User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Wątek: Program partnerski

  1. #1
    Nowicjusz Flexit's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Miasto
    Chełm
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Program partnerski

    Witam!

    Mam problem odnośnie programu partnerskiego. Na podany przeze mnie link do rejestracji zostało zarejestrowane konto, stworzona postać itd, ale logując się poprzez główną stronę APO w informacji o osobach poleconych mam jedynie "Brak osób poleconych!".

    Chodzi o to, że gdy osoba polecona kupi PACC a nie mam jej na liście (chociaż być powinna) to na moje konto wpłynie te obiecane 21 dni PACC??

    PS: Pisze na forum bo w grze na Ctrl+r otrzymałem tylko odpowiedź od Yagami, że, cytuje "myśle, ze jak kupi pacc to pojawi sie wtedy na stronie" po czym kanał został zamknięty a ja dalej nie otrzymałem jasnej odpowiedzi chociaz starałem się o kontakt.... A w końcu ktoś płaci za PACC prawdziwą walutą na która "zapierdala" żeby wspierać server, wiec tez daje zarobić ludziom którzy ten server obsługują, tu też prośba ode mnie żeby zadbać o gracza a nie traktować go na "odpierdol" jak to za każdym razem robi Yagami... Naprawdę wielki minus dla tego "GM". Bierz przykład z Rinsona wiele może Cie nauczyć w kontaktach z graczami.

    Pozdro i czekam na ODP
    Ostatnio edytowane przez Flexit : 01-10-2015 o 10:25

  2. #2
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie licz na to. Tutaj na każdym kroku będą nakłaniać Cię abyś kupił tego pacca, nic tutaj za darmo nie dostaniesz. Ten system poleconych to jedna wielka kpina XD
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  3. #3
    Nowicjusz Flexit's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Miasto
    Chełm
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    No właśnie niestety widzę, że server od tego co kiedyś grałem za małolata jakieś 7-8 lat temu zmienił się mocno pod względem obsługi i klimatu ze tak powiem. Aczkolwiek gra się przyjemnie tyle, że na pomoc kompetentną ze strony GM (oczywiście nie wszystkich) nie można liczyć jak kiedyś... Jakość nie ilość Panowie...

    Cytat Napisał wicu Zobacz post
    8 lat temu wszyscy gamemasterzy mieli po 15-20 lat, więc mieli czas. Teraz go nie mają, a nie zatrudniają nowych, bo łatwiej wygrać w totka, niż znaleźć kompetentną osobóe.
    Bez przesady jak się chce żeby coś miało ręce i nogi to nic na przeszkodzie nie stoi ku temu, wystarczy chcieć. Ja też pracuje, uczę się itd Ale swoje hobby i pasje realizuje i nie narzekam, a nawet starcza mi czasu na chociażby taka tibijską rozrywkę ;p Tylko słabi ludzie widzą "przeszkody" ale to już zaburza schemat tematu... No wiec cóż jeśli to wszystko z PP to ściema to temat do zamknięcia ;]
    Ostatnio edytowane przez Splaxor : 01-10-2015 o 14:23

  4. #4
    Średnio zaawansowany wicu's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2015
    Miasto
    -
    Posty
    27
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Flexit Zobacz post
    No właśnie niestety widzę, że server od tego co kiedyś grałem za małolata jakieś 7-8 lat temu zmienił się mocno pod względem obsługi i klimatu ze tak powiem. Aczkolwiek gra się przyjemnie tyle, że na pomoc kompetentną ze strony GM (oczywiście nie wszystkich) nie można liczyć jak kiedyś... Jakość nie ilość Panowie...
    8 lat temu wszyscy gamemasterzy mieli po 15-20 lat, więc mieli czas. Teraz go nie mają, a nie zatrudniają nowych, bo łatwiej wygrać w totka, niż znaleźć kompetentną osobóe.

Podobne wątki

  1. [Strona] Program partnerski :)
    By Marcelllo in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni Post / Autor: 24-06-2010, 21:40
  2. Partnerski
    By Elite Filutek in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 28-09-2009, 14:21
  3. Program cdn.
    By Misiek xD in forum Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 16-07-2008, 16:37
  4. Program
    By Misiek xD in forum Pytania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 13-07-2008, 11:54

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •