ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Prezentacje > Prezentacje Graczy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-06-2018, 19:10   #1
Raffa
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
Raffa nie jest jeszcze znany.
Domyślnie ~~Raffa l!fe~~

Wróciłem do grania 4fun .
Myślę, że sobie trochę tu pogram jeśli mi się nie znudzi, bo na razie brak zacięcia mi nie groźny .
Na lepsze eq mnie nie stać, niestety, ale może z czasem coś lepszego zdobędę.
Z fartem ELLO!

777lvl

780lvl

785lvl

790vl

W między czasie gdzieś wpadł 38mlvl ale nie uwieczniłem tego na screenie .

795lvl

800lvl

Ostatnio edytowane przez Inquso : 02-06-2018 o 19:43
Raffa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-06-2018, 21:03   #2
Dominikaa
Wymiennik

Dominikaa's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 3 Post(s)
Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !
Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Dominikaa Send a message via Skype™ to Dominikaa
Domyślnie

Powodzenia leć dalej obyś się za szybko nie znudził ;D

Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606
Dominikaa jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2018, 00:57   #3
Aku$
Zaawansowany

Miasto: Rzeszów
Mentioned: 0 Post(s)
Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!
Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!Aku$ jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Ziomus zamiast c arrow mozesz kupic rabbit present mysle ze za 50 sc kupisz ;p poza tym lepiej chyba na orbie by Ci bylo expic niz kinigi na magic i go go wbijaj lvl
Aku$ jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2018, 01:09   #4
Komornik
Banned

Miasto: City
Mentioned: 3 Post(s)
Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!
Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!Komornik jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Gratulacje
Napisz pod nick Sasha, a dostaniesz lepszego shielda.
Komornik jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2018, 15:35   #5
Herato
Średnio zaawansowany

Herato's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!
Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!Herato to ANIOŁ!
Domyślnie

Gratuluje awansów, wysłałem ci parcelem rabbit present abyś miał coś konkretniejszego w miejscu na strzaly, przycinaj ssy ładniej to wygląda i na pewno ssy krócej by się nam ładowały
Herato jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2018, 12:56   #6
Sasha Rookslayer
Banned

Miasto: Szczecin
Mentioned: 2 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Wbij chociaż 1000 poziom doświadczenia zanim skończysz grać na APO, powodzenia.
Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania