ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Propozycje

Zobacz wyniki ankiety: Podnieść cenę blessów?
Tak 7 24.14%
Nie 22 75.86%
Głosujących: 29. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 19-02-2021, 05:17   #1
Old Player
Zaawansowany

Miasto: Warszawa
Mentioned: 7 Post(s)
Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!
Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!
Domyślnie Cena Blessów

Zacznijmy od tego że wiem że blessy i jej cena była zrobiona jakiś czas temu zamiast 'sl' który był za 1sc i teraz blessy są w cenie zaleznej od tego jaki posiadamy poziom doświadczenia, ale mimo wszystko uważam że jest to zrobione źle, to żadna cena dla 5klvl. Jak komuś się nie chce iść na piechotę z respa do dp, to wali wywrotkę i jest w dp, bo co to pare sc za blessa zapłacić.

Więc moją propozycją jest to żeby zwiększyć cene blessów i to o DUŻO więcej niż jest teraz, dlaczego? Już tłumaczę dlaczego...

1. Jak chyba każdy wie ten otsik to już mocny orshaball a można to chociaż w pewnych kwestiach zminimalizować właśnie zwiększeniem ceny blessów.
2. Nie będzie wbijania na respa, po tym jak się kogoś zabije, bo cena będzie większa i będzie jednak trochę szkoda kasy żeby paść 5 razy i przychodzić w kółko.
3. Nie będzie bezsensownego pekowania pod bo większość będzie się bała zginąć gdyż będzie to kosztowało dużo więcej niż dotychczas, nie będzie cwaniakowania.(jak za starych dobrych czasów APO)

*mała zmiana a może trochę wspomnień przywrócić.
Stary 19-02-2021, 11:47   #2
Karnagus
Średnio zaawansowany

Mentioned: 5 Post(s)
Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !
Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !Karnagus to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Po co podnosić cenę blessów? Nowi gracze jak wracają dochodzą do wszystkiego sami i powoli bez kupowania kasy na Allegro i będzie im ciężko nazbierać na te blessy. Jestem na NIE.
Karnagus jest offline  
Stary 19-02-2021, 15:49   #3
Wnorekkk
Nabijacz postów

Wnorekkk's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !
Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !Wnorekkk to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jestem biedakiem i ledwo stać mnie obecnie na blessy, co będzie jak podniosą ceny? Nie.
Wnorekkk jest offline  
Stary 19-02-2021, 16:05   #4
Sasha Rookslayer
♥ Visca el Barça! ♥

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 32 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Moim zdaniem cena blessów jest adekwatna co do danej profesji. Ja np. na 6k poziomie o ile dobrze pamiętam to za jednego blessa musiałem płacić aż 60sc, więc to mało? No nie wiem.. Wiem, że cena broszki waha się między 15, a 20uc, ale ceny to nie Administracja ustala, a my - gracze.

Powinni zmienić ceny, np. run, manasów, pływania statkiem, a blessy zostawić, bo są one bardzo dobrze zrobione. Sorry, ale jestem na nie.
Sasha Life!

Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 19-02-2021 o 19:25
Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 19-02-2021, 19:07   #5
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 8 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Zmiana ceny blessa na wyższą nie poprawi gry z tego względu, że ms/ed padnie częściej na respie niż rp/ek.

Cytat:
Napisał Old Player Zobacz post
Głupie gadanie, na respie nie padłem od 30 poziomów.
Pójdziesz np. na wardy/nile/cracki/returnedy/arachnomorphy - to zmienisz zdanie.

Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 20-02-2021 o 10:06
Zarexoholik? jest offline  
Stary 19-02-2021, 19:27   #6
Old Player
Zaawansowany

Miasto: Warszawa
Mentioned: 7 Post(s)
Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!
Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!Old Player jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Zmiana ceny blessa na wyższą nie poprawi gry z tego względu, że ms/ed padnie częściej na respie niż rp/ek.
Głupie gadanie, na respie nie padłem od 30 poziomów.

Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Moim zdaniem cena blessów jest adekwatna co do danej profesji. Ja np. na 6k poziomie o ile dobrze pamiętam to za jednego blessa musiałem płacić aż 60sc, więc to mało? No nie wiem.. Wiem, że cena broszki waha się między 15, a 20uc, ale ceny to nie Administracja ustala, a my - gracze.

Powinni zmienić ceny, np. run, manasów, pływania statkiem, a blessy zostawić, bo to są one bardzo dobrze zrobione. Sorry, ale jestem na nie.
A co ceny manasów, run (których nikt nie używa), pływanie statkiem zmieni w grze? Wypowiadasz się na zupełnie inny temat niż propozycja xd Na 6k lvl płaciłeś za blessy 60sc, a na spedzie zarobiłeś 10x tyle, expiac zarabiasz 100x więcej niż wydasz na blessy.
Dodatkowo wypowiadasz się na temat propozycji gry w którą nie grasz, więc po co się wypowiadać?

Cytat:
Napisał Wnorekkk Zobacz post
Jestem biedakiem i ledwo stać mnie obecnie na blessy, co będzie jak podniosą ceny? Nie.
Jesteś biedakiem umysłowym dodatkowo, skoro nie potrafisz się wypowiedzieć na temat propozycji i napisać normalnie dlaczego jesteś na nie

Cytat:
Napisał Karnagus Zobacz post
Po co podnosić cenę blessów? Nowi gracze jak wracają dochodzą do wszystkiego sami i powoli bez kupowania kasy na Allegro i będzie im ciężko nazbierać na te blessy. Jestem na NIE.
Po co się wypowiadać skoro nie zna się tematu? Cena blessów jest zależna od poziomu który masz, więc jak zaczynasz na poczatku blessy kosztują pare cc, ale ze wzrastaniem Twojego poziomu cena rośnie, nadal jest za mała, bo z respa z loota wyciągasz 5x tyle co cena blessów...

Przykre jest to że nie rozumiecie tej propozycji, nie wiem czy nie chcecie zrozumieć czy jesteście aż tak bardzo ograniczeni, napisałem wyżej że 90% graczy nawet nie wraca z respa do temple czy dp, tylko woli paść od potwora - to chyba nie oznacza że cena blessów jest dobra, skoro ktoś woli zabić się od potwora bo tak jest szybciej niż wrócić na piechotę z respa (CHYBA O TO CHODZIŁO ZAWSZE W TEJ GRZE)
Stary 20-02-2021, 20:19   #7
Dudo Wielki Ziomal
Średnio zaawansowany

Dudo Wielki Ziomal's Avatar

Miasto: Choroszcz
Mentioned: 6 Post(s)
Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !
Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !Dudo Wielki Ziomal to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Old Player Zobacz post
Zacznijmy od tego że wiem że blessy i jej cena była zrobiona jakiś czas temu zamiast 'sl' który był za 1sc i teraz blessy są w cenie zaleznej od tego jaki posiadamy poziom doświadczenia, ale mimo wszystko uważam że jest to zrobione źle, to żadna cena dla 5klvl. Jak komuś się nie chce iść na piechotę z respa do dp, to wali wywrotkę i jest w dp, bo co to pare sc za blessa zapłacić.

Więc moją propozycją jest to żeby zwiększyć cene blessów i to o DUŻO więcej niż jest teraz, dlaczego? Już tłumaczę dlaczego...

1. Jak chyba każdy wie ten otsik to już mocny orshaball a można to chociaż w pewnych kwestiach zminimalizować właśnie zwiększeniem ceny blessów.
2. Nie będzie wbijania na respa, po tym jak się kogoś zabije, bo cena będzie większa i będzie jednak trochę szkoda kasy żeby paść 5 razy i przychodzić w kółko.
3. Nie będzie bezsensownego pekowania pod bo większość będzie się bała zginąć gdyż będzie to kosztowało dużo więcej niż dotychczas, nie będzie cwaniakowania.(jak za starych dobrych czasów APO)

*mała zmiana a może trochę wspomnień przywrócić.
Głupi ten twoj temat, poza tym nowi gracze maja maly lvl co za tym idzie tanszy bless h lvl maja hajs wiec dla nich jest bez roznicy. Po co taki marny pomysł?
Tak naprawdę mocno sie nudzisz?

---===Skilluję sobie, i co?===---

***System Cię więzi***

- "oczywiście cenzuralne słowa"
Dudo Wielki Ziomal jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania