User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 23

Wątek: Zmiany na serwerze

  1. #1
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zmiany na serwerze

    Witajcie!

    W dniu dzisiejszym na serwerze głównym pojawią się następujące zmiany:
    - możliwość wykonania 5 nowych strojów,
    - zmniejszono częstotliwość wypadania soul mixture z converterów,
    - zmniejszono maksymalną ilość scarab coins z demented dwarfów,
    - dodano do potworów przedmioty niezbędne do wykonania kostiumów.

    Kolejne zmiany już niebawem!
    Pozdrawiamy, Ekipa APO.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Szkoda, że nie wykorzystałeś w jakiś sposób innych kostiumów, które można robić (piszę o Main).
    Myślałem, że więcej tego będzie, a tu takie rozczarowanie.

    Najważniejsze, że coś się dzieje.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    - zmniejszono maksymalną ilość scarab coins z demented dwarfów,
    Taka średnia zmiana, moim zdaniem lot nie był wygórowany...

    Reszta zmian na plus



    chyszby podkłpacki ots podnosi sie z dna

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zmiany na serwerze, forum oraz rekrutacja tutorów i wymienników
    dodał: Squid
    Tue, 26 Sep 2017 22:05:20 GMT Jeżeli zajęło wam to pare dni po miesiącu to gratuluję. Na prawdę dużo zrobiliście ta zmiana potrzebowała tyle DNI żeby to zrobić, według mnie jest to max 1 dzień roboty, smieszne xD

    Ps. Z tego wynika, że dodanie do potwora nowego itemu to jest :
    1. Odpalenie data/monsters/nazwa mobu
    2. CTRL + c kodu gdzie jest kod na wylatywanie ctrl + v + zmienienie ID przedmiotu, który ma wylatywać + częstotliwość (2minuty roboty)
    - zmniejszono maksymalną ilość scarab coins z demented dwarfów,
    1. Data/monsters/demented dwarf zmienienie jednej cyferki (10sekund)
    2. - zmniejszono częstotliwość wypadania soul mixture z converterów, to samo co UP

    - możliwość wykonania 5 nowych strojów,
    1. Skoro zrobiliście kostium to wystarczy ctrl + c + zmienić misje = 1godzina = 1 kostium = 5 h kostium
    tylko ctrl + c/v bo skoro już macie tylko zmienienie misji np: zmienienie itemu do oddania na kostium.

    Z tego wynika, że nie całe 10h na zrobienie tego zbędnego UPDATE. Może się mylę ale na pewno krócej!

    @Sam jestem skrypterem lua oraz c++, więc takie zmiany nie potrzebują xxx czasu na robotę gdzie wy to robicie pare dni ( a dokładnie od pojawienia się poprzedniego newsa to miesiąc.)

    @rozumiem to, ze była propozycja ostatnio o zmienie i tego dobra okej, ale po co robić news'a z tak małymi rzeczami ^^

    @z tego co czytam nie, które kostiumy nie są przydatne to wy dodajecie nowe -> zbędne
    @Osłabiliście moba xDDDDD

    @usuńcie news'a bo aż wstyd.

    @ Co do kostiumów - również mogliście się bardziej popisać i coś nowego dodać, bo jak na razie to widzę, że niektóre zadania się nadal powtarzają. Czytam to i mogę stwierdzić, iż robicie aktualizacje raz na jakiś czas nie dosyć ze zbędna to jeszcze dajecie ctrl + c? No proszę was..

    @Squid No może będzie coś dodane w związku z kostiumami - kto wie Nie wszystko naraz Po co dodawać teraz kostiumy bez żadnej wartośći? Nie wszystko naraz to po co to robić teraz?XDD


    @po co to zmniejszyliście te SC? Wy nie bierzcie pod uwagę płacz ludzi co mają 1.5k LVL, jest sobie taki 5k lvl co wbił lvl i ma prawo dużo zarabiać, więcej niz 2k LVL za pewne.

    @miał być Halloween Event wszystko zapowiadaliście, a wy takie gówno dajecie co w 1 dzień to się robi? Nawet w pół dnia ?


    @jest tyle w ekipie ludzi a wy taki śmieszny NEWS dajecie?
    @jak bym miał dawać takie newsy jak wy teraz na moim serwerze to bym dodawał codziennie XD, albo raz na tydzień ale to 5x większy xDD

    @ekipo wiecie co graczy odstrasza? Dodajecie może takiego zbędnego newsa raz na miesiąc i to odstrasza, ze on jest kompletnie bezsensu typu (zmiana lota) XDDD
    @Takie newsy powinny być raz na pare dni, albo na Tydzień ale nie na miesiąć, albo 2,3 itd
    Ostatnio edytowane przez Soey : 01-11-2017 o 23:36

  5. #5
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Teraz tylko zaostało wam aktualizacja strony w dziale potwory!



    Myślałem że 100 natural fibres to duzo, ale widze macie pustke w glowie i dajecie 1000 deer? powodzenia
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 02-11-2017 o 00:20

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Aż znowu zachciało mi się grać! Po prostu cudowna zmiana, która tylko zachęca aby pograć!
    Bez własnego klienta i opieki servera nie ma sensu grać. Wbiłem 1300 i już dalej nie mam ochoty klikać trzech przycisków :/

  7. #7
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Zmiany na serwerze, forum oraz rekrutacja tutorów i wymienników
    dodał: Squid
    Tue, 26 Sep 2017 22:05:20 GMT Jeżeli zajęło wam to pare dni po miesiącu to gratuluję. Na prawdę dużo zrobiliście ta zmiana potrzebowała tyle DNI żeby to zrobić, według mnie jest to max 1 dzień roboty, smieszne xD
    @ No serio Postaram się aby news o dużym upie był dzień po innym newsie. @ Chcę zobaczyć jak to będziesz chwalił, że taki ogromny update byliśmy w stanie napisać w jeden dzień =)
    @ Wiadome jest, że w międzyczasie inne rzeczy też się 'robią'

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Ps. Z tego wynika, że dodanie do potwora nowego itemu to jest :
    1. Odpalenie data/monsters/nazwa mobu
    2. CTRL + c kodu gdzie jest kod na wylatywanie ctrl + v + zmienienie ID przedmiotu, który ma wylatywać + częstotliwość (2minuty roboty)
    - zmniejszono maksymalną ilość scarab coins z demented dwarfów,
    1. Data/monsters/demented dwarf zmienienie jednej cyferki (10sekund)
    2. - zmniejszono częstotliwość wypadania soul mixture z converterów, to samo co UP
    @ Ohhh widzę, że już zrobiłeś wszystkie stroje i wszystko doskonale wiesz

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    - możliwość wykonania 5 nowych strojów,
    1. Skoro zrobiliście kostium to wystarczy ctrl + c + zmienić misje = 1godzina = 1 kostium = 5 h kostium
    tylko ctrl + c/v bo skoro już macie tylko zmienienie misji np: zmienienie itemu do oddania na kostium.

    Z tego wynika, że nie całe 10h na zrobienie tego zbędnego UPDATE. Może się mylę ale na pewno krócej!
    @ Dolicz testy itp.

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @Sam jestem skrypterem lua oraz c++, więc takie zmiany nie potrzebują xxx czasu na robotę gdzie wy to robicie pare dni ( a dokładnie od pojawienia się poprzedniego newsa to miesiąc.)
    @ Widzę, że Ty kopię APO to byś napisał w 2 godziny

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @rozumiem to, ze była propozycja ostatnio o zmienie i tego dobra okej, ale po co robić news'a z tak małymi rzeczami ^^
    @ Ja rozumiem, że ktoś może nie mieć piątej klepki, ale po co pisać komentarz z tyloma małpami?
    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @z tego co czytam nie, które kostiumy nie są przydatne to wy dodajecie nowe -> zbędne
    @ A może dajemy ludziom coś z wyprzedzeniem, aby mieli czas na wykonanie i jednocześnie zajęcie jeśli wykonali już wszystko dostępne do tej pory? Po co mają czekać na update a później robić wszystko XXX czasu skoro część mogą zacząć już dzisiaj?

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @Osłabiliście moba xDDDDD
    @ No i?

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @usuńcie news'a bo aż wstyd.
    @ Mi by bardziej było wstyd tego komentarza.

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @ Co do kostiumów - również mogliście się bardziej popisać i coś nowego dodać, bo jak na razie to widzę, że niektóre zadania się nadal powtarzają. Czytam to i mogę stwierdzić, iż robicie aktualizacje raz na jakiś czas nie dosyć ze zbędna to jeszcze dajecie ctrl + c? No proszę was..
    @ No oczywiście, istne ctrl+c. Polecam zrobić ghosta.

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @Squid No może będzie coś dodane w związku z kostiumami - kto wie Nie wszystko naraz Po co dodawać teraz kostiumy bez żadnej wartośći? Nie wszystko naraz to po co to robić teraz?XDD
    @ Po to abyś miał zagadkę bez odpowiedzi, skoro nie rozumiesz


    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @po co to zmniejszyliście te SC? Wy nie bierzcie pod uwagę płacz ludzi co mają 1.5k LVL, jest sobie taki 5k lvl co wbił lvl i ma prawo dużo zarabiać, więcej niz 2k LVL za pewne.
    @ Skoro sam 5k lvl stwierdził, że wypadałoby to nieco zmniejszyć, to o co problem? Hm? Jak zwykle szukanie dziury w całym.

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @miał być Halloween Event wszystko zapowiadaliście, a wy takie gówno dajecie co w 1 dzień to się robi? Nawet w pół dnia ?
    @ Czasami wypadają rzeczy których się nie przewidzi, i są o wiele ważniejsze Mógłbym Ci życzyć aby takie wypadki losowe się nie pojawiały, ale to nieuniknione na tym świecie.

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @jest tyle w ekipie ludzi a wy taki śmieszny NEWS dajecie?
    @ Piszesz o programistach, czy o tutorach? Bo to, że obecnie doszło 2 mapperów pomocniczych to jeszcze zbyt dużo nie daje.
    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @jak bym miał dawać takie newsy jak wy teraz na moim serwerze to bym dodawał codziennie XD, albo raz na tydzień ale to 5x większy xDD
    @ Oczywiście. Też tak twierdziłem będąc poza ekipą. Co innego jak nawalasz skrypty 'byle coś działało' a co innego jak jeszcze musisz dbać o stan techniczny wszystkiego Do tego większe newsy również niedługo się pojawią

    @ I teraz tutorzy mają bekę z tego postu, bo wiedzą, że się robi o wiele więcej =)
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Durnych postów? Proszę Cie. Jeżeli ktoś potrafi c++ to takie stworzenie APO nie jest dla niego przeszkodą. Jak byś nie wiedział to ja znam Język c++/php/skrypty lua oraz html a także potrafię mapperować. Jeżeli chciałbyś wiedzieć to jestem programistą w firmie i tworzę aplikację, więc dla mnie stworzenie jakiegoś kodu c++ nie jest problemem ale dla was widocznie jest problem. A wszystkie update to są w lua oprócz tych kostiumów, nie wiem wgl co one dawają.

    @Ja to mam w nosie czy się śmieje cała ekipa, skoro macie serwer to róbcie to dla niego z zaangażowaniem nie macie czasu oddajcie go komuś innemu proste.

    @@ Oczywiście. Też tak twierdziłem będąc poza ekipą. Co innego jak nawalasz skrypty 'byle coś działało' a co innego jak jeszcze musisz dbać o stan techniczny wszystkiego Do tego większe newsy również niedługo się pojawią

    Masz wgl pojęcie o postawieniu serwera? Ja oczywiście mam, 2 serwery 8.60 tibia 900 osób online + Dodam jeszcze, ze robię aplikacje dla dużej firmy a także stworzyłem grę na Androida.

    @a zrobienie jakiegoś kodu w c++ nie zajmuje na pewno miesiąc czasu, ehh widac dobrzy programiści c++ tutaj są

    @down gdyby robili za darmo to by nie było Pacc runy w item shopie. Gościu co ty mi tu pierdolisz? Skoro ktoś robi serwer to on ma stać nic w nim nie robić? Bo co bo napisze, ze robi serwer? Skoro robi serwer to go ma robić z zaangażowaniem w niego a nie.. Oni postawili serwer to niech tracą w niego czas, zaangażowanie i nie tylko.. Nie chcą przy nim robić niech go wyłączą prostę.. Tak jak wspomniałem wyżej miałem 2 serwery z poand 900 + online i robiłem z zaangażowaniem w niego czasami nocami siedziałem nad poprawianiem błędów czasami po 16h się robiło...


    @boonek płakać mi się chce to co ty piszesz, dla Ciebie zmiany są spoko. A dla osób 1k + ? A btw. A co dla rookgardu pewnie nic.
    Ostatnio edytowane przez Voltan : 03-11-2017 o 05:15

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @Ja to mam w nosie czy się śmieje cała ekipa, skoro macie serwer to róbcie to dla niego z zaangażowaniem nie macie czasu oddajcie go komuś innemu proste.
    Ale oni robią to za bodajże za darmo, także nie wiem czy Ty byś chciał poświęcać cały swój wolny czas na coś za co nie masz nic.

    #t
    Muszę wziąć się za te kostiumy, bo dramat.
    Oczywiście + za chęci działania i zmiany

    #backToTheGlory

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Durnych postów? Proszę Cie. Jeżeli ktoś potrafi c++ to takie stworzenie APO nie jest dla niego przeszkodą. Jak byś nie wiedział to ja znam Język c++/php/skrypty lua oraz html a także potrafię mapperować. Jeżeli chciałbyś wiedzieć to jestem programistą w firmie i tworzę aplikację, więc dla mnie stworzenie jakiegoś kodu c++ nie jest problemem ale dla was widocznie jest problem. A wszystkie update to są w lua oprócz tych kostiumów, nie wiem wgl co one dawają.

    @Ja to mam w nosie czy się śmieje cała ekipa, skoro macie serwer to róbcie to dla niego z zaangażowaniem nie macie czasu oddajcie go komuś innemu proste.

    @@ Oczywiście. Też tak twierdziłem będąc poza ekipą. Co innego jak nawalasz skrypty 'byle coś działało' a co innego jak jeszcze musisz dbać o stan techniczny wszystkiego Do tego większe newsy również niedługo się pojawią

    Masz wgl pojęcie o postawieniu serwera? Ja oczywiście mam, 2 serwery 8.60 tibia 900 osób online + Dodam jeszcze, ze robię aplikacje dla dużej firmy a także stworzyłem grę na Androida.

    @a zrobienie jakiegoś kodu w c++ nie zajmuje na pewno miesiąc czasu, ehh widac dobrzy programiści c++ tutaj są

    @down gdyby robili za darmo to by nie było Pacc runy w item shopie. Gościu co ty mi tu pierdolisz? Skoro ktoś robi serwer to on ma stać nic w nim nie robić? Bo co bo napisze, ze robi serwer? Skoro robi serwer to go ma robić z zaangażowaniem w niego a nie.. Oni postawili serwer to niech tracą w niego czas, zaangażowanie i nie tylko.. Nie chcą przy nim robić niech go wyłączą prostę.. Tak jak wspomniałem wyżej miałem 2 serwery z poand 900 + online i robiłem z zaangażowaniem w niego czasami nocami siedziałem nad poprawianiem błędów czasami po 16h się robiło...

    Dobra idz na te swoje 2 servery i sklej dupsko

    @boonek płakać mi się chce to co ty piszesz, dla Ciebie zmiany są spoko. A dla osób 1k + ? A btw. A co dla rookgardu pewnie nic.
    Jasne, ze sa dobre. W tej chwili priorytetem jest main, na rooku jest nawet za duzo ^^



    @ + za zmiany, byle do przodu
    Ostatnio edytowane przez Voltan : 03-11-2017 o 05:14

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    • możliwość wykonania 5 nowych strojów - ciekawe urozmaicenie, bardzo monotonne misje, ilości standardowo przesadzone. Mogliście chociaż się wysilić i dodać nowe przedmioty do zbierania, a nie te same co były do zbierania w poprzednich strojach (oczywiście nie piszę, że wszystkie są te same, bo niektóre są nowe).
    • zmniejszono częstotliwość wypadania soul mixture z converterów - na plus, ponieważ za często leciały.
    • zmniejszono maksymalną ilość scarab coins z demented dwarfów - nie widać bardzo różnicy odnośnie pieniędzy, więc spoko.
    • dodano do potworów przedmioty niezbędne do wykonania kostiumów - teraz to niezłe ułatwienie, ponieważ wszystko widać na stronie.


    Można wiedzieć kiedy mniej wiecej planujesz dodać drugą część aktualizacji z Diuqsem?

  12. #12
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @Squid
    Ten ból dupy Soeya jest aż śmieszny. XD Zgaduję, że typek ledwo pętle ogarnia i "programuje" na jakichś śmiesznych bibliotekach, a kodu serwera pewnie nigdy na oczy nie widział... Więc po prostu olej to co pisze i nawet nie reaguj na tego gościa.

    Poza tym chyba każdy wie, że ekipa APO nie zarabia na tym nie wiadomo ile hajsu, robią to raczej hobbystycznie, wiec nawet jeśli szło by to zrobić w tydzień/dwa, to i tak szacunek im się należy, bo poświęcili swój prywatny czas. No ale nigdy wszystkim nie dogodzisz, zawsze się taki znajdzie, który twierdzi że wie lepiej.

    @Soey
    Jak dla mnie powinieneś się zatrudnić na APO i pomóc im w tworzeniu serwera, bo przecież wszystko potrafisz.

    @Sasza
    Nie za dużo chcesz wiedzieć, pulchny?

    @t
    Fajnie, że znowu coś wprowadzacie. Mam nadzieję, że będzie tak częściej! Jak dla mnie - lepsze drobne zmiany, a regularne niż wielkie update'y raz na 2 lata. Także wielki plus dla was i róbcie dalej to co robicie.
    [Squid] A ja uważam, że lepiej regularnie małe zmiany ale też od czasu do czasu większe update'y I do tego obecnie dążę - aby zmiany były dość często, nawet te drobne, ale żeby też były czasem większe aktualizacje. Robimy 'małe' rzeczy ale też w międzyczasie fragmenty większego upa. Dlatego mnie śmieszy to, że koleś zarzuca nam, że jedyne co zrobiliśmy przez cały miesiąc to to co jest w tej aktualizacji
    Ostatnio edytowane przez Squid : 02-11-2017 o 11:17

  13. #13
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Durnych postów? Proszę Cie. Jeżeli ktoś potrafi c++ to takie stworzenie APO nie jest dla niego przeszkodą. Jak byś nie wiedział to ja znam Język c++/php/skrypty lua oraz html a także potrafię mapperować. Jeżeli chciałbyś wiedzieć to jestem programistą w firmie i tworzę aplikację, więc dla mnie stworzenie jakiegoś kodu c++ nie jest problemem ale dla was widocznie jest problem. A wszystkie update to są w lua oprócz tych kostiumów, nie wiem wgl co one dawają.

    @Ja to mam w nosie czy się śmieje cała ekipa, skoro macie serwer to róbcie to dla niego z zaangażowaniem nie macie czasu oddajcie go komuś innemu proste.

    @@ Oczywiście. Też tak twierdziłem będąc poza ekipą. Co innego jak nawalasz skrypty 'byle coś działało' a co innego jak jeszcze musisz dbać o stan techniczny wszystkiego Do tego większe newsy również niedługo się pojawią

    Masz wgl pojęcie o postawieniu serwera? Ja oczywiście mam, 2 serwery 8.60 tibia 900 osób online + Dodam jeszcze, ze robię aplikacje dla dużej firmy a także stworzyłem grę na Androida.

    @a zrobienie jakiegoś kodu w c++ nie zajmuje na pewno miesiąc czasu, ehh widac dobrzy programiści c++ tutaj są

    @down gdyby robili za darmo to by nie było Pacc runy w item shopie. Gościu co ty mi tu pierdolisz? Skoro ktoś robi serwer to on ma stać nic w nim nie robić? Bo co bo napisze, ze robi serwer? Skoro robi serwer to go ma robić z zaangażowaniem w niego a nie.. Oni postawili serwer to niech tracą w niego czas, zaangażowanie i nie tylko.. Nie chcą przy nim robić niech go wyłączą prostę.. Tak jak wspomniałem wyżej miałem 2 serwery z poand 900 + online i robiłem z zaangażowaniem w niego czasami nocami siedziałem nad poprawianiem błędów czasami po 16h się robiło...


    @boonek płakać mi się chce to co ty piszesz, dla Ciebie zmiany są spoko. A dla osób 1k + ? A btw. A co dla rookgardu pewnie nic.
    Nie wiem co taki światły i inteligentny człowiek robi na tym biednym, smutny APO : (
    Zaangażowanie ludzi, którzy stworzyli ten serwer było znacznie dłuższe niż na wszystkich serwerach razem wziętych z otservlist stawianych tylko dla kasy z sms shopa pod tibie 8.6. APO ma juz 12 lat


    #top
    Zawsze coś do przodu, więc na plus : )
    Ostatnio edytowane przez Voltan : 03-11-2017 o 05:15

  14. #14
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Widzę, że ostatnio szalejecie ze zmianami, więc ogromnym plus dla Was Próbuje to wszystko jakoś uratować, ale musicie się jeszcze bardziej postarać.

    Co do tego Soey'a - Chciałbym, żebyś pokazał nam tutaj statystyki z tych "swoich serwerów", bo i ja potrafię napisać, że potrafię programować, a skrypter ze mnie najlepszy na świecie Komentujesz, jaki to wspaniały jesteś, ale przecież gdybyś był, to byś aktualnie miał własny serwer, który by był "lepszy" od APO i grałoby na nim te 900+ osób Śmieszne są te Twoje wypociny, bo przechwalać się może każdy

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Squid Zobacz post
    - zmniejszono maksymalną ilość scarab coins z demented dwarfów,
    Słaby pomysł... teraz pewnie już nikt tam nie będzie chodził

    Dobrze że coś zrobiliście ale raczej to nowych graczy nie przyciągnie.

    Ciekawi mnie wygląd diabełka i nieumarlaka XD

    Duży + za starania.

  16. #16
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 011
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Ja oczywiście mam, 2 serwery 8.60 tibia 900 osób online
    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Tak jak wspomniałem wyżej miałem 2 serwery z poand 900 + online i robiłem z zaangażowaniem w niego czasami nocami siedziałem nad poprawianiem błędów czasami po 16h się robiło...
    To jak to w końcu jest? Może się zastanów, ustal sobie jedną wersję i się jej trzymaj a nie wkopujesz się w pierwszym lepszym momencie...

    PACC Runa jest inteligencie do kupienia za zł dlatego, że nikt serwera za free nie hostuje.

    Żałosne są te Twoje posty, nie dość, że pisane chaotycznie to ciężko cokolwiek z nich zrozumieć, o ortografii nie wspomnę. W każdym razie jestem pełen podziwu "firmie", która "zatrudniła" kogoś, kto ma problem z jasnym przekazem tego, co ma na myśli.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Risonie co ty mi tutaj piszesz? Nie popełniam błędów ortografii a tylko błędy interpunkcji.

    @up nie problem postawić serwer 7.60 i mieć go 10 lat. Wolę żeby serwer był 2 lata i miał 600 online, niz 30 online.

    Ps. Z tego wynika, że do interesu nie trzeba dokładać, serwer sobię stoi bo stoi (nic nie trzeba robić) a niech stoi, gracze z pacc run opłacą VPS. Nic nie trzeba przy nim robić bo po co, a niech sobię stoi za darmo bo my za to i tak nie płacimy tylko gracze

    @up 450-600 osób mieli wtedy kiedy Tibia zaczynała swoje początki, także się nie dziwie, ze jak by postawili teraz nowa Armie [tzn inny serwer niz APO] nie mialby 100 online, zalezy czy jest dobry . Jak zrobisz dobry serwer to mozesz miec nawet 500 online/dziennie. Jeżeli bym te ,,12lat temu" postawiłbym to bym miał te 50 Online jak APO, a nawet i wiecej bo przynajmiej bym nie miał w dupie swój serwer i by grało tyle ile powinno grac czyli ponad 400 online.
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 03-11-2017 o 10:08

  18. #18
    Skała Harakiri II's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Risonie co ty mi tutaj piszesz? Nie popełniam błędów ortografii a tylko błędy interpunkcji.

    @up nie problem postawić serwer 7.60 i mieć go 10 lat. Wolę żeby serwer był 2 lata i miał 600 online, niz 30 online.
    to idz zrob sobie server a z tego wyjdz, z forum rowniez

    #T
    Bardzo cieszy, ze sluchacie czego gracze od was oczekuja, kazda drobna zmiana cieszy oczy, oby tak dalej

    Destruction 1-...
    Destruction Rook 1-...
    Poradnik dla poczatkujacych
    Moj Life

  19. #19
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    Risonie co ty mi tutaj piszesz? Nie popełniam błędów ortografii a tylko błędy interpunkcji.

    @up nie problem postawić serwer 7.60 i mieć go 10 lat. Wolę żeby serwer był 2 lata i miał 600 online, niz 30 online.

    Ps. Z tego wynika, że do interesu nie trzeba dokładać, serwer sobię stoi bo stoi (nic nie trzeba robić) a niech stoi, gracze z pacc run opłacą VPS. Nic nie trzeba przy nim robić bo po co, a niech sobię stoi za darmo bo my za to i tak nie płacimy tylko gracze
    Czy tak obiektywnie myślisz, że Twój serwer mógłby utrzymać równie dobra kondycję przez 12 lat? APO miało kilka lat swojej świetności z 450-600 graczami online + kilka setek w kolejce

    @down
    Jaki to był typ serwera? RL mapa? Może jakieś Evo?
    Ostatnio edytowane przez Ero Senin : 02-11-2017 o 13:13

  20. #20
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Soey Zobacz post
    @up 450-600 osób mieli wtedy kiedy Tibia zaczynała swoje początki, także się nie dziwie, ze jak by postawili teraz nowa Armie [tzn inny serwer niz APO] nie mialby 100 online, zalezy czy jest dobry . Jak zrobisz dobry serwer to mozesz miec nawet 500 online/dziennie. Jeżeli bym te ,,12lat temu" postawiłbym to bym miał te 50 Online jak APO, a nawet i wiecej bo przynajmiej bym nie miał w dupie swój serwer i by grało tyle ile powinno grac czyli ponad 400 online.
    To czemu nie postawisz tego swojego serwera? Jedyne co robisz, to pieprzysz takie głupoty, że nie chce się tego czytać. Ciągle uważasz się za nie wiadomo kogo, a w tym czasie już pewnie byś napisał skrypt do "swojego, zmyślonego serwera", nie sądzisz? Ja w dalszym ciągu czekam na te statystyki z Twojego serwera/serwerów, które posiadałeś kiedyś. Pewnie masz tam jakieś dane zapisane, skoro jesteś takim programistą, prawda? Pochwal się tutaj tym, ile Twój serwer osób miał online, bo póki co, to na Twoim gadaniu się kończy, bo nie wrzucasz żadnych dowodów na istnienie tego piszesz Nie wiesz, że każdy potrafi gadać czego to nie ma/miał, a w praktyce wychodzi, że jest tylko zwykłym "oszustem"? W Twoim przypadku chyba nim jesteś, hehe

Podobne wątki

  1. Nowo?ci na APO OTS 7.6
    By Tygrys in forum Nowości
    Odpowiedzi: 80
    Ostatni Post / Autor: 30-07-2010, 09:58
  2. Nowo?ci na OTS APO 8.42
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni Post / Autor: 15-05-2009, 21:37
  3. Nowo?ci 8.4
    By Mortiis in forum Nowości
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 16-02-2009, 23:27

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •