User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 14 z 14

Wątek: Rinson i jego zabawna postawa.

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Rinson i jego zabawna postawa.

    Witam serdecznie, w dniu dzisiejszym zostalem zbanowany za dosc ciekawa akcje, ktora chce sie z Wami podzielic i dowiedziec sie czy podzielacie moje zdanie.

    [09/10/2016 12:30] Rinson -> Zii Baba was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.

    Moja postac zostala zbanowana za odpisanie jakiemus koleszce na game chacie do kogo powinien sie zglosic jezeli znalazl domek gracza, ktory nie logowal sie ponad miesiac czasu. Polecilem mu Voltana, bo mi zawsze pomagal bez jakiejs laski. Kiedy zapytal o dwoch innych czlonkow ekipy(Rinson&Yagami), odpisalem mu, ze Rinson i Yagami beda tylko szczekac jezeli ma sie do nich sprawe - a co, moze nie?(patrz ss nizej). Ogolnie bardzo mi przykro, ze urazilem Twoje ego Nasz drogi Rinsonie, ale napisalem tylko prawde, ktora sam dobitnie potwierdzil kiedy napisalem do niego rrv.



    PS. Zadnej ''kurwy'' tam nie bylo, a juz napewno nie w wypowiedzi o szczekaniu naszych kochanych administratorow.
    PS.2 Oczywiscie domagam sie zdjecia bana w trybie natychmiastowym, bo to jest beka, ze jest 50 osob online to trzeba zbanowac z 5 osob, bo za duzo roboty bedzie ze sprawdzaniem botow...


    @edit
    UWAGA! Oto trzeci ban na ta sama postac pomimo, ze nic z niej nie pisalem, bo przeciez jest zbanowana! Dziekuje serdecznie, prosze o wiecej - przeciez jestem obrazliwym recydywista i nawet za samo zalogowanie sie na serwer zostane zbanowany.
    [09/10/2016 12:30] Rinson -> Zii Baba was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.
    [09/10/2016 12:32] Rinson -> Zii Baba was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.
    [09/10/2016 14:09] Rinson -> Zii baba was banished because of Obrazliwe wyrazanie sie.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 09-10-2016 o 15:36

  2. #2
    Łowca postów Natsu's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2015
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Posty
    212
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    oo rinson na apo? przecież pisał ze on nie ma czasu na nic bo ma prace i dziewczynę na pewno to był on ?XDDDDDD
    jak dla mnie on jest smieszny strasznie za spamowanie do niego bo ktoś ma sprawę banuje chory typ XDDD
    rinson po co ty tu jesteś? to ze masz zły dzień humor lub dziewczyna cie wkurzyła nie oznacza ze możesz robić co chcesz za byle gówno zbanować i do tego raz na miesiąc bo resztę dni nie ma cie na apo
    ogólnie lepiej pisać do kogoś innego niż do ciebie bo z tobą jest coś załatwić gorzej niż z dzieckiem

  3. #3
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Spoko ja zle postawilem przecinek i wyszlo na to ze dostalem bana za slowo "chuj" nie kierowane do nikogo na 3dni, napisalem skarge do mortiisa to typek wrzucil 5gr i zamknal temat tak zebym nie mogl sie odniesc do tego.. propsuje


    #Rinson

    Czyja to wina, że to TY źle postawiłeś przecinek? Moja czy Twoja? Zastanów się i sam sobie odpowiedz kto jest tutaj winny. Nie wspomnę o tym jak napisałeś, że ostatniego bana za obraźliwe dostałeś o ile dobrze pamiętam rok temu, a wyciągnęliśmy Ci 4-5 banów z pierwszej strony banlisty Odpisałem w temacie i zamknąłem, bo jest on jasny a Twoje słowa w tym temacie są zaprzeczeniem tego, co było.
    Tak, to moja wina, ze zle postawilem przecinek, ale po wyjasnieniu ci tego powinienes ocenic mnie obiektywnie bez wzgledu na to kim jestem i odbanowac postac bo myli sie kazdy a banowanie za takie glupoty jedynie budzi niechec do administracji oraz gry na serverze. Idac dalej, odpisales na moje odwolanie, ale przeciez nie o to sie czepiam(czytaj ze zrozumieniem) a o to ze napisalem na ciebie skarge do twojego przelozonego, a ty natychmiastowo odbiles pileczke do czego miales prawo, ale nie miales prawa zamykac tematu odbierajac mi mozliwosc odniesienia sie do twojej wypowiedzi, przypominam ze temat byl kierowany do glownego administratora servera a nie ciebie. Dalej idac, na game chat napisalem, ze TY nie dales mi bana od roku czasu, na co zaczales kopiowac bany ktore nalozyl na mnie voltan utwierdzajac mnie w tym, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem lub jestes totalnym ignorantem. Samo zamkniecie moich tematow na forum juz bylo okazaniem mi braku szacunku ktory nalezy mi sie tak samo jak kazdemu z tych wszystkich graczy ktorych potraktowales jak smieci. Mozesz miec zludne wrazenie, ze jestes kims lepszym niz my, gracze, ale pamietaj, ze wiele osob w realnym zyciu moze znaczyc albo i znaczy znacznie wiecej od ciebie i chocby ze wzgledu na to takze nalezy im sie jeszcze wiekszy szacunek. Jak mamy miec do ciebie szacunek skoro ty nie masz go do nas? Nie stoisz ponad prawem tylko masz go pilnowac 2 rozne sprawy ktorych nie pojmujesz chyba ze robisz to celowo co byloby jeszcze gorsze. Twierdzisz, ze spiny odstraszaja ludzi ja natomiast twierdze, ze lepiej jak sie ktos spina, niz jak nikt sie nie odzywa a do tego wlasnie doprowadziles. Chcialbym napisac, ze zapomniales, ale ty prawdopodobnie nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ze to my gracze tworzymy ten server i bez nas ciebie tu nie bedzie, ale my bylismy i bedziemy nie zaleznie od tego czy ty tu bedziesz czy nie. W kwesti odstraszania nowych graczy powiedz mi ilu osobom pomogles, chocby slowem? Szczerze gdybym policzyl osoby ktorym pomoglem rada w sprawie gry lub chocby pienieznie zaledwie w tym roku byloby ich wiecej niz u ciebie od poczatku bycia GM.

    ps. odpowiadales przed mortiisem za rzeczy ktore robiles za jego plecami na servie, ale nie przyszlo ci nawet do glowy, ze jako stroz regulaminu lamiac go zawiodles przedewszystkim graczy od ktorych tak wiele wymagasz, sadze ze naleza sie nam przeprosiny
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 09-10-2016 o 20:22

  4. #4
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 011
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    PS. Zadnej ''kurwy'' tam nie bylo, a juz napewno nie w wypowiedzi o szczekaniu naszych kochanych administratorow.
    Oczywiście, że nie było w tej wypowiedzi ale w innej. Regulamin jasno mówi na temat ZAKAZU (CAŁKOWITEGO) przeklinania, a Ty po raz kolejny pokazałeś, że masz nasze zasady za przeproszeniem w dupie.
    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    PS.2 Oczywiscie domagam sie zdjecia bana w trybie natychmiastowym
    Ja też domagam się w trybie natychmiastowym, abyś zaczął stosować się do naszych zasad. Nie będziemy dalej przymykać oka na tego typu zachowania. Jeżeli chcesz tak się zachowywać i trollować, to chyba nie jest serwer dla Ciebie. Pojęcie recydywy również jest Ci obce widzę... ogólnie za jedno przekleństwo się nie banuje ale skoro Ty nagminnie łamiesz ten sam punkt regulaminu no to wybacz. Ktoś w końcu musi to ukrócić. Ciekawe czy jakbyś miał na koncie jakieś wyroki i miałbyś sprawę w sądzie za podobny/taki sam czyn to czy sędzia dałby Ci niższy wyrok za to przewinienie czy może wyższy za recydywę

    Cytat Napisał Natsu Zobacz post
    ogólnie lepiej pisać do kogoś innego niż do ciebie bo z tobą jest coś załatwić gorzej niż z dzieckiem
    Zapewne zapomniałeś już jak pomagałem Ci na PW odzyskać stare hasła? Cóż za hipokryzja... Możesz podać rękę koledze z postu nad Twoim.

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Spoko ja zle postawilem przecinek i wyszlo na to ze dostalem bana za slowo "chuj" nie kierowane do nikogo na 3dni, napisalem skarge do mortiisa to typek wrzucil 5gr i zamknal temat tak zebym nie mogl sie odniesc do tego.. propsuje
    Czyja to wina, że to TY źle postawiłeś przecinek? Moja czy Twoja? Zastanów się i sam sobie odpowiedz kto jest tutaj winny. Nie wspomnę o tym jak napisałeś, że ostatniego bana za obraźliwe dostałeś o ile dobrze pamiętam rok temu, a wyciągnęliśmy Ci 4-5 banów z pierwszej strony banlisty Odpisałem w temacie i zamknąłem, bo jest on jasny a Twoje słowa w tym temacie są zaprzeczeniem tego, co było.

    Cytat Napisał Sorc Kingow Zobacz post
    Przez takich ludzi jacy są obecnie nie licząc Mortiisa, Tygrysa i Santano. APO spada na glebę.
    Też dostałem bana 24h za napisanie "ktoś Twoją ... od tyłu zalicza" - bezpodstawnego.
    Mam bardziej wrażenie, że nowym osobom odechciewa się grać gdy widzą na Game-Chat takie trollowisko jak było dzisiaj od 13:00 do 14:00. Właśnie przez takie osoby brakuje nam nowych graczy, a jak zaczynamy z tym walkę to jest jeszcze źle, bo banujemy. A co mamy zrobić? Prosić o poprawę? Skoro bany nic nie dają to prośby pomogą?
    Co do przypadku o którym piszesz, że dostałeś bana to zastanawiam się czy jakby ktoś tak napisał wobec kogoś z Twoich krewnych/partnerki to czy nie poczułbyś się urażony i nie zgłaszałbyś aby osoba została ukarana? Obstawiam, że zgłaszałbyś.

    P.S
    Wszystkie bany na APO są za free, bezpodstawne, a Rinson nigdy nikomu w niczym nie pomógł a wręcz przeciwnie - utrudnił.

    P.S 2 do Zii Baby
    Szkoda, że nie byłeś taki cwany jak pisałeś na RRV z Mortiisem. Pokazujesz nam tutaj i na Game-Chat jakim to chojrakiem jesteś, a pisząc na RRV z Mortiisem płaszczyłeś się tak bardzo, że to aż śmieszne było. Nawet byłbyś skłonny EQ oddać, żeby Mortiis jakąś marną dobudówkę Ci dodał na mapie w tygodniu - śmiech na sali, hipokryzja jakiej nie widziałem już długo i zabójczo śmieszne, a za razem żałosne płaszczenie się bo już nie piszesz z jakimś GM tylko Mortiisem...

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Skad mozesz wiedziec jakie odczucia maja nowi gracze skoro jestes tutaj raz w tygodniu?
    A co ma za znaczenie ile razy w tygodniu logam na postać z accessem? Nie mam płacone za etat, więc czemu wymagasz żebym był codziennie albo nie wiem jak długo online? Robię to w moim wolnym czasie. A co do odczuć - widziałem co się działo, i sam osobiście na serwerze, na którym dzieje się taki teatrzyk jak tutaj na Game-Chat nie byłbym dłużej online niż 5 minut
    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Jako jedna z nielicznych osob takim osobom pomagalem, prowadzalem na respy i wprowadzalem w system, a Ty takie osoby banujesz, wiec wybacz, ale nie pierdol glupot, ze to dla dobra nowych tylko dla dobra Twojego, bo nikt nie skacze Ci do gardla i nie wypomina okradania skarbca na ANK, nie musisz sprawdzac czy ktos boci czy nie tylko robisz swoje - uc na allegro. _/
    Nie kwestionuję tego, że komuś pomagałeś ani nie mówię, że kłamiesz. Widziałem nie raz, że pomagasz ale to chyba nie zwalnia Cię z obowiązku przestrzegania regulaminu? Widzę, że żyjesz zasadą "pomagam komuś to mogę łamać regulamin" - błąd. Dostałeś bana za to, że nie wyciągasz wniosków z banów poprzednich - mało tego, gwarantuję Ci, że jeżeli nadal nie zmienisz swojego zachowania i nie będziesz pilnował swojego języka to bany będą dłuższe i to na główne postacie. Tymczasem dostajesz warna za wprowadzanie ludzi w błąd, że rzekomo okradłem skarbiec na Ankaros - jeżeli pokażesz mi dowody, że takie coś zrobiłem (a jestem pewien, że nie pokażesz bo taka sytuacja miejsca nie miała) to warna zdejmę. Drugiego warna otrzymujesz za kolejne wprowadzanie w błąd, że sprzedawałem jakiekolwiek uc na allegro - mam konto na allegro i nie prowadziłem tam ani jednej aukcji, także j/w. Jak udowodnisz, że to ja to warna ściągnę.

    @edit
    Nie zazdroszczę tego jak piszesz do Mortiisa tylko jest to żałosne jak diametralnie zmieniasz swoje nastawienie wobec osób. Tutaj chodzi o czystą kulturę, nic więcej. Mnie też na wiele rzeczy stać i się tym nie chwalę, bo w przeciwieństwie do Ciebie chodzę do pracy a nie gram w grę
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 09-10-2016 o 16:06

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2014
    Posty
    26
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A mi bardzo podoba się postępowanie Rinsona, robi to co powinien robić gość na jego pozycji i nie jest miękką fajką, jak dwie inne osoby z ekipy, które są na pozycji game mastera. Oby tak dalej!

    A jeśli chodzi o osoby, które zostały "skrzywdzone" bo dostały SŁUSZNEGO bana, to dawno nie było tu takiej komedii. Jeśli nie potraficie wypowiadać się bez "*****", "chuj", itd. co drugie słowo, to odpuśćcie sobie i nie wypowiadajcie się. Dostaliście już po kilka banów za to samo i zero wniosków, więc kary powinny być z każdym razem bardziej surowe, a wy macie bóle o 1 czy 2 dni.

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Mam bardziej wrażenie, że nowym osobom odechciewa się grać gdy widzą na Game-Chat takie trollowisko jak było dzisiaj od 13:00 do 14:00. Właśnie przez takie osoby brakuje nam nowych graczy, a jak zaczynamy z tym walkę to jest jeszcze źle, bo banujemy.
    Skad mozesz wiedziec jakie odczucia maja nowi gracze skoro jestes tutaj raz w tygodniu? Jako jedna z nielicznych osob takim osobom pomagalem, prowadzalem na respy i wprowadzalem w system, a Ty takie osoby banujesz, wiec wybacz, ale nie pierdol glupot, ze to dla dobra nowych tylko dla dobra Twojego, bo nikt nie skacze Ci do gardla i nie wypomina okradania skarbca na ANK, nie musisz sprawdzac czy ktos boci czy nie tylko robisz swoje - uc na allegro. _/

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    P.S 2 do Zii Baby
    Szkoda, że nie byłeś taki cwany jak pisałeś na RRV z Mortiisem. Pokazujesz nam tutaj i na Game-Chat jakim to chojrakiem jesteś, a pisząc na RRV z Mortiisem płaszczyłeś się tak bardzo, że to aż śmieszne było. Nawet byłbyś skłonny EQ oddać, żeby Mortiis jakąś marną dobudówkę Ci dodał na mapie w tygodniu - śmiech na sali, hipokryzja jakiej nie widziałem już długo i zabójczo śmieszne, a za razem żałosne płaszczenie się bo już nie piszesz z jakimś GM tylko Mortiisem...
    Ty typie jestes chory? Zazdroscisz tego, ze szanuje Mortiisa bardziej od Ciebie? Zwyklego pomagiera, ktory w dodatku robi syf na serwerze? To chyba oczywiste, ze rozmawiajac z wlascicielem serwera bede zachowywac sie inaczej niz w stosunku do Ciebie, bo Ty jestes nikim, a on jest wlascicielem tego co probujecie rozjebac Ty, Yagami(Voltan narazie nie zasluguje by tu sie znalezc, ale powoli). Skad te wnioski, ze bylbym sklonny oddac eq zeby miec dobu w tygodniu? Typie, *****! Gdyby tylko bylo mozliwe wyjebalbym 6.5kk i kilka pacc runek zeby kupic sobie 8x ts, bo mnie na to stac, zazdroscisz mi tego? Zazdroscisz tez tego, ze dorobilem sie wszystkiego sam i nie musialem dorabiac na boku w pocie czola zeby ktos mnie nie zlapal? I tak zostales zlapany przez Yagamiego, wiec wpadles, przykro mi bardzo!

    @edit099
    Dziekuje za 2pkt karne, daj mi ich tyle abym nie mogl juz krzyczec, a Ty mogl robic to co robisz - psul ten serwer swoimi szczeniackimi zagrywkami z uc na boku. _/

    @editXXX
    Dales mi juz 3 pkt za jeden post, w tym 2 pkt bez jakiejkolwiek informacji za co - rob tak dalej.

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    A co ma za znaczenie ile razy w tygodniu logam na postać z accessem? Nie mam płacone za etat, więc czemu wymagasz żebym był codziennie albo nie wiem jak długo online? Robię to w moim wolnym czasie. A co do odczuć - widziałem co się działo, i sam osobiście na serwerze, na którym dzieje się taki teatrzyk jak tutaj na Game-Chat nie byłbym dłużej online niż 5 minut
    Nie kwestionuję tego, że komuś pomagałeś ani nie mówię, że kłamiesz. Widziałem nie raz, że pomagasz ale to chyba nie zwalnia Cię z obowiązku przestrzegania regulaminu? Widzę, że żyjesz zasadą "pomagam komuś to mogę łamać regulamin" - błąd. Dostałeś bana za to, że nie wyciągasz wniosków z banów poprzednich - mało tego, gwarantuję Ci, że jeżeli nadal nie zmienisz swojego zachowania i nie będziesz pilnował swojego języka to bany będą dłuższe i to na główne postacie. Tymczasem dostajesz warna za wprowadzanie ludzi w błąd, że rzekomo okradłem skarbiec na Ankaros - jeżeli pokażesz mi dowody, że takie coś zrobiłem (a jestem pewien, że nie pokażesz bo taka sytuacja miejsca nie miała) to warna zdejmę. Drugiego warna otrzymujesz za kolejne wprowadzanie w błąd, że sprzedawałem jakiekolwiek uc na allegro - mam konto na allegro i nie prowadziłem tam ani jednej aukcji, także j/w. Jak udowodnisz, że to ja to warna ściągnę.

    @edit
    Nie zazdroszczę tego jak piszesz do Mortiisa tylko jest to żałosne jak diametralnie zmieniasz swoje nastawienie wobec osób. Tutaj chodzi o czystą kulturę, nic więcej. Mnie też na wiele rzeczy stać i się tym nie chwalę, bo w przeciwieństwie do Ciebie chodzę do pracy a nie gram w grę
    To ile razy w tygodniu logasz ma znaczenie gdy piszesz o jakichs odczuciach nowych graczy, bo jak jestes tutaj raz w tygodniu to nie masz o tym bladego pojecia! Czy to takie trudne do zrozumienia? Nie zmuszam Cie do siedzenia na serwerze 24/7, ale jakbym nie mial o czyms pojecia to zwyczjnie zamknalbym morde to raz, a dwa masz wglad w to ile czasu spedzam w grze, wiec sobie ***** sprawdz ile czasu spedzam w tygodniu, a pozniej pierdol glupoty typu ''ja chodze do pracy, a nie gram w gre'' bo to czysta prowokacja, w dodatku ze strony administratora - wyobrazasz sobie, ze bede szanowal takiego osobnika? Bo ja nie.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 09-10-2016 o 16:22

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Miasto
    Sanok
    Posty
    274
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post

    Mam bardziej wrażenie, że nowym osobom odechciewa się grać gdy widzą na Game-Chat takie trollowisko jak było dzisiaj od 13:00 do 14:00. Właśnie przez takie osoby brakuje nam nowych graczy, a jak zaczynamy z tym walkę to jest jeszcze źle, bo banujemy. A co mamy zrobić? Prosić o poprawę? Skoro bany nic nie dają to prośby pomogą?
    Co do przypadku o którym piszesz, że dostałeś bana to zastanawiam się czy jakby ktoś tak napisał wobec kogoś z Twoich krewnych/partnerki to czy nie poczułbyś się urażony i nie zgłaszałbyś aby osoba została ukarana? Obstawiam, że zgłaszałbyś.
    A ja myślałem że brakuje nowych osób przez takie podejście XD



    Mortis dostał wszystkie filmy i ssy więc doskonale zna sprawę przekrętów a mimo to nic z tym nie zrobił licząc na to że dalej będzie robić z graczy idiotów.



    Yagami zaraz po ujawnieniu sprawy miał zostać usunięty " odejść " a od tego czasu minęło już kilka miesięcy a on dalej banuje innych za takie poważne pkt jak przeklinanie przy czym sam zarabiał kasę na łamaniu regulaminu gm'em .

    Dlaczego Yagami nie został wydalony skoro nie tolerujecie popełniania tego samego wykroczenia ? Został poproszony o poprawę chociaż łamał regulamin jako gracz expiąc na priv najazdach a teraz robił je sam i dostaje kolejną szansę ;D W tym momencie nie wyobrażam sobie warna za wprowadzanie graczy w błąd bo na każde słowo mam dowody które zresztą widział już santano i mortis .

  8. #8
    Gaduła >>>AWESOME<<<'s Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2014
    Miasto
    ze Śląska
    Posty
    123
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    #UP
    Dlatego tez tutaj rzadziej gram i wchodze tylko popisac a pacca to narazie nie mam zamiaru kupowac skoro admini o wszystkim wiedza i gowno z tym robia to nie ma sensu napychac im kieszeni ;p... jedni sie mecza bijac te moby a drudzy dostana priv najazd i sie nachapia ;/

    # co do tematu skoro Rinson jest taki "regulaminowy" to w tym punkcie "Obowiązuje całkowity zakaz przeklinania i obrażania innych graczy, a także cytowania obraźliwych wypowiedzi innych osób."z tego wynika ze nie mozna rowniez cytowac a zacytowal slowo "kur*a" wiec rozumiem ze sam siebie musi ukarac ? skoro GM nie przestrzega regulaminu to czemu gracze maja ?
    Ostatnio edytowane przez >>>AWESOME<<< : 09-10-2016 o 18:03

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co do banów dla graczy Zii Baba, Lord Boonek czy też Yorena to w zupełności się zgadzam z Rinsonem. Wyżej wymienieni gracze notorycznie łamią regulamin poprzez używanie wulgaryzmów czy też wprowadzanie graczy w błąd. Niejednokrotnie byłem świadkiem, iż ww gracze łamali regulamin gry.
    Jeżeli jeszcze potwierdzą się pewne informacje, które głoszą, iż owi gracze przeprowadzali ataki DDoS na mój internet to prawdę powiedziawszy, nie chciałbym być w ich skórze.

    Mam nadzieje, że Voltan czy któryś z innych z Game Masterów również będzie banował w ten sposób co Rinson, rzecz biorąc: "nie wyciąganie wniosków z poprzednich banów", a bany będą dłuższe.

    Co do samego Rinsona - sam niejednokrotnie byłem banowany za błahe rzeczy, po czym pisałem odwołanie i niestety nie dało się dojść do porozumienia z tym Administratorem. Fakt, zdarzało mi się popełnić małe wykroczenie za co Rinson banował - cóż, każdego to wkurwiłoby, ale niestety jest tak jak jest. On jest Administratorem, a my graczami - on może więcej.

    Cytat Napisał Rinson Zobacz post
    Mam bardziej wrażenie, że nowym osobom odechciewa się grać gdy widzą na Game-Chat takie trollowisko jak było dzisiaj od 13:00 do 14:00. Właśnie przez takie osoby brakuje nam nowych graczy, a jak zaczynamy z tym walkę to jest jeszcze źle, bo banujemy.
    Ja mam wrażenie, że nowym osobom odechciewa się grać jak widząc, że przez x dni/ tygodni nie ma żadnego nowego newsa z aktualizacją gry czy jej urozmaiceniem, ale to tylko moje zdanie.



    Cytat Napisał BAŁT Zobacz post
    A ja myślałem że brakuje nowych osób przez takie podejście XD



    Mortis dostał wszystkie filmy i ssy więc doskonale zna sprawę przekrętów a mimo to nic z tym nie zrobił licząc na to że dalej będzie robić z graczy idiotów.



    Yagami zaraz po ujawnieniu sprawy miał zostać usunięty " odejść " a od tego czasu minęło już kilka miesięcy a on dalej banuje innych za takie poważne pkt jak przeklinanie przy czym sam zarabiał kasę na łamaniu regulaminu gm'em .

    Dlaczego Yagami nie został wydalony skoro nie tolerujecie popełniania tego samego wykroczenia ? Został poproszony o poprawę chociaż łamał regulamin jako gracz expiąc na priv najazdach a teraz robił je sam i dostaje kolejną szansę ;D W tym momencie nie wyobrażam sobie warna za wprowadzanie graczy w błąd bo na każde słowo mam dowody które zresztą widział już santano i mortis .
    Temat, który wiąże się z prywatnymi najazdami i tak dalej już ciągnie się przez kilka tygodni. Może czas najwyższy wrzucić tutaj wszystkie filmy, które są związane z niektórymi członkami Ekipy APO i czekać na wypowiedź Mortiisa albo Santano? Bo czytając takie właśnie posty szczerze odechciewa się grać i nie chce wiedzieć co myślą nowi gracze.


    DLA MNIE TO JEST ŚMIESZNE, ŻE OSOBY, KTÓRE UCZESTNICZYŁY W PW NAJAZDACH NIE PONIOSŁY ŻADNYCH KONSEKWENCJI, TAK SAMO JAK OSOBY Z EKIPY, KTÓRE TE NAJAZDY ROBIŁY.
    JA NAPISAŁEM ŻART W POSTACI WIĘKSZEJ ILOŚCI EXPA DO RINSONA ZA WYGRANY KONKURS, PO CZYM NAPISAŁEM, ŻE ŻARTOWAŁEM - ON DAŁ MI EXPA (ZAMIAST 1 LVLA WPADŁO (CHYBA PONAD 30) I ZABRANO MI WTEDY MAJĄTEK O WYSOKOŚCI OKOŁO 10KKCC (1000UC)). NAPISAŁBY RINSON DO MORTIISA, ABY COFNĄŁ MI TE POZIOMY I MORTIIS BEZ PROBLEMU ZAPEWNE ZROBIŁBY TO.
    DLA MNIE JEST TO MAŁE OSZUSTWO W PORÓWNANIU Z TYMI PW NAJAZDAMI.


    JEST TO ŚMIESZNE.
    Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 09-10-2016 o 19:29

  10. #10
    Master Atom! Adasik's Avatar
    Zarejestrowany
    May 2008
    Miasto
    Ruda Śląska
    Posty
    1 419
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    @up
    Chcieliśmy się właśnie dogadać z Mortiisem, ale sam widzisz jak olał sprawę.
    Co do filmików myślę, że nie są one dla Ciebie, a administracji. Nie obrazują dużo więcej niż to co wszyscy wiecie... Mało tego-wrzucanie tego tutaj automatycznie wiąże się z kasacją posta oraz jakimś warnem. Zarówno ja jak i Bart dostaliśmy bany na chatboxa za posyłanie dowodów, nikt teraz nie raczy odpisać na odwołanie-mało tego! Nikt nie chce mi nawet powiedzieć kto mnie zbanował

    @Top
    Co Rinsona myślę, że jest akurat dość konkretną osobą. Zbanowanie takich osób jak ty(Zii Baba) to na pewno nie jest przypadek. Sam nie raz byłem świadkiem jakie głupotki wypisujesz, a uzyskane przez ciebie bany też to doskonale odzwierciedlają. Jeśli natomiast dostałeś bana za jedno słowo "ku**a" to trochę hipokryzja, bo sam wiele razy zgłaszałem na RRV lub zwyczajnie prosiłem na TeamSpeaku aby Yagami lub ktoś inny obecny z administracji banował ludzi wyzywających się pod temple i dostawałem odpowiedź, że "to jednak za mało, musi coś jeszcze napisać".
    Ostatnio edytowane przez Adasik : 09-10-2016 o 18:50

  11. #11
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie



    A ja nie wiem z jakiego powodu dostaliście unbana, więc jeżeli macie ból dupy, że ktoś z ekipy też dostał drugą szansę to możecie zamknąć się już i przestać logować, przecież i tak już posprzedawaliście konta...

    Odnośnie tematu to sam poradziłem Rinsonowi, żeby banował jak ktoś nie potrafi się kulturalnie zachować - jeżeli to nie dociera to patrz na obrazek wyżej.

    Temat uważam za zamknięty.

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    bana dostalem za free, a nie za brak kultury

    yagami nie dostal drugiej, ale trzecia szanse _/

    @edit
    skoro czlonek ekipy dostal trzecia szanse za te same przewinienie to ja chce dostac kolejna jako gracz ;]
    Ostatnio edytowane przez djakon : 09-10-2016 o 20:48

  13. #13
    Administrator Mortiis's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    1 088
    Mentioned
    51 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Napisz odwołanie jak dostałeś za free.

  14. #14
    Senior Game Master Rinson's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2012
    Posty
    3 011
    Mentioned
    42 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Tak, to moja wina, ze zle postawilem przecinek, ale po wyjasnieniu ci tego powinienes ocenic mnie obiektywnie bez wzgledu na to kim jestem i odbanowac postac bo myli sie kazdy a banowanie za takie glupoty jedynie budzi niechec do administracji oraz gry na serverze.
    Oceniamy sytuację która miała miejsce, a nie która dopiero by miała miejsce. Co do niechęci do gry - bardziej moim zdaniem to trollowisko, które urządziliście na Game-Chacie na ponad 1h odpychało od gry niż ban dla osoby, która wniosków z banów nie wyciąga.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Idac dalej, odpisales na moje odwolanie, ale przeciez nie o to sie czepiam(czytaj ze zrozumieniem) a o to ze napisalem na ciebie skarge do twojego przelozonego, a ty natychmiastowo odbiles pileczke do czego miales prawo, ale nie miales prawa zamykac tematu odbierajac mi mozliwosc odniesienia sie do twojej wypowiedzi, przypominam ze temat byl kierowany do glownego administratora servera a nie ciebie.
    Okej, mój przełożony może skargę odczytać i na nią odpowiedzieć, a mało tego może nawet temat otworzyć jeżeli uzna to za słuszne. Odpowiedz mi na jedno pytanie: jaki sens miało by zostawienie tematu otwartego, skoro dalsza dyskusja wyglądałaby mniej więcej tak:
    1st R. Boonek: dałeś mi bana za free, masz mi dać ub...
    Rinson: Ban był słuszny i zostaje.
    Ja nie widzę żadnego sensu prócz zbędnego nabijania postów.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Dalej idac, na game chat napisalem, ze TY nie dales mi bana od roku czasu, na co zaczales kopiowac bany ktore nalozyl na mnie voltan utwierdzajac mnie w tym, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem lub jestes totalnym ignorantem.
    Z tego co się orientuję to napisałeś coś w rodzaju "notorycznie mam bany za obraźliwe, nie pamiętam kiedy miałem ostatniego chyba z rok temu" lub coś w ten deseń. Nie pamiętam, musiałby Mortiis sprawdzić logi ale moim zdaniem nie jest to teraz istotne bo bany jednak miałeś. Ja nie miałem na myśli, że to JA cię banuję notorycznie tylko ogólnie - Ekipa. Pokazaliśmy Ci ile banów masz na pierwszej stronie banlisty, żeby Ci uświadomić, że nadal łamiesz ten sam punkt regulaminu pomimo banów.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Samo zamkniecie moich tematow na forum juz bylo okazaniem mi braku szacunku ktory nalezy mi sie tak samo jak kazdemu z tych wszystkich graczy ktorych potraktowales jak smieci.
    Ciekawe czy Ty miałeś do mnie szacunek pisząc to co pisałeś Nikogo nie traktuję jak śmiecia (jak to ująłeś), ale nie widzę sensu trzymać otwarty temat, który jest oczywisty, że racji nie masz.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Mozesz miec zludne wrazenie, ze jestes kims lepszym niz my, gracze, ale pamietaj, ze wiele osob w realnym zyciu moze znaczyc albo i znaczy znacznie wiecej od ciebie i chocby ze wzgledu na to takze nalezy im sie jeszcze wiekszy szacunek.
    Nie mam takiego wrażenia, i nigdy nie uważałem się za kogoś lepszego od innych. Co do drugiej części Twojego zdania - zgadzam się w 100%.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Jak mamy miec do ciebie szacunek skoro ty nie masz go do nas?
    To samo pytanie mogę zadać do Was - graczy: jak mogę mieć do Was szacunek, skoro Wy nie macie go do mnie?
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Nie stoisz ponad prawem tylko masz go pilnowac 2 rozne sprawy ktorych nie pojmujesz chyba ze robisz to celowo co byloby jeszcze gorsze.
    Oczywiście zgadzam się, dlatego pilnując regulaminu, który CAŁKOWICIE ZAKAZUJE PRZEKLINANIA zbanowałem Cię i za to jestem teraz publicznie linczowany. Mało tego, sam zaakceptowałeś ten regulamin I zgadzam się, że nie jestem ponad prawem.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Twierdzisz, ze spiny odstraszaja ludzi ja natomiast twierdze, ze lepiej jak sie ktos spina, niz jak nikt sie nie odzywa a do tego wlasnie doprowadziles.
    A moim zdaniem lepiej, żebyś się nie odzywał niż jak masz kogoś obrażać.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    Chcialbym napisac, ze zapomniales, ale ty prawdopodobnie nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego ze to my gracze tworzymy ten server i bez nas ciebie tu nie bedzie, ale my bylismy i bedziemy nie zaleznie od tego czy ty tu bedziesz czy nie.
    Nie, nie zapomniałem. Ale zasady są takie a nie inne. Złamałeś regulamin i nie potrafisz się z tym pogodzić. Mieliście po prostu za dużo swobody.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    W kwesti odstraszania nowych graczy powiedz mi ilu osobom pomogles, chocby slowem? Szczerze gdybym policzyl osoby ktorym pomoglem rada w sprawie gry lub chocby pienieznie zaledwie w tym roku byloby ich wiecej niz u ciebie od poczatku bycia GM.
    No tak, GM Rinson taki zły że nikomu nigdy nie pomógł w niczym, tylko nawet utrudnia.
    Cytat Napisał 1st R. Boonek Zobacz post
    ps. odpowiadales przed mortiisem za rzeczy ktore robiles za jego plecami na servie, ale nie przyszlo ci nawet do glowy, ze jako stroz regulaminu lamiac go zawiodles przedewszystkim graczy od ktorych tak wiele wymagasz, sadze ze naleza sie nam przeprosiny
    Jesteś kolejną osobą, która próbuje mnie oczerniać. Napisz co robiłem i przedstaw na to dowody Nie przeproszę Cię za nic, bo nie mam za co.

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    To ile razy w tygodniu logasz ma znaczenie gdy piszesz o jakichs odczuciach nowych graczy, bo jak jestes tutaj raz w tygodniu to nie masz o tym bladego pojecia! Czy to takie trudne do zrozumienia?
    A ja mam na ten temat odmienne zdanie, i posłużę się Twoją wypowiedzią: "Czy to takie trudne do zrozumienia?".
    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Nie zmuszam Cie do siedzenia na serwerze 24/7, ale jakbym nie mial o czyms pojecia to zwyczjnie zamknalbym morde to raz, a dwa masz wglad w to ile czasu spedzam w grze, wiec sobie ***** sprawdz ile czasu spedzam w tygodniu, a pozniej pierdol glupoty typu ''ja chodze do pracy, a nie gram w gre'' bo to czysta prowokacja, w dodatku ze strony administratora - wyobrazasz sobie, ze bede szanowal takiego osobnika? Bo ja nie.
    A ja po Twoich wypowiedziach mam wrażenie, jakbyś chciał mi wpisać w listę obowiązków codzienne siedzenie na APO 8h, a po siedzeniu na APO reszta obowiązków. Nie mam na głowie tylko pilnowanie porządku na Game-Chacie i sprawdzania botterów jak osoba na stanowisku Senior Tutora tylko trochę więcej, i są to sprawy również poza grą. Sam piszesz, że nie będziesz mnie szanował a wymagasz, żebym szanował Ciebie - hipokryzja po raz enty.

    Cytat Napisał >>>AWESOME<<< Zobacz post
    #UP
    # co do tematu skoro Rinson jest taki "regulaminowy" to w tym punkcie "Obowiązuje całkowity zakaz przeklinania i obrażania innych graczy, a także cytowania obraźliwych wypowiedzi innych osób."z tego wynika ze nie mozna rowniez cytowac a zacytowal slowo "kur*a" wiec rozumiem ze sam siebie musi ukarac ? skoro GM nie przestrzega regulaminu to czemu gracze maja ?
    Skoro pytał za co dostał bana to jak miałem mu napisać? "Obraźliwie się wyrażałeś drogi graczu" - "Ale ja nigdzie nie pisałem obraźliwe..." - "pisałeś" - "Ale gdzie?" itd. itp.

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Co do samego Rinsona - sam niejednokrotnie byłem banowany za błahe rzeczy, po czym pisałem odwołanie i niestety nie dało się dojść do porozumienia z tym Administratorem. Fakt, zdarzało mi się popełnić małe wykroczenie za co Rinson banował - cóż, każdego to wkurwiłoby, ale niestety jest tak jak jest. On jest Administratorem, a my graczami - on może więcej.
    Da się dojść do porozumienia pod kilkoma warunkami:
    1. Nie jesteś osobą uciążliwą.
    2. Potrafisz napisać kulturalnie a nie "ban za free, co on odpierdala" lub podobne.
    3. Prosisz o coś a nie tego żądasz.
    4. Potrafisz przyznać się do błędu, a nie na siłę szukasz wymówek, żeby wyszło na Twoje.
    5. Nie łamiesz notorycznie regulaminu.

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    JA NAPISAŁEM ŻART W POSTACI WIĘKSZEJ ILOŚCI EXPA DO RINSONA ZA WYGRANY KONKURS, PO CZYM NAPISAŁEM, ŻE ŻARTOWAŁEM - ON DAŁ MI EXPA (ZAMIAST 1 LVLA WPADŁO (CHYBA PONAD 30) I ZABRANO MI WTEDY MAJĄTEK O WYSOKOŚCI OKOŁO 10KKCC (1000UC)). NAPISAŁBY RINSON DO MORTIISA, ABY COFNĄŁ MI TE POZIOMY I MORTIIS BEZ PROBLEMU ZAPEWNE ZROBIŁBY TO.
    DLA MNIE JEST TO MAŁE OSZUSTWO W PORÓWNANIU Z TYMI PW NAJAZDAMI. [/B]
    Tylko wiesz, czas, który Mortiis spędziłby na prostowanie Twojego żarciku mógłby przeznaczyć na Update a co jest ważniejsze to chyba tutaj tłumaczyć nie trzeba? Co do Twojego zdania, że Twój czyn jest małym oszustwem w porównaniu z priv najazdami - zgadzam się.

    Cytat Napisał Adasik Zobacz post
    @up
    Chcieliśmy się właśnie dogadać z Mortiisem, ale sam widzisz jak olał sprawę.
    Co do filmików myślę, że nie są one dla Ciebie, a administracji. Nie obrazują dużo więcej niż to co wszyscy wiecie... Mało tego-wrzucanie tego tutaj automatycznie wiąże się z kasacją posta oraz jakimś warnem. Zarówno ja jak i Bart dostaliśmy bany na chatboxa za posyłanie dowodów, nikt teraz nie raczy odpisać na odwołanie-mało tego! Nikt nie chce mi nawet powiedzieć kto mnie zbanował

    @Top
    Jeśli natomiast dostałeś bana za jedno słowo "ku**a" to trochę hipokryzja, bo sam wiele razy zgłaszałem na RRV lub zwyczajnie prosiłem na TeamSpeaku aby Yagami lub ktoś inny obecny z administracji banował ludzi wyzywających się pod temple i dostawałem odpowiedź, że "to jednak za mało, musi coś jeszcze napisać".
    Tu jedna "k...a", za jakiś czas kolejna i tak się zbiera. Tak też było w tym przypadku, no i wziąłem pod uwagę poprzednie bany za tego typu zachowania. Stąd ten ban.

    Tak wyraża się Zii Baba z innej postaci - gracz świecący przykładem, który jest żywym dowodem iż dostał bana za free :|
    14:06 Ale palladyn: [20]: pisze to typ z 10lvlem i chujem, a nie wiedza na temat tego serwera lol
    14:06 Ale palladyn: [20]: liz dupe moze dostaniesz pozycje jak dementor XD
    14:07 Ale palladyn: [20]: chuj tez stad spierdalam tylko skarbiec zostawcie w spokoju gnoje
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ostatnio edytowane przez Rinson : 10-10-2016 o 19:09

Podobne wątki

  1. Zabawna gra
    By GrendFader in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 134
    Ostatni Post / Autor: 30-11-2008, 18:02

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •