User Tag List

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 31 z 31

Wątek: Aktualizacja Rook 30.01.2022

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślę, że prawie nikt się nie spodziewał, że update pojawi się właśnie na wyspie początkujących
    Quest zaczęty, więc za jakiś czas zobaczymy jak postępy w misjach, póki co wszystko ok! :P

  2. #22
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin
    • Poprawiono działanie run paraliżujących,
    • Poprawiono zmianę prędkości postaci po zmianie outfitu.
    • Poprawienie kilku funkcji w silniku (w razie jakichkolwiek błędów prosimy o ich zgłaszanie)
    • Modyfikacja czaru "exana ani", od teraz czar jest widoczny i ma ograniczony zasięg
    Kim trzeba być żeby wbijać 1-4k poziom na rooku Gratulacje gry na non pvp! Pomijając tę głupotę warto podkreślić, że z tego co widzę działanie parali tak poprawiliście, że nadal ludzie rzucają hotkeyem.

    "Exana ani" popsuło mi "utevo res ina "snake", także ręki bym wam nie podał.

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Chciałeś coś napisać, żeby napisać czy popisać się dnem? Co oni mają do OTC? Niech @Squid skończy APO otc to będziemy gadać, póki co ani oficjalnego apo otc nie ma ani update w wykonaniu @Squid a
    Nie wiem czy wiecie ale jest opcja logowania szyfrowanego na otc :] Naprawde fajnie zeby na APO to bylo...
    Kim ty w ogóle jesteś

    Cytat Napisał Nedin
    @Adam Czarodziej Wystarczy trochę pomyśleć co zrobić, aby czar utevo res ina nie znikał [/COLOR]
    Pomyśleć? Przecież to jest czar... Kombinacja kilkoma różnymi czarami w celu uzyskania efektu nieskończoności tego czaru to błąd gry. Świadomie mamy go wykorzystywać? :v
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 05-02-2022 o 13:37

  3. #23
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    Kim trzeba być żeby wbijać 1-4k poziom na rooku Gratulacje gry na non pvp! Pomijając tę głupotę warto podkreślić, że z tego co widzę działanie parali tak poprawiliście, że nadal ludzie rzucają hotkeyem.

    "Exana ani" popsuło mi "utevo res ina "snake", także ręki bym wam nie podał.
    Chciałeś coś napisać, żeby napisać czy popisać się dnem? Co oni mają do OTC? Niech @Squid skończy APO otc to będziemy gadać, póki co ani oficjalnego apo otc nie ma ani update w wykonaniu @Squid a
    Nie wiem czy wiecie ale jest opcja logowania szyfrowanego na otc :] Naprawde fajnie zeby na APO to bylo...
    @Adam Czarodziej
    Dlaczego o otc głowo napisałem? Bo rzucanie parali z hotów wiąze sie z uzywaniem otc najczęsciej ale ty jak zwykle nie umiesz sam pomyslec jak nikt Ci nie podpowie xD
    Ostatnio edytowane przez Szalomek : 04-02-2022 o 13:02

  4. #24
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szalomek Zobacz post
    Chciałeś coś napisać, żeby napisać czy popisać się dnem? Co oni mają do OTC? Niech @Squid skończy APO otc to będziemy gadać, póki co ani oficjalnego apo otc nie ma ani update w wykonaniu @Squid a
    Nie wiem czy wiecie ale jest opcja logowania szyfrowanego na otc :] Naprawde fajnie zeby na APO to bylo...
    Twój post nic nie wnosi do tematu skończ nabijać posty. Widzę że problem z czytaniem masz, nie wspomniał nawet o OTC a ty piszesz cos o OTC .

    Nie rozumiem czemu po tylu latach zmieniliście czar "exana ani" ?? Tego czaru ludzie przeważnie używali żeby po wpisaniu utevo res ina "Rat mieć outfit rata do reloga.

    [Nedin] @Adam Czarodziej Wystarczy trochę pomyśleć co zrobić, aby czar utevo res ina nie znikał @Nedin Znam kombinacje czarów żeby uzyskać efekt :P (utana vid > utevo res ina "Rat > exana ani . Tylko czy to ma sens?
    @Szalomek
    To ze ty jesteś ograniczony do otc to już twoja sprawa. Są boty rożnego rodzaju gdzie możesz sobie ustawić hex parala na hotkey głowo :c
    Ostatnio edytowane przez Showtek : 05-02-2022 o 13:47

  5. #25
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślałem, że nic już nie dodacie, ale chwała Wam za to, że coś tutaj raz na kilka lat dodacie. XD

    Dajcie im coś, co będą robić rok lub dwa, by nie było potem płaczu, że nic nie dodajecie xd

  6. #26
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Gram 2 czy tam 3 dzień i powiem szczerze, że jestem zaskoczony jak zrobiona jest mapa, jakie są misje, potwory. Wszystko mi się podoba, dawno takiej aktualizacji nie było na wyspie początkujących. Duży plus dla osób, którzy przyłożyli do tego rękę. Nowy system również ciekawy, no i przydatny.
    PS. Jestem dopiero na 5 zadaniu i chyba długo jeszcze na nim będę..

    Kilka fotek z terenu..

     Click to show spoiler

    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 04-02-2022 o 17:46

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Posty
    232
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Ładny otcbot na sashy ss.
    Ciekawy update, może sam zagram na rooku?

  8. #28
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Posty
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W końcu coś udało się wykrzesać z tych nasz ancykrysów


    Czekamy na coś na MAIN!!!

  9. #29
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    6
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    sorry za off top, ale to teraz mozna na bocie latac czy latamy dopoki nas nie zlapia? :/

  10. #30
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Elix Zobacz post
    sorry za off top, ale to teraz mozna na bocie latac czy latamy dopoki nas nie zlapia? :/
    Nie rozumiem jak to pytanie ma się do aktualizacji na Rookgardzie.

    >Topic

    Używasz programów tylko i wyłącznie na swoją odpowiedzialność, regulamin jasno mówi, że za używanie jest nagroda w postaci bana bądź delete.

  11. #31
    Nowicjusz Beczka's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2021
    Posty
    4
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wczoraj skończyłem owego questa, nowa wyspa bardzo ładnie się prezentuje, widać, że zostało na nią poświecone dużo uwagi i przyjemnie się tam lata.
    Jednak nie rozumiem, czemu wraz z aktualizacją nie zostało wprowadzone Ani3, na które czeka większość ludzi grających na rooku. Jak można zauważyć przyniosło, to efekt odwrotny od zamierzonego i wiele osób przestało grać tracac kompletnie nadzieje na nową bron.

    Drugą rzeczą jest wejście na owa wyspę. Jak najbardziej popieram pomysł pobierania opłaty w postaci trzech cannabis, ale gdy jesteśmy w trakcie wykonywania misji. Według mnie zdobyty statek powinien nas uprawniać do darmowego wejścia na wyspę lub powinien zostać stworzony NPC, który sprzedaje cannabis po 5sc (co powinno być zrobione na samym początku, gdyż z rooka wyparowałoby dziesiątki uc). Aktualnie nie ma tam żadnego sensu chodzenia. Daleko po ihy i do tego za każdym razem trzeba dropić cannabis, który spada na prawde rzadko przy tej ilości potworów. Myślę, że każdy woli pójść na angry/antic/nowe, niż się w to bawić.

    Mimo wszystko dzięki za urozmaicenie gry, szkoda tylko, że zamiast wielu zadań jak na main (rook 13, main 23) mamy głównie do wykonania długie, żmudne taski.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •