ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA > Powitania/Pożegnania

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 16-04-2013, 14:47   #1
Sokol from West
Top User 2015

Sokol from West's Avatar

Miasto: Żyrardów
Mentioned: 0 Post(s)
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sokol from West Send a message via Skype™ to Sokol from West
Domyślnie Koniec.

Siema.
Robię sobie przerwę na czas nieokreślony, prawdopodobnie jest to mój koniec na tym serwerze.
Nic mnie tutaj nie trzyma, administracja i tak nic nie robi w kierunku, żeby było cokolwiek lepiej. Postać Lithinton i Budzok prawdopodobnie pójdą w ręce kolegów z RL, do gry czasem wbije, dopóki nie oddam postaci, ale jedynie pogadać, czasu na grę też nie mam, expic też mi się nie chce. Taki mały dodatek: Online:42/800. Serwer upada, więc nie widzę tu jakiegokolwiek sensu, by spędzać tu kolejne godziny. Na forum zostaję, ale raczej nie będę się już wypowiadał, ze względu na poziom jaki tu niektórzy reprezentują.
Chciałbym pozdrowić:
Agran
Breszka
Cirus
Lady Thorix/Soulsearcher
Neko Knight
Leonidaas/Reekrut
Shervolia
Magic Evil
Lord Nerox/Master Domcio
Sajann
Rootz
Woder Bone
Mieniu
Rapisher
Pamalini
Lucas Rookslayer
Trixolo
... kolejność nie ma znaczenia, brałem osoby z VIP listy. Jeżeli o kimś zapomniałem, to sorki
Tak więc trzymajcie się i życzę miłej gry

Postać Budzok została oddana koledze.

Ostatnio edytowane przez Sokol from West : 17-05-2013 o 14:56
Sokol from West jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania