User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Moje zdanie

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    42 95.45%
  • Nie

    1 2.27%
  • Inne (komentarz)

    1 2.27%
Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: Asian Hornet, Ebola Bat. [SONDA]

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Asian Hornet, Ebola Bat. [SONDA]

    Witam,
    Wychodzę z propozycją przywrócenia do życia respów Asian Hornet i Ebola Bat.
    Ktoś mi powie, ze nie po to zostały zmienione żeby znowu przywracać to co było...
    Ale czasy się zmieniły, zostały wprowadzone Demented Dwarfy więc zrobienie z Asian Hornetow alternatywy dla wysokopoziomowych postaci byłoby dobrym urozmaiceniem.
    To samo tyczy się Ebola Batów, które mogłyby być świetna alternatywą W stosunku do Crackow dla postaci magicznych.
    Co do bilansu hp/exp/loot nie ma co pisać przypadkowych liczb takie zmiany trzeba przetestować.
    Od razu uprzedzę stwierdzenie, że na Ebolach mogą expic postacie już od 1,5k lvla. Patrząc na dzisiejsza politykę serwera, która ma zachęcić nowych graczy do zostania i ułatwia expienie jak się da, myśle ze to nie będzie problemem. Ewentualnie można stworzyć osobne korytarze z „lepszymi ebolami” które byłyby blokowane bramką levelową.

    Pozdrawiam.

    #edit
    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Potwory, które są po drodze na questa nie muszą być do expa, a to że ludzie na nich siedzą, nie znaczy że jest to typowy respawn - słowa pewnego GMa.
    Racja, ale jeżeli chodzi o urozmaicenie gry to szybciej jest zmienić istniejące już potworki niż tworzyć nowe.


    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    Nie za łatwo byś chciał? Jak masz zły exp, to jest taka pewna osoba, co poleca OTS Kingi.
    Za łatwo? Dlaczego? Nie napisałem ze potwory maja być lepsze od Dwarfow czy Crackow pod względem expa.


    Cytat Napisał NoTricks Zobacz post
    Trochę to przykre, że gracze nie mogą się doprosić o pewne zmiany. Na szybko przeszukane forum:
    Przykład 1
    Przykład 2
    Przykład 3
    Przykład 4
    Trochę jak bicie głową w mur.
    Ostatnio edytowane przez Malff : 12-04-2020 o 15:11

  2. #2
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zmienić loot/exp/hp tak by był sens w ogóle tam iść. Na chwilę obecną są to moby, które widzimy tylko w momencie wykonywania misji do questa.

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2007
    Posty
    201
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem jak najbardziej za. W końcu była by jakaś alternatywa. Expiac teraz 4.8k sorcem to są do wyboru dwarfy, retu, cracki i tyle.. a to się trochę robi nudne.

    Jest wiele osób ponad 4K i wiele magicznych postaci które czekają aż w końcu coś wprowadzi się dla nich.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Potwory, które są po drodze na questa nie muszą być do expa, a to że ludzie na nich siedzą, nie znaczy że jest to typowy respawn - słowa pewnego GMa.


    #t
    Można by zmienić to, niestety aby nie przesadzili jak to było kiedyś, że z sio poziomy wbijaliśmy w 5-10 minut.
    Tak czy siak, preferuje nowe respy.. Może kiedyś się doczekamy. :v

  5. #5
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie za łatwo byś chciał? Jak masz zły exp, to jest taka pewna osoba, co poleca OTS Kingi.

    Trochę to przykre, że gracze nie mogą się doprosić o pewne zmiany. Na szybko przeszukane forum:
    Przykład 1
    Przykład 2
    Przykład 3
    Przykład 4

    Nie chce mi się więcej rozpisywać, bo zawsze się znajdzie jakiś "mondrala" co wie lepiej jak grać.

    Tak.
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  6. #6
    Notoryczny miotacz postów!!! Azielu$'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    Lublin
    Posty
    2 464
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jest wiele zapomnianych respów/potworów, które należałoby przystosować do nowych standardów. Przy obecnej ilości graczy na serwerze ewidentnie brakuje dobrych respów, widać to szczególnie na maratonie. Przykładowo na respie Nilów biega około 10-15 osób, a exp nadal jest lepszy niż np. piętro wyżej na wardach. O Pathfinderach nawet nie wspominając, bo porównując siłę tego potwora do expa za niego otrzymywanego wygląda to jak kiepski żart.

    Obecnie w przedziale 2000-3000 nie ma praktycznie żadnej alternatywy dla Nilów, no może poza Wardami na COD, ale pod warunkiem, że na respie są max 2-3 osoby. A graczy w tym przedziale w ostatnim czasie przybywa bardzo szybko.

    Co do samej propozycji zmian w potworach Ebola Bat/Asian Hornet to jak najbardziej jestem za.
    Vanquish 1 - 2072
    Vara Aziel 1 - ... [ 1800 ] [Distance: 158; Shielding: 176]
    Glitch 1 - ... [ 3030 ]

  7. #7
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Za.

    Może jestem dziwny, ale zdaje mi się, że ekipa raz na jakiś czas "odlatuje" robiąc 1-2 respy na których exp jest nieporównywalnie lepszy niż gdziekolwiek indziej na danym lvlu. Przykładem Convertery i Płatne bally ank. Mając okazje być tam dłuższy czas nie mam potem ochoty expić na jakimkolwiek innym respie w razie gdy ten jest zajęty, bo muszę liczyć się z 2x wolniejszym lvlowaniem(dosłownie!).

    Nie można robić takich okrutnych rzeczy, bo pewne moby przestają być odwiedzane i jest im smutno

  8. #8
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 540
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najgorzej jest dla graczy 3,4k+ lvl bo jest ich bardzo dużo i nie ma czasem nawet gdzie expić (nie wspomnę o maratonie) same patfindery przydało by się poprawić. Może Double? resp jest tak daleko a nie opłaca się w ogóle na nie iść

    jestem na tak
    Ostatnio edytowane przez Rekrut : 12-04-2020 o 16:51
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  9. #9
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Faktycznie na serwerze brakuje expowisk dla wysokich lvl. I lepiej wprowadzić małe zmiany w tych istniejących już, niż na siłe robić nowe.

    Cave Skelety też możnaby poprawić, bo biorąc pod uwage kamienie, które trzeba używać, nie mieści się on w granicach opłacalności , co widać w sumie po ilości osób tam przebywającej.

  10. #10
    Zaawansowany Sillasek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ebole są spoko. Mój ulubiony spocik Ale na 2.6k+ zabrali na nie taska, szkoda bo na takim poziomie fajnie się na nich expi. A co do os to jak najbardziej do zmiany bo stosunek exp/hp jest beznadziejny a do tego słaby drop. Można mówić, że to moby questowe ale lepiej zmieniać te moby niż trudzic się nad nowymi.
    Hexturef 1-3114

    Helish 4175-4190

  11. #11
    Średnio zaawansowany Elemele's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    54
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ankieta dobrze wypadła. Może jakiś GM die wypowie? Czy będzie coś z tymi mobami kombinowane, czy zostanie jak jest. Świetny temat, oby to wypaliło.
    Bella Ciao

  12. #12
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Asian Hornety były najprzyjemniejszym sposobem zdobywania doświadczenia na otsie, im więcej respów które można bić we dwóch tym lepiej

  13. #13
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Unhappy

    Na Ebola batach expic można nuż na 1k lvlu i idzie to znacznie szybciej niż na tinach.
    Asian hornet do poprawy. Jestem na nie względem ebola batow.

  14. #14
    VIP Yagami's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Miasto
    Sanok/Rzeszów
    Posty
    1 068
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jako osoba, która tworzyła te potwory zgadzam się z powyższymi postami.
    Można by było je poprawić, ale obecnie nie jestem w stanie tego zrobić.
    Potrzebne by były też odpowiednie testy, ponieważ gdy robiłem te potwory to musiałem testować je samemu(w dodatku mając mało czasu) więc nie miałem dokładnej pewności jak będzie się na nich expić w więcej osób lub z healerami.

  15. #15
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Możliwe, że coś się zmieni, ale nie oczekujcie cudów, że nagle będzie się tam najszybciej expiło czy coś w ten deseń.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

Podobne wątki

  1. [Strona] Asian Hornet - do poprawy.
    By Malff in forum Strona / Forum / Konto
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 27-10-2017, 23:21
  2. Asian Hornet
    By Dideek in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 22-01-2016, 18:32
  3. Ebola bat
    By Proxop in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 10-10-2015, 11:41

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •