User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 17 z 17

Wątek: Klejnutki z wiekszym procentem

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Poland
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Powiem tak, z uja mam je wyciagac? Najazdow na rooku praktycznie nie ma, kupic moge ale czy ktos je sprzedaje? Chyba nie, moze GG sprzedaje ale od niego kupic cos... Co mi z takiej nutki po 9%, taka to moge dac na latwe misje a nie na trudna. Kiedy wrescie beda automatyczne najazdy z udzialem composera i ancient goda? To jest kpina, kpina i jeszcze raz kpina.

    @edit
    Cytat Napisał Hakka Zobacz post
    Pewnie serwer zakonczy swoj zywot, mi sie wydaje, ze juz prawie zakonczyl

    @Ahmeda juz raczej nikt nie robi, bo to najbardziej nieudany update.
    Jesteś w błędzie, na rooku coraz wiecej osob robi misje

    @edit2
    ja gram na rooku bo jest PRZYJEMNIEJ NIZ NA MAIN
    chodzi o rooka a nie maina
    Ostatnio edytowane przez Demon : 03-03-2017 o 01:42

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zawsze możesz je zdobywać z Generał Skeletonów, wypadają z nich dość spore nutki.

    #t

    Ahmeda moim zdaniem nie opłaca się robić, ale jak ktoś robi to jego sprawa.. Composery powinny być przynajmniej raz w tygodniu jak nie dwa razy.. No cóż, trzeba czekać na automatyczne najazdy z Composerami i muzykami..
    Powinny one już dawno wejść w życie, skoro są już zrobione.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 01-03-2017 o 00:21

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    161
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zanim wejdą automatyczne najazdy to obawiam się że zastanie nas 2020rok. Co do klejnutek też jestem ciekaw skąd mamy je brać za równo na main jak i na rook.

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Cool

    Cytat Napisał Master.Lucas Zobacz post
    Zanim wejdą automatyczne najazdy to obawiam się że zastanie nas 2020rok. Co do klejnutek też jestem ciekaw skąd mamy je brać za równo na main jak i na rook.
    Pewnie serwer zakonczy swoj zywot, mi sie wydaje, ze juz prawie zakonczyl

    @Ahmeda juz raczej nikt nie robi, bo to najbardziej nieudany update.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tulu śmiałków poradziło sobie z nutami takimi jak dotychczas leciały z mobów a widzę niektórym wciąż źle... Jak inni dali rady to też się postaraj bo jest wiele innych ważniejszych rzeczy niż ahmed z którego nic nie masz.

    #niżej

    Dokładnie a później jechałem na 11% jak dodali je do szkieletonów
    Ostatnio edytowane przez Hokage : 02-03-2017 o 13:26

  6. #6
    Średnio zaawansowany Yoren's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Do 80 misji ludzie radzili sobie z nutkami 9% wiec nie gadaj,'ze sa slabe

  7. #7
    Średnio zaawansowany Karmazynek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Posty
    44
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Kilku graczy wykonało ahmeda bez konieczności jakichkolwiek zmian w klejnutkach dlatego sądzę, że niech zostanie tak jak jest.
    Karmazyn 432-4752
    23.01.2017 The End

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Problemem w tym quescie nie są klejnutki tylko nagroda nie adekwatna do wysiłku jakie trzeba włożyć w te wszystkie misje i to trzeba raczej zmienić.

  9. #9
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moze i fakt. Nagroda nie jest mega fajna. Ale gdyby tak wlazic nawet na te moby i dostawac wiecej % lvl to chetnie by sie je robilo( Niezaleznie od lvl wpadalo by kazdemu tyle samo %), plus jakis dropik typu motylek czy juz gotowy napoj. Moze dodatkowy % do speed lub wydluzenie jego czasu.

    Mysle ze misje z xxx iloscia items czy szansa na wykopanie studni czy cos tego typu to nudne misje

    Fakt ludzi zrobili to nawet na nutkach 9% itd
    Ale nie zmienia to faktow. Ze najazdy z composerami powinny byc czesciej spotykane. Albo poprostu dodac ciut wieksze procentowo nutki w dropie potworow

    @edit
    Tak rookgard nagroda jest dosyc. Lecz main zostawia wiele do zyczenia
    Ostatnio edytowane przez Sunarrem : 07-03-2017 o 21:10

  10. #10
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nutki spoko, to bym zostawil - nagroda na ROOK swietna, MAIN to lipa niestety z tego co widzialem

  11. #11
    Średnio zaawansowany First Adachi's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2013
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem również powinny nutki zostać take jake sa gracze którzy wykonali ahmeda bez zwiększania % mogą mieć pretensje niech zostanie jak jest
    Adachi Druid ( 1-300 )
    First Adachi Druid / Konopianka ( 1-... [?] )
    Adachi Rook ( 1-... [?] )
    Shabus Rookslayer ( 1080-1680 )
    Slice Kimbo ( 3025-3125)
    Killerek ( 3200-3300 )

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2017
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepszym rozwiązaniem byłoby dodanie tych automatycznych najazdów przynajmniej raz w tygodniu gdzie na mainie jak i na rooku występowałby Main i Rook Composer.

  13. #13
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cały ten Ahmed i jego misje przez wielu graczy (śmiem twierdzić, że wszystkich) jest uważany za najbardziej chore tworzywo, jakie wypuścić mógł ten serwer. W mojej ocenie jest tak za sprawą 2 czynników:
    - kiepska nagroda końcowa,
    - spora wymagana ilość "powtórzeń" do zaliczenia danego zadania.

    Pomimo używania klejnutek przed zadaniami, to Ahmed i tak często będzie miał wobec nas spore wymagania [przykład: na 3280 lvlu i przy użyciu 85% (5x17%) nutek (tyle można uzyskać maksymalnie z najlepszych nutek dostępnych na najazdach, wymaganą liczbą butelek nektaru z bananów było 42szt. - wg. mnie sporo w ujęciu kupna takowych (42uc?) czy czasu, który trzeba poświęcić na szukanie bananów/butelek].

    Obecnie niestety wiemy, że nagroda końcowa oraz za poszczególne zadania w większości przypadków są kompletnie nieadekwatne do tego co musimy zrobić (np. 1 d egg za zabicie 3200 ots kingów). Ci, którzy nie dokończyli wszystkich misji bądź je dopiero zaczęli, są o tyle w komfortowej sytuacji, iż dzięki poradnikom wiedzą co ich czeka i mogą się do tego odpowiednio przygotować. W większości przypadków ta wiedza całkowicie zniechęca graczy do rozpoczynania niekończącej się przygody z Ahmedem.

    Kończąc swoje rozważania na temat tegoż Squid'owego tworu, chciałbym zasugerować kilka rozwiązań, które mogłyby zmienić sytuację:
    -istnieje czar "ultimo nutti", który łączy 2 identyczne klejnutki w jedną lepszą, co oznacza, że łącząc np. 2 nutki po 9% mamy szansę (bo można też spalić obie) otrzymania 1 nutki o wartości 10%! Wydaje mi się, że w domyśle autora tego czaru, miał on pomagać w wykonywaniu misji, ale z pewnością tego nie robi - myślę że kto się w ten sposób bawił, to wie co mam na myśli. Uważam, że należałoby tutaj coś zmienić..
    -ktoś mi wytłumaczy dlaczego z master atoma często wypada nutka 1%? warto tam pogrzebać, bo boss zacny, a ta nutka to chyba nieporozumienie,
    -zwiększyłbym wartości nutek otrzymywanych z najazdów (obecnie to 17%), do 25%,
    -poprawiłbym szansę na wypadnięcie nutki oraz jest wartość z boss'ów.

    Zabiegi jakie podałem powyżej ułatwiłyby i zachęciłyby graczy do wykonywania tych misji - oczywiście podałem tylko kilka przykładów. Dokonać tego można w domyśle takim, że chcemy aby gracze wykonywali te misje. Zdaje sobie sprawę z tego, że osoby które wykonały już Ahmeda (bodajże 4 osoby?) poradziły sobie bez zmian i to co napisałem byłoby dla nich krzywdzące w jakiś sposób. Powiedzmy sobie jednak szczerze, na obecną chwilę wykonanie wszystkich misji Ahmeda niewiele daje. Brak zmian nie zachęci graczy do robienia misji, które często w jakiś sposób wpływają na to co dzieje się na trade (mam na myśli że dla nowych graczy popyt na itemy do Ahmeda to sposób na początkowy zarobek).

    Pomijam kwestię zmian w nagrodzie końcowej, nie byłem, nie do końca wiem. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 14-03-2017 o 17:43
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  14. #14
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem przeciwny jakimkolwiek zmianom, bo sam doszedlem do 50+ i 65+ misji na zwyklych nutkach z compo/double, wiec meczcie sie tak jak reszta.

    Nagroda - dostep do bossow i 8x ts, ktore kosztuja 6.5kk + pacc runy, wiec nagroda jest calkiem fajna jezeli zalezy komus na trainerach. Jezeli nie to czas najwyzszy na zmiany w kodzie skillow - niech w koncu maja znaczenie.

    Mozna tez dodac nowa umiejetnosc(zalezna od profesji) w zamian za fishing, ktora bedzie dawac bonusy zaleznie od profesji, a trenowac bedzie mozna tylko i wylacznie w zamku ank, ktory jest nagroda za wykonanie Ahmeda.

  15. #15
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a moim zdaniem powinni cos z tym zrobic i ulatwic zrobienie tego Ahmeda, a dlaczego?

    Dlatego ze ludzie pisza/mowia ze nie maja jak zabic lepszych bossow oproczy dwoch poczatkowych. A gdyby wiecej osob wykonalo ten quest byla by i ekipa z ktora mozna by zabic tego bossa oraz wejscie na niego bylo by tansze

    Ale to tylko moje zdanie
    Ostatnio edytowane przez Sunarrem : 14-03-2017 o 18:06

  16. #16
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Jestem przeciwny jakimkolwiek zmianom, bo sam doszedlem do 50+ i 65+ misji na zwyklych nutkach z compo/double, wiec meczcie sie tak jak reszta.

    Nagroda - dostep do bossow i 8x ts, ktore kosztuja 6.5kk + pacc runy, wiec nagroda jest calkiem fajna jezeli zalezy komus na trainerach. Jezeli nie to czas najwyzszy na zmiany w kodzie skillow - niech w koncu maja znaczenie.

    Mozna tez dodac nowa umiejetnosc(zalezna od profesji) w zamian za fishing, ktora bedzie dawac bonusy zaleznie od profesji, a trenowac bedzie mozna tylko i wylacznie w zamku ank, ktory jest nagroda za wykonanie Ahmeda.
    Mysle, ze dodanie czegos w zamian za "fishing" oraz zwiekszenie znaczenia skillów MAIN byloby wystarczajaca nagroda. Zmiana fishing dalbym na "rune strength", jak by sie to trenowalo? Nie wiem, bo to kwestia adminów (moze za pomoca klikania runy i celu?), ale wtedy nie trza byloby zmieniac sily run, tylko dodac wzór, który by je wzmacnial zaleznie od tego skilla. W ten sposób skonczylyby sie narzekania na temat slabosci run no i kazdy chcialby miec zrobionego Ahmeda MAIN, bo ROOK, jest jak dla mnie bardzo OK.

  17. #17
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja nie wiem dlaczego jeszcze nikt nie zamknął tego śmiesznego tematu -.- Ja zrobiłem wszystkie misję z nutami które są dostępne z double i cave szkieletonów i niech inni też sie pomęczą a nie chcą pójść na łatwiznę! Ahmeda wykonałem już dość dawno temu z takimi nutami jakie są i inni niech też się pomęczą. Dodatkowo mają poradnik a ja takiego nie miałem, nie wiedziałem jaka dostanę misję, gdzie mam co robić i jakich nutek mam użyć. Chcecie żeby leciały większe nuty, wykonacie questa a i tak później będziecie płakać, że słaba nagroda.
    Nie zgadzam się na taka zmianę
    Ostatnio edytowane przez Arab : 28-03-2017 o 21:56

Podobne wątki

  1. KlejNutki z Cracków
    By Goatee in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni Post / Autor: 06-07-2017, 02:27
  2. [Mainland] Sprzedam klejnutki
    By Merranusow in forum Handel
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 20-01-2017, 10:41
  3. Klejnutki.
    By Dzikusek in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 02-07-2014, 00:57
  4. KlejNutki!
    By Achuy in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 01-06-2014, 19:53

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •