User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Który lvl?

Głosujących
52. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 1500 poziom

    24 46.15%
  • 2500 poziom

    8 15.38%
  • 3000 poziom

    4 7.69%
  • 3500 poziom

    3 5.77%
  • 4000 poziom

    13 25.00%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 20 z 22

Wątek: Demented Dwarf

  1. #1
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Demented Dwarf

    [Apendor] Weźmiemy pod uwagę wyniki sondy do dnia 14 marca i na ich podstawie podejmiemy decyzję.

    Witam robie propozycje odnośnie bramki lvlowej na demented dwarfach moi zdaniem ten temat powinien założyć ktoś z administracji. Do rzeczy podaje przykładowe przedziały lvlowe na bramkę.
    1. 1500 poziom.
    2. 2500 poziom.
    3. 3000 poziom.
    4. 3500 poziom.
    5. 4000 ten poziom uważam za maksymalny jaki można dać.

    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Moim zdaniem jest juz za pozno na takie zmiany, po co to ruszac? odkad powstal ten resp minelo sporo czasu, szkoda ze nikt nie interesowal sie tym respem kilka lat temu :v lepiej zajac sie czyms nowym
    Apendor chcial zeby zrobic temat wiec zalozylem :P moim zdanie tez bezsensowne jest zeby to zmieniac bo badz co badz 500lvlowi tam nie oplaca sie siedziec jak to płakali ze 500lvle tam expia ;D
    Ostatnio edytowane przez Apendor : 05-03-2021 o 02:56

  2. #2
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    144
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem jest juz za pozno na takie zmiany, po co to ruszac? odkad powstal ten resp minelo sporo czasu, szkoda ze nikt nie interesowal sie tym respem kilka lat temu :v lepiej zajac sie czyms nowym

  3. #3
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Moim zdaniem jest juz za pozno na takie zmiany, po co to ruszac? odkad powstal ten resp minelo sporo czasu, szkoda ze nikt nie interesowal sie tym respem kilka lat temu :v lepiej zajac sie czyms nowym
    Tak jak bubel napisał wyżej jestem tego samego zdania.

    Aczkolwiek bramka 4k lvl brzmi najbardziej rozsądnie.
    APO powinno się kierować zasadą.. Im większy lvl tym większy zarobek. Bo właśnie pod takim kierunkiem została stworzona ta gra.

    Expisz i więcej zarabiasz a nie że 2k ed za sio wyciąga więcej niż 4k na crackach w godzine.

    Z dwarfami jesteście teraz na mainie w takiej samej sytuacji w jakiej my rookerowcy byliśmy z tutem.


    #edit

    Z tego co mi wiadomo podszywanie się pod ekipe jest karane banem.

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post

    Administracja ma już na to fajny pomysł o czym dowiecie się już pewnie niebawem
    .
    @Khartusik
    Napisałeś to jak byś wiedział nad czym pracują i kiedy to dodadzą, tak jak bys byl w ekipie xD jeśli ci ktoś z GMów dał jakies informacje to też nie powinieneś nadużywać zaufania ;p
    Ostatnio edytowane przez Damballa : 04-03-2021 o 14:53
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  4. #4
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli ma zostać wprowadzona bramka poziomowa to max 1500 poziom, bo nie przesadzajmy nie siedzą tam 500 poziomy i nie expią tam całymi dniami.

    A co do utrudnienia myślę że Administracja ma już na to fajny pomysł o czym dowiecie się już pewnie niebawem

    Pozdrawiam MichaŚ.


    #edit
    Cytat Napisał Adam Czarodziej Zobacz post
    Nie wiem skad ty bierzesz takie informacje? jak apendor sam napisał żeby zrobić propozycje odnośnie tej bramki na dwarfy to gdzie jest ten pomysł ?
    Nie jest to raczej ważne skąd posiadam informacje, ale ważne jest to że Administracja ma wszystko już zaplanowane

    Pozdrawiam MichaŚ.


    #edit1
    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Z tego co mi wiadomo podszywanie się pod ekipe jest karane banem.
    Powiedz mi w którym zdaniu podszywam się pod kogoś z administracji???
    Nie mam zamiaru pod kogoś się podszywać, a jak masz z tym jakiś problem to możesz zgłosić ten post bez problemu

    Pozdrawiam MichaŚ.


    #edit2
    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    @Khartusik
    Napisałeś to jak byś wiedział nad czym pracują i kiedy to dodadzą, tak jak bys byl w ekipie xD jeśli ci ktoś z GMów dał jakies informacje to też nie powinieneś nadużywać zaufania ;p
    Nie mam zamiaru z nikim wchodzić w dyskusje, uważam temat za zamknięty.
    Wystarczy czytać większość tematów ze zrozumieniem i łatwo wywnioskować że coś mają w planach, a że ja to tutaj tak napisałem to skrót informacji podanych w innych tematach.

    Pozdrawiam MichaŚ.
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 04-03-2021 o 17:08

  5. #5
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    Jeżeli ma zostać wprowadzona bramka poziomowa to max 1500 poziom, bo nie przesadzajmy nie siedzą tam 500 poziomy i nie expią tam całymi dniami.

    A co do utrudnienia myślę że Administracja ma już na to fajny pomysł o czym dowiecie się już pewnie niebawem

    Pozdrawiam MichaŚ.
    Nie wiem skad ty bierzesz takie informacje? jak apendor sam napisał żeby zrobić propozycje odnośnie tej bramki na dwarfy to gdzie jest ten pomysł ?

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    94
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Aczkolwiek bramka 4k lvl brzmi najbardziej rozsądnie.
    APO powinno się kierować zasadą.. Im większy lvl tym większy zarobek. Bo właśnie pod takim kierunkiem została stworzona ta gra.
    4k? na 4k lvl nie będzie się opłacało expić tam profesją magiczną, bo żadnego sio praktycznie tam nie wejdzie, a po to jest czar exura sio" żeby leczyć innego gracza podczas najazdu, pvp oraz expienia, więc bramka 4k jest mocno przesadzona, bo druidzi na 2k poziomie nie będą mogli siochać i zarabiać.

    Cytat Napisał Adam Czarodziej Zobacz post
    Apendor chcial zeby zrobic temat wiec zalozylem :P moim zdanie tez bezsensowne jest zeby to zmieniac bo badz co badz 500lvlowi tam nie oplaca sie siedziec jak to płakali ze 500lvle tam expia ;D
    To niech założy jako członek Administracji a nie się wysługuje graczami xd


    @top
    Jestem za bramką lvl 1500-2000 (tej opcji brakuje), ale na cholere robić jakąś bramkę bezsensowną od 1500 czy 2000 poziomu skoro mniejsze lvl i tak tam nie wchodzą XDDDDD zajmijcie sie czymś bardziej pożytecznym

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Dzieciaku, ten resp nie jest pod sio, a pod solowego expa.. Squid robiąc ten resp i moby nie myślał w ogóle o sio, więc znowu piszesz coś o czym nie masz pojęcia. Druidzi mogą zarabiać siohając ludzi na Ankaros/ Nilach, Returnedach czy Generałach. Opcji jest mnóstwo.[/B]
    Dzieciaku i co mam jajka na nilach zbierać siochajac? XDDDDDDDDD weż rozpęd i barana w sciane i to szybko bo Ci tłuszcz mózg zalewa rozruszaj się, udowodnij mi że squid nie myślał o sio, a nie znowu coś wyssałeś z palucha tłustego i piszesz głupoty, jak nie jest to resp na sio jak wszyscy tam siochaja? XDDDDDDDdd
    Gdyby to nie był resp na sio to by nikt nie siochał hipokryto XD
    Ostatnio edytowane przez Old Player : 04-03-2021 o 14:24

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam Czarodziej Zobacz post
    Witam robie propozycje odnośnie bramki lvlowej na demented dwarfach moi zdaniem ten temat powinien założyć ktoś z administracji. Do rzeczy podaje przykładowe przedziały lvlowe na bramkę.
    1. 1500 poziom.
    2. 2500 poziom.
    3. 3000 poziom.
    4. 3500 poziom.
    5. 4000 ten poziom uważam za maksymalny jaki można dać.
    Zgodzę się, jako że jest tam najlepszy respawn. Najszybciej się expi oraz najlepiej zarabia oczywiście z sioherem to bramka levelowa powinna być duża. 4000 poziom to odpowiedni przedział.


    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Moim zdaniem jest juz za pozno na takie zmiany, po co to ruszac? odkad powstal ten resp minelo sporo czasu, szkoda ze nikt nie interesowal sie tym respem kilka lat temu :v lepiej zajac sie czyms nowym
    Zmienili zdobycz na Rooku z Tuta i jakoś tak nie płakałeś, a teraz widzisz jakiś problem? Nie kompromituj się synu. Zmienić i to w trybie natychmiastowym - lepiej później niż wcale.


    Cytat Napisał Damballa Zobacz post
    Aczkolwiek bramka 4k lvl brzmi najbardziej rozsądnie.
    APO powinno się kierować zasadą.. Im większy lvl tym większy zarobek. Bo właśnie pod takim kierunkiem została stworzona ta gra.

    Expisz i więcej zarabiasz a nie że 2k ed za sio wyciąga więcej niż 4k na crackach w godzine.

    Z dwarfami jesteście teraz na mainie w takiej samej sytuacji w jakiej my rookerowcy byliśmy z tutem.
    Zgodzę się w zupełności. Niestety, niektórzy tego nie rozumieją i idą na łatwiznę mimo, że gra jest bardzo prosta.


    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    Jeżeli ma zostać wprowadzona bramka poziomowa to max 1500 poziom, bo nie przesadzajmy nie siedzą tam 500 poziomy i nie expią tam całymi dniami.
    Dzieciak, nie kompromituj się.. Co za różnica czy teraz bez bramki levelowej czy 1500 poziom, haha!

    Cytat Napisał Khartusik Zobacz post
    A co do utrudnienia myślę że Administracja ma już na to fajny pomysł o czym dowiecie się już pewnie niebawem
    Kim Ty jesteś, aby coś takiego pisać? To, że pucujesz dziurę cały czas to każdy to wie, ale bez przesady. Czas się ogarnąć.


    Cytat Napisał Old Player Zobacz post
    4k? na 4k lvl nie będzie się opłacało expić tam profesją magiczną, bo żadnego sio praktycznie tam nie wejdzie, a po to jest czar exura sio" żeby leczyć innego gracza podczas najazdu, pvp oraz expienia, więc bramka 4k jest mocno przesadzona, bo druidzi na 2k poziomie nie będą mogli siochać i zarabiać.
    Dzieciaku, ten resp nie jest pod sio, a pod solowego expa.. Squid robiąc ten resp i moby nie myślał w ogóle o sio, więc znowu piszesz coś o czym nie masz pojęcia. Druidzi mogą zarabiać siohając ludzi na Ankaros/ Nilach, Returnedach czy Generałach. Opcji jest mnóstwo.


    #t

    Osobiście uważam, że bramka poziomowa powinna być znacznie wyższa, jeżeli nie chcą zmieniać hp/ expa potwora. Wymóg kostiumu wampira jest śmieszny, można go zrobić w kilka dni.. Czas na zmiany i to na grube. / Apendor, ładną mam składnie? [Apendor] Zdecydowanie lepiej
    Ostatnio edytowane przez Apendor : 05-03-2021 o 03:02

  8. #8
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak już coś zmieniać to może warto stworzyć jakiegoś NPC, u którego będzie trzeba wykonać jakieś zadania by mieć dostęp do tego respa, a drugi wymóg to odpowiedni poziom.

  9. #9
    Mastah! Palldino's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Posty
    1 033
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    a ja wam przypomne tylko ze mamy jeszcze muchy do poprawienia

    @top
    jestem za tym zeby dac nieco wieksza bramke na dwarfy ale ogarnac respy ebole/cave i te muchy nie pamietam juz nazwy (dobra juz powiedzieli asian hornety)
    teraz wieje tam chujem a jeszcze kilka lat temu byly kolejki na kilka godzin xD
    Ostatnio edytowane przez Palldino : 04-03-2021 o 15:18

  10. #10
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Apr 2020
    Posty
    43
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Moim zdaniem 1500 byłby fajnym pomysłem do poziomu 3500 aby później używać innych respów np. Asian hornety, Cave skeletony itp. Bo te respy są na prawdę zapomniane.
    Panda Palladyn- 1460~...

  11. #11
    Średnio zaawansowany Elemele's Avatar
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    55
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Panda Palladyn Zobacz post
    Moim zdaniem 1500 byłby fajnym pomysłem do poziomu 3500 aby później używać innych respów np. Asian hornety, Cave skeletony itp. Bo te respy są na prawdę zapomniane.
    To respy tylko dla profesji magicznych. Fajnie gdyby zmienili uderzenia z procentowych na zwykle, by knightem można było tam expić też.
    Bella Ciao

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1500 poziom, w tym czasie można zrobić kostium i zawsze jako ed delikatnie wspomagać siochaniem za loot. profit się należy.

  13. #13
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie APO przez takie respy stało się orszabalOTSem. Bramka powinna być od 4k poziomu, bo to moby dla najbardziej doświadczonych graczy. A z tego co widziałem to nooby, którzy płacą za blokowanie pieniędzmi zakupionymi na portalach aukcyjnych starają się tam wyexpić.

    Cytat Napisał Persis Zobacz post
    @Zarexoholik? dogryzajacy noobą, grający tym i tamtym byle pograć, Król wiecznych docinek "Dziecko", "Allegrowicz", nie expiacy na dwarfach...
    Widzę, że po wyjściu z gimnazjum nadal nie opanowałeś podstaw języka polskiego. Zamiast interesować się bramkami na tibijskie krasnoludy poczytałbyś czym jest np. imiesłów przymiotnikowy, bo widzę, że masz poważne braki w edukacji gimnazjalnej.

    Cytat Napisał Persis Zobacz post
    Radzę Wam skończyć nabijać posty bo...
    lustro, śmigło, wiadro, h2o
    Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 10-03-2021 o 16:45

  14. #14
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko fajnie, poza tym, ze na takie zmiany jest juz za pozno. Jestem przeciwny wprowadzaniu bramek na tym etapie gry.



    Cytat Napisał Zarexoholik? Zobacz post
    A z tego co widziałem to nooby, którzy płacą za blokowanie pieniędzmi zakupionymi na portalach aukcyjnych starają się tam wyexpić.

    Totalny idiotyzm, sa respy na ktorych szybciej sie wyexpisz majac full eq i siochera niz z blokerem na dwarfach (Sprawdzone)



    [Apendor] Weźmiemy pod uwagę wyniki sondy do dnia 14 marca i na ich podstawie podejmiemy decyzję.
    Serio chcesz zostawic taki wybor graczom? Ludzie z rooka po oslabieniu loota z tuta z zawisci beda plakac o te bramki i nie ma im sie co dziwic. Zamiast skupiac sie na uprzykrzaniu gry raz jednym raz drugim, moze wezcie sie za promocje otsa zeby ktos tam wgl gral? Poza tym serio nikt z was nie nauczyl sie na bledach poprzednikow? Wymienie tu tylko pare gownianych zmian po czasie ktore przyniosly spustoszenie na respach. 1. wprowadzenie obszarowego czaru u cave skeletow 2. oslabienie loota z tiny 3. oslabienie loota z crackow 4. oslabienie os (exp). Z tym respem bedzie podobnie, bez druida nie da sie tam expic, a druid zawsze ma nizszy lv niz osoba ktora leczy inaczej byloby to kompletnym debilizmem i strata czasu Druida.

    Co mozna zmienic? Na te chwile nic nie trzeba zmieniac bo i tak ci co bija te respy low lvlami maja swoje drugie postacie i znajomych ktorzy im to blokuja. Bija te gowno z braku laku bo nie maja co z czasem robic. Nalezy jedynie wyciagnac wnioski aby w przyszlosci na takie respy byly wymagane zadania ktorych nie da sie zrobic na 500lv.


    Cytat Napisał Moon Red Zobacz post
    Oczywiście bramka od 4k, jak już psujecie serwer to po całości

    Dałbym reputa gdybym mógł xd




    #edit

    Ciekawe jeszcze czy gracze którzy robili outfit żeby mieć dostęp do respa, ale po zmianach będą miały za mały lv dostaną jakieś zadośćuczynienie, jakby nie patrzeć 1kk+ lub wiele godzin zbierania.
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 10-03-2021 o 09:33

  15. #15
    Bywalec Showtek's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2014
    Posty
    369
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Generalnie biorąc pod uwagę te wszystkie nowe respy która są wprowadzane raz na ruski rok to wszystkie respy moim zdaniem są bezsensowne bo wprowadzają nowy resp z nowym potworem który jest zrobiony na szybkiego co w efekcie końcowej kończy się tym ze resp później jest zapomniany bo zmniejsza na maxa Lota jak i expa co kończy się tym ze gracze zapominają o danym respie. Dlatego ja ciagle jestem za tym żeby był test server udostępniany dla graczy żeby administracja mogła wyciągnąć wnioski czy np. ten nowy potwór nie jest przesadzony żeby mogli wiedzieć co zmienić w danym potworze a nie wprowadzanie na sile czegoś na główny server co jest przesadzone a po pół roku zmienione i wtedy jest płacz ze jeden się wyexpil i krocie zarobił a drugi już nie może.
    @Apendor mysle ze temat można zamknąć bo widząc po sondzie większość chce bramkę 1.5k lvl co generalnie jest bezsensowna moim zdaniem bo za wiele to nie zmieni.
    Ostatnio edytowane przez Showtek : 06-03-2021 o 17:30

  16. #16
    VIP Moon Red's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    886
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Oczywiście bramka od 4k, jak już psujecie serwer to po całości

  17. #17
    Zaawansowany Tirell's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Posty
    107
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Od kilku lat jest to samo, najpierw coś wprowadzacie - topka się nażre loota i expa, po czym obniżacie expa i loota do takiego poziomu, że nie opłaca się tam chodzić, i ktoś kto się w końcu doczłapie do tego lvl, który pozwoli mu to bić, to wejdą takie zmiany, że wróci na pasek XDDD

    Przykłady?
    Apo na eventowych - kilka osób nazbierało pare plecaków broszek, administracja zaskoczona, ok to wywalmy broszke z eventowych, niech nowi spadają bić po jednym na senje.

    Cracki, Hydrony, pająki, całe ancient gdzie na początku arty leciały z każdego zabitego bossa i można było relogi robić w boss roomie, teraz słyszę, że tut zgnojony do zera. Po takim czasie, gdzie ludzie na rooku nie mają co robić z ucekami, jedyną wartość mają pacc runki, hota, amulety, motyl, rabbit, i arty na behemota.

  18. #18
    Średnio zaawansowany Pan Scimex's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Miasto
    Buuu?
    Posty
    41
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zmienianie bramek jest bezsensowne po tylu latach. Zmiana loota z dwarfów to też pomyłka, nie dość że zabiera możliwość zarobku dla siocherów (na tym etapie chce się zrobić profke, ahmeda czy inne questy, jak wiadomo potrzeba troche ucków).
    Jak wiadomo, gdy są ucki to i ludzie chętnie robią questy, dzięki temu jest ruch handolowy między graczami i zwiększa aktywność na serwerze.
    Np. skup nutek, fibr, materiałów czy innych itemów pomaga finansowo dla wiekszości graczy początkujących.
    Te wszystkie zmiany tylko dlatego, bo szanowny uzależniony ulaniec ma ból dupy o loota i expa? trzeba brać pod uwagę, że on miał już wszystkie questy done i nie musiał w nic inwestować, wydawało mu się że ma zbyt dużo kasy z tych dwarfów.
    Ostatnio edytowane przez Pan Scimex : 07-03-2021 o 17:45
    wszyscy kochamy azbesta :cc

    Kiedyś: Scimex Pall 1-1874
    Teraz: Criceto 1-3113
    Już po: Archlaner (Riceddi) 5230-5342

  19. #19
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Posty
    31
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie .

    Zgadzam sie z dwoma kolegami powyzej, bylo dobrze, ludzie chetnie grali to oczywiscie co? Musieli wszystko popsuc, bo spasniety wieprz nachapal sie UC'kow i zaczal wylewac swoje zale. Spaslak nazarl sie "ucekow" na dwarfach jak i na roku na ancient, i teraz zmieniacie bo zaplakal. Robcie tak dalej, a serwer siegnie jeszcze wiekszego dna

  20. #20
    Mastah! Okey's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Miasto
    London \o/
    Posty
    1 056
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Dobra ujme to tak - bylem tam jak gralem druidem jakis czas temu (3600 poziom btw) i nie rozumiem czemu cokolwiek mialo byc zmieniane. W wiekszosci wypadkow aby siedzenie tam mialo sens potrzebny jest siocher - aktualnie druidow z 4k jest czterach, naprawde chcecie zrobic respa dla 4 osob? xD Graczy z poziomem 4k lub wyzszym jest 28 (dwudziestu osmiu graczy, z czego nie wszyscy graja, ot co!) co za tym idzie, chcecie aby zmienili tego respa aby tylko te 28 osob moglo tam wejsc, zmniejszyc loota aby nie zarabialo sie nic - a dlaczego? Bo na rooku znerfili loota z czegos tam, to na mainie maja usunac kompletnie respa dwarfow bo sasha tak chce(umowmy sie, ze zostawienie go dla 28 osob jest rownoznaczne z usunieciem respa, bo nikt tam nie bedzie juz przychodzil). Idzcie po rozum do glowy, trzeba bylo myslec o bramce jak wprowadzany byl owy resp i to na pewno nie bramce 4k, lol XD Teraz jak Sasha wyniosl z dwarfow tyle uc i je sprzedal na allegro to trzeba natychmiast interweniowac aby nikt inny nie zarobil chociaz polowy tego co on!


    Jedyne co moge powiedziec to - ja pierdole XD
    nie ma bo ukradli -_-

Podobne wątki

  1. Informacje o Demented Dwarf
    By Sasha Rookslayer in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 10-03-2021, 22:02
  2. Demented Dwarf oraz balans profesji
    By Sasha Rookslayer in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni Post / Autor: 03-03-2021, 18:02
  3. Jak dojść na Demented Dwarf?
    By Sasha Banned in forum Poradniki
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 08-11-2017, 18:11

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •