User Tag List

Strona 283 z 629 PierwszyPierwszy ... 183233273281282283284285293333383 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 5 641 do 5 660 z 12577

Wątek: League of Legends

  1. #5641
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    795
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Orson_Pall Zobacz post
    mam Cie w znajomych, ogladam Twoje mecze i przykro mi ale to Twoj team powinien plakac ze ma kogos takiego jak Ty u siebie X D bo malphite ktory wbija w teamfight i nie uzywa e zeby oslabic as tylko czeka zeby dobic to nie jest 2k elo. Poogladaj jakies streamy, polecam ocelota i guardsman boba, pokatuj normale, dopiero graj rankedy.
    okej, rozjebales mnie doszczetnie. skoro ja curwa mac czekalem na fraga malphitem to najwidocnziej popierdoliy ci sie osoby bo nigdy czegos takiego nie zrobilem, polecam wejsc na moja historie gier i zobaczysz a nie pierdolisz takie glupoty tak;] rozjebales mnie do konca, ja malphite czekam na fraga, OK!

  2. #5642
    Nabijacz postów Younone's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    639
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    uhhuuh flame'y lecą kazdy na kazdego ze noob etc a wiekszosc na tym forum nie ma 1000 gier rozegranych.. pozdrawiam

  3. #5643
    Master Atom! Vernereq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Rymanów
    Posty
    1 439
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    keep calm viseko grasz w lola ponad miesiac i juz sie czepiasz za rankedy dobrze ci mowia katuj normale naucz sie grac przynajmniej dwoma czempami z kazdej pozycji i wtedy graj rankedy bo spadniesz do 500 elo i nie wyjdziesz tak tylko radze

  4. #5644
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    795
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vernereq Zobacz post
    keep calm viseko grasz w lola ponad miesiac i juz sie czepiasz za rankedy dobrze ci mowia katuj normale naucz sie grac przynajmniej dwoma czempami z kazdej pozycji i wtedy graj rankedy bo spadniesz do 500 elo i nie wyjdziesz tak tylko radze
    nie gram miesiac, gram dluzej. nie gram tez samych rankedow bo chce po prostu raz na jakis czas zagrac rankeda POSTACIA KTORA MAM SPRAWDZONA I OGARNIETA W 100 % i tyle

  5. #5645
    Nabijacz postów Younone's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    639
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vernereq Zobacz post
    keep calm viseko grasz w lola ponad miesiac i juz sie czepiasz za rankedy dobrze ci mowia katuj normale naucz sie grac przynajmniej dwoma czempami z kazdej pozycji i wtedy graj rankedy bo spadniesz do 500 elo i nie wyjdziesz tak tylko radze
    Odezwał się typo z 25 champami XD

    @down

    + 1 XD
    Ostatnio edytowane przez Younone : 02-08-2012 o 23:57

  6. #5646
    Łowca postów .Animal.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Miasto
    Basel
    Posty
    277
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Younone Zobacz post
    Odezwał się typo z 25 champami XD

    Oraz elo 1100 XDDDDD

  7. #5647
    Gaduła ReIzoN's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    145
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po co spinacie dupę . I tak niedługo lol już będzie crap grą. Jak zawsze tego typu gry. Jest sens gry? Nie ;/
    One Life One Death

  8. #5648
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Posty
    255
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ale spinacie dupy wszyscy, a ***** macie ELo 1300 i z 500 gier rozgernaych dajcie na luz. Nie kazdy moze zostac pro w lolu, szkoda mi tez ludzi, ktorzy tu placza przez "TEAM" gre mozna samemu wygrac gdy chociaz sie chodzi na te pierodlone ganki, nie wazne czy grasz top mid jungle, jezeli linia przegrywa to idz mu pomoz !!, ***** ludzie to gra zespolowa, a nie pieorldone solo. Zamknac pizdy i lepiej na boty spierdalac nauczyc sie grac jebane trole po 1300 elo

  9. #5649
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Orson_Pall Zobacz post
    mam Cie w znajomych, ogladam Twoje mecze i przykro mi ale to Twoj team powinien plakac ze ma kogos takiego jak Ty u siebie X D bo malphite ktory wbija w teamfight i nie uzywa e zeby oslabic as tylko czeka zeby dobic to nie jest 2k elo. Poogladaj jakies streamy, polecam ocelota i guardsman boba, pokatuj normale, dopiero graj rankedy.
    Polecam bardziej guardsmana , z tego co patrzyłem cały czas idzie na tym samym poziomie , rzadko kiedy lami gry w przeciwieństwie do ocelota
    @ktoś tam
    popatrz sobie na shusheia, dariusa i wacków z tsmu

    Cytat Napisał Vernereq Zobacz post
    keep calm viseko grasz w lola ponad miesiac i juz sie czepiasz za rankedy dobrze ci mowia katuj normale naucz sie grac przynajmniej dwoma czempami z kazdej pozycji i wtedy graj rankedy bo spadniesz do 500 elo i nie wyjdziesz tak tylko radze

    z 500 elo już wychodzili, typ miał nawet streama , 500-1500-500 itd
    Ostatnio edytowane przez Lagga v3 : 03-08-2012 o 00:56

  10. #5650
    Zaawansowany Kr!Sx's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Posty
    72
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    http://www.own3d.tv/Cruzerthebruzer

    Nie ma już strony z jego historia gier, ale tu powinniście wszystkie znaleźć. Nie są po kolei. Ale do czego zmierzam. Jest to gracz który udowodnił, że elohell nie istnieje. Zaczął od 300 i skończył na około 1900~~. Grając na elo poniżej 1000 dostosowywał się do trollingu jaki tam jest. Np Ad morde, ad carry fiddle. Pierwszą grę przegrał na 1300~~ elo. Nie dziwić się mu bo 1250 - 1550 są to ludzie z elobostem czyli ten tzw. ELO HELL. Pamiętam w tym zakresie elo najwięcej razy przegrał. Ale przeszedł "Elo Hell" junglą, tzn. pomagał na każdej linii tyle razy, a w szczególności tej co sobie nie radzi, że gra była z góry wygrana.

    Więc teraz nie pierdolić, że macie trolli w teamie. Jeśli gracz jest słaby - pomóż mu. Na tym elo jak grasz np na midzie, to jak się przejdziesz na topa czy na bota kilka razy nie zmieni Ci dużo bo enemy kretyn pewnie i tak farmić nie potrafi, a może to zmienić losy gry. I nie ma co narzekać na typa, co ma 0-3, że trolluje jest po prostu słabszy to mu pomóż ile potrafisz.

    Troll jest wtedy gdy np idzie do double jungli, double mida czy topa. Specjalnie fiduje. etc

    Czekam na flamy, za kogo ja się mam itp. Ja też jestem zdania, że jest elohell ze względu na ludzi z elobostem. Ale jest on do przejścia i jest to granica tylko 1250 - 1550. Bo trafić na typa co gra 1 rankeda w życiu i nie wie zbytnio o co chodzi nie jest trudno.

    @ps
    Co do streamów to polecam Guardsman Boba. No i jak chcesz grać dobrze w jungli to clg snoopeh, a mid to oczywiście Clg Froggen i ew jak jest AlexIch. Nie polecam ocelota. On bardziej czerpie fun z tej gry, i jak mu się zdarzy nafeedować to już lubi trolololo
    Ostatnio edytowane przez Kr!Sx : 03-08-2012 o 01:47

  11. #5651
    Nabijacz postów Younone's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    639
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kr!Sx Zobacz post
    http://www.own3d.tv/Cruzerthebruzer

    Nie ma już strony z jego historia gier, ale tu powinniście wszystkie znaleźć. Nie są po kolei. Ale do czego zmierzam. Jest to gracz który udowodnił, że elohell nie istnieje. Zaczął od 300 i skończył na około 1900~~. Grając na elo poniżej 1000 dostosowywał się do trollingu jaki tam jest. Np Ad morde, ad carry fiddle. Pierwszą grę przegrał na 1300~~ elo. Nie dziwić się mu bo 1250 - 1550 są to ludzie z elobostem czyli ten tzw. ELO HELL. Pamiętam w tym zakresie elo najwięcej razy przegrał. Ale przeszedł "Elo Hell" junglą, tzn. pomagał na każdej linii tyle razy, a w szczególności tej co sobie nie radzi, że gra była z góry wygrana.

    Więc teraz nie pierdolić, że macie trolli w teamie. Jeśli gracz jest słaby - pomóż mu. Na tym elo jak grasz np na midzie, to jak się przejdziesz na topa czy na bota kilka razy nie zmieni Ci dużo bo enemy kretyn pewnie i tak farmić nie potrafi, a może to zmienić losy gry. I nie ma co narzekać na typa, co ma 0-3, że trolluje jest po prostu słabszy to mu pomóż ile potrafisz.

    Troll jest wtedy gdy np idzie do double jungli, double mida czy topa. Specjalnie fiduje. etc

    Czekam na flamy, za kogo ja się mam itp. Ja też jestem zdania, że jest elohell ze względu na ludzi z elobostem. Ale jest on do przejścia i jest to granica tylko 1250 - 1550. Bo trafić na typa co gra 1 rankeda w życiu i nie wie zbytnio o co chodzi nie jest trudno.

    @ps
    Co do streamów to polecam Guardsman Boba. No i jak chcesz grać dobrze w jungli to clg snoopeh, a mid to oczywiście Clg Froggen i ew jak jest AlexIch. Nie polecam ocelota. On bardziej czerpie fun z tej gry, i jak mu się zdarzy nafeedować to już lubi trolololo
    Dobrze mówi, polać mu !!

    @top

    Grajcie najczęściej junglerem, który rozpierdoli early (maokai, nautilus) i gra wygrana..

  12. #5652
    Bywalec Pokémon's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Poznań
    Posty
    328
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od kiedy Quiet poradził jak mniejwiecej wychodzić z elohell powoli lecę w górę. W jungli najczesciej carryuje leszkiem albo shaco, mid to ziggs, akali albo kennen.
    Postanowilem sobie zagrać 2 gry supportem i nichooy. Nasz jungler NIC nie gankował mimo że przegrywaliśmy linię, a miał 1/6 w 15 minucie LOL.
    No ale supportem się gry nie wycarruje, jak AP albo AD carry nie bardzo ogarniają.
    Cytat Napisał Benn Zobacz post
    Najbardziej lubię POP i reagee

  13. #5653
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2012
    Miasto
    LOS ANGELES TAM GDZIE HANK
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pokémon Zobacz post
    Od kiedy Quiet poradził jak mniejwiecej wychodzić z elohell powoli lecę w górę. W jungli najczesciej carryuje leszkiem albo shaco, mid to ziggs, akali albo kennen.
    Postanowilem sobie zagrać 2 gry supportem i nichooy. Nasz jungler NIC nie gankował mimo że przegrywaliśmy linię, a miał 1/6 w 15 minucie LOL.
    No ale supportem się gry nie wycarruje, jak AP albo AD carry nie bardzo ogarniają.
    To jak ci miał gangowac skoro miał 1\6 XDD, zeby zrobic 1\7?!
    @
    Beke mam z was retardy nawiasem mówiac

  14. #5654
    VIP Moriarty's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Miasto
    Konin
    Posty
    491
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pokémon Zobacz post
    Postanowilem sobie zagrać 2 gry supportem i nichooy. Nasz jungler NIC nie gankował mimo że przegrywaliśmy linię, a miał 1/6 w 15 minucie LOL.
    No ale supportem się gry nie wycarruje, jak AP albo AD carry nie bardzo ogarniają.
    Gówno prawda. Kiedyś komuś z forum wychodziłem z EloHell i ktoś mnie się spytał (chyba Oxi to był) czemu nie carrowałem supportami. Da się spokojnie supportem wycarrować, zwłaszcza Alistarem. Teraz Sona też jest bardzo silna, a kiedyś jeszcze Janna się nadawała do carrowania, ale niestety, po nerfach jest słabiutka.
    Cytat Napisał Albert Einstein
    Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności...
    Używanie opcji szukaj - poradnik łopatologiczny

  15. #5655
    Master Atom! Vernereq's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Rymanów
    Posty
    1 439
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Younone Zobacz post
    Odezwał się typo z 25 champami XD

    @down

    + 1 XD

    no bo nie chce mi sie katowac normali zeby zbierac ip a elo mam prawie 1300 ale to nic :C

    btw to ze mam malo czampow to ofc nie umiem grac ta
    Ostatnio edytowane przez Vernereq : 03-08-2012 o 11:47

  16. #5656
    Nabijacz postów Palladyn Zlosci's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    523
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pierwszy ranked dzisiaj.
    /za duża grafika

  17. #5657
    Nabijacz postów Younone's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2009
    Miasto
    Włocławek
    Posty
    639
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Vernereq Zobacz post
    no bo nie chce mi sie katowac normali zeby zbierac ip a elo mam prawie 1300 ale to nic :C

    btw to ze mam malo czampow to ofc nie umiem grac ta
    Masz ponad 500 normal gierek i 25 champów to ja niewiem na co ty wydałeś reszte IP chyba na prostytutki w lolu :X

    @up

    Jak mogłeś spaść do takiego elo? :OOOOOOO

  18. #5658
    VIP SedaN*'s Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Wrocław :O
    Posty
    1 799
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Palladyn Zlosci Zobacz post
    Pierwszy ranked dzisiaj.
    mimo takiego elo powinieneś się cieszyć, że chociaż udało się w dwóch teamach znaleźć jakiegoś junglera, pozdrawiam

  19. #5659
    Nabijacz postów Palladyn Zlosci's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2008
    Posty
    523
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No elo mam bardzo slabe ; /
    Gram moze 3 michy w lol'a 16 czempow mam .
    Narazie jestem zoltodziobem, dopiero sie ucze.
    /za duża grafika

  20. #5660
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2012
    Miasto
    LOS ANGELES TAM GDZIE HANK
    Posty
    147
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Palladyn Zlosci Zobacz post
    No elo mam bardzo slabe ; /
    Gram moze 3 michy w lol'a 16 czempow mam .
    Narazie jestem zoltodziobem, dopiero sie ucze.
    Zóltodziobie radze Ci zrobić nowe konto, zacząc grać od nowa no swoim poziomie(0). I nie brac sie za rankedy XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDddddddddddddddddddddddddddddd

Podobne wątki

  1. League of Legends
    By Show 2.9.1 in forum Pytania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 03-08-2011, 11:14
  2. [hot] blog league of legends [/hot]
    By Allow in forum Gry komputerowe i konsole
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-04-2011, 18:25

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •