User Tag List

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 59

Wątek: Wywiad z Tygrysem - pytania dotycz?ce gry.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Kraków
    Posty
    1 331
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Wywiad z Tygrysem - pytania dotyczące gry.

    Witajcie, po wywiadzie z Santano, przeprowadziłem rozmowę z mapperem APO, czyli Tygrys'em. Pytania były
    o grę, bo temat RL życia był poruszany w wywiadzie wcześniejszym.

    Tygrys
    Wolly

    Wolly: Jak oceniasz to co się przez te lata zmieniło na APO? (ilość graczy)

    Tygrys: Ilość graczy? Chyba to widać. Dawniej grało po 600 osób, + 200 w kolejkach. Teraz ilość jest śmieszna, ale nie uważam, ze to wina samej ekipy tylko i wyłącznie, ale to również "wina" czasu. Nic nie trwa wiecznie. Jeśli chodzi o mapę, to jest coraz to lepsza, większa itp. Przynajmniej jak dla mnie. Wszystko się jakoś rozwija, ale wiadomo wszystkim się nie dogodzi .

    Wolly: Czy gdybyś mógł cofnąć czas, dalej chciałbyś, stworzyć taki serwer?

    Tygrys: Szczerze? Nie bardzo .

    Wolly: A dlaczego?

    Tygrys: Sam nie wiem. Może dlatego, ze Tibia mi się już przejadła dawno temu, choć lubię robić mapy, questy itp. Sama gra mi się nie podoba .

    Wolly: Tworząc serwer myśleliście głównie o liczbie graczy, czy dominował inny czynnik?

    Tygrys: Tworząc serwer nie myśleliśmy ani o liczbie graczy, ani tym bardziej jak niektórzy uważają o pieniądzach. Nie mieliśmy na pewno zamiaru ciągnąć tego tak długo. Można powiedzieć, ze był to chwilowy nasz kaprys. Aby stworzyć własny serwer...

    Wolly: Wiele ludzi skarży się na to, że mało zaglądacie na forum, co o tym sądzisz?


    Tygrys: My? Czyli kto? Mortiis i ja? No cóż, dlatego są moderatorzy, aby oni pilnowali porządku. My osobiście nie mamy na to czasu. Czasem jednak jak jest chwila, zobaczymy co dzieje się na forum, czy tez w grze. Lecz tak jak mowie, chodzi ogólnie o brak czasu. Człowiek jest tylko człowiekiem - nie maszyną. Mamy również inne zajęcia na serwerze, no i własne życie prywatne.

    Wolly: Nie często banujesz graczy, czy to ma związek z tym, że mało przesiadujesz w grze, czy po prostu nie zajmujesz się tym?

    Tygrys: Owszem, rzadko jestem obecny w grze. Może dlatego, ze nie mam na to czasu (głównie), albo tez dlatego, ze mam już trochę dosyć "kłócenia" się z graczami o to, czy np. używał bota czy tez nie. Choć sam lubię pomagać, to z reguły niektórzy nie potrafią docenić mojej pomocy.

    Wolly: Poszerzasz swój talent w tworzeniu map, czy robisz je tylko na potrzeby uptade?


    Tygrys: No jeśli robię już mapy, to tylko w jakimś celu, w celu update'u. A jeśli chodzi Ci o to, czy uczę się, to owszem - za każdym razem gdy robię nowe mapy, to właśnie jest dla mnie nauka, poszerzaniem swoich umiejętności.


    Wolly: Zadowala Cię liczba graczy, która aktualnie gra?

    Tygrys: Wiadomo, ze każdemu Adminowi zależy, aby grało jak najwięcej graczy i aby byli również jak najbardziej zadowoleni z gry. Dlatego też liczba graczy mnie ani nie zadowala, ani tez wręcz przeciwnie. Jest mi to obojętne, byle by byli zadowoleni z gry.

    Wolly: Wiele ludzi mówi, że dawniejszy klimat był o wiele lepszy, co o tym sądzisz?

    Tygrys: Klimat, jak klimat. Głownie sami gracze go tworzą. Jedni uważają, ze kiedyś było lepiej. No dobra, ale co chcesz przez to powiedzieć mówiąc "lepiej"? Co takiego niby było? Na to pytanie nie ma jasnej odpowiedzi.

    Wolly: Może rywalizacja, której teraz brakuje?

    Tygrys: Niestety, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. To już zależy wyłącznie od graczy.

    Wolly: Ostatnio zmienił się regulamin, czy odczuwacie jakieś poprawy?

    Tygrys: Owszem, jest poprawa. Dzięki "zaostrzeniu" regulaminu, większa ilość graczy zaczęła go w większym stopniu przestrzegać. Takie jest moje zdanie. Co inni myślą, to już ich sprawa.

    Wolly: Dużo czasu poświęcasz grze/forum?

    Tygrys: Jeśli chodzi Ci o to, aby siedzieć w grze i pilnować porządku, to ostatnio mało. To samo z forum. Jak już, jestem częściej na forum (kilka razy dziennie), odpisuje na PW, czasem wypowiadam się w jakimś temacie, lub tez po prostu przeglądam, głownie dział propozycje.

    Wolly: Nie dawno, był nabór na Cleanerów, jak oceniasz ich pracę?

    Tygrys: Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, gdyż nabór przeprowadził Santano i to on nad nimi czuwa. Jego proszę o to zapytać

    Wolly: Ale tak z Twojej perspektywy, kogo widzisz najczęściej?

    Tygrys: Bondi, Scoop - ich widzę najczęściej. I z tego co mi się wydaje, Bondi dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków.

    Wolly: Niektórzy uważają, że wykonujecie parę ruchów dla pieniędzy, czy to prawda?

    Tygrys: Zatem muszę ich rozczarować, bo nigdy sie nic takiego nie zdarzyło, abyśmy kogoś odbanowali itp. dla kasy. To kompletna bzdura. Sporo osób tak myśli, ale są w błędzie... To, ze kogoś odbanujemy, nie oznacza, ze zaraz dla kasy to robimy. Są po prostu pewne okoliczności, których np. gracze nie znają i dlatego wymyślają rożne plotki.

    Wolly: Na forum powstają tematy, aby powstał nowy serwer 7.6, albo po prostu kilkudniowy TEST-SERWER, czy jest to możliwe?

    Tygrys: Nie ma rzeczy niemożliwych Niestety, aby mógł powstać serwer 7.6, byłoby to bardzo trudne i pracochłonne... Ciężko byłoby przystosować to wszystko pod 7.6 . 8.4+ to już co innego, tam jest dużo prościej. Lepiej wyjaśniłby to już Mortiis .

    Wolly: Jak wiemy, nie dawno był uptade 7.6, czy są już jakieś ustalenia kiedy będzie następny?

    Tygrys: Owszem, są. Już niedługo będzie kolejny update na 7.6, na rooku i na mainie. Zaraz po tym, nastąpi update na 8.42. Jeśli się uda, to jeszcze w tym roku .

    Wolly: To będzie coś większego, czy raczej drobne zmiany?

    Tygrys: Zależy jak to kto widzi. Myślę jednak, ze będzie to coś większego.

    Wolly: Czy myślałeś kiedyś o tym, aby zakończyć pracę nad serwerem?

    Tygrys: Owszem, myślałem o tym kilka razy. No ale jak widać, jestem jak na razie nadal i w najbliższym czasie się to raczej nie zmieni .

    Wolly: Masz jakieś korzyści z pracy na serwerze, czy robisz to tylko i wyłącznie dla przyjemności?


    Tygrys: Z czegoś trzeba żyć. Inaczej, nie robiłbym map, bo to czasochłonne, a ten czas mógłbym wykorzystać na zwykła prace. No i oczywiście robię to również dla przyjemności - po prostu to lubię .

    Wolly: Są to kwoty pieniężne? Jakieś duże, czy raczej symboliczne?

    Tygrys: Tak są. A o jakich kwotach mówimy, to już pozostawię dla siebie. Na pewno nie są to grube tysiące .

    Wolly: Można spotkać się z opinią, że Armia 'upadła', jak myślisz, czym spowodowane są takie reakcje?

    Tygrys: Niestety nie siedzę w głowach graczy, dlatego tez nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. Wiem jednak, ze było to już wałkowane przez ponad rok(o ile dobrze pamiętam), ze APO upada. A jak widać, nadal jest i mysle, ze jeszcze długo będzie .


    Wolly: Czyli nie zaprzątacie sobie tym głowy?

    Tygrys: Raczej nie .

    Wolly: Serwery 8.42 i ROX są mało popularne, co powoduję, że one dalej funkcjonują?

    Tygrys: Wiemy o tym niestety. Dlaczego są nadal? Mimo tego, ze nie gra tam zbyt wiele osób, to jednak gra. Dlatego są, nawet dla tej garstki osób. Gdybyśmy je wyłączyli, to tak jakbyśmy "oszukali" graczy. Jakby nie było, kupili pacc, wiec mogą grac i na 8.42/ROX.


    Wolly: To już wszystko, może jakieś przesłanie dla graczy?

    Tygrys: Może tylko, aby gracze nie wierzyli plotkom i przestrzegali regulaminu .

    Miłego czytanka.
    Ostatnio edytowane przez Wolly : 15-01-2010 o 19:37

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Chorzów
    Posty
    670
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zajebisty wywiad. Daje 10/10 za estetyke. Ciekawe co w update bedzie
    Ostatnio edytowane przez Dark Devorious : 20-12-2009 o 07:26

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Miasto
    LbN
    Posty
    381
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    SUPER ! WKONCU JAKIS WYWIAD Z ADMINEM ;-)
    10/10
    +REPUT rob więcej

  4. #4
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Miasto
    Gdynia
    Posty
    134
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    tak jak pan up, wywiad fajny, ale mało o zyciu prywatnym.. 7/10 .

  5. #5
    VIP Mc Maciek's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2007
    Miasto
    Przemyśl/Kraków
    Posty
    1 905
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No, jeden z lepszych wywiadów Tygrys wyjaśnił sporo kwestii i rozwiał wątpliwości wielu graczy. Ciekawe pytania, dobra estetyka - leci repucik
    "Miał świadomość, że zginie, jeżeli wnet nie wejdzie na jego pułap i nie narzuci mu równej walki."
    Arkady Fiedler

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    1 245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zaraz po tym, nastąpi update na 8.42. Jeśli się uda, to jeszcze w tym roku .
    Macie ten dlugo oczekiwany uptade ;dd

    @topic
    Bardzo ladny wywiad, przejrzysty, dobrze dobrane pytania ;ss

    10/10

  7. #7
    VIP Bondi's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 223
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad trzyma poziom Twojego ostatnio przeprowadzonego z Santano. Praca jest estetyczna, błędów nie wyłapałem, oprócz braku kilku polskich znaków, ale teraz nie chce mi się ich wyłapywać : P Rób więcej wywiadów, bo dorównujesz moim XD
    10/10

  8. #8
    VIP Devixx's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Miasto
    Chełm
    Posty
    1 212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mimo , iż nie ingeruje w *****jedynie mój temat i parę spam-postów) to stwierdzę, że ładny wywiad.

    Czemu napisałem tak dziwne zdanie?
    Nie wiem, przyszło mi na myśl.

  9. #9
    Nabijacz postów Zbigniew Wodecki's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    551
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wywiad mi się bardzo podobał, zrób teraz z Mortiisem

  10. #10
    Łowca postów Folgowsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Zabrze
    Posty
    213
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Heh no to szykuje się update
    umc umc yeah ^^
    10/10 !
    Krążą pogłoski , że jestem Bosky Folgowsky _/

  11. #11
    Łowca postów .Gonzalo.'s Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Andrychów City
    Posty
    202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Świetny wywiad 10 / 10. Pozdo ...............................................
    [7.6]
    Gonzalo : 0-571
    [8.42]
    Nexitu : 0-371 lll Nexitu Junior : 0-169 lll Capone : 377-372

  12. #12
    Łowca postów Quki18's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Miasto
    Łomża
    Posty
    205
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zajebi*** wywiad :P daje 10/10 i reputa ;>

  13. #13
    Łowca postów Old Shidishi's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Near ZmC
    Posty
    270
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Niezly wywiad Szczerze mowiac jeden z lepszych, jakie czytalem

  14. #14
    Mastah!
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Płock
    Posty
    1 202
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobry wywiad, w sumie nie będę się rozpisywać bo tylko powtórzyłbym to, co wyżej napisali inni. Pozdrawiam autora.
    „Ludzi należy albo zjednywać sobie pieszczotą, albo niszczyć, bo za drobne krzywdy będą się mścili, a doznawszy wielkich nie będą już w stanie.” Niccolo Machiavelli
    Tett 0-? [700]

  15. #15
    Don't look at me... Xelix's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Miasto
    Lublin
    Posty
    1 234
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No wywiad bardzo dobry ladna estetyka itp. Daje 11/10
    Zapraszam do odwiedzenia mojej nowej strony:
    pijtanio.pl - znajdź najtańszy bar w Twojej okolicy!

  16. #16
    One of Top Users 2010 Joogi's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Celle
    Posty
    1 874
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    O pjonteczka za dobry wywiad Więcej takich. Dużo graczy uzyskało informacje na dużo tematów

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tradycyjne ,,bla bla bla" Zamiast dać jakieś wstrząsające opowieści z tibijskiego zycia kocura, to ty mi tu dajesz : ,,czy robicie to dla kasy"

  18. #18
    Banned
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    168
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Super Wywiad daje 10/10. Wszystko ładnie, estetycznie fajnie sie go czyta

  19. #19
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    42
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powinni wypierdolić 8.42 i ROX'a, Postawić nowego 8.42 taki jak jest teraz+update i zatrudnić 10 gejmasterów, aby pilnowali botów. Było by zajebiście

    @topic
    wywiad kul

  20. #20
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    71
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Fajny i interesujący wywiad. : )

Podobne wątki

  1. [7.6] Pytania dotycz?ce amuletów.
    By Faworyt in forum Inne
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 20-02-2010, 16:12
  2. Pytania dotycz?ce Druida
    By Mevil in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 24-01-2010, 14:03
  3. Wywiad z Tygrysem
    By Plener123 in forum Wywiady
    Odpowiedzi: 60
    Ostatni Post / Autor: 28-05-2009, 16:40
  4. Pytania dotycz?ce OTS`a.
    By Basterso in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 30-03-2009, 19:00
  5. Pytania dotycz?ce Druida.
    By hugo in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 21-05-2008, 15:39

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •