User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Wątek: usuniete konto?

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Siemanko mowi allegrus czy konta na apo sa kasowane bo cos do hara nie moge sie dostac

    Ziomus ale.sprawdzam na stronie zadnego konta nie ma nigdy tak nie bylo xd
    Gram tu nie od dzis ale kont ***** nie ma

    [Scuv]
    Edytuj posty.
    Ostatnio edytowane przez Arab : 01-06-2017 o 03:09

  2. #2
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wydaję mi się, że po prostu coś źle wpisujesz, albo po prostu nie wiedziałeś o zmianie haseł do wszystkich kont, który był robiony przez administracje w ramach bezpieczeństwa jakiś długi czas temu i zostały wysłane nowe hasła na adres e-mail. Z tego co raczej wiem, konta nie są usuwane, ale mogę się też mylić jak narazie to sprawdz skrzynke e-mail no chyba, że nie pamiętasz to już jest mały problem

    #edit

    Cytat Napisał trip1908 Zobacz post
    Ziomus ale.sprawdzam na stronie zadnego konta nie ma nigdy tak nie bylo xd
    Gram tu nie od dzis ale kont ***** nie ma
    A sprawdzałeś czy postać do, której chcesz się zalogować istnieje? Sprawdzałeś maila? Korzystałeś z wszelkich metod i możliwości odzyskiwania konta, a nie tylko próbujesz zalogować się na stronie? No nie wiem co ja mogę tutaj poradzić raczej powinieneś się skontaktować z kimś wyżej.
    Ostatnio edytowane przez Rastamanek : 01-06-2017 o 06:05
    To be continued .....

  3. #3
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jesli masz Revcovery Key to spróbuj odzyskac w ten sposób. Postacie nie sa wyswietlane na liscie ludzi jesli nie loguja chyba 3 miesiace. Np. jesli masz postac X i Y na koncie, a logujesz na postac X, a na postac Y nie, to postac Y po 3 miesiacach (chyba cos kolo tego) nie bedzie widoczna na liscie na stronie, ale to nie oznacza, ze jest usunieta. Jesli nie masz Recovery Key to tak jak wyzej pisal Rasta, sprawdz maila, spam itp. Jesli to nie pomoze, bo np. spam automatycznie byl usuwany po 30 dniach i maila nie ma, bo w SPAM nie wchodziles to podaj maila, na którym bylo zarejestrowane konto w dziale TYM. Po inne sprawy mysle, ze równiez powinienes pisac w tym dziale, jako, ze zapewne sa to informacje poufne jak np. numer konta gracza, który jak wyzej napisales, pamietasz. Mozesz go podac, bo to jest juz jakis sposób na udowodnienie, ze to konto jest Twoje
    Ostatnio edytowane przez Podszyfacz : 01-06-2017 o 09:47

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    May 2017
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    napisz e-mail to wielmożnej ekipy... ale coś mi się zdaje, że prędzej wyexpisz chara niż Ci odpiszą

  5. #5
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po pierwsze konta nie są usuwane (chyba, że zrobiłeś to sam, lub osoba która dostała od Ciebie passy).

    Po drugie - sprawdzić to możesz w wyszukiwarce postaci. Wpisz nick postaci i sprawdź, czy się wyświetlą jej dane (poziom itp).

    Jak już się upewnisz, że postać istnieje to możesz próbować ją odzyskać poprzez:
    a) wpisanie w przypomnienie hasła swojego nicku i zalogowanie się na adres e-mail przypisany do konta,
    b) wykorzystanie recovery-key
    c) jeśli żadna z powyższych metod nie pomoże to napisanie maila na pomoc*********.pl w którym dokładnie opiszesz sytuację oraz podasz informacje na temat konta (jakie postaci były na koncie, jakie itemy itp). Im więcej informacji tym większa szansa, że odzyskasz konto

    Pozdrawiam, Squid.
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

Podobne wątki

  1. Harry Potter sceny usuniete
    By _woto_ in forum Film
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 04-09-2010, 21:41
  2. Czy konto zostanie usuniete?
    By Thus Astud 2.0 in forum Prezentacje Graczy
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni Post / Autor: 07-12-2008, 16:41
  3. free pacc i statystyki usuniete
    By kosik in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 09-09-2008, 18:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •