User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Co Ty na to?

Głosujących
53. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    20 37.74%
  • NIe apo i tak juz upadlo.

    33 62.26%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 35 z 35

Wątek: exp x10;]

  1. #21
    Expert Marek's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Posty
    452
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ludzie starsi mający prace , dziewczyny i inne zajęcia a apo wciąż serwer który ma być zaludniony

    czy Wy do cholery jasnej nie rozumiecie , że wielu osobom znudziła się ta zasrana pixelowa gra ? niedługo będzie słońce niektórzy wolą pojeździć na rowerze niektórzy poimprezować niektórzy pójść na plaże , spacer z dziewczyną a nie spędzać czas z zasranym apo bijąc devil atoma i ciesząc się jak dziecko z itemku który spadnie podczas gdy świat żywych piękny świat istnieje tylko za oknem tylko za wyciągnięciem ręki lepiej cieszyć się kuźwa z sukcesu w naszym świecie niż pixelowym. Ludzie ogarnijcie się wierze w Was. Sam byłem maniakiem tibi kilka lat temu ale oderwałem się od tego i zmarnowanych lat...od 2 lat na tym forum apeluje o to byście przejrzeli na oczy byście dali sobie spokój. Poczytajcie moje posty Może ktoś znajdzie w nich mobilizacje do odcięcia się od tego nałogu jakim jest ten pixelowy świat ludzików .


    A Tym czasem jak to zawsze bywa czekam na wyzwiska i spiny w stosunku do mojej osoby ale rozumiem to , że ludzie którzy mają zamglone oczy tym nałogiem jakim jest tibia będą uparcie bronić tej gry i wyzywać innych . Bo przecież nikt nie może obrazić ich królestwa ani go im odebrać. Powodzenia jednak i życzę Wam byście za rok , dwa przejrzeli na oczy i spojrzeli na czas stracony tak jak ja to zrobiłem patrząc wstecz.


    Pozdro
    APO 8.42 - Sir Legend Knight
    APO 8.42 - RLX

    Honor, Bóg, rodzina trzyma, tak jak lina alpinisty, tak jak wszyscy za jednego, tak ja sam jeden za wszystkich !

  2. #22
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sam byłem maniakiem tibi kilka lat temu ale oderwałem się od tego i zmarnowanych lat...od 2 lat na tym forum apeluje o to byście przejrzeli na oczy byście dali sobie spokój.
    Nic nie rozumiesz... jakby to było takie proste po prostu wyjsc z domu, nie twierdzę, że każdy maniak to taki dosłowny nolife, ale zakladajac, że nolife, to nie da sie po prostu sie nie da... nie wiem, może Bóg jak ktoś wierzy tak chce mści sie na nas, bo umówmy sie takich co maniaczą w stosunku do tych, którzy sie odbili lub zachowali od poczatku rozsądek jest garstka i tak tak wyśmiewajcie wy nie rozumiecie jak to z perspektywy takiego uzależnionego, który teraz sie obudził i nie wiem co zrobić. NIE DA SIĘ.



    takie pomysły sa na nic... strasznie sie stało, jeszcze przecież niedawno 150 osób grało :/

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Miasto
    Hrubieszów
    Posty
    69
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Marek
    Polać mu.

    Cytat Napisał Wszystko Zobacz post
    jeszcze przecież niedawno 150 osób grało :/
    Tak, na maratonie.

    @temat
    x10 to mało dla tutejszych, x50 by ich zadowoliło, jestę na nie : [

  4. #24
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    228
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wszystko Zobacz post
    Nic nie rozumiesz... jakby to było takie proste po prostu wyjsc z domu
    A więc przedstawię ci prosty i krótki poradnik żebyś go zrozumiał bo dłuższy mógłby być dla ciebie za trudny
    1. Patrzysz za oknem jaka jest pogoda
    2. Jeżeli jest gorąco to zakładasz koszulkę i jakieś spodenki (to zależy też w jakim celu chcesz wyjść na dwór, jeżeli np. pograć w piłkę to te ubrania opisane wcześniej powinny wystarczyć)
    3. Zakładasz buty
    4. Zawiązujesz buty (jakbyś miał z tym problem to możesz poszukać w internecie lub kupić sobie buty na rzepę, no chyba że wolisz wydać na apo)
    5. Otwierasz drzwi
    6. Wychodzisz z domu
    7. Cieszysz się że oderwałeś się od apo chociaż na parę sec/min/godzin

    Cytat Napisał Wszystko Zobacz post
    nie da sie po prostu sie nie da... nie wiem, może Bóg jak ktoś wierzy tak chce mści sie na nas
    Ty jesteś tak pojebany, że tobie chyba nic nie pomoże. Przykro mi

    Cytat Napisał Wszystko Zobacz post
    wy nie rozumiecie jak to z perspektywy takiego uzależnionego, który teraz sie obudził i nie wiem co zrobić. NIE DA SIĘ.
    Ja grałem na APO ponad 3 lata (z przerwami długimi), teraz grałem rok, gdy grało 100 osób to dalej grałem bo też sobie czasem wmawiałem że będzie lepiej, lub po prostu mi się nudziło i sobie konto kupiłem, ale gdy już wiosna się pojawiła to przejrzałem na oczy że ten ots to dno. Ale wracając do ciebie: może zrób to co ja i inni goście co się zrookowali? Chara zrookuj, kasę gdzieś wyrzuć czy tam sprzedaj, chociaż wiesz ... szczerze mówiąc to wątpię żeby dla Ciebie był jeszcze jakiś ratunek bo ty chyba jesteś najbardziej pojebany ze wszystkich tu apowiczów jakich znam, ja dla ciebie naprawdę ratunku nie widzę bo myślę i myślę, i za chuja nie wiem co byś musiał zrobić żeby skończyć z apo, ty chyba po prostu nie dasz rady. Przykro mi. Przynajmniej będziesz jednym z niewielu który wytrwa z APO do końca i może jakiś medal od Mortiisa dostaniesz

  5. #25
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    I co ty myślisz, że exp x10 coś tutaj zmieni? Na kilka dni będą dzieciaki miały zabawe, a po tych kilku dniach znowu będą grać te same uzależnione osoby. Nie wypali.

  6. #26
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    I co ty myślisz, że exp x10 coś tutaj zmieni? Na kilka dni będą dzieciaki miały zabawe, a po tych kilku dniach znowu będą grać te same uzależnione osoby. Nie wypali.
    Myślę, że ludzi to nawet exp x50, by nie przyciągnął. Byłoby tak jak mówi Zarex, pograją dzieciaki przez kilka dni i znów będzie powtórka. Tworzenie nowych tematów nic nie da, serwer upada powoli. Zrobią UP'a i przez pierwsze kilka dni pogra trochę osób(100?), po czym znów każdy odejdzie. Poza tym jest Maj. Pogoda może nie jest najlepsza, ale częściej się wychodzi na dwór/imprezy/pokopać piłkę, po prostu nikomu się nie chce grać.

  7. #27
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Feb 2013
    Posty
    20
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs up

    I co ty myślisz, że exp x10 coś tutaj zmieni? Na kilka dni będą dzieciaki miały zabawe, a po tych kilku dniach znowu będą grać te same uzależnione osoby. Nie wypali.
    Przeciez to ty jesteś tutaj jednym z tych kidów, pokroju rekrutów, nivelato darków, demonów, azieli i wielu innych.


    Na wakacje mogliby coś dodac, ale nie exp x10 bez przerwy, ale w losowo wybranych godzinach. Zresztą pisałem juz o tym.
    cyt. "Dziwne a zarazem prawdziwe!"

  8. #28
    Expert Blood Raven's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Czerwieńsk/Zielona Góra
    Posty
    414
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    I co ty myślisz, że exp x10 coś tutaj zmieni? Na kilka dni będą dzieciaki miały zabawe, a po tych kilku dniach znowu będą grać te same uzależnione osoby. Nie wypali.
    Dokładnie te same uzależnione osoby np pan Zarexoholik który sobie pobije wardy dlatego dałem na tak (:

  9. #29
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    146
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla mnie juz nic nie da sie zrobic na tym serwerze admini wyjebane na to co z serwerem. Patrzeć lada chwila serwer off 4ever i pocałujta misia w dupe

  10. #30
    Łowca postów Samuraj's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    190
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem na nie exp który jest teraz jest dobry to nie mazurek

  11. #31
    Zaawansowany Dominikaa's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    104
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    hmm może raz na dwa tygodnie na 2 godziny włączyć ten exp... ewentualnie rzadziej.. ale napewno nie częściej... zrobi sie drugi mazurek ... i wgl zaczną znowu grać kidy na exp x 10 pograją pograją (i tak pewnie będzie im WOLNO leciał lvl) wróci stary exp x 5 i stwierdzą iż jest za ciężko bez sensu i wgl...
    Comeback po 5 latach Xydrus

    Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606

  12. #32
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Posty
    102
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    no i co ci z tego expu... to już nie to samo, nie wyczuwa sie tego czegoś w brzuchu, gdy się graja, a wrecz przeciwna nudę... pograłbym na nowym servie, ale sam nie wiem. Chciałbym aby było tak jak kiedyś, zrywasz się z lekcji byle pobiec na cyc czy expgard zająć, wteyd było dobrze pojedyncze respy, a kto nie chciał to szedł na ank na orshe w labiryncie. Potrzeba nowego serwera i reklamy albo odnowienia obecnego apo tak jakby to był zupełnie nowy serv, ale administracja na to nie pójdzie tak samo jak Cipsoft nie zmienia apo, bo by korona im spadłą z głow

  13. #33
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Apo to OTS, a Cipsoft to Cipsoft. Oni mają własne problemy, Mortiis też ma własne problemy co zrobić z APO. Ale jakby nie patrzeć serwer się jeszcze trzyma. Nie to, że oni mają w dupie ten serwer tylko, że jeden z głównych administratorów już pracuję i ma od chuja zleceń jako programista. W końcu przejrzyjcie na oczy co taki programista musi zrobić, że dobrze działała aplikacja napisana w C++, C# lub ewentualnie coś kodować w PHP

    Exp z rate 10 razy jest raczej marnym pomysłem, gdyż i tak on nie wejdzie w życie. Prócz jedynie tym maratonów, który jest jednym z elementów dobrej rozrywki na chwilę.
    Owszem można pomyśleć nad jakimś event związanym z tym x10 razy, ale i to tylko to, nic więcej. Żadnych po rojonych pomysłów.

    Niektórzy z was skończyło z Tibią. Owszem, ale Ci co chcą grać niech grają. Znam takich co naprawdę nie skończyli szkoły, ale niestety to jest już psychika człowieka.
    Czytając co po niektórych postach można stwierdzić, że poziom jaki ze sobą prezentujecie wynosi co najmniej góra 13-16 lat.

    @Wszystko

    Twój pomysł jest dobry, ale on nie wejdzie tak szybko. Zauważ, że co niektórzy pracują, albo w ogóle czasu nie ma. Ogarniecie zespołu pomocnego w rozwiązywaniu różnych problemów było by bardzo dobrą pomocą na serwera APO. Rinson mógłby się zająć kompletowaniem takiego zespołu. Macie jeszcze Magika, który sprząta za was brudy, bo de facto jest osobą odpowiadającą za bany, notatki i tym podobne. Sam napiszę taki temat jeśli będzie trzeba, i sam zagadam do kogo trzeba żeby takie coś ogarnąć. Serwer jest dobry, nie potrzeba do końca tworzyć nowego. Wystarczy go trochę odświeżyć.
    That's all
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  14. #34
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Posty
    370
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał scimex pallll Zobacz post
    Czlowieku, kazdy sprzedal/zrookowal postacie i myslisz ze te osoby juz wroca zeby grac od zera? zapomnij... Administracja pokazala swoje prawdziwe oblicze, wiec gowno maja juz do gadania, dala dupy. Przykro mi hejterzy, ale liczba online juz nie bedzie wieksza ;[ bedzie szla w dol i dol. Tyle w temacie
    Podbijam, większość tak zrobiła i raczej nie mieli by ochoty znów wbijać na tego marnego OTS'a

  15. #35
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Miasto
    Biłgoraj
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Smile

    Jeżeli nie ma już możliwości takiej żeby zrobić restart postaci, to nie ma sensu żeby wypisywać cały czas nowe posty...
    Jednak co ekipie APO. zależy zrobić exp. razy 10. ???
    Myślę że to było by słuszne rozwiązanie tego problemu i była by większa możliwość żeby wyrównać trochę z tymi lvelami 3 k... Wiadome że one pójdą w górę, ale nie tak szybko jak te mniejsze lvle.
    A jak nie chcecie tego zrobić to życzę powodzenia z serwerem, ja i również trochę moich znajomych znów nie będziemy tutaj grali jak tego nie zrobicie, dla tego dużo osób czeka aż podejmiecie jakąś decyzję, pomyślcie trochę!!! Główka pracuje : )

    /Demon
    exp 10, proszę Cie :v /zamykam
    Ostatnio edytowane przez Demon : 24-05-2013 o 09:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •