User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Popierasz pomysł?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    15 55.56%
  • Nie

    6 22.22%
  • Nie mam zdania

    6 22.22%
Pokaż wyniki 1 do 13 z 13

Wątek: Modernizacja: Forum Wielotematyczne

  1. #1
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    743
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Modernizacja: Forum Wielotematyczne

    Modernizacja: Forum Wielotematyczne.

    Zmienić nazwę Hyde Park na Piaskownica. W tym dziale będziemy pozwalali na więcej. Oczywiście licznik postów dalej wyłączony.

    O wszystkim i o niczym, zostawiamy nazwę działu bez zmiany. Podpinamy pod ten dział: Piaskownica, Humor, Sport.

    O wszystkim i o niczym (Podpis: Rozmowy na wszystkie tematy.)
    • Piaskownica (Podpis: Trollowisko.)
    • Humor (Podpis: Filmiki, obrazki, teksty.)
    • Sport (Podpis: Wydarzenia, wyniki, relacje, komentarze.)


    Tworzymy dział Krytyka i Recenzje. Rozdzielamy Filmy & Książki i tworzymy osobne poddziały - powstaje Film, Książka. Podpinamy pod dział Krytyka i Recenzje: Muzyka, Film, Książka.

    Krytyka i Recenzje (Podpis: Wszystko na temat muzyki, filmu, książki.)
    • Muzyka (Podpis: Krytyka, koncerty, dyskusja.)
    • Film (Podpis: Krytyka, co warto obejrzeć, dyskusja.)
    • Książka (Podpis: Krytyka, recenzje, dyskusja.)


    Zmienić nazwę Komputery & Internet na Sprzęt komputerowy i Oprogramowanie lub Hardware i Software.

    Tworzymy dział Komunikacja. Zmieniamy nazwę Telefony & GSM na Telefon komórkowy lub Komórka. Tworzymy poddział Internet. Podpinamy pod dział Komunikacja: Telefon komórkowy, Internet

    Komunikacja (Podpis: Wszystko na temat telefonów komórkowych, internetu.)
    • Telefon komórkowy (Podpis: Technika, modele, taryfy, porady.)
    • Internet (Podpis: Dyskusja, porady.)


    Tworzymy dział Multimedia. Zmieniamy nazwę Grafika na Grafika i Fotografia. Zmieniamy nazwę Gry & Konsole na Gry komputerowe i Konsole. Podpinamy pod Multimedia: Grafika i Fotografia, Gry komputerowe i Konsole.

    Multimedia (Podpis: Wszystko na temat grafiki i fotografii, grach komputerowych, konsolach.)
    • Grafika i Fotografia (Podpis: Grafika 2d & 3d, fotografia, techniki, koncepcje, własne prace.)
    • Gry komputerowe i Konsole (Podpis: Instalacja, pomoc, dyskusja.)


    W Poradniki zmieniłbym tylko podpis na "Artykuły, które pomogą wam szybko i bezboleśnie przejść krok po kroku przez problemy, z którymi się spotykacie na co dzień."

    Usuwamy dział Pytania. Tematy z tego działu przenosimy do pasujących działów.

    EFEKT KOŃCOWY:


  2. #2
    Nowicjusz D. Luffy's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli ma to w jakikolwiek sposób obudzić chociaż trochę to forum to jestem jak najbardziej za. Wszystko pięknie opisałeś nie trzeba nic dodawać.

  3. #3
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ciekawy pomysł, chyba inspirowany moim tematem. Ale pozytywnie bardzo, gratulacje za jakiś krok naprzód

    Mam tylko dwie obiekcje - przede wszystkim, po co dział Humor, jeśli jest Hyde Park aka Piaskownica? To będzie baaardzo subiektywne czy wrzucić coś tu, czy tam. Wiem po sobie.

    Druga sprawa - co z dużym działem Counter Strike, który jest niepotrzebny? Proponuję to, co mówiłem już w swoim temacie (http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=121239) - wrzucić to jako poddział działu Gry, czy tam Multimedia.

    Rozumiem, że Hyde Park aka piaskownica będzie działać w jaki sposób? Taki, jak zaproponowałem, czy wymyślicie coś innego?

  4. #4
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    743
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon
    Mam tylko dwie obiekcje - przede wszystkim, po co dział Humor, jeśli jest Hyde Park aka Piaskownica? To będzie baaardzo subiektywne czy wrzucić coś tu, czy tam. Wiem po sobie.
    Dział Humor jest częścią każdego znanego mi forum. W tym dziale zamieszczane są zabawne filmiki, obrazki, teksty. Nie tworzy się tam takich tematów, więc nie można ich (tych działów) ze sobą wiązać. W Hyde Park panuje wolna amerykanka, każdy może trollować (oczywiście z umiarem), zakładać tematy, które nie pasują do innych działów. Humor zostaje, Hyde Park zmienia nazwę na Piaskownica i zaczynamy zabawę

    Cytat Napisał Crayon
    Druga sprawa - co z dużym działem Counter Strike, który jest niepotrzebny? Proponuję to, co mówiłem już w swoim temacie (http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=121239) - wrzucić to jako poddział działu Gry, czy tam Multimedia.
    Można podpiąć Counter Strike pod Gry komputerowe i Konsole. Wybrać najważniejsze tematy i je tam przenieść.

    Cytat Napisał Crayon
    Rozumiem, że Hyde Park aka piaskownica będzie działać w jaki sposób? Taki, jak zaproponowałem, czy wymyślicie coś innego?
    Prawdopodobnie tak, wyjdzie w praniu

  5. #5
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Eklerq Zobacz post
    Dział Humor jest częścią każdego znanego mi forum. W tym dziale zamieszczane są zabawne filmiki, obrazki, teksty. Nie tworzy się tam takich tematów, więc nie można ich (tych działów) ze sobą wiązać. W Hyde Park panuje wolna amerykanka, każdy może trollować (oczywiście z umiarem), zakładać tematy, które nie pasują do innych działów. Humor zostaje, Hyde Park zmienia nazwę na Piaskownica i zaczynamy zabawę
    Tyle że należy w takim razie uściślić, co będzie w dziale Humor, a co już w Hyde Parku. Bo jeśli ja na przykład chcę wrzucić śmieszny filmik, to skąd mam wiedzieć, czy do Humoru, czy do Piaskownicy? Tu i tu komentarze będą identyczne. A kawały, jakieś śmieszne obrazki? To wszystko pasuje do Hyde Parku przecież. Wytłumacz mi, uściślij.


    No i jeszcze jedno pytanie. Jeśli robimy porządek z Forum Wielotematycznym, to co z działami, o których akurat Ty nie wspomniałeś, a o których ja w temacie swoim mówiłem, tj. związanymi z grą. Zostaną nieruszone przez następne dwa lata?
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 22-12-2013 o 17:28

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    200
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem przeciwny robieniu tego co opisałeś w swojej propozycji Eklerq. Wydaje mi się że są ważniejsze rzeczy do zrobienia w grze jak i na forum i gdyby Administracja zajęła się tym czego pragniesz była by to dla mnie mega wielka strata czasu, prefixy trzeba zrobić w dziale forumowym, a nie jakieś niepotrzebne modernizacje, nie poprawi to życia forumowiczów.

  7. #7
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    743
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon
    Tyle że należy w takim razie uściślić, co będzie w dziale Humor, a co już w Hyde Parku. Bo jeśli ja na przykład chcę wrzucić śmieszny filmik, to skąd mam wiedzieć, czy do Humoru, czy do Piaskownicy? Tu i tu komentarze będą identyczne. A kawały, jakieś śmieszne obrazki? To wszystko pasuje do Hyde Parku przecież. Wytłumacz mi, uściślij.
    Mi nie pasuje robienie tematów ze śmiesznymi filmikami, obrazkami w dziale Hyde Park. Ewentualnie w jakimś temacie można rzucić obrazek/filmik, który ma za zadanie skomentować myśl założyciela tematu. Użytkownik chcący się podzielić zabawnym filmikiem lub obrazkiem wybierze na pewno dział Humor. Piaskownica jest działem poświęconym dla tematów od a do z, czyli wszelkiej znanej maści. To jest raj dla takich użytkowników, jakim jest Azbest. Stworzenie jednego działu z dwóch jest niemożliwe, ponieważ nie byłoby jakiejkolwiek spójności (może kilka tematów by się znalazło). Mielibyśmy połączyć te tematy ze sobą? [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10]

    Cytat Napisał Crayon
    No i jeszcze jedno pytanie. Jeśli robimy porządek z Forum Wielotematycznym, to co z działami, o których akurat Ty nie wspomniałeś, a o których ja w temacie swoim mówiłem, tj. związanymi z grą. Zostaną nieruszone przez następne dwa lata?
    Zastanowimy się w przyszłości nad tym. Na razie zróbmy porządek z Forum Wielotematycznym.

    Cytat Napisał Old
    Jestem przeciwny robieniu tego co opisałeś w swojej propozycji Eklerq. Wydaje mi się że są ważniejsze rzeczy do zrobienia w grze jak i na forum i gdyby Administracja zajęła się tym czego pragniesz była by to dla mnie mega wielka strata czasu, prefixy trzeba zrobić w dziale forumowym, a nie jakieś niepotrzebne modernizacje, nie poprawi to życia forumowiczów.
    Gra mnie nie interesuje, interesuje mnie forum. Najpierw zajmiemy się Forum Wielotematycznym, w następnej modernizacji zajmiemy się ARMIA 7.6 - GRA i ARMIA. Spokojnie...
    Ostatnio edytowane przez Eklerq : 22-12-2013 o 17:14

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Miasto
    mieszkam w mieszkaniu
    Posty
    139
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation powoli ej

    Cytat Napisał Eklerq Zobacz post
    To jest raj dla takich użytkowników, jakim jest Azbest.
    Hola hola hola hola, raj dla mnie jest teraz. Nazwa 'hyde park' jest niemalże integralną całością, tożsamością tego działu. Nie za bardzo pojmuję jak zmiana nazwy może coś zmienić w porządku forum. A teraz ktoś ci powie hyde park w życiu codziennym i od razu myślisz o forum. Przynajmniej ja tak mam.

    Stop nowelizacji hydparku! Nasza tradycja jest jedna!

    Dział humor to można moim zdaniem kompletnie wyekspediować, gdyż jak każdy tutaj wie, nie spełnia on swoich podstawowych założeń. co prawda to tylko moje mało ważne mniemanie, ale jako naczelny debil mam w tym trochę doświadczenia.

  9. #9
    VIP Crayon's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Piekary Śląskie
    Posty
    2 444
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Azbestowy Człowiek Zobacz post
    Hola hola hola hola, raj dla mnie jest teraz.
    Będzie rajem i będzie spełniał swoją funkcję kiedy moja propozycja wejdzie w życie

    Cytat Napisał Azbestowy Człowiek Zobacz post
    Dział humor to można moim zdaniem kompletnie wyekspediować, gdyż jak każdy tutaj wie, nie spełnia on swoich podstawowych założeń. co prawda to tylko moje mało ważne mniemanie, ale jako naczelny debil mam w tym trochę doświadczenia.
    No jest w tym jakaś prawda, bo gdyby się przyjrzeć temu, co ma być tam w teorii, a co jest w praktyce, to można zauważyć, że nie spełnia on swoich podstawowych funkcji. Ale nie wiadomo jakby to było po reorganizacji. Wiesz, ja proponując wywalenie Humoru i zrównanie go z Hyde Parkiem nie myślałem "a, bo tak". Też zauważyłem, że to akurat na tym forum jest bez sensu. Może Eklerq i reszta dostrzegła jakiś potencjał i pewną wartość tego działu. Od biedy wolałbym, żeby z Humoru zrobić nazwę Śmieszne filmiki, czy coś i dać jako poddział Hyde Parku. Wtedy nie będzie takiego miszmaszu. Ale to moje mniemanie. Mogę się mylić.


    Cytat Napisał Eklerq Zobacz post
    Zastanowimy się w przyszłości nad tym. Na razie zróbmy porządek z Forum Wielotematycznym.
    No, to w takim razie będziemy na kolejne zmiany czekać następne dwa lata. A to nie jest naprawdę trudne. Pomysł jest, w temacie niżej, wystarczy chwilkę nad nim przysiąść tak jak zrobiło się to (jak widać) z tematem dotyczącym wielotematycznego, który był chyba najłatwiejszym do 'posprzątania' organizacyjnie, bo nawet regulamin Hyde Parku macie na tacy, który jest cacy!

    @down
    Wiesz, jestem na to przewrażliwiony, tj na pracę ekipy w niektórych momentach. Bo wiem, że potraficie, że się da, ale często brakuje tego ostatniego bodźca, który staje się tym pierwszym - żeby zacząć. Przeżywałem to sam, kiedy wręcz prosiłem, żeby mi pomóc ustawić głupi banner z servera CS pod opis działu. Tyle nerwów, że wielu dałoby sobie spokój. Ale liczę, że coś się tu zmieniło - na lepsze. Powodzenia i trzymam Cię za słowo
    Ostatnio edytowane przez Crayon : 23-12-2013 o 00:41

  10. #10
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 011
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Crayon Zobacz post
    No, to w takim razie będziemy na kolejne zmiany czekać następne dwa lata. A to nie jest naprawdę trudne. Pomysł jest, w temacie niżej, wystarczy chwilkę nad nim przysiąść tak jak zrobiło się to (jak widać) z tematem dotyczącym wielotematycznego, który był chyba najłatwiejszym do 'posprzątania' organizacyjnie, bo nawet regulamin Hyde Parku macie na tacy, który jest cacy!
    Nie będziecie czekać tak długo. Jest dodatkowy administrator (czyt. ja). Gwarantuję Ci, że mam czas na zajęcie się tym tematem. Jeżeli wszystko zostanie dokładnie omówione i obmyślone w Ekipie forum to automatycznie przystąpię do wdrażania planu. Już w pierwszym dniu gdy dostałem opcje zarządzania forum zaktualizowałem prefixy, więc nie będzie problemem z ogarnięciem. Jedyną bardziej pracochłonną rzeczą będzie przerzucanie tematów z działów, które będą ewentualnie skasowane.

    /Demą
    damy rade!
    Ostatnio edytowane przez Demon : 22-12-2013 o 22:39

  11. #11
    Master Atom! Ktoś II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    1 417
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Popieram prawie wszystko, lecz wyrzuciłbym z działu "O wszystkim i o niczym" poddział "Sport". Proponuję stworzyć nowy dział "Sport i Motoryzacja". Podpis pod działem "Poradniki" jest zdecydowanie za długi.

    Pomysł wydaje się dosyć ciekawy i zachęcający do pisania na forum

  12. #12
    Uzależniony
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    743
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ktoś II, nie ma sensu oddzielać Sport od O wszystkim i o niczym, bo w tym poddziale istnieje tylko jeden żyjący temat. Ewentualnie można zrobić kolejny poddział o nazwie Motoryzacja i podpiąć go pod O wszystkim i o niczym.

  13. #13
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 011
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Z uwagi na fakt, że większość z głosujących w ankiecie była na tak (oraz po konsultacji w Ekipie) zamykam temat. Forum wielotematyczne przeżyło metamorfozę.

Podobne wątki

  1. Ma?a modernizacja dzia?u!
    By H5N1 in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 02-08-2009, 20:48
  2. Forum wielotematyczne APO
    By Arcano in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 27-03-2009, 20:49
  3. Forum Wielotematyczne APO
    By Arcano in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 16-03-2009, 18:31

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •