszne i ciężko wyjść z tego dla rp/ek. No ale jeżeli poprawić to w tą stronę to pogorszymy im sprawę w masówce więc nigdy nie dogodzi się.

  11. #11
    Nabijacz postów Delorian17's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    515
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    co ludzie piszecie grając Bartem na lajcie z yeshilem się solowałem miał 300 lvli więcej i dawałem radę. Ek jest na tyle łatwą i dobra postacią że płacze w stylu nie wyuham się comba nie mają sensu.. a odnośnie Sashy to wiadomo ze mając tylko 700 lvli więcej miał problem bo to człowiek, który spedzil większość życia na rooku
    Ostatnio edytowane przez Delorian17 : 20-03-2018 o 00:52

  12. #12
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    630
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oprócz zgrzytania zębami czekamy na konkretne propozycje zmian balansu.
    Sky is the limit.

  13. #13
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Autor tematu troszeczkę się zagalopował.
    EK bijąc się z 300 poziomów mniejszym MS wyleczy się bez problemu i pociśnie go w walce z palcem w tyłku.
    Jeśli mowa o walce z 300 poziomów większym MS to bym się tu zgodził, ciężko jest się wyleczyć.
    Sam gram ekiem i uwierz mi, w walce z równymi poziomami nie ma na co narzekać,
    jednak jest pare rzeczy do zmian by w końcu wszystko było cacy w balansie.

    Moja propozycja wygląda tak, i uważam, że powinno to zostać na początku
    wprowadzone na TEST SERVERZE do sprawdzenia przez graczy.
    Tak jak to było kiedyś, kilka lat temu 1/1 i wyświetlała nam się lista postaci i mogliśmy się zalogować.

    1. EK: Zwiększenie leczenia o 8%, reszta bez zmian.

    2. RP: Zmniejszenie obrażeń z UW z ataku bezpośredniego o 7% i trafienia krytycznego o 10% od aktualnej wartości.
    (Przykładem może być walka tych samych poziomów MS/ED vs RP, gdzie
    RP jest w stanie ściągnąć profesje magiczne na 2 erexy oraz kryt z UW, widoczne jest to, gdy walczy się np. 1000 RP vs 1000 MS)
    Na wyższych poziomach już tak to nie wygląda.
    Leczenie i obrażenia z czaru % pozostawić bez zmian.


    3. Zmniejszenie zadawanych obrażeń MS z UE o 2%, z czaru % o 1%.
    Zwiększenie leczenia z czaru 'exura max' o 4%.

    4. ED - pozostawić bez zmian.


    5. Według mnie była by to najrozsądniejsza zmiana.
    Oczywiście mowa tutaj o Empire Shield, a raczej jej trybie 'Emperor'.


    Jak wiadomo, jeśli profesje magiczne walczą z EK (te same poziomy),
    obrażenia np. w walce 3k vs 3k wyglądają następująco:
    EK: Exori max 10k, UW: 3.8k (Jeśli MS ma włączony owy tryb)
    MS: UE 13.5k, UW: 5.5k

    A jak wiadomo, skoro EK zawsze bił najwięcej z 'łapy' to tryb Emperor powinien zostać zredukowany u profesji magicznych w następujący sposób:

    Aktualnie: Zmniejsza obrażenia z ataku bezpośredniego i obszarowego o 32%.

    Jak dla mnie, atak obszarowy powinien pozostać bez zmian, jednak skupiłbym się tutaj na ataku bezpośrednim.
    Redukcja obrażeń z 32% na 25% powinna zostać wprowadzona, gdyż lekką przesadą jest aktualna jej wartość,
    gdzie obrażenia jakie opisałem w walce EK vs MAGICZNE prezentują się tak, a nie inaczej.
    Śmieszny jest widok EK bijącego z 'łapy' mniej, niż profesje MAGICZNE.

    Są to tylko moje przemyślenia, jeśli zostaną wzięte pod uwagę i zostałyby wprowadzone to na pewno powinno nastąpić to od razu,
    a nie 'Na dniach', gdyż każdy zna znaczenie tych słów.
    Ostatnio edytowane przez TuK! : 20-03-2018 o 08:55

  14. #14
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Balans jest w porządku- na wyższych levelach najsilniejszy jest rp, ale każdą profesją da się go pokonać, jeżeli zna się swoją profesję i potrafi nią grać. Jedyne co uważam za warte poprawy, to siłę leczenia profesji magicznych- master sorcerer na poziomie 3k+ potrafi się uleczyć za 55-60% hp.

    czary z qotn nie są zbyt silne u profesji magicznych- aby je uderzyć, ms/ed musi podejść na odległość uw knighta- dostaje za to dodatkowy hit z łapy, którego nie dostałby waląc ue z odległości.

    konieczną zmianą jest kwestia paraliżowania- użycie runy paralyze powinno odpalać pk lub yellow skula- zrzygać się można ludźmi, którzy z noob charów rzucają po 10 parali na minutę (via screen).


    @Harakiri II poprawić =/= osłabić.
    Ostatnio edytowane przez Orson_Pall : 20-03-2018 o 11:45

  15. #15
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Orson_Pall Zobacz post
    Balans jest w porządku- na wyższych levelach najsilniejszy jest rp, ale każdą profesją da się go pokonać, jeżeli zna się swoją profesję i potrafi nią grać. Jedyne co uważam za warte poprawy, to siłę leczenia profesji magicznych- master sorcerer na poziomie 3k+ potrafi się uleczyć za 55-60% hp.

    czary z qotn nie są zbyt silne u profesji magicznych- aby je uderzyć, ms/ed musi podejść na odległość uw knighta- dostaje za to dodatkowy hit z łapy, którego nie dostałby waląc ue z odległości.

    konieczną zmianą jest kwestia paraliżowania- użycie runy paralyze powinno odpalać pk lub yellow skula- zrzygać się można ludźmi, którzy z noob charów rzucają po 10 parali na minutę (via screen).

    Chyba sobie jaja robisz w tej chwili z tym zeby oslabic leczenie u msa

    #T jak dla mnie ek i tak jest najbardziej grywalna postacia, kiedys byl taki op ze wszyscy chcieli usunac ta profesje.. Niech zostawia jak jest bo znowu sie zrobi jedna profa OP a reszta pojdzie w cien

    @Orson_Pall w magicznych nie ma co mieszac w leczeniu.. Ms sie leczy mniej od ed za to ma wieksze hity i taka ma byc wlasnie mechanika magicznej chyba ze zostana mu podniesione hity o tyle o ile zostanie oslabione leczenie oczywiscie w %
    Ostatnio edytowane przez Harakiri II : 20-03-2018 o 15:22

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  16. #16
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Harakiri II Zobacz post
    Chyba sobie jaja robisz w tej chwili z tym zeby oslabic leczenie u msa

    #T jak dla mnie ek i tak jest najbardziej grywalna postacia, kiedys byl taki op ze wszyscy chcieli usunac ta profesje.. Niech zostawia jak jest bo znowu sie zrobi jedna profa OP a reszta pojdzie w cien
    To jest po czesci racja, aczkolwiek parale powinny byc zmienione, tak jak wyzej Orsoneq pisal = odpala skulla lub odstepy miedzy rzuceniem parala 1 min.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie bede tutaj prawic moralow i uczyc grania wiekszosci wypowiadajacych sie, ale napomkne tylko, ze jezeli Waszym zdaniem ek sie malo leczy to sobie poszukajcie kolegi druida.

  18. #18
    Zaawansowany Plendil's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Post

    Ja tam gram ekiem od zera, obecnie 2k+ i jest dobrze, w pvp masz wybór, chcesz więcej bić, zakładasz b robe zamiast pandemki + g ring i jest gitarka, zawsze będzie coś za coś, tego nic nie zmieni

  19. #19
    Średnio zaawansowany Bolec uOrkiestra's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2018
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez przesady, chcesz większy profit z mobów graj EK, jak pvp to inną profą. EK to profesja do zarabiania, a co do PVP jak umiesz grać tą profesją to bez trudu sobie poradzisz.

Podobne wątki

  1. Krew z Devil Atoma /Master Atoma Porazka
    By Toxic in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 30-11-2011, 00:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •