User Tag List

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 22

Wątek: Nowy Regulamin

  1. #1
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    25 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Nowy Regulamin

    Witajcie,
    w dniu dzisiejszym postanowiliśmy wprowadzić nowy regulamin. W poniższych spoilerach znajdują się regulaminy w dwóch wersjach językowych. Możecie znaleźć je również na stronie głównej serwera(Nowy regulamin)

    Polska wersja regulaminu
     Click to show spoiler



    Angielska wersja regulaminu
     Click to show spoiler



    Pozdrawiamy,
    Ekipa APO

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A regulaminu forum już nie zmienicie?

    • Zabronionym jest udostępnianie konta jakimkolwiek osobom trzecim w jakimkolwiek celu. - ciekawe czy będziecie banować osoby, które będą wbijały na cudze konto 4fun pobić się pod temple albo wpisać !speed.


    • Jedna osoba fizyczna może przebywać na jednej postaci jednocześnie, punkt ten nie dotyczy członków administracji, wyjątkiem od tej reguły jest korzystanie z sali wymian rook-main. - kto płakał, że Sasha za szybko expi i zarabia?


    Zmiany standardowo wszystkie na minus, zajęło Wam to 3 lata - trochę długo. Cóż, kolejny gwóźdź do trumny. :v

    #t
    Update na dniach?

  3. #3
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A czy administracja będzie go egzekwować? Szczególnie nurtują mnie punkty odnośnie domków... Super, że zmieniony, ale skoro nie przestrzegaliście starego to po co nowy?

    Cytat Napisał Orson_Pall
    To jest generalnie nie legalne.
    Nielegalne pisze się łącznie.
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 03-09-2020 o 23:33

  4. #4
    Średnio zaawansowany Jojne's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2020
    Miasto
    Rook Inside
    Posty
    33
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    6. Zakazanym jest używanie adresu e-mail zawierającego jakiekolwiek dane osobowe.

    Ten punkt w końcu obowiązuje czy nie?
    Na stronie jeszcze widnieje

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście zmiany na minus, coraz więcej jest robione w kierunku upadku serwera.
    Nie pozdrawiam.

  6. #6
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobrze zrozumialem, ze nikt poza mna nie moze wejsc na moje konto wpisac chociazby speed'a, jak mnie nie ma akurat albo nie mam mozliwosci wejscia do gry? to sa zarty, pozdrawiam XD.

  7. #7
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    mozna juz bić komuś potwory? jak tak to zwalcie mi rotworma

    #topic

    super zmiany i totalna nowość, nie mogę się doczekać aż z całą ekipą przyjdziemy grać na apo szukając sensu w traceniu czasu na tego zdechlaka, gratulacje dla administracji i gorące podziękowania, że w ciągu dnia kiedy przez 23 godziny testujecie update piszecie skrypty i prowadzicie najazdy ebola batów znaleźliscie czas na napisanie nowego regulaminu.

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Katowice
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Dobrze zrozumialem, ze nikt poza mna nie moze wejsc na moje konto wpisac chociazby speed'a, jak mnie nie ma akurat albo nie mam mozliwosci wejscia do gry? to sa zarty, pozdrawiam XD.
    Bardzo dobrze, stracisz speeda

    @Topic
    @Inquso @Nedin @Voltan @Squid @Elyar
    Dobra, jezeli zaloguje na swoja postac robiac hotspot z komorki to tez bedzie ban?
    Dobra robota! Kto wymyslal ten regulamin? Jakis Wasz kolega?

    @edit
    Już widać efekty zmiany godzina 19:32 osób online 27 oby tak dalej administracjo! Nie słuchajcie graczy, wymyślajcie swoje chore innowacje

    P.s
    Jeszcze pare dni temu o tej godzinie grało koło 50 osób

    @edit
    Kolejny dzień, 19:58 online 24 osoby, jeżeli będę chciał coś zniszczyć to zgłoszę się do Was, najlepiej to robicie
    Ostatnio edytowane przez Kowal’1.0 : 05-09-2020 o 20:59

  9. #9
    Uzależniony Artis's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    UK
    Posty
    710
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Regulamin za dużo nic nie zmienia, tylko że doszlo kilka nowych podpunktów, w tym że jak ktoś jest sprytny to będzie mógł kilka podpunktów z tego regulaminu.
    Nie odpowiadam na bezsensowne PW

  10. #10
    Średnio zaawansowany #Leus# <3's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Sanok
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Apo zniszczylo moje marzenia koniec żegnam kończe zgra NARA co do regulaminu na pewno przybedzie wiecej graczy oby tak dalej
    Mard Geer 3999 -4040

  11. #11
    Nabijacz postów Orson_Pall's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    653
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ]5. Administracja serwera nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie transakcje dokonywane przez graczy. Gracz nie może prosić o pomoc w przypadku oszustwa.
    Po co sie oszukiwać, napiszcie po prostu że macie graczy i serwer w dupie xD

    6. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail w celach marketingowych.
    To jest generalnie nie legalne.

    19. Wszelkie czynności mogące naruszyć godność gracza lub ogólnie przyjęte zasady moralne są zakazane.
    Godność większości graczy uraża wasze żałosne zachowanie na przestrzeni ostatnich kilku lat w tym nagminne okłamywanie i oszukiwanie graczy, możecie już się nawzajem pousuwać?


    18. Jedna osoba fizyczna może przebywać na jednej postaci jednocześnie, punkt ten nie dotyczy członków administracji, wyjątkiem od tej reguły jest korzystanie z sali wymian rook-main.
    To jest żenada i faworyzacja nawet w porównaniu do wymiaru faworyzacji i żenady, do którego przyzwyczailiście graczy.

    14. Jedna osoba (jeden gracz) może posiadać dwa domki. Jeden na mainland i drugi na rookgaard. W przypadku posiadania większej ilości domków, administracja serwera może zabrać wybrane przez nich domki.
    A tego to sami nie przestrzegacie xD

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2020
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Poczekajcie

    Nawet jeśli nie ma możliwości expienia tutaj. Kuźwa ludzie pkt regulaminu wprowadzacie ciekawe Ale gdzie możliwość expienia jaka kolwiek. Tutaj chujem wieje jedynie. Nie daliście możliwości wbijania lvl. Żadnej mozliwości.
    Returnedy? No prosze was na 5k, coś tam wbijesz ale nie wiele.
    Cracki? Śmiechu warte, nawet taska się nie opłaca na niego odpalać (odnośnie tematu Darkside aby wprowadzić task na colonele)
    Rotwormy? Za mocno bija. Jedynie Sasha na nich daje rade

    Dwarfy to jedyny dobry exp i zarobek. Jeśli wydała dana osoba hajs na postać która się może siohac to nie rozumiem takiego czegoś...
    Jak mi udowodnicie ze mimo zmiennego IP nie ma dwóch innych osób? W jaki sposób będzie to egzekwowane?
    To po prostu śmieszne. Tak czy siak. Pisałem wiele zgłoszeń na które macie wyjebane mimo swojego wielkiego zaangażowania. Brak mi słów.

    Zróbcie coś dla serwera a nie tylko dla możliwości większej ilości banów... To już nudne zwyczajnie.

    Pozdrawiam mojego serdecznego kolege Elyara

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czy ten news można traktować jako update?

    po co robić regulamin dla garski graczy i sashy?

  14. #14
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    A czy administracja będzie go egzekwować? Szczególnie nurtują mnie punkty odnośnie domków... Super, że zmieniony, ale skoro nie przestrzegaliście starego to po co nowy?



    Nielegalne pisze się łącznie.
    x2.

    #t
    18. Jedna osoba fizyczna może przebywać na jednej postaci jednocześnie, punkt ten nie dotyczy członków administracji, wyjątkiem od tej reguły jest korzystanie z sali wymian rook-main.
    Jak wymiennik bedzie sprawdzal questy z postaci wymienianej to dostanie bana?

  15. #15
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Troche lipne te zmiany, aczkolwiek.. mam nadzieję że będzie mniej trollowania i prowokowania, częstrze i dłuższe bany dla tych co nie przestrzegają regulaminu też na +.

    Z mojej strony 5 -

    Pozdrawiam i czekamy na jakieś urozmaicenie w grze.
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  16. #16
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Miasto
    w domu mieszkam
    Posty
    223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mi się podoba.
    Jak się komuś nie podoba to polecam nie grać. Ja tak robię i mi się podoba ta aktualizacja.

    topic
    zaznaczyłem tak





  17. #17
    Nabijacz postów Wnorekkk's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    599
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo dobra aktualizacja, na pewno przyciągnie sporo nowych graczy, jak również zachęci do powrotu starych graczy. Brawo administracja!

  18. #18
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepsza aktualizacja od roku 2007.
    Widać już, że masa ludzi wróciła do gry.

  19. #19
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Haha zapoczątkowałem z moim drogim kolegom Patrykiem expienie na „mc” a teraz tego zakazali. Jestem z siebie dumny xD.


    #t

    Nie czytałem jeszcze i pewnie gdybym grał miałbym wiele zastrzeżeń ale fajnie, ze nanosicie długo oczekiwane zmiany.


    3. Wszystkie respy znajdujące się w świecie gry są publiczne. Rywalizacja oraz system pvp są nieodzownym elementem gry. Wszelkie zgłoszenia typu "ktoś zajął mi respa" nie będą rozpatrywane przez członków administracji.

    Brawo, po 200 latach pier$#$%$} o tym samym w kolko i po tysiącu niesłusznych banow nareszcie gdy już nie gram wprowadzacie taki punkt
    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    częstrze i dłuższe bany .

    Lubisz być je*any co? To się obróci przeciw wam wszystkim szybciej niż ci się wydaje
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 04-09-2020 o 22:34

  20. #20
    Guru!
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Miasto
    Łódź
    Posty
    943
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nedin Zobacz post
    6. Użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie podanego adresu e-mail w celach marketingowych.
    Czemu z góry narzucacie wyrażenie zgody? W jaki sposób (o ile w ogóle) można ją wycofać? Konsultowaliście to w ogóle z kimś, kto zna podstawy prawa, czy po prostu wpisane w excela i można zostawić?
    Czy wy jesteście w ogóle normalni?

Podobne wątki

  1. Nowy Regulamin Forum APO
    By Tygrys in forum Nowości
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni Post / Autor: 15-10-2010, 13:49
  2. Nowy poprawiony regulamin
    By Amedain in forum Nowości
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 06-05-2007, 16:48

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •