User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 20 z 43

Wątek: Wywiad z Pampalinim by Daaron.

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Mastah! Daaron's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Miasto
    Gliwice
    Posty
    1 151
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Pampalinim by Daaron.

    Daaron: A więc Piotrek, w wywiadzie z Gonzalem zdradziłeś nam troche o sobie, ja jednak chciałbym z Tobą porozmawiać na więcej tematów. Kiedy Gonzalo przeprowadzał z Tobą wywiad nie miałeś jeszcze pozycji Moderatora, tutaj nasuwa się kilka nowych dyskusji.

    Daaron: Standardowo podzielimy wywiad na 3 rozdziały. Jak łatwo się domyślić: RL życie, Gra Tibia oraz Forum APO.

    Daaron: Jakie filmy lubisz i czy jest jakiś, który nazwał byś "ulubionym"?


    Pampalini: Filmy, wszystkie, od sensacyjnych do horrorów, mam swoje 2 ulubione filmy, Transformers 1,2 oraz Adrenalina 1 i 2

    Daaron: Taak, Jason Statham w roli Cheva Cheliosa wariata rozwalającego pół miasta to na prawde warty obejrzenia film ^^. Miejmy nadzieję, że wyjdzie 3 część i również będzie zaskakująca.

    Pampalini: Oby wyszła, ten film jest genialny

    Daaron: Też tak uważam.

    Daaron: A więc chciałbym dowiedzieć się jaką lubisz muzykę, tak na początek?


    Pampalini: Muzyka, słucham wszystkiego co popadnie, od techna do hip hopu

    Daaron: Co konkretnie Ci się na prawde podoba? Jakiś utwór lub wykonawca, który przypadł Ci do gustu?

    Pampalini: Konkretnie to podoba mi się techno, lecz niedawno zacząłem słuchać Hip Hopu, a wykonawcy ? Jeżeli chodzi o techno to DJ Max Farenthide, a Hip Hop Fokus .

    Daaron: A więc Twoi fani na pewno przyjrzą się tym wykonawcom xD.

    Daaron: Jakie jest Twoje nastawienie do Metalu/rocku/punku? Jak wiesz, swego czasu na forum były osoby, które otwarcie mówiły, że nie szanują tego rodzaju muzyki i ludzi słuchających jej. Co myślisz o tych ludziach?


    Pampalini: Moje nastawienie na rock, metal/punk jest takie same jak na każdy rodzaj muzyki, a co myślę o takich osobach? że mają coś z głowami, każdy ma swój gust i słucha tego co lubi, i inni nie powinni się tym interesować.

    Daaron: Takich ludzi powinno być więcej, skoro np. Ja szanuję Hip Hop i Techno mimo, że go nie lubię to powinno być odwzajemnione.

    Daaron: No, ale dość o mnie w końcu to o Tobie chcemy porozmawiać. Są ferie, przynajmniej dla niektórych, co porabiasz w te 2 boskie tygodnie wolności od szkoły?

    Pampalini: Ciężko powiedzieć, może to się wydawać głupie ale stęskniłem się za szkołą, a co robię? Pracuję w sklepie więc to jest moje jedyne zajęcie na tych feriach.

    Daaron: Wcale nie głupie, ja także to odczuwam. A więc znalazłeś pracę, masz jakiś konkretny cel? Zbierasz na coś? Może prawo jazdy? W końcu niedługo kończysz 18 lat, a to nie jest byle co!

    Pampalini: Nie nazwał bym tego pracą, tylko praktykami które mam ze szkoły nie zbieram na nic, a co do prawa jazdy to się właśnie zastanawiam czy się na nie zapisać <śmiech>.

    Daaron: Rozumiem, na prawo jazdy jak najbardziej zachęcam się zapisać. W końcu w przyszłości jazda samochodem będzie niczym spacer po parku

    Pampalini: Jeszcze mam czas, by nad tym pomyśleć

    Daaron: W takim razie zmiana tematu. Co myślisz na temat legalizacji marihuany w Polsce?

    Pampalini: Byłaby to największa głupota ze strony tego rządu, gdyby zalegalizowali marihuane, moim zdaniem jest to nie potrzebne w naszym kraju.

    Daaron: Tu się w 100% zgadzam.

    Daaron: Czy sam kiedykolwiek próbowałeś tzw. dragów?


    Pampalini: Dragów nie, jedynie marihuanę i bardzo żałuję .

    Daaron: Mam rozumieć, że już nie palisz i nie masz zamiaru robić tego w przyszłości?

    Pampalini: Nie palę tego świństwa od Sylwestra, i jestem z tego dumny, gdyby mnie kuszono na ponowne palenie osobiście bym odmówił .

    Daaron: Mam nadzieję, że Twoja wola wygra następny pojedynek z taką prośbą.

    <przerwa jak to nazwał Pampalini na "dotlenienie mózgu" >

    Daaron: Czy posiadasz jakieś zwierzę?

    Pampalini: Tak posiadam psa (Owczarek Niemiecki).

    Daaron: Ohh uwielbiam Owczarki Niemieckie sam kiedyś miałem ;p. Jak się wabi?


    Pampalini: Roki.

    Daaron: Powiedz, lubisz swojego pupilka czy raczej jest dla Ciebie dość denerwujący?

    Pampalini: Tak lubię go, chociaż czasem mam go dosyć z tego względu że odwala mu na głowę.

    Daaron: Jak już mówimy o zwierzakach, to masz jakieś rodzeństwo ^^?

    Pampalini: Tak mam dwóch braci, starszych ode mnie .

    Daaron: Mieszkają nadal w domu czy już pozakładali rodziny i postanowili zamieszkać sami lub z dziewczynami być może żonami?

    Pampalini: Mieszka ze mną jeden brat, drugi wyprowadził się około 10 lat temu .

    Daaron: Heh, więc w domu jeszcze nie jesteś całkiem sam, jak to mówią "co dwie głowy to nie jedna" XD.

    Pampalini: Dokładnie .

    Daaron: Przejdźmy więc do rozmów na temat gry.

    Daaron: Standardowe pytanie, które może ciekawić nie jednego czytelnika: w jaki sposób, gdzie i kiedy dowiedziałeś się o tej jakże bogatej w grafikę i dźwięki w grze?


    Pampalini: Jeżeli sobie przypominam tą grę poznałem przez mojego sąsiada, który gadał mi codziennie o tej grze, więc postanowiłem zobaczyć co to jest i tak zacząłem grać, nie pamiętam dokładnie kiedy zacząłem w nią grać

    Daaron: Miałem podobną sytuację. Pochwal się co udało Ci się zdobyć w Tibii zacznijmy od początku, Twoja pierwsza postać na globalnym serwerze?

    Pampalini: Pierwszą postać jaką założyłem była na świecie Isara, wbiłem nią 25 poziom po czym padłem i straciłem psychikę do dalszego grania

    Daaron: Co masz na myśli? Presja śmierci w grze sprawiła, że nie miałeś ochoty na dalszą rozgrywkę?

    Pampalini: Mogę śmiało powiedzieć że byłem wtedy noobem, odszedłem z tej gry , lecz po jakimś czasie zacząłem w nią ponownie grać i przyzwyczajać się do śmierci swojej postaci.

    Daaron: Na każdego przychodzi czas : D. Jakie były twoje emocje gdy grałeś w Tibie? Często się denerwowałeś czy raczej Tibia była dla Ciebie sposobem na spokój i odpoczynek?

    Pampalini: Głównie przy tej grze traciłem nerwy przez innych graczy, odpoczynek też jakiś przy tym był lecz bardzo mały

    Daaron: Co myślisz na temat agresji wzbudzonej poprzez Tibię? Nie raz mówiło się o ludziach, którzy atakowali rodziców bądź nawet zabijali kolegów za skrzywdzenie wirtualnej postaci?

    Pampalini: Agresja- pierwszy stopień do piekła <śmiech> Takich ludzi trzeba leczyć, bo moim zdaniem jest to chore by zabić/pobić kogoś za zabicie postaci, która tak naprawdę nic nie znaczy w naszym życiu.

    Daaron: Czy nie uważasz, że to Tibia ma taki wpływ na ludzi?

    Pampalini: W pewnym stopniu tak, Tibia to gra w której są emocje więc tak to wpływa na ludzką psychikę.

    Daaron: Miejmy nadzieję, że ludzie będą jednak ograniczać swoje zaangażowanie w życie postaci do życia realnego ; ).

    Pampalini: Oby, lecz jest to mało prawdopodobne .

    Daaron: Opowiedz mi proszę o APO, Twoje pierwsze pojawienie się, pierwsza postać i wrażenia na polskim serwerze Tibii?

    Pampalini: Nie pamiętam dokładnie ale około 2005 roku bodajże w czasie wakacji. OTS to było dla mnie coś nowego, gdy zrobiłem swoją pierwszą postać i zabiłem swojego pierwszego rata, dziwiłem się czemu mi tak szybko lvl leci. Wrażenie było dobre z tego względu że było dość sporo kulturalnych osób z którymi było można porozmawiać bez wyzwisk. Moją pierwszą postacią był Royal Palladyn wbiłem nim 100 lvl po czym oddałem go koledze.
    Ostatnio edytowane przez Daaron : 25-02-2010 o 02:01

Podobne wątki

  1. [Gracz] Wywiad z Daaron by Lady Knighter
    By Lady Knighter in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni Post / Autor: 31-08-2009, 18:45
  2. Wywiad z Siostr? By Daaron.
    By Daaron in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 07-02-2009, 18:07

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •