ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Multimedia > Gry komputerowe i konsole > RL Tibia

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-11-2018, 10:43   #1
PRINCE.
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!
Domyślnie Witam i o drogę pytam 😀

Witam, chciałbym rozpocząć grę na RL Tibii, ale kompletnie nie ogarniam tej wersji gry jakieś 10-12 lat temu gdy dowiedziałem się o tibii wbiłem może z 20 poziom i przeniosłem się na szybko rozwojowy server apo 😂, może na początek jakieś rady? Profesja, świat, na co zwracać uwagę oraz expienie (zamierzam odrazu kupić pacc i wyskilowac postać) Dziękuje czekam na pomocne komentarze. Pozdrawiam
PRINCE. jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2018, 12:24   #2
VimpexxNaBanicji
Banned

Mentioned: 1 Post(s)
VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!
VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Jak lubisz non-pvp to polecam Celestę, kilka osób z APO tam gra/grało, dużo pomocnych ludzi poza jedną gildią, pewnie dowiesz się jaką, jak zaczniesz grać. Polecałbym Ci na początku paladyna Nowe arrowy od 200lvla, które ładnie siadają w potwory, do tego dużo hp i mp robi robotę. Możesz expić solo, a exp wyciągać porównywalny do team huntów. Na co zwracać uwagę? To na pewno na to, aby od samego początku robić taski i zdobywać pkt. A o skillowanie nie ciężko, stawiasz na offline training i to powinno starczyć na początku
Pozdrawiam, Vimpexx
VimpexxNaBanicji jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2018, 19:34   #3
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 2 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał VimpexxNaBanicji Zobacz post
dużo pomocnych ludzi poza jedną gildią, pewnie dowiesz się jaką, jak zaczniesz grać.
Czyżby gildia na literę R?

#topic
Również polecam Celestę. Ogólnie to tak jak napisał Vimpexx - taski i skillowanie na off trainach. Jeśli chodzi o zarabianie kasy to jest bardzo łatwo, sporo itemów np do ulepszeń leci ze słabszych potworów, które można bić na 20-30 lvlu.
Azielu$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 16-11-2018, 22:26   #4
VimpexxNaBanicji
Banned

VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!
VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!VimpexxNaBanicji jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Azielu$ Zobacz post
Czyżby gildia na literę R?
Tak, właśnie o nich mowa
Stary 16-11-2018, 22:38   #5
Boonek*
Banned

Miasto: Glasgow.
Mentioned: 3 Post(s)
Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !
Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !Boonek* to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Latami grałem na serwerach non pvp i powiem szczerze - totalna strata czasu, zero zabawy... o ile na początku może wydać się to sprzyjające spokojnej rozgrywce to po wbitych 200lvlach pizgniesz piescia w klawe i powiesz „boonek miał racje” teraz system pvp jest dojsc przyjazny i jak np zabija cię w pare osób prawie nic lvla nie spada itd.. polecam antice

Co do wyboru profesji - jeśli potrafisz szybko reagować, oraz masz spora podzielność uwagi śmiało leć w ms/ed jeśli jednak jesteś typowym apowiczem (jeden potwór itd) wybierz rp - ostatnia profa czyli ek z tego co wiem jest dość dobra, niestety nie moge się wypowiedzieć na jej temat ponieważ nią nie grałem.

Zapomniałem dodać, ze przy wyborze profesji musisz się kierować głównie ilością posiadanej kasy, jak masz jej w chuj to profa dowolna, ale jak nie masz to stanowczo odradzam magiczne profesje.

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Nie każdy musi wydać x zł na tibijskie pieniądze by grać profesją magiczną, szczególnie w dzisiejszych czasach tj. imbu itemy.

Nigdzie nie napisałem o wydawaniu rl kasy na cC choć nie ukrywam - kasa w tibi jest teraz bardzo tania i to najłatwiejszy sposób by ułatwić sobie rozgrywkę. Słuchaj gra magiczna profesja jest dość ciężka i wymagająca, nie ma co się oszukiwać, ale nie każdy to ogarnie - dedy przy nauce gry to naturalna rzecz przy każdej profie, na blesy trzeba mieć (oczywiste jest tez ze łatwiej pasc mając 300hp niż jak masz ich 600)... chcesz grac magiczna profesja i wykorzystać jej główny atut jakim jest szybki exp? - waste. Kto w tych czasach ma czas stać i trenować mlv na foodzie? Pewnie się ktoś znajdzie, ale większość robi to na manasach - chcesz dotrzymać tępa? To płac Bez dobrego, DROGIEGO èq jeszcze łatwiej się wyjebac - w to tez trzeba zainwestować... Kasa kasa kasa... zamiana, drugi char, Allegro - nie ważne skąd hajs musi być. Podsumowując - można grac bez kasy, ale równie dobrze można grac bez pacc albo na klawiaturze ekranowej...

Ostatnio edytowane przez Boonek* : 17-11-2018 o 09:45
Boonek* jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-11-2018, 01:53   #6
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Boonek* Zobacz post
...przy wyborze profesji musisz się kierować głównie ilością posiadanej kasy, jak masz jej w chuj to profa dowolna, ale jak nie masz to stanowczo odradzam magiczne profesje.
Nie każdy musi wydać x zł na tibijskie pieniądze by grać profesją magiczną, szczególnie w dzisiejszych czasach tj. imbu itemy.

Cytat:
Nowe arrowy od 200lvla, które ładnie siadają w potwory...
Nie ma strzał od 200 poziomu.

Cytat:
Napisał PRINCE. Zobacz post
Witam, chciałbym rozpocząć grę na RL Tibii, ale kompletnie nie ogarniam tej wersji gry jakieś 10-12 lat temu gdy dowiedziałem się o tibii wbiłem może z 20 poziom i przeniosłem się na szybko rozwojowy server apo 😂, może na początek jakieś rady? Profesja, świat, na co zwracać uwagę oraz expienie (zamierzam odrazu kupić pacc i wyskilowac postać) Dziękuje czekam na pomocne komentarze. Pozdrawiam
Zacznij na jakim świecie tylko chcesz. Zastanów się co w tej grze sprawia Ci największą frajdę i na tej podstawie wybierz typ świata. Profesja tak samo, ponieważ każda ma swoje plusy i minus. Pod uwagę weź czas jaki poświęcisz na granie; grę solo albo w teamie; umiejętności pvp/pvm.

Najłatwiej gra się knightem/palem. Najwięcej zarobisz palem - przynajmniej na niższych poziomach. Najmniej czasu poświęcisz na wyskillowanie pala, chyba że będziesz inwestować złotóweczki.

Na necie masz mnóstwo poradników odnośnie profesji, szczególnie na youtube.
Stary 17-11-2018, 10:13   #7
PRINCE.
Nowicjusz

PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!PRINCE. jest znany i lubiany!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post

Nie ma strzał od 200 poziomu.

Zacznij na jakim świecie tylko chcesz. Zastanów się co w tej grze sprawia Ci największą frajdę i na tej podstawie wybierz typ świata. Profesja tak samo, ponieważ każda ma swoje plusy i minus. Pod uwagę weź czas jaki poświęcisz na granie; grę solo albo w teamie; umiejętności pvp/pvm.

Najłatwiej gra się knightem/palem. Najwięcej zarobisz palem - przynajmniej na niższych poziomach. Najmniej czasu poświęcisz na wyskillowanie pala, chyba że będziesz inwestować złotóweczki.

Na necie masz mnóstwo poradników odnośnie profesji, szczególnie na youtube.
Na rlu nie ukrywam zacznę od 0 poziomu i chyba za pierwszy cel wybiorę palladyna, żeby obeznac się z mapka itp... co do eq co polecacie na początek bo jeśli chodzi o eq to nie ogarniam tam jest w ch*** bonusów i jeszcze trochę wybrałbym również pvp bo na apo całe życie grałem postaciami magicznymi i tez nie mam złego pvp chociaz teraz mogło się to zmienić bo od dłuższego czasu gram na roku
Stary 17-11-2018, 10:16   #8
VimpexxNaBanicji
Banned

Domyślnie

Cytat:
Na rlu nie ukrywam zacznę od 0 poziomu i chyba za pierwszy cel wybiorę palladyna, żeby obeznac się z mapka itp... co do eq co polecacie na początek bo jeśli chodzi o eq to nie ogarniam tam jest w ch*** bonusów i jeszcze trochę wybrałbym również pvp bo na apo całe życie grałem postaciami magicznymi i tez nie mam złego pvp chociaz teraz mogło się to zmienić bo od dłuższego czasu gram na roku
Proszę Cię, nie porównuj PVP na APO z PVP na rl Tibii, bo to nawet w 1% nie jest to samo...
Na APO wystarczy spamować ue, na realu jest zupełnie inaczej
Stary 17-11-2018, 14:53   #9
PRINCE.
Nowicjusz

Domyślnie

Cytat:
Proszę Cię, nie porównuj PVP na APO z PVP na rl Tibii, bo to nawet w 1% nie jest to samo...
Na APO wystarczy spamować ue, na realu jest zupełnie inaczej
Wiem... ale chodzi mi tylko o to ze nie jestem tam jakimś laikiem w pvp xD na rlu pewnie ogarniają lepiej wiem o tym, początek będzie ciężki a w moim przypadku gdzie będę poznawał mapę, zarabiał od początku sam na eq i suple może być ciężko
Stary 19-11-2018, 14:59   #10
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Wiem... ale chodzi mi tylko o to ze nie jestem tam jakimś laikiem w pvp xD na rlu pewnie ogarniają lepiej wiem o tym, początek będzie ciężki a w moim przypadku gdzie będę poznawał mapę, zarabiał od początku sam na eq i suple może być ciężko
Chodzi o to, że na rl dostaniesz SD od jakiegoś gracza, mob poprawi i będziesz robić sobie podróż po blessy. Eq jest zależne w większości od poziomu/profesji postaci, więc nie przeskoczysz barier. Wystarczy wejść na pierwszą lepszą polską stronę o tematyce tibijskiej i w dziale o eq znajdziesz wszystkie potrzebne informacje.
Stary 20-11-2018, 16:45   #11
Xayro
Średnio zaawansowany

Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!
Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!Xayro ma wspaniałą przeszłość!!!
Domyślnie

Non-PVP to nuda, obecny system PVP jest przyjazny (do tego stopnia ze bijac sie mozesz nadal uciec do dp jesli to nie Ty zaatkowales...) wiec nie ma zbytecznej ilosci dedow bez powodu. Dlatego celowalbym w jakis serwer PVP, osobiscie gram i polecam Estele

RP to dobry wybor na poczatek, ms/ed jesli chcesz szybko expic to musisz miec duzo $$ (ewentualnie dropienie imbu items po czym wybieranie sie na exp, aczkolwiek mnie by to draznilo).

W razie pytan czy pomocy na Esteli pisz na PW.
Xayro jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2018, 09:48   #12
Turook
Zaawansowany

Turook's Avatar

Miasto: Rawa Mazowiecka
Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !
Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !Turook to wzór do naśladowania !
Send a message via Skype™ to Turook
Domyślnie

A jak pvp to zapraszam na Antice
Turook jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-11-2018, 09:55   #13
VimpexxNaBanicji
Banned

Domyślnie

A jak non-pvp to zapraszam na Celestę.
Stary 19-12-2018, 23:57   #14
eLtan
Średnio zaawansowany

eLtan's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!
eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!eLtan jest LEGENDĄ!
Domyślnie

na pewno nie graj na non-pvp bo tam sie nic nie dzieje, do grania polece Ci antice a co do profesji to zalezy od tego czy myslisz o zakupie cc jak chcesz podbic swiat Tibi bez pomagania sobie allegro to polecam Ci sprawdzić palladyna, jak bedziesz gral z allegro to na pewno magiczna ms chociaz popytaj co do tego msa bo po nowych akutalizacjach chyba druid bedzie lepszy
jak juz ruszysz to odezwij sie do mnie cos Ci rzuce na poczatek Awesome Kongo na antice
eLtan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2018, 11:58   #15
wonsik
Zaawansowany

wonsik's Avatar

Miasto: Lublin
wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !
wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !wonsik to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika wonsik Send a message via Skype™ to wonsik
Domyślnie

Na Antice się tyle dzieje, że nie możesz odrobić lvli od miesiąca @eLtan
wonsik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 20-12-2018, 14:37   #16
VimpexxNaBanicji
Banned

Domyślnie

Tyle się dzieje, co na reszcie serwerów, nic nadzwyczajnego na tej Antice, a jakiś noname się tak nią zachwala, jakby co najmniej tam dominował. XD

#Topic

Polecam Celestę, dużo osób z APO gra, brak dominando (refusy to fusy), miła atmosfera, ciągłe updejty XDD
Polecam, Vimpexx (:
Stary 26-12-2018, 12:52   #17
Sashaa
Banned

Miasto: Szczecin
Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!
Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!Sashaa to wcielenie dobra!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sashaa
Domyślnie

Sam wróciłem na real po ponad 10 latach i nie ogarniałem nic, od czasu 7.4-7.6 zmieniło się praktycznie wszystko. Nie lubię odrabiać strat, dlatego szukałem serwera non-pvp, zastanawiałem się nad Calmera, a Celesta, lecz wybrałem Celeste i nie żałuje. Sporo gra polaków, dużo pomocnych osób. Zastanawiałem się nad profesją i wybrałem paladyna ze względu na to, że nigdy ową profesją nie grałem i nie żałuje. Łucznik okazał się dobrą profesją, dużo hp i many, a przede wszystkim możesz expić solo, lecz w tych czasach modne jest th. Pamiętaj, że bez PACCa to nie gra, skillujesz na offline training, a później bawisz się i idziesz przed siebie. Sporo masz na forum, polecam poradniki.

Osobiście wbiłem 150 poziom i gra mi się znudziła. Może już za dużo tej tibii, kto wie. Mam nadzieje, że pomogłem. Pozdrawiam.
Sashaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania