User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Którą opcję wybierasz

Głosujących
68. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Opcja 1

    41 60.29%
  • Opcja 2

    32 47.06%
  • Opcja 3

    32 47.06%
  • Opcja 4

    29 42.65%
  • Żadna z powyższych

    19 27.94%
Sonda z Wielokrotnym Wyborem
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 31

Wątek: APOClient

  1. #1
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie APOClient

    Witam,

    Przychodzimy do was z czysto teoretycznym pytaniem. Czy gdyby został wprowadzony APOClient, chcielibyście mieć możliwość używania na hotkeyach run/fluidów/itemów? Możliwe opcje:

    1. użyj na sobie (runy leczące/viale itd.)
    2. użyj na celu (runy targetowe typu sd/explo/gfb)
    3. użyj obiekt (zjadanie jajek/klikanie uw itd.)
    4. użyj z celownikiem (po wciśnięciu hotkeya otrzymamy taki efekt jakbyśmy kliknęli na wybrany przedmiot z możliwością użycia na czymś/kimś)



    Które z powyższych opcji byście chcieli zobaczyć? Uzasadnij swój wybór.

    W ankiecie możecie zaznaczyć kilka opcji.
    Ostatnio edytowane przez Nedin : 15-05-2020 o 00:18

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bez sensu jest to wszystko, robicie z tego serwera jeden wielki burdel. Takie opcje = łatwość w expieniu itd, taki ala-cheat. Dodatkowo przy niczym sie nie na pracowaliście, ponieważ w OtCliencie 7.60 jest taka opcja, więc nic szczególnego. To jest 7.60, a nie robienie z tego serwera 8.6 +. Nie macie pomysłow? Zróbcie apo na protokole 8. +, albo wyłączcie to.


    #chcecie pograć sobię z takmimi bajerami, zapraszam na dowolny serwer 8.60 +

  3. #3
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za zostawieinem tego tak jak jest a nie blokwoanie wszystkiego... I tak da sie to latwo odblokowac co uczynilem w V12, tak samo jak bp na srodek ekranu.

    jesli mialby zostac wprowadzony otc to jestem za tym:
    wbudowany kalkulator
    zwiekszenie okna z bp do 6 przedmiotow zamiast 5 jak jest obecnie, ladniej wyglada po prostu xd
    record session: nagrywanie od zalogowania sie do gry z zapytaniami po zamknieciu otc czy chcesz zachowac pplik czy usunac
    licznik magic walla, na bialo nad magic wallem widac ile sekund zostalo do jego usuniecia
    questlog
    exp/h coutner
    loot stats
    loot info and monsters info z uzwglednieniem nie nazw a obrazkow itemow
    zakladka o wszystkich czarach w otc jakie dostepne sa na serwerze z podzialem na grupy
    edycja znacznikow na mapie w kliencie
    usuniecie black barsow i rozszerznie okna gry
    screenshooter i cam recorder
    zakladka regulamin aby bylo latwiej zyc
    guild panel
    task panel z brakiem mozliwosci brania taskow, tylko wglad ile zostalo potworow, ile zabilismy, co dropnelo nam,ile czasu poswiecilismy na task itd... + info jakie taski sa na dane przedzialy levelowe
    uzycia runy jak na rl tibii
    informacja na temat sesji w otc [Gracz- aktualna sesja: 22 min,33 sec.]
    udogodnienia dla administracji to se sami cos dodacie xd
    APO skin
    character list - po zalogowaniu sie na konto, wyskakuje nie tak standardowo jak teraz mamy lista postaci lecz, nasza postac czyt. jak wyglada nasza postac, jaki lvl ma itd...
    i wprowadzenie tylko i wylacznie otc jako glowny klient gry, tak botterzy i inni, otc jest lepsze niz standardowy client
    Specjalna zakladka sprzedaj postac
    wyswietlanie prawidlowej liczby hp i mp
    naprawienie bugow w OTC, np wise many senja itd. tu chodzi chyba o tileid? albo nie wiem
    zakladka PVP events



    jak cos bede mial na mysli to dopisze
    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    To eventy pvp nie będą miały już sensu (teraz w sumie też skoro ludzie mają runy paraliż na hotkeyach i używają ich jak run SD). Takie zmiany są spóźnione o x lat.
    zablokowanie run na pvp eventach ew. powiekszenie czasu na rzucanie ich

    #edit
    no ludzie, co wy, client oficjalny 7.6 to juz dno w tym momencie przez grafike, za x lat i tak zostanie wymuszony otclient lub cos innego, wiec lepiej jest to zrobic teraz... chyba ze jestescie starej daty i miejcie dalej stare komputerki i tkwijcie w tych starych klientach XD
    pomyslcie o tym, jesli chcecie miec update to jednak warto byc za tym otclientem ktory umozliwia wprowadzanie bardzo wielu rzeczy
    Ostatnio edytowane przez Belmondo : 15-05-2020 o 05:11

  4. #4
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To eventy pvp nie będą miały już sensu (teraz w sumie też skoro ludzie mają runy paraliż na hotkeyach i używają ich jak run SD). Takie zmiany są spóźnione o x lat.

    Cytat Napisał Palldino Zobacz post
    parale mozna uzywac na battle i nie trzeba do tego hota co jestem NAJLEPSZYM PRZYKLADEM a sapia do nas ze paral z hota..

    jestem za all:
    ale takie runy typu paral = wiekszy exh przy uzyciu kolejnego by nie bylo syfu na eventach
    tak samo blue manas (tutaj tylko lekki exh)
    O to się rozchodzi. Zabawa traci sens jak dostaje się 10x parala w pełnym biegu. To nie real tibia i open battle, to APO. Tutaj jest zupełny inny system pvp (unikatowy), który nie ma nic wspólnego z zespołowym pvp.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 15-05-2020 o 01:38

  5. #5
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kopiujecie OTCv8? Nieźle. Zagadajcie na oficjalnym discordzie, twórca daje ciekawe możliwości dla właścicieli serwerów.

    Cytat Napisał Belmondo Zobacz post
    exp/h coutner
    Do tego trzeba zmienić sposób zapisywania expa, bo OTC odczytuje 0. Przynajmniej v8.
    Ostatnio edytowane przez Colinovsky : 15-05-2020 o 00:56

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem będzie to zbyt duże ułatwienie. Zarexoholik dobrze napisał, eventy PvP straciłyby sens, jeżeli dana osoba rzucałaby parala co sekundę.
    Mam nadzieje, że w nie będzie takiego ułatwienia. Sorry, ale żadna z opcji mi nie odpowiada.

  7. #7
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem za 1,2 i 3 opcją, ale pod warunkiem że parala nie będzie można ustawić pod hotkey, ponieważ zniszczyło by to całkowicie pvp

  8. #8
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    To eventy pvp nie będą miały już sensu (teraz w sumie też skoro ludzie mają runy paraliż na hotkeyach i używają ich jak run SD). Takie zmiany są spóźnione o x lat.
    parale mozna uzywac na battle i nie trzeba do tego hota co jestem NAJLEPSZYM PRZYKLADEM a sapia do nas ze paral z hota..

    jestem za all:
    ale takie runy typu paral = wiekszy exh przy uzyciu kolejnego by nie bylo syfu na eventach
    tak samo blue manas (tutaj tylko lekki exh)

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie 7.6

    Serwer 7.6 więc nic z wymienionych

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Palldino Zobacz post
    parale mozna uzywac na battle i nie trzeba do tego hota co jestem NAJLEPSZYM PRZYKLADEM a sapia do nas ze paral z hota..

    jestem za all:
    ale takie runy typu paral = wiekszy exh przy uzyciu kolejnego by nie bylo syfu na eventach
    tak samo blue manas (tutaj tylko lekki exh)
    NIE WIERZĘ!!!1 bambik napisał coś sensownego




    Trzeba pomyśleć też co z uhem z targeta i celownika. Jeśli nic nie zostanie zmienione, każdy ek/rp/ms będzie też druidem xd.
    Łopata(/wędka) - blokujesz hota, ustawiasz klickera i scraby kopią się same xd.
    Zbieranie itemów do worka: -ahmed np. runy adori; -itemy do ward rooba. Straci to pierwotny zamysł.




    Poczekam na rozwój sytuacji. Na razie 50/50.

  11. #11
    Zaawansowany Kiritsugu's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2020
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zostałbym przy konfiguracji takiej, jak tam w Twoim kliencie?
    Zaznaczyłem opcje 1 i 4.

  12. #12
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie napisałem wczoraj swojej opinii przy 1 poście więc zrobię to teraz.

    Osobiście wybrałbym 1 opcję - pozwoli to wyłączyć komendy !mm, !uh, !ih, !lf co za tym idzie trochę odciąży serwer, a zastosowanie będzie to samo.

    Co do pozostałych to bym ich nie dodawał.. Moim zdaniem zniszczy to system pvp i znacząco ułatwi rozgrywkę przykładowo pod względem wykonywania misji typu ahmed czy coś podobnego.

  13. #13
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja powiem tak: zaznaczam opcje od 1 do 4.



    Wyjaśnię dlaczego. Między innymi:
    1. Wyrównanie szans. W chwili obecnej gracze używają: zwykłego klienta, botów, otclienta. Pierwsze i trzecie jest legalne (no to trzecie tylko połowicznie bo nie można używać wszystkich funkcji) natomiast drugie jest karalne. Tyle, że to nielegalne nie zawsze udaje się wyłapać. Na pewno zostanie zablokowane używanie botów więc każdy gracz miałby równe szanse.

    2. Lekkie ułatwienie gry - chociażby rzucanie run w target - dzięki takiemu rozwiązaniu wielu graczy brałoby bardziej czynny udział w najazdach/grupowych wypadach itp. Co do kopania i łowienia - i tak trzeba klikać hotkey/cel więc będzie jedynie trochę mniej suwania myszką

    3. Komendy !mm, !uh, !ih itp - byłyby zbędne a dostalibyście możliwość używania z hotkeya również innych run/fluidów. Np. picie niebieskich manasów czy rzucanie nowych run Lekkie odciążenie serwera a jednocześnie zwiększenie możliwości.



    Wiadomo - są i jakieś gorsze strony takiego rozwiązania... Ale plusy przewyższają.



    A co do run paraliżujących - można pomyśleć nad innymi aspektami, np. % szans na obronę przed paralem
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  14. #14
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Squid
    Czy to co podalem w poprzednim poscie to idzie to zrobić? W sensie wiem ze sie da ale nie wiem czy akurat wszystko
    Ostatnio edytowane przez Belmondo : 15-05-2020 o 12:51

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    1. Wyrównanie szans. W chwili obecnej gracze używają: zwykłego klienta, botów, otclienta. Pierwsze i trzecie jest legalne (no to trzecie tylko połowicznie bo nie można używać wszystkich funkcji) natomiast drugie jest karalne. Tyle, że to nielegalne nie zawsze udaje się wyłapać. Na pewno zostanie zablokowane używanie botów więc każdy gracz miałby równe szanse.

    2. Lekkie ułatwienie gry - chociażby rzucanie run w target - dzięki takiemu rozwiązaniu wielu graczy brałoby bardziej czynny udział w najazdach/grupowych wypadach itp. Co do kopania i łowienia - i tak trzeba klikać hotkey/cel więc będzie jedynie trochę mniej suwania myszką

    3. Komendy !mm, !uh, !ih itp - byłyby zbędne a dostalibyście możliwość używania z hotkeya również innych run/fluidów. Np. picie niebieskich manasów czy rzucanie nowych run Lekkie odciążenie serwera a jednocześnie zwiększenie możliwości.

    1. Wyrównanie szans? Wystarczy klient, który uniemożliwi używanie jakichkolwiek botów. Oczywiście również praca nad balansem, którego aktualnie nie ma.

    2. To niezłe rzucanie run w target. Jeżeli ktoś jest no handem i nie ogarnia tak prostej czynności to niech ucieka na kurnik pograć w pasjansa albo w wojnę.

    3. Niech zostaną te komendy, to i tak jest duże ułatwienie. Po co zmieniać coś co było przez tyle lat i cieszy się dużym powodzeniem.


    Jest to klient 7.6. Nie ROZPIERDALAJMY go. Gra i tak jest prosta.
    PS. Wy widzę, że zajmujecie się różnymi rzeczami zamiast zająć się aktualizacją, ale nic dziwnego.. Gra przecież coraz mniej osób (60-70) więc po co coś robić.


    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Jak chcecie sie tak bawic, proponuje odpalic na nowo server 8+, to jest 7.6 i niech tak pozostanie, nic nie dodawac ani nie zmieniac, takie jest moje zdanie, ale i tak zrobicie to co bedziecie chcieli - jak zwykle, pozdrawiam.
    Pierwszy raz się z tobą zgodzę.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 15-05-2020 o 13:09

  16. #16
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak chcecie sie tak bawic, proponuje odpalic na nowo server 8+, to jest 7.6 i niech tak pozostanie, nic nie dodawac ani nie zmieniac, takie jest moje zdanie, ale i tak zrobicie to co bedziecie chcieli - jak zwykle, pozdrawiam.

    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Jak wprowadzą OTC to nasz KRUL zwykłego klienta walnie magika.
    "Zostawcie wszystko tak jak jest! Dobrze gra nam się na zlagowanym gównie"
    Po wprowadzeniu APOClient'a zapraszam na daszek

    Tak zostawcie wszystko tak jak jest. Zwykly klient 7.6 mi odpowiada, i znajdzie sie sporo osob co jest tego samego zdania i nie maja zadnych lagow :v.

    Po co daszek? zapraszam na soran, aczkolwiek musialbym chyba przyjsc jakims 3,5k lvlem, zebys mial jakiekolwiek szanse ze mna, bez pozdrowien


    Edit

    Cytat Napisał Barteq2 Zobacz post
    cały ty, będziesz się bronił rękami i nogami przed wprowadzeniem łączenia się z serwerem jedynie przez otc, bo wtedy twoje skrypty w blackd przestaną działać i nagle w pvp staniesz się totalnym gównem. czekam tylko na to, aż wprowadzą ten apo client, zaloze sie ze minie tydzien i sprzedasz zarexa i bedziesz jedynie na rooku grał
    Jakies dowody na cokolwiek z tego co wlasnie napisales? gosciu pomawiasz, kazdej osobie z administracji jak bedzie zainteresowana moge nagrac caly ekran podczas mojej gry, nic nie poradze na to, ze ludzie kupujacy postacie na alledrogo nie potrafia cokolwiek nia robic, poza hi bless yes. Dobrze, ze wspomniales o rooku, nie gram na mainie jakies 2-3 miesiace, powod? nie ma zadnej konkurencji, same slabe ogniwa, jestem za dobry dla Was .
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 15-05-2020 o 19:46

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    2. Lekkie ułatwienie gry - chociażby rzucanie run w target - dzięki takiemu rozwiązaniu wielu graczy brałoby bardziej czynny udział w najazdach/grupowych wypadach itp. Co do kopania i łowienia - i tak trzeba klikać hotkey/cel więc będzie jedynie trochę mniej suwania myszką
    AD1. Prosty przykład z tymi scrabami do ahmeda: 1. Blokujesz hota (lopata z "celownikem"); 2. Pobierasz sobie auto kickera, wystarczy pierwszy lepszy; 3. Ustawiasz go, żeby klikał co 4 sek; 4. Idziesz w pizdu i za 2h masz wykonaną misje xd.

    AD2.
    Cytat Napisał Tiki Tenii Zobacz post
    Trzeba pomyśleć też co z uhem z targeta i celownika. Jeśli nic nie zostanie zmienione, każdy ek/rp/ms będzie też druidem xd.
    (obecnie) Topowy ek i ms bijący fale na ank - XD. Dobrze wiecie, że uh z hota ale i tak nic z tym nie możecie zrobić bo "szybka ręka". Druid będzie totalnie bezużyteczny.




    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    A co do run paraliżujących - można pomyśleć nad innymi aspektami, np. % szans na obronę przed paralem
    Propozycja odnośnie parali




    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Jak chcecie sie tak bawic, proponuje odpalic na nowo server 8+, to jest 7.6 i niech tak pozostanie, nic nie dodawac ani nie zmieniac, takie jest moje zdanie, ale i tak zrobicie to co bedziecie chcieli - jak zwykle, pozdrawiam.
    Jak wprowadzą OTC to nasz KRUL zwykłego klienta walnie magika.
    "Zostawcie wszystko tak jak jest! Dobrze gra nam się na zlagowanym gównie"
    Po wprowadzeniu APOClient'a zapraszam na daszek


    #topic
    Mierzcie siły na zamiary. Jest dużo rzeczy, które trzeba sprawdzić. Ogarnąć kwestię żeby każdy gracz grał na APOCliencie. Mortiis sprawdza pewnie bramę w zamku Disqusa a wy chcecie dowalić mu następną robotę .

  18. #18
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A że tak dopytam, jest szansa na automanasa i autotarget? Bo chyba zabrakło tych opcji w ankiecie tej propozycji, a myślę przesądziłoby to wyniki.

    A tak na poważnie to pozdrowienia dla autora za jasne przedstawienie Waszego (administracji) punktu widzenia w tej materii. Wyobrażacie sobie np. posła sprawozdawce w Sejmie, który wychodzi na mównicę i wygłasza czysto teoretyczny projekt ustawy wnoszący wprowadzenie wzrostu podatku i akcyzy od paliwa, alkoholu, cukru i wzrost VAT-u na 25% - bez uzasadnienia? Tak czysto teoretycznie oczywiście, sztywniutko oczywiście, a jak.

    Druga sprawa - ktoś kto nie grał na przełomie 2015-2019 nie ma pojęcia o różnych dobrodziejstwach OTC (a za tym rosnącej tego popularności) i innych sposobach na omijanie "niepełnosprawności" tradycyjnego klienta 7.6. Wobec tego czy publiczna ankieta w tej kwestii ma jakiekolwiek odzwierciedlenie w zasadności sondowania na tej próbie statystycznej, która się tu udzieli? To tak samo jak rook głosuje w sprawach na mainie i odwrotnie.

    Jak dobrze sięgam pamięcią, często pojawiały się pytania o oficjalny klient APO (z dołączoną łatką spr+dat), co miało umilić grę (chociaż wizualnie). Moim zdaniem i tak jest już przespany moment reakcji w tej sprawie, bo społeczność graczy sama wyposażyła się w odpowiednie modyfikacje, niektóre są i na tym forum (rozumiem, że to z tej propozycji jest też przy mocnym współautorstwie).

    Każda z podanych opcji wnosi wiele dobrego dla łatwości gry (tak jak to robiły wszystkie wyższe wersje klienta 7.6), natomiast zatracać będzie się ten hardkorowy klimat oldschool'u. Z drugiej strony wprowadzi to delikatne wyrównanie szans no i może będzie chronić przed niektórymi banami. Tu nie będzie jednoznacznego przesądzenia sprawy, co z resztą pokazuje obecnie ankieta.

    A tak swoją drogą jak tam aktualizacja? Czekamy na niezapomniane czasy 10 online w ciągu dnia? Bo rozumiem, że nie ma sensu wprowadzać nowości (jakichkolwiek dla zajęcia czasu graczom, które oczywiście nie są związane z tym arcydziełem apdejtowsko-diuqsowym, niezaznanym nigdzie indziej na świecie), aby trzymać dobry poziom online?

    Z racji braku uzasadnienia zmuszony jestem zagłosować przeciwko wszystkiemu.

    No i fajnie, fajniusio, po koleżeńsku.
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 15-05-2020 o 13:59
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  19. #19
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    1. Wyrównanie szans? Wystarczy klient, który uniemożliwi używanie jakichkolwiek botów. Oczywiście również praca nad balansem, którego aktualnie nie ma.

    2. To niezłe rzucanie run w target. Jeżeli ktoś jest no handem i nie ogarnia tak prostej czynności to niech ucieka na kurnik pograć w pasjansa albo w wojnę.

    3. Niech zostaną te komendy, to i tak jest duże ułatwienie. Po co zmieniać coś co było przez tyle lat i cieszy się dużym powodzeniem.
    1,2,3 - zaczne od konca, wylaczenie komend odciazy serwer, rzucanie run w target, a co jesli te runy mogliby miec exh duzy ze tak czesto nie moglbys rzucac? Glowo... wykonanie kilku misji ahmeda troche szybciej... ojej ale to duze ulatwienie! Na pewno Wam by sie oplacalo na ahmeda chodzic... a i balans by sie tez przydal ale te hotkeye urozmaica troche pvp to moze zostac o ile sie odpowiednio przemysli te rzucanie run i exh i bedzie spoko, za wczesnie skreslacie potencjal klienta ktory ma wiele plusow a minusow jest bardzo malo. A tak poza tym to jak ma byc tak fajnie, to niech bedzie bez botow ale niech tez beda wylaczone komendy !mm !uh zeby odciazyc serwer zobaczymy wtedy kto jest no handem jak to nazwales

    #edit
    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Tak zostawcie wszystko tak jak jest. Zwykly klient 7.6 mi odpowiada, i znajdzie sie sporo osob co jest tego samego zdania i nie maja zadnych lagow :v.
    Bo maja slabe komputery, za X lat bedzie placz ze Tibia im nie dziala a maja sprzet najnowszej generacji grafika 8 giga, dysk tysionc
    Ostatnio edytowane przez Belmondo : 15-05-2020 o 14:32

  20. #20
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja numer 1:

    Jak najbardziej okej. Runy leczące, manasy, soul mixtury rzucane "use on yourself" z hotkeya na pewno odciążyłyby serwer, bo wiadomo jak obciąża serwer
    spamowanie komend typu !uh, !mm, !ih przez graczy. Tu się zgadzam z Nedinem.

    Propozycja numer 2:

    Jestem na nie, kiedyś się wszystko robiło ręcznie i nikt nie narzekał, use on target to lekka przesada.

    Propozycja numer 3:

    Jestem na nie, jedzenie jajek z hotkeya to lekkie przegięcie, a kliknięcie UW za pomocą ppm nie jest ciężkie.

    Propozycja numer 4:

    Opcja użyj z celownikiem według mnie najlepsza w kwestii używania run atakujących jak SD, Explo i GFB, ale wiadomo z wyłączeniem parali bo zniszczy to pvp.

Podobne wątki

  1. Apoclient By Nixon.prosze o pomoc
    By SongokuSSJ in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 09-08-2009, 16:56
  2. [7.6] apoclient v3.0
    By Night Assasin in forum Inne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 30-05-2009, 21:56

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •