User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Stark

  1. #1
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Stark

    Elo ziomeczki, wymieniona wyzej postac jest "jebana" przez Boonka, który wymienil owa postac kilka miesiecy wczesniej za Rastamansky, swojego chara sprzedal. Kolezka nie mial dostepu nie zmienil danych, poklocili sie, on wykorzystal moment i zmienil rk. Passy dzialaja, eq zabral, rk zmienione, jest film ktory dostarczymy do adminów na dniach, nie polecam wchodzi w uklad z tym typem, pozdrawiam.

    PS.
    Dostalem haslo od wlasciciela, na komende "sprawdz mordo czy jest moje eq chociaz" nie ma nic, rk sprawdzalismy, nie dziala, nie wiazac mnie z tym thiefem :<
    Ostatnio edytowane przez Ketanol Dencabre : 02-03-2019 o 04:38

  2. #2
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No polecalbym nie kupowac tej postaci od niego bo niestety filmik naszej wymiany posiadam i zostanie dostarczony na dniach jak tylko znajde chwile czasu, ale na pewno go mam. Dziwne, ze typek w ogole sie tego podjal i zrobil to pod moja "nieobecnosc" wiedzac o tym, ze mam nagranie indywidualnej wymiany na Facebooku. Powiem wiecej, lepiej juz zajebac chara na zywca niz na nieswiadomce wszystko przez to, ze nie mialem dostepu, aby sie tym zajac no i przedewszystkim brak czasu.
    @Boonek* wlasnie kieruje to do Ciebie albo zalatwimy to po dobroci albo zaczniemy bawic sie w zgloszenia, gdzie tak na prawde tego nie wygrasz i wiesz o tym dobrze, takze porzadnie sie zastanow milordzie jakiego kroku sie podjales. No i daj znac, wiesz gdzie pisac, daje Ci troche czasu
    Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 02-03-2019 o 04:53
    To be continued .....

  3. #3
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    normalni aż wam dam po repucie guptasy xD

    i wszyscy dobrze wiemy ze admin se wejdzie za parę msc i guwno zrobi albo czekajcie na Rinsona którego ni ma od maja 2k18

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Miasto
    Glasgow.
    Posty
    79
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Postać jest moja, od kiedy ja kupiłem od proroka nigdy nie zmieniło się IP logowania, nie została sprzedana a pożyczona jednak rasta nie zdecydował sie nią grac... pozdrawiam xD



    Btw. Fajna gownoburza się robi



    #edit Nadmienie drodzy panstwo, ze postac faktycznie miala zostac wymieniona na starka i poczatkowo tak bylo, jednakze w pozniejszym czasie chwilowo bezdomny (wyjebany z anglii) rasta, nie majac komputera ani kasy zdecydowal sie na sprzedaz postaci za 100pln przelewem western union (bo przeciez nawet konta w banku nie ma)




    btw. mialo to miejsce ponad rok temu? to przepraszam skad niby mialbym rk? Chcesz mi wmowic, ze zamienilismy sie tyle czasu temu i nie dostales rk? lol





    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Dostalem haslo od wlasciciela

    Hasło zostało zmienione i wysłane
    na aktualnie przypisany do konta adres e-mail!

    lol, zapomnialem o tym beka
    Ostatnio edytowane przez Boonek* : 02-03-2019 o 08:09

  5. #5
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Boonek* Zobacz post
    #edit Nadmienie drodzy panstwo, ze postac faktycznie miala zostac wymieniona na starka i poczatkowo tak bylo, jednakze w pozniejszym czasie chwilowo bezdomny (wyjebany z anglii) rasta, nie majac komputera ani kasy zdecydowal sie na sprzedaz postaci za 100pln przelewem western union (bo przeciez nawet konta w banku nie ma
    Czego sie nie robi dla wlasnej korzysci. Chcesz odkrecic na sile sytuacje? Nie wyjdzie Ci to i dobrze o tym wiesz. Poczekaj daj mi troche czasu a wszystko wyjdzie na jaw kasztanie przy okazji ladna wiazanke napisales i zadam Ci pytanie. Dlugo nad tym myslales? Karma wraca tymbardziej, ze nie jestes w stanie mi zaszkodzic bo posiadam wszystkie dowody, a wiec zaczynamy zabawe w kotka i myszke milordzie. Tylko zobaczymy kto klamie, a kto pisze prawde i kto wygra. To tylko kwestia czasu, a zamienisz sie w pyl robaczku . Pisze to publicznie, aby Cie po prostu osmieszyc i wcale sie tego nie wstydze, a Ty zacznij pisac prawde bo tu nic nie jest Twojego tymbardziej, ze sie wymienilismy i wiedza o tym wszyscy xD. Wykorzystales moment w ktorym zdazylem sie obudzic na czas, zycze powodzenia zawistny biedaku z dlugami xD. I pozwol, ze Cie oswiece postac nie jest Twoja i nie bedzie Twoja, chocbys mial sie zesrac lub nie wiadomo co zrobic i ja to juz udowodnie z czasem, zycze Ci powodzenia raz jeszcze.
    @edit @Boonek*
    Ps. Swoja droga jakim cudem miales Rastamanskiego? Skad mam niby RK do Starka, ktore zmieniles i rzekomo nie jest moje? Przeciez sprzedales druida za PLN, ktorym sie wymienilem za Starka z Toba i mam to wszystko na Facebooku jak i filmie. Myslisz, ze bym Ci oddal postac za darmo? A jak bys odkupil go odemnie to jak bys to zrobil? Przeciez nie mialem konta w banku, a bez tego nawet bym Ci nie sprzedal w dodatku za smieszne pieniadze. Wszystko co napisales jest kompletnie bezsensu, slabe argumenty i nikla inteligencja ... xD - nie udalo Ci sie tym razem
    Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 02-03-2019 o 16:05
    To be continued .....

  6. #6
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    630
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Sky is the limit.

  7. #7
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    x D
    nie ma bo ukradli -_-

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •