ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 30-09-2017, 21:42   #1
Ebooo
Banned

Mentioned: 0 Post(s)
Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !
Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !Ebooo to wzór do naśladowania !
Domyślnie Voltan i jego nie poprawne banowanie

Jak widać posypało się dużo banów na moje postacie a nikt nie odpisuje na rrv

[30/09/2017 21:01:23] Voltan -> Man Rookgard was banished because of Dzielenie konta. < loguje się na rożnych ip < PRACA >

[30/09/2017 21:02:06] Voltan -> Yoren was banished because of Multi-clienting. < A tu bardziej śmieszne nie logowałem się na mc a banik jest >

[30/09/2017 21:02:22] Voltan -> Knauerek Rook was banished because of Multi-clienting. < Pomyliłeś postacie >

[30/09/2017 21:02:47] Voltan -> First Wet Catfish was banished because of Multi-clienting.< Tak samo pomyliłeś postacie Knaurek to moja postać a nie Frist >

bany się posypały bo gilda
,, Moherowe Berety of Rook " a szczególnie < Naruto Kniht > popłakał się do Voltana że wbiłem na Ahmeda < tak jak on zawsze robi >

Bany to nie pierwszy raz za nic tylko w zemście Naruto Kniht bo uciekam mu z lvl .

Voltan cos dla Ciebie zapomniałeś o postaci zbanować < Palldinorook tam też mam dostep na bossy Ahmeda >

Mam nadzieje że Mortis tobą się zajmie i wyjebi.. na ryj .

Pozdrawiam Man Rookgard / Yoren / Palldinorook

Jak banujesz pierw posprawdzaj ip , mc kiedy kto loguje bo niszczysz serwer
Stary 30-09-2017, 22:07   #2
Squid
Skrypter 7.6

Squid's Avatar

Miasto: Goat Castle
Mentioned: 0 Post(s)
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !Squid to wzór do naśladowania !
Domyślnie

No dobra, skoro chcesz tak bardzo upubliczniać jaki to Voltan jest zły, to na Twoim przykładzie pokażemy wszystkim jak bardzo jesteś 'niewinny'.
Jako, że macie z First Wet Catfishem zmienne IP to nie będę ich zamazywał bo już macie inne.

Logi na postać First Wet Catfish:

Logi na postać Man Rookgard:

Logi na postać Knauerek Rook:

Jak widać Man Rookgard jest sharowany - wbijał nim exp First Wet Catfish, później Ty Oprócz tego logujesz się na MC na 2 postacie i w tym czasie dziwnym trafem obie zdobywają doświadczenie? Np. o 11:51... Ciekawe

Co ciekawe z różnych IP też się expi!

Do tego twierdzisz, że posypało się dużo banów na "Twoje" postacie podczas gdy w zgłoszeniach odwołuje się od bana na First Wet Catfish inna osoba

PS. Palldinorook zaraz sprawdzę, jak coś to bana zawsze można dodać

[Voltan] Przecież już dawno dorzuciłem bana.
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania