User Tag List

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 21 do 40 z 44

Wątek: Apendor i postacie

  1. #21
    Nowicjusz Don Peron's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    13
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    skoro Sasha chcesz to masz moje 5 groszy


    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Temat Apendora jest dla mnie prosty i dla was pewnie też byłby, będąc tutorem raczej słabo skakać ponad chmury.
    było się Rejtanem rozłożyć


    na apo nawet kobieta nie pomogła iks di di


    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Będąc nowy w ekipie raczej słabo startować do banowania postaci GMa, zwłaszcza że główny administrator serwera wiedział o całej sytuacji.
    Co tu więcej pisać
    Tharo jak i reszta ludzi w administracji ma swoją godność i honor. Podjęli decyzje, które uważali za słuszne. To ze teraz nie mogą spojrzeć w lustro to już tylko i wyłącznie ich sprawa.
    Podoba mi się, ze cześć społeczeństwa (zwykli gracze) udawali, ze nic się nie dzieje i grali sobie z ta świadomością... grają dalej i nawet teraz nie maja odwagi nic napisać, aby się komuś nie narazić

  2. #22
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Miałem nie pisać nic na ten żałosny temat bo inni napisali już sporo, ale tylko jedno moje drobne przemyślenie:
    odkąd tylko zacząłem grać na Armii miałem nieodparte wrażenie, że serwer jest zabawką ludzi z "ekipy", zajętych sobą nawzajem i puszeniem się jaki to ważny jest każdy jej członek (bez obrazy- gra słów).
    Ciągle mam nadzieję, że może kiedyś GRACZE będą najważniejsi, a ekipa będzie tym czym powinna być- mianowicie wsparciem, a nie utrudnieniem.
    Podrzucam do przemyślenia kierunku rozwoju serwera i pozdrawiam wszystkich.
    Ostatnio edytowane przez Jaro_Caro : 19-11-2023 o 21:55

  3. #23
    Butterfly! Demon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Lublin 桶
    Posty
    4 267
    Mentioned
    9 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    @edit
    Napisze to w prostszy sposób bo widzę że już jest problem xD
    Będąc nowy w ekipie raczej słabo startować do banowania postaci GMa, zwłaszcza że główny administrator serwera wiedział o całej sytuacji.
    pominę forme wypowiedzi i całokształt, ale to wygląda mocno słabo

    w sumie to mleko rozlane i to dawno, ale no biore popcorn i czekam na rozwój
    @Mortiis
    wyciągnij pomocną dłoń do pomocnej dłoni! pzdr
    zawsze spontan, w bani korba, najchudszy z najchudszych, nieogolona morda

  4. #24
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Aug 2023
    Posty
    26
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dla głupich pikseli stracić twarz, honor i godność. Gratuluje, musisz być wspaniałym człowiekiem w życiu prywatnym, skoro nie miałeś jaj nic z tym wszystkim zrobić. Kobieta okazała większe jaja niż Ty i cała reszta tej śmiesznej kliki, jak się z tym czujecie mając mniejsze jaja od kobiety?

    #poszukajciejaj

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    W sprawie Apendora napisze krótko, a czy w to uwierzycie czy nie to nie mi oceniać.
    Zadam pytanie może inaczej, jakie miałeś korzyści z tego ze go chroniłes? Bo to ze nikt Ci tu nie uwierzy w te historie to chyba jasne, biorąc pod uwagę ze ze swoją netlove siedziałeś online na rooku. Oddajcie pozycje i poszukajcie jaj, tyle mam wam do przekazania. Wszyscy, bez wyjątku.
    Ostatnio edytowane przez Observer : 20-11-2023 o 00:09

  5. #25
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Observer Zobacz post
    Dla głupich pikseli stracić twarz, honor i godność. Gratuluje, musisz być wspaniałym człowiekiem w życiu prywatnym, skoro nie miałeś jaj nic z tym wszystkim zrobić. Kobieta okazała większe jaja niż Ty i cała reszta tej śmiesznej kliki, jak się z tym czujecie mając mniejsze jaja od kobiety?
    Haha, dokładnie

    #Topic

    Mnie jeszcze ciekawi czy Apendor sprawdzał te śmieszne duo z maina Denor & Sythem, bo ilekroć zgłaszałem, to co chwila była odpowiedź `są czyści`, ale nikt nie pisał, że są brudni, tylko żeby sprawdził czy nie bocą (co było w 100% pewne, że używają tego samego co on). Zresztą dowody na forum, YouTube czy innych stronach są potwierdzone i myślę, że nie tylko ja zgłaszałem.

  6. #26
    Administrator Inquso's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    3 037
    Mentioned
    64 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    W sprawie Apendora napisze krótko, a czy w to uwierzycie czy nie to nie mi oceniać.
    Okres letni lekko przystopowałem z zabawą w game mastera i nie zajmowałem się jakoś szczególnie serwerem. Z Apendorem miałem zazwyczaj kontakt na messengerze, tak jak z resztą ekipy. Kiedy już wchodziłem na APO i pisałem do niego to zawsze był więc nie latałem za nim i nie sprawdzałem szczególnie, szybkie tp: " jestes? jestem." Raz w tygodniu sprawdzałem logi wszystkich z ekipy czy jakiś game master nie robił prywatnego najazdu i tyle. Z większością graczy było tak, że jak był przy kompie to leciałem dalej. Jedyne do czego się przyznaje to to, że miałem podejrzenia co do afkowania w trainerze, po ilości godzin tam spędzonych i fakt zignorowałem to.
    Sythem i Denor.
    Jak już byłem online i odczytałem rrv, że Sythem i Denor bocą to teleportowałem się do nich i sprawdzałem auto uha nie wykryłem, manasa też nie, siedział przy kompie, odpisywał i zaczynał jakąś rozmowę - ok. Nie biegałem za nikim przez X godzin, serio nie chciało mi się w to bawić. Nie wchodziłem w środku nocy do gry bo chodziłem do pracy, a w weekendy balowałem ale chyba nie muszę się z tego tłumaczyć nikomu.

  7. #27
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zamknąć to w pizdu i po sprawie. Tutaj żadne wyjaśnienia nie pomogą, bo umoczeni jesteście wszyscy (z wyjątkiem Ciebie) - wzajemnie się przecież kryjecie w ekipie, przecież o to chodzi. Sam Mortiis ma wyjebane jaja na serwer od wielu lat i pokazał to wielokrotnie, także po co to trzymać? W gruncie po całej aferze można jasno stwierdzić, że tylko wymiana administracji na nową by coś tu poskutkowała. Co z tego, że chłopa nie ma, skoro jesteście wy? Ciebie @Point miałem za jednego z najbardziej spoko osób i fakt, iż odszedłeś był zapewne spowodowany przez zachowanie graczy na najazdach, mental siadł, więc w sumie zamieszany w ten syf nie jesteś, jednak chyba jakieś poczucie winy masz, skoro sam się odwołałeś w tym temacie? A może to po prostu długo wyczekiwany statement? Ogólnie bez Squida i tak jesteście z ręką w nocniku, bo żaden z Was się nie naumiał skryptowania. Bawi mnie jednak fakt, że gracze, którzy się deklarowali, że "pierdolą ots" w momencie, gdy zaczęło się ochładzać, to wracają na serwer jakby się nic nie stało - chyba dopadł ich efekt krótkiej pamięci widzów influencerów. Doliczając fakt, że co rok jest tutaj to samo, czyli wraca Edward, kupuje chara za 10k, są bitki pod temple, po bitkach 30 latki wyzywają się po rodzinie, leakują prywaty, wyłączają otc v8 i wchodzą na otc skały aby nagrać gościa i go na bana wjebać, potem Edward sprzedaje chara za 800zł (ale wyszedł na plus w chuj) i inne duperele podsumowuje zarówno sens grania tu i adminowania.
    @Ziomekp

    Też Cię kocham, faktycznie sporo ucków wpadło i Ty odkupiłeś te ucki z dwarfów. Na twoje chary mnie nie stać, bo 1% podatku odprowadzam na wiadomy cel, w sumie teraz 1.5% xD
    Ostatnio edytowane przez TuK! : 20-11-2023 o 23:49

  8. #28
    Zaawansowany Mr Joint's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Pomorskie
    Posty
    66
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ile razy jeszcze będzie wałkowany ten temat ? Rzygać się chce. 30 latki które płaczą o pixele i wzajemnie sie podpierdala** to jest dopiero hit. Takim Ludziom jedynie Chara w Pysk.
    Co było to było na ch*j drążyć temat i tak 3/4 osób wróciło które 'Odchodziły' XD
    FAJNE MACIE ZASADY NA APOWSKIM PODWÓRKU XD

    Pozdrowienia dla Prawdziwych a 'E'60tki do wora a wór do jeziora.
    Kinder Bueno

  9. #29
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    4
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dzięki tuku ty mój wierny psychofanie. Legendy głoszą że restart postaci ma być to w końcu Cię będzie stać na postać.
    A co do tematu to: Pietrek już za uszami miał od dawna ale pomagali mu też w tym gracze np. Taki Tuk umysłowy z Michasiem mu blokowali dwarfy A Pietrek za to debugował tikimajstera żeby ich nie zabił. Ten serwer to dawno jest dead.

  10. #30
    Zaawansowany Legenda Sasha's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2023
    Posty
    98
    Mentioned
    8 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Podsumowując tak na szybko, bo serio szkoda strzępić ryja:

    Apendor - banował za darmo na discordzie, w grze. Bocił od kilku miesięcy bezkarnie, wykorzystywał pozycje, ponoć miał pozwolenie od Mortiisa. Ciekawe co jeszcze robił. Słuchy głoszą, że sprzedawał PACC runki z namelocków na allegro.
    Tharo - wiedział od początku o wszystkim, że Apendor boci i wykorzystuje pozycje. Dodatkowo sam bocił na noob koncie/ kontach. Nic z tym nie zrobił.
    Inquso - niby nie wiedzioł, niby wiedzioł, niby zgłoszoł, niby nie zgłoszoł. Nornalnie brak słów.
    Nedin - po rozmowach z messangera z resztą ekipy twierdził i pisał do Salvy, że ona nie ogarnia, że Apendor nie boci. Po prostu go krył.
    Mortiis - niby pozwalał na bocenie Apendorowi/ wiedział o wszystkim, a na messangerze nie wiedział o niczym. Pisał, że to sprawdzi i co? Zapomniał? :v


    Ktoś chce tutaj wariata z nas zrobić. Gracze/ użytkownicy nie dajcie się. W chuja lecą z nami równo - niestety taka prawda. Pamiętajcie, że to my tworzymy ten serwer. Niestety Administracja go niszczyła, niszczy i pewnie nadal niszczyć będzie, bo nikt nadal nic z tym nie zrobi.
    Ostatnio edytowane przez Legenda Sasha : 20-11-2023 o 22:17
    Rook 1-2450
    Sasha Life!
    Main 3620-5205.. 5333-6026
    Sasha Life!



  11. #31
    Zaawansowany Sir Mastah's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    75
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cześć, dziękuję wszystkim za odpowiedzi w tym temacie, gdzie każdy mógł przedstawić swój punkt widzenia - zwłaszcza administracja. Sugerując się po wypowiedziach, to większość widzi, że działalność Apendora odbiła się czkawką i pomimo, że nie jest to tak świeży temat, to wisiał w powietrzu. Nikt nie chce się czuć jak w polskim rządzie, gdzie wszelkie ważne tematy są przepuszczane bokiem i maskowane, czasem prawda boli, ale przynajmniej zdejmuje ciężar Odniosę się do każdej wypowiedzi z osobna później, aczkolwiek wątpię, by to kogokolwiek interesowało.
    Tak naprawdę, to jedyne co teraz dobrze by było usłyszeć, to opinię Mortiisa, pytanie jak bardzo na próżno. Zawsze jednak jest wzywana administracja do udzielania odpowiedzi, a temat kończy się tam, gdzie i zaczyna, czyli u źródła. Miałbym kilka pytań, może na któreś z nich chociaż odpowiesz - adnotacja: są skierowane tylko ode mnie, nikt nie musi się pod nimi podpisywać ani popierać tego, co napiszę.
    1. Czy planujesz wprowadzenie czegoś nowego? Zabrzmi banalnie, biorąc pod uwagę przedział czasowy, od którego takie pytania się przewijały, ale po co się oszukiwać, serwer nie oferuje żadnych nowości. Jego większość stanowią powracający na zimę, bądź z najpowszechniejszej nostalgii, gracze. Postawienie jasno kropki nad i, że możemy oczekiwać śmierci naturalnej projektu APO, przynajmniej pozwoli zabić uczucie nadziei u powracających osób. Niemozliwe, ale jednak coś sprawia, że ludzie tutaj okresowo logują.
    2. Czy masz kogoś, komu możesz zaufać, albo powierzyć większą władzę? To zależy od odpowiedzi na pytanie powyżej - wiadomo. Apendora nie ma, Nedin nie loguje, Squid także. Może warto zainteresować się ze znalezieniem dodatkowej osoby, która może wprowadzić coś nowego? Dobrze, po przynajmniej sprawa osób z botami została już przynajmniej ustalona (aktualizacja z 15 XI), więc warto iść za ciosem? Czasem naprawdę, wystarczy chcieć.

    Na ten moment nie będę więcej tworzyć i mędrkować, gdyż wszystko zależy od odpowiedzi z pytania 1. Tak naprawdę, to może i bardzo głupie w ogóle je zadawać po raz n-ty, gdyż wielokrotnie masa osób przede mną je wałkowała i odpowiedzi się nie doczekała. Z racji, że nie będę wypowiadać się w imieniu wszystkich, to uważam, że nie każę Ci codziennie siedzieć i pilnować co się dzieje, ale może nieco więcej zainteresowania, 2 godziny w tygodniu, pozwolą Ci przynajmniej coś w tym kroku zrobić. Wiadomo, możesz ten śmietnik zamknąć raz na zawsze i się nie przejmować, ale nie wątpię, że to pewien rozdział Twojego życia jest.

    Miłego tygodnia, gracze i oglądacze. Stawiajmy sprawy jasno, a nikt nie będzie żywić urazy i przynajmniej będziemy mieli solidne podstawy do rozpoczęcia współpracy

    EDIT PIERWSZY, 30.11.23: To zaledwie 10 dni czekania na odpowiedź Mortiisa. Dziękuję za solidne podejście do tematu. Jetzt geht's los.
    Przy okazji bardzo mnie rozbawił ten temat http://forum.toproste.pl/showthread....Posta%E6-Havar
    Ostatnio edytowane przez Sir Mastah : 02-12-2023 o 20:35

  12. #32
    Średnio zaawansowany Tyrion's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2018
    Posty
    50
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po tych wszystkich założonych tematach i uświadamianiu graczy, że Ekipa Serwera wzajemnie się broni - w końcu nikt nie ma wątpliwości, że jest inaczej.

    Jeśli Point mówi prawdę i Apendor został wyrzucony z Ekipy Serwera, a nie według wersji Apendora - odszedł z własnej woli (o ile w ogóle zniknął, bo ciężko mieć do Ekipy Serwera jakiekolwiek zaufanie), to jest to wspólny sukces osób, które poruszały ten temat i przedstawiały mniejsze lub większe dowody, bo wszystkie są ważne.

    Nie wiem w jaki sposób Ekipa Serwera chce odzyskać zaufanie graczy, ale życzę powodzenia.

    Zachęcam graczy do poruszania takich tematów w przyszłości, bo jak widać (wbrew opinii wielu osób) - presja ma sens.

  13. #33
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    13
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Odniosę się do każdej wypowiedzi z osobna później, aczkolwiek wątpię, by to kogokolwiek interesowało. [/QUOTE]

    Mnie będzie interesowało.
    I bardzo dobrze, że się wywiązała taka dyskusja rzeczowa i z argumentami, a nie jak to zwykle bywa w grze na GC
    Nie interesuje mnie kto, ile czasu i dlaczego gra na Apo- każdy ma swoje powody i motywacje.
    Jednak jeśli już gramy to jestem zdania,że należy nam się przynajmniej poważne traktowanie ze strony Właściciela i Administracji.
    Nie piszę za innych ale ja kupuję PACC stale od 4 lat i mam wrażenie bliskie pewności, że dokładam się do funkcjonowania i trwania Armii.
    Stąd moje oczekiwania.

    Pozdrawiam i czekamy.
    Miłego grania 4 all.

  14. #34
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Mar 2023
    Posty
    108
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Inquso Zobacz post
    W sprawie Apendora napisze krótko, a czy w to uwierzycie czy nie to nie mi oceniać.
    Okres letni lekko przystopowałem z zabawą w game mastera i nie zajmowałem się jakoś szczególnie serwerem. Z Apendorem miałem zazwyczaj kontakt na messengerze, tak jak z resztą ekipy. Kiedy już wchodziłem na APO i pisałem do niego to zawsze był więc nie latałem za nim i nie sprawdzałem szczególnie, szybkie tp: " jestes? jestem." Raz w tygodniu sprawdzałem logi wszystkich z ekipy czy jakiś game master nie robił prywatnego najazdu i tyle. Z większością graczy było tak, że jak był przy kompie to leciałem dalej. Jedyne do czego się przyznaje to to, że miałem podejrzenia co do afkowania w trainerze, po ilości godzin tam spędzonych i fakt zignorowałem to.
    Sythem i Denor.
    Jak już byłem online i odczytałem rrv, że Sythem i Denor bocą to teleportowałem się do nich i sprawdzałem auto uha nie wykryłem, manasa też nie, siedział przy kompie, odpisywał i zaczynał jakąś rozmowę - ok. Nie biegałem za nikim przez X godzin, serio nie chciało mi się w to bawić. Nie wchodziłem w środku nocy do gry bo chodziłem do pracy, a w weekendy balowałem ale chyba nie muszę się z tego tłumaczyć nikomu.
    Bardzo chętnie na to odpowiem, sam się ośmieszasz, prawda a Bogiem sam dobrze wiedziałes o całym procederze od dawien dawna, Tiki mial problemy z tym insektem juz dawno temu i Ci zgłaszał, jak i każdemu. Nie było reakcji lecz kolesiostwo. Tłumaczenie się ze nie widziołem, nie słyszołem wiele nie wnosi, a bardziej jest załosnę aniżeli konstruktywne.

    Cytat Napisał Tharo Zobacz post
    Co do mojej osoby bo bardzo to wszystkich boli, na serwerze nie gram, nie posiadam postaci większej niż 500 lv, nie mam żadnej korzyści z posiadanej pozycji. Duża liczba graczy to obecnie trolle które maja zbyt dużo wolnego czasu, i każda próba rozmowy na GC powoduje to ze dorabiane są historie rodem z disneya. Jest to żałosne iż szukacie atencji. Grożenie że udostępnicie dane osobowe, czy to kim wcześniej grałem jest żałosne i będę z tym walczył. Sprawdzam graczy, robię najazdy i odpowiadam na zgłoszenia. Na więcej tematów nie mam zamiaru się udzielać bo nie będę później słuchał jakiś debilnych pomówień i dawał pożywki dla trolli. Już się naczytałem wystarczająco dziwnych rzeczy na gc odnośnie mojej osoby które nie maja żadnego odzwierciedlenia, a APOwskie trolle biły przy tym niemca w kask.

    Temat Apendora jest dla mnie prosty i dla was pewnie też byłby, będąc tutorem raczej słabo skakać ponad chmury.

    Skoro chcecie żeby był porządek na serwerze to od dnia dzisiejszego odpowiadam tylko i wyłącznie na poprawnie napisane RRV, tematy na forum lub wiadomości na DC które opisują dokładnie sprawę i dowody. Koniec spoufalania się z kimkolwiek, a każde pomówienie mojej osoby będzie skutkowało banem.

    P.S odnośnie spoufalania, bo oczywiście parę największych APOwskich małpek z całego zdania zobaczy tylko to słowo, zawsze traktuje wszystkich równo.
    Pozdrawiam Tharo.
    @Legenda Sasha
    Czytaj ze zrozumieniem trollu.

    @edit
    Napisze to w prostszy sposób bo widzę że już jest problem xD
    Będąc nowy w ekipie raczej słabo startować do banowania postaci GMa, zwłaszcza że główny administrator serwera wiedział o całej sytuacji.
    Ty akurat jest załosną marionetka, ile razy sprawdzałeś ludzi odnośnie botów a sam bociłes hipokryto w tym czasie. Dobrze ze mamy Grubaska, on chociaż nakreci afere w której wyjdzie taki gnój jak Ty/Apendor robicie, jesteście siebie warci.
    Gm który banuje na podstawie napisania cytuje:
    Tharo: masz bota, wyłacz albo ban
    Unknown: Nie mam, ale chetnie udostepnie jak Ty udostepnisz ekran z postaci która bociłeś na rooku
    Tharo: (Znika)
    Jesteś tutaj nowy a potrafiłes wykręcić taki numer, życze powodzenia w dalszym zyskiwaniu zaufania.
    Zauważe że jak Ci ktoś mnie podjebał to wbiłes moment, ale odwołanie musiał Point rozpatrzeć bo Jaśnie hipokryta nie był w stanie sprawdzić forum (bodajże go nie sprawdza) Jesteś takim samym insektem jak Apendor!!! Wchodzisz w dupe tym co Ci pasuja, i tak utrzymujesz sie jak na razie w ryzach, wszystko do czasu jest hipokryto

    Odnośnie sytuacji która była... Dopisze jeszcze jedna osobe którą TikiTeni ujał idealnie na podpisie wcześniej. @Nedin XD

    Gość potrafił bana dać na gierce za wypowiedz na DC na temat Apendora. Temat Tabu na apo? To chyba coś nie okej? Nie można upublicznić danych które udało nam się ustalić? 14 dni na apo plus delete na DC apo.

    Każdy każdego kryje, jest to smutne i wiele nie wniesie na ten OTS. W ten sposób nie zbudujemy nic, Jesteście tutaj dla nas, ale nie k*urwa dla siebie, i własnych korzyści i własnego kolesiostwa. Proszę uszanujcię to ze gramy tutaj jeszcze.
    Jeśli chodzi o Salve to nauczcie się brać z niej przyklad a przede wszystkim Ty @Tharo i @Nedin . Warto nauczyć się czegoś o kogoś kto ma wieksze jaja, i ona przynajmniej może sobie spojrzeć w lustro w odróznieniu od was.

    @Point Ty jestes fenomenem i dziekuje ze chociaz Ty tutaj jestes, wiecej nie bede pisac na ten temat. Kazdy widzi co Ty robisz.
    @Mortiis bardzo bysmy jednak prosili o wypowiedz i skoro byly glosy na temat bocenia Apendora, pozniej Tharo to moze warto rozwazyc aby zostali rowno potraktowani

  15. #35
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flyfonoid Zobacz post
    @Mortiis bardzo bysmy jednak prosili o wypowiedz i skoro byly glosy na temat bocenia Apendora, pozniej Tharo to moze warto rozwazyc aby zostali rowno potraktowani
    Otóż to Było już pisane dawno (zza czasów jak Bleyn ska zespół latał na cave swoim ekiem na wardach, że jakiekolwiek użycie bota przez osobę z ekipy = wyrzucenie z ekipy. Jednak za każdym razem te bocenie jest przesuwane na 'następne' użycie
    Mam nadzieję, że Tharo również zostanie pociągnięty do odpowiedzialności, przecież regulamin również go obowiązuje
    A tu ani bana, ani konsekwencji.

  16. #36
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    74
    Mentioned
    3 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Chyba trzeba przypomnieć o Tharo i jego boconej postaci, bo w tym temacie sprawa ucichła, a chyba też warto to wyjaśnić i sprawdzić czy ta postać należy do niego, jeśli tak to wyciągnąć odpowiednie konsekwencje za bocenie.

  17. #37
    Nowicjusz Don Peron's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    13
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Legenda Sasha Zobacz post
    Jeszcze napisze jedną akcje - jedna osobo mnie odbanowuje na discord, a Apendor banuje mnie za darmo, bo chyba mnie nie lubi. :/
    — 03.02.2023 15:00 —
     Click to show spoiler



    tak ze sasha uważaj co piszesz
    -----------


    a tutaj jeszcze fajny przykładzik nadużywania pozycji





    oczywiście nikt nic nie odpisał bo po co : )

  18. #38
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2023
    Posty
    54
    Mentioned
    5 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystkie - bez wyjątku decyzje podjęte przez Apendora powinny być cofnięte. Tyle w temacie.
    Ten serwer i tak nie uzyska większego kibica za cofnięte zmiany wprowadzone za czasu Apendora, ale może się przyznać do błędu i nie bronić tego bałwana.
    Przyznajcie się, że zrobiliście błąd. - Przeproście graczy. Ten kto tu nie obsługuje serwa tj. @Squid, albo @Nedin to powinni zwolnić wakaty. Apendor poszedł na spacer, a jest Scott - da się? Da.
    Tak samo Squid i Nedin papa zróbcie, skoro nic tu nie wnosicie. Czekam uprzejmie na to
    Ostatnio edytowane przez Baranek1 : 02-12-2023 o 02:08

  19. #39
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2021
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystkie działania Apendora (osoby, która nadużywała pozycji) powinny zostać cofnięte, czy to ban na DC, czy w grze. Tharo również powinien zostać pociągnięty do odpowiedzialności, ale widzę, że nikt się nie kwapi.

  20. #40
    Średnio zaawansowany Rodziak's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    25
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po tym co apendor robił nieporozumieniem było w ogóle pozwolenie mu na sprzedanie jawnie wyboconych postaci i odejście z "twarzą". Reszta osób z administracji, które wiedziały/same bociły, pozwalały bocić innym, też nie powinny obejść się bez konsekwencji. Z perspektywy gracza załóżmy uczciwego, trzymanie takich osób jest po prostu aktem plucia w mordę.

    Od nowych tutorów też powinno się chyba wymagać trochę więcej obejścia w temacie, sprawdzanie graczom hp podczas walki pve/pvp raczej nie ma wielkiego sensu?

Podobne wątki

  1. Apendor
    By Unlucky in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 28-08-2023, 22:28

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •