User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 23

Wątek: Co dalej?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Exclamation Co dalej?

    Witam, tak oglądam sobie ostatnio ilu graczy jest online to aż przykro się robi. Może pora pomyśleć o aktualizacji? Może pora wprowadzić coś nowego? Sam od jakiegoś czasu nie gram ponieważ gra tutaj stała się nudna i monotonna. Może szanowna administracja pomyśli nad tym, zeby rozruszać trochę ten serwer?
    Głównie kieruje to do @Mortiis ponieważ to jemu powinno zależeć na tym zeby chociaz jeszcze trochę monet wyciągnąć z tego zdechlaka.

  2. #2
    Palczan
    Guest

    Domyślnie

    Jest kilka tematów wyjaśniających brak apdejtu chociażby, z tego co tam wyczytałem to właśnie przez @Mortiis 'a GMowie mają związane ręce przy czym kolwiek.
    Apo miało fantastyczną okazję zrobić rewolucję wykorzystując do tego pandemie, przespali moment a raczej to Mortiis go przespał, poszczególni GMowie starają się jakoś o przywrócenie aktywności ale osłabiając loota z niektórych mobów i bossów czyniąc ich bezsensownymi aktywności raczej nie przywrócą.
    Ja ze swojej strony proponuję od wprowadzania jakichkolwiek możliwych zmian najpierw od przedyskutowania ich z społecznością, bo to społeczność gra na OTSie i to społeczność wie co wymaga poprawy a nie GM który na swoją prywatną postać wejdzie godzinkie/dwie miesięcznie. :>

  3. #3
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał .lawoK Zobacz post
    Głównie kieruje to do @Mortiis ponieważ to jemu powinno zależeć na tym zeby chociaz jeszcze trochę monet wyciągnąć z tego zdechlaka.
    Przecież to co on tutaj zarobi poza opłaceniem serwera, to chyba na waciki dla swojej żony i może oliwkę dla dziecka, więc nie wiem na czym ma mu zależeć. xDDDDDD

    #Topic

    Jak dla mnie idealny moment był rok temu, kiedy to był pierwszy lockdown, wszyscy siedzieli w domach i masa ludzi z tego powodu (nadmiar czasu siedzenia na dupie) wróciło do Tibii (rl Tibii, OTS itd). Wtedy był idealny moment na robienie update, myślenie nad tym, aby zatrzymać znowu ludzi przy sobie. Niestety nikomu na tym serwerze już nie zależy, nie przynosi już takich zysków jak kiedyś. Musicie czekać, aż ktoś będzie miał trochę czasu, aby zrobić 1 quest w update.

    Cytat Napisał .lawoK Zobacz post
    Może i nie są to kolosalne pieniądze ale zawsze za minimalny chociaz wysiłek coś z tego jest
    Tak jak napisałem, teraz na tym OTSie nie są w stanie w miesiąc zarobić na paczkę fajek, więc to żaden zarobek.
    Ludzie kupujący PACC'a za SMS myślą chyba, że Mortiis dostaje do kieszeni całą kwotę z premium account, a tak nie jest.
    Obstawiam, że jeśli w miesiącu ma te 20zł to już jest fest naciągane i lepiej wolny czas przekształcić w coś bardziej kreatywnego, niż pisanie kodów do OTS'a, który ledwo "dycha".

    Cytat Napisał .lawoK Zobacz post
    zgadzam się z tym ze odpowiedni czas był rok temu, sam wtedy wróciłem, jednak wiele ludzi ma do tego serwera sentyment. Po pewnym czasie jednak monotonia zabij sentyment i odechciewa się grać jeżeli nie można tu nic więcej prócz lvla osiągnąć.
    Nawet gdyby teraz coś dodali, to nie przyciągną tym osób, które przestały grać. Dadzą "zabawę" dla tych 20 osób, co zostały.
    Żeby serwer miał sens trzeba aktywności, a tego na APO nie znajdziecie od ponad 8 lat, nie mówiąc o tym, że faworyzacja znajomych na tym serwerze jest od połowy istnienia serwera. Z takim podejściem administracji zostanie jak jest, a nie jest ciekawie skoro już nawet znany wszystkim m*****ski ma więcej osób online XDDDD
    Ostatnio edytowane przez Week : 29-04-2021 o 19:08

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Posty
    24
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Week Zobacz post
    Przecież to co on tutaj zarobi poza opłaceniem serwera, to chyba na waciki dla swojej żony i może oliwkę dla dziecka, więc nie wiem na czym ma mu zależeć. xDDDDDD
    Może i nie są to kolosalne pieniądze ale zawsze za minimalny chociaz wysiłek coś z tego jest zgadzam się z tym ze odpowiedni czas był rok temu, sam wtedy wróciłem, jednak wiele ludzi ma do tego serwera sentyment. Po pewnym czasie jednak monotonia zabij sentyment i odechciewa się grać jeżeli nie można tu nic więcej prócz lvla osiągnąć.

    Cytat Napisał Palczan Zobacz post
    Śmiesznie ogólnie bo to kolejny temat który wyjaśnia tak naprawdę całe APO i jego administracje a po raz kolejny GMowie czy sam @Mortiis zakładają różowe okulary i jak gdyby nigdy nic kompletnie olewają temat xD

    A już turbośmieszność serwuję samo forum bo poniżej w Podobnych wątkach sugeruję nam 2 inne tematy na przestrzeni 9 lat w których jest poruszane defacto to samo XD
    https://i.imgur.com/0v1K9av.png

    Teoretycznie GMowie mają związane ręce jak sami pisali w innych wątkach odnośnie edycji mapy czy innych rzeczy ale ciekawi mnie fakt dlaczego mimo "związanych rączek" dodają zmiany loota na niekorzyść OTSu czy nawet sami nie próbują wyperswadować @Mortiis 'owi że może jednak warto się interesować swoim serwerem xD
    Nie wiem na jakiej stopie macie znajomość w ekipie ale wychodzi na to że albo siedzicie cichutko jak myszki bo boicie się konsekwencji(co też nie rozumiem bo większość GMów albo banuję i faworyzuję znajomych albo wprowadza zmiany na niekorzyść graczy) albo tak jak @Mortiis macie głęboko w tyle jaką kolwiek aktywizacje tak bogatego w historie OTSa.


    Ogólnie śmieszy mnie też postawa Apendora który wyrzucił mi bana na discordzie tylko dlatego że wykazałem jego hipokrytyzm i pisanie nieprawdy na temat ze mną związany.
    Z początku myślałem że jednak jesteś INNI NIŻ ONI ale jednak wyszło że jednak nie a szkoda bo nadzieję miałem do końca ale nadzieja matką głupich widocznie.

    Powiedzieć Ci co @Mortiis na to? G****! Rozumiem ze GMowie maja gdzies ten serwer, sam bym miał nie mając żadnego profitu z tego.
    Ostatnio edytowane przez .lawoK : 03-05-2021 o 23:57

  5. #5
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał .lawoK Zobacz post
    odechciewa się grać jeżeli nie można tu nic więcej prócz lvla osiągnąć.
    A na co liczyłeś grając na OTSie? To nie rl Tibia, że pójdziesz polować na bossy, z których lecą rary, czy pójdziesz PKować. Tutaj zgon nic nie znaczy, a rary nie lecą z mobów, bo rarów w ogóle nie ma...

    #topic

    Wróciłem po x latach, pobiłem wardy, pasek, returnedy i mi się znowu znudziło. Nawet nie chce mi się logować, żeby speeda utrzymać. Jednak robienie respów typu: resp wardów, resp returnedów, resp dracul, jaki to ma sens bicie jednego rodzaju mobów przez x czasu, gdzie loot jest przewidywalny i nie masz szans zdobycia niczego istotnego? Nie dziękuję.

  6. #6
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko juz bylo przerabiane w tych tematach. Nowe respy wygladaja jak na jakims cafeots, a potwory z aka XD dzisiaj o 18 ruszam na realerze

  7. #7
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Posty
    15
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W innym temacie jakiś gm wspominał, że mają związane ręce przez Mortiisa... A dzisiaj rano @Mortiis zawitał w gierce i takie info zostawił:

    06:55 Shout Lucas: jak tam upadte cosik?:d 06:55 Mortiis: na rooka cos tam dzialaja z updatem z tego co wiem


    Także, komunikacja to u administracji chyba nie istnieje w ogóle.



    PS Drugi przykład braku komunikacji: Kolega przez błąd nie dostał itemu z questa. Napisał do kogoś tam z administracji, dostał info, że ma napisać post w zgłoszeniach, a oni to przekażą do Mortiisa... a dzisiaj dowiadujemy się, że on o niczym nie wie, chociaż zgłaszana sytuacja była nie raz i dość dawno już...
    Ostatnio edytowane przez Raoul Duke : 01-05-2021 o 08:17 Powód: 2 argument

  8. #8
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Raoul Duke Zobacz post
    W innym temacie jakiś gm wspominał, że mają związane ręce przez Mortiisa... A dzisiaj rano @Mortiis zawitał w gierce i takie info zostawił:

    06:55 Shout Lucas: jak tam upadte cosik?:d 06:55 Mortiis: na rooka cos tam dzialaja z updatem z tego co wiem


    Także, komunikacja to u administracji chyba nie istnieje w ogóle.



    PS Drugi przykład braku komunikacji: Kolega przez błąd nie dostał itemu z questa. Napisał do kogoś tam z administracji, dostał info, że ma napisać post w zgłoszeniach, a oni to przekażą do Mortiisa... a dzisiaj dowiadujemy się, że on o niczym nie wie, chociaż zgłaszana sytuacja była nie raz i dość dawno już...
    Komunikacja w ekipie skończyła się wraz z odejściem Dexotiego, Tygrysa, Santano i Xantara, to Oni zawsze naciskali na Mortiisa do momentu, aż tego nie zrobił. Teraz ekipa APO to tylko banowanie i faworyzacja znajomych.

  9. #9
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak masz pare tysi żeby zainwestować w skrypterow, mapperow, rzucić grosz ekipie, wykupić lepszy server(więcej ludzi), jebnac reklamę, dac darmowy pacc, znaleść inny sposób zarobku na servie(coś typu SMS shop, bo na ots się gra za darmo, a na apo za darmo grac się nie da), to pisz do Mortiisa może się dogadacie Oczywiście, to nie są jednorazowe koszta... Poza tym jest dużo innych rzeczy do zrobienia, a to wszystko tak naprawdę mogłoby nic nie pomoc, bo to postęp sam w sobie zabił tibie, zabił apo (glownie konkurencja na rynku gier) Takze podsumowując powinniście być wdzięczni Mortiisowi, ze zostawił
    wam ten server otwarty, bo kto grał na innych ots ten wie, ze prywatny server może zostać w każdej chwili zamknięty bez chocby ostrzeżenia itd.



    Cytat Napisał Week Zobacz post
    Komunikacja w ekipie skończyła się wraz z odejściem Dexotiego, Tygrysa, Santano i Xantara, to Oni zawsze naciskali na Mortiisa do momentu, aż tego nie zrobił. Teraz ekipa APO to tylko banowanie i faworyzacja znajomych.
    Dokladnie, ponadto żaden z wymienionych nie faworyzował graczy, nie dawał banow za byle gowno i wnosił do ekipy coś więcej niż nabity na sile licznik przyznanych banow. (Żaden z nich nie grał swoim charem na powaznie - co powinno być żelaznym warunkiem przyjęcia do ekipy)


    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Wróciłem po x latach, pobiłem wardy, pasek, returnedy i mi się znowu znudziło. Nawet nie chce mi się logować, żeby speeda utrzymać. Jednak robienie respów typu: resp wardów, resp returnedów, resp dracul, jaki to ma sens bicie jednego rodzaju mobów przez x czasu, gdzie loot jest przewidywalny i nie masz szans zdobycia niczego istotnego? Nie dziękuję.


    Dokładnie, gra na apo sama w sobie jest strasznie nudna, monotonię zabijali gracze i chęć rywalizacji. Niestety, nie ma ludzi to i nie ma rywalizacji.



    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Po takich wypowiedziach zastanawiałem się, aby wprowadzić dislike. Mam nadzieje, że tutaj debile będą mieli ograniczone prawo wypowiedzi. Hej!
    Gdyby debile miały zakaz wypowiedzi to ty jako paź debili zapewne byś miał zablokowane zakładanie konta. Fajnie, ze nie podoba ci się moja wypowiedz, skoro jesteś taki zajebiscie elokwentny i zajebisty dlaczego nawet nie potrafiłeś zaargumentowac swojej wypowiedzi? XD



    Cytat Napisał Week Zobacz post
    I tu Cię zmartwię Z Mortiisem nie da się dogadać :P
    Jakieś 2-3 lata temu miałem z nim deal (mogę pokazać rozmowy, screeny, obrazek konkursu, gdzie całą pulę nagród opłacał inny serwis (wtajemniczeni będą wiedzieć jaki)). Wszystko było gotowe, wystarczyło podać datę startu konkursu, ogłosić w newsie na forum (drugi serwis również by ogłosił z przekierowaniem na forum apo -> większy ruch na forum, co za tym idzie pewnie w grze również), ale niestety Mortiis do dnia dzisiejszego nie dał znaku życia XD

    Pytanie teraz co ten servis z tego miał poza obustronna reklama. Nie wiem jaki to serwis i co to za sytuacja wiec ciężko się do tego w jakikolwiek sposób odnieść. Co by nie było Mortiis jest właścicielem i ma prawo decydować z kim zwiąże przyszłość serwera. Jeśli chodzi już o same konkursy to wiesz... ktoś powie ze będzie konkurs, a potem nie będzie, ktoś coś wpłaci i hajs zniknie, ktos wygra wiec oczywiście w następstwie ktoś przegra i dostanie sraczki, koniec końców jakby cokolwiek było nie tak, a znając życie trzeba założyć, ze coś by było to cale pomyje byłyby wylane na mortiisa, bo to jego serwer. Osobiście tez nie wypuszczałbym nikogo obcego na swój serwer w takiej formie w jakiej to przedstawiłeś.
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 02-05-2021 o 19:00

  10. #10
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    617
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Jak masz pare tysi żeby zainwestować w skrypterow, mapperow, rzucić grosz ekipie, wykupić lepszy server(więcej ludzi), jebnac reklamę, dac darmowy pacc, znaleść inny sposób zarobku na servie(coś typu SMS shop, bo na ots się gra za darmo, a na apo za darmo grac się nie da), to pisz do Mortiisa może się dogadacie
    I tu Cię zmartwię Z Mortiisem nie da się dogadać :P
    Jakieś 2-3 lata temu miałem z nim deal (mogę pokazać rozmowy, screeny, obrazek konkursu, gdzie całą pulę nagród opłacał inny serwis (wtajemniczeni będą wiedzieć jaki)). Wszystko było gotowe, wystarczyło podać datę startu konkursu, ogłosić w newsie na forum (drugi serwis również by ogłosił z przekierowaniem na forum apo -> większy ruch na forum, co za tym idzie pewnie w grze również), ale niestety Mortiis do dnia dzisiejszego nie dał znaku życia XD

  11. #11
    Palczan
    Guest

    Domyślnie

    Śmiesznie ogólnie bo to kolejny temat który wyjaśnia tak naprawdę całe APO i jego administracje a po raz kolejny GMowie czy sam @Mortiis zakładają różowe okulary i jak gdyby nigdy nic kompletnie olewają temat xD

    A już turbośmieszność serwuję samo forum bo poniżej w Podobnych wątkach sugeruję nam 2 inne tematy na przestrzeni 9 lat w których jest poruszane defacto to samo XD
    https://i.imgur.com/0v1K9av.png

    Teoretycznie GMowie mają związane ręce jak sami pisali w innych wątkach odnośnie edycji mapy czy innych rzeczy ale ciekawi mnie fakt dlaczego mimo "związanych rączek" dodają zmiany loota na niekorzyść OTSu czy nawet sami nie próbują wyperswadować @Mortiis 'owi że może jednak warto się interesować swoim serwerem xD
    Nie wiem na jakiej stopie macie znajomość w ekipie ale wychodzi na to że albo siedzicie cichutko jak myszki bo boicie się konsekwencji(co też nie rozumiem bo większość GMów albo banuję i faworyzuję znajomych albo wprowadza zmiany na niekorzyść graczy) albo tak jak @Mortiis macie głęboko w tyle jaką kolwiek aktywizacje tak bogatego w historie OTSa.


    Ogólnie śmieszy mnie też postawa Apendora który wyrzucił mi bana na discordzie tylko dlatego że wykazałem jego hipokrytyzm i pisanie nieprawdy na temat ze mną związany.
    Z początku myślałem że jednak jesteś INNI NIŻ ONI ale jednak wyszło że jednak nie a szkoda bo nadzieję miałem do końca ale nadzieja matką głupich widocznie.
    Ostatnio edytowane przez Palczan : 03-05-2021 o 18:30 Powód: a naszła mnie myśl jedna jeszcze

  12. #12
    Zaawansowany Plendil's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Miasto
    Białystok
    Posty
    112
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Unhappy

    Co tu więcej dodawać, coś się kończy, coś się zaczyna, niestety padło na to pierwsze[*]

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Miasto
    Choroszcz/Oddział V
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pamiętajcie, ze coś musi spaść na samo dno żeby się odbić i wyjść na wyzna - czyli na prosta...

  14. #14
    Nabijacz postów Wnorekkk's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    599
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Coś się kończy, coś zaczyna..
    Arka Gdynia k...a świnia.

    A nie, to nie tu. Na dniach up, więc czekajcie cierpliwie.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Miasto
    Choroszcz/Oddział V
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Trzeba miec nadzieje, bedzie dobrze!

  16. #16
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Up powinien byc na dniach, skoro tak zapewniaja xd
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  17. #17
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    na latach chyba xd ale chyba ostatnio troche wiecej graczy jest

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Miasto
    Choroszcz/Oddział V
    Posty
    12
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja gram każdego dnia max po około 8-12h i widzę większe poruszenie. Domniemam ze temu ze pogoda zła. To każdy gra

    " !online : 15:58 Wszystkich: 26 "

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Miasto
    profesjonalne mieszkanie
    Posty
    9
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Arrow

    Wszystko jest na dobrej drodze. Jest spore zainteresowanie wśród profesjonalistów. Chłopaki odwalają codziennie kawał dobrej roboty!! Profesjonalnie podchodzą do spraw związanych z grą jak i forum. Jeśli utrzymają ta dobrą passę może ujrzymy upa. Ludzie grają, admini pilnują porządku, pacc jest kupowany. Miły, uczciwy, skromny, bezstronny admin sprzedaje domki na forum. Bustery na prawo i lewo. Żeby dostać bana trzeba sobie zasłużyć tf
    Skończcie płakać i doceńcie to co macie.

  20. #20
    Banned
    Zarejestrowany
    Sep 2021
    Posty
    15
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fan decyzji medina Zobacz post
    Wszystko jest na dobrej drodze. Jest spore zainteresowanie wśród profesjonalistów. Chłopaki odwalają codziennie kawał dobrej roboty!! Profesjonalnie podchodzą do spraw związanych z grą jak i forum. Jeśli utrzymają ta dobrą passę może ujrzymy upa. Ludzie grają, admini pilnują porządku, pacc jest kupowany. Miły, uczciwy, skromny, bezstronny admin sprzedaje domki na forum. Bustery na prawo i lewo. Żeby dostać bana trzeba sobie zasłużyć tf
    Skończcie płakać i doceńcie to co macie.
    +1
    Dodam jeszcze ze admini w tych czasach jest tak pobłażliwa i dobrotliwa dla graczy ze nawet pozwala zalogować do gry.
    Ogólnie widać ze coś się dzieje są jakieś najazdy i to w miarę profesjonalnie zrobione.
    Dodatkowo sadzac po tym ze licytacja odbywa się na 4um, bo tak jest bardziej profesjonalnie gdyż bana mozna dostać już nie tylko w grze ale i na 4um, to chyba update jest skończony i szukają na sile innego zajęcia.

Podobne wątki

  1. Dalej nic
    By EbooW in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 03-12-2018, 11:09
  2. Czy op?aca sie dalej gra? na apo
    By Shakur Shooter !!! in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni Post / Autor: 01-11-2013, 20:10
  3. hip-hop i dalej
    By kicek7 in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 04-09-2008, 17:09
  4. Co dalej?
    By Peres in forum Inne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 14-07-2008, 17:06

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •