ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Questy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 21-05-2018, 22:09   #1
mtflyfek
Średnio zaawansowany

mtflyfek's Avatar

Miasto: Nowy Sącz
Mentioned: 3 Post(s)
mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!
mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!mtflyfek jest LEGENDĄ!
Domyślnie Mysterious Island POMOCY!

Witajcie.

Borykam się z problemem na queście na Scrolla.

Nie wiem gdzie znaleźć trzecią stronę. Mam jedną z Minosów, jedną z żagla ale trzeciej nie mogę za żadne skarby znaleźć. Klikałem wszystkie możliwe śmieci i wszystko obok łódek ale nic nie ma.

Wspomóżcie mnie i wyjaśnijcie jeśli możecie dalsza część

Jeszcze nie szeleszczę kasą
Tak jak klasą z winyli
Więc nie przepuszczę żadnej chwili
mtflyfek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 22-05-2018, 08:42   #2
Master.Lucas
Zaawansowany

Miasto: Żyrardów
Mentioned: 3 Post(s)
Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !
Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !Master.Lucas to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nie jestem do konca pewny, ale kojarzy mi sie cos ze nastepna strona jest na mino ank w beczce w podziemiach tam poszukaj
Stary 22-05-2018, 17:52   #3
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Mentioned: 9 Post(s)
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

1 jest na minotaurach a 2 sa w porcie więc klikaj dobrze.
1 jest w żagle a 2 chyba w ciele
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

Ostatnio edytowane przez Hokage : 22-05-2018 o 22:31
Hokage jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 30-05-2018, 18:13   #4
Zerbo
Zaawansowany

Zerbo's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!
Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!Zerbo jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Trzecia strona jest bodajże na -2,-3 piętrze z minosami w beczce.
Zerbo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania