ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 31-10-2017, 00:09   #1
Adam Czarodziej
Łowca postów

Adam Czarodziej's Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
Adam Czarodziej ma wyłączoną reputację
Domyślnie Tutorzy

Witam,
Tutorzy nie umieją się teleportować. Może ktoś ich nauczy.

Ostatnio edytowane przez Adam Czarodziej : 31-10-2017 o 00:13
Adam Czarodziej jest offline  
Stary 31-10-2017, 00:20   #2
Khartusik
Zaawansowany

Khartusik's Avatar

Mentioned: 2 Post(s)
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !Khartusik to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Oni się dopiero uczą więc nie ma co się spinać.

@edit
Cytat:
Napisał Boonek* Zobacz post
Ciesz sie, miales czas zeby wylaczyc boty
[30/10/2017 23:13:21] Voltan -> Aziel Vara was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
Chyba jednak nie zdazyl!

Ostatnio edytowane przez Khartusik : 01-11-2017 o 01:14
Khartusik jest offline  
Stary 31-10-2017, 00:25   #3
Anmus
Banned

Anmus ma wspaniałą przeszłość!
Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!Anmus ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Tutor nie wróżbita, skąd ma wiedzieć czy nie zrobi Ci buga? Mnie co jakiś czas bugują i co?
Jest jedna opcja - pisz od razu RRV, aby Ci kicka dali i po sprawie.
Anmus jest offline  
Stary 31-10-2017, 02:33   #4
Szalom
Banned

Szalom to ANIOŁ!
Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!Szalom to ANIOŁ!
Domyślnie

Zaczynając po raz pierwszy grę też dużo nie umiałem. Jestem w stanie przebaczyć im te błędy, ale informuje ich o debugach na bieżąco. Poruszyłem poza tym temat ten ze Squidem i z Voltanem. Szczerze mówiąc, z pierwszym dniem było debugów sporo, później w miare zapoznania się z funkcją Tutora - przestali debugować na co wpływ miała moja rozmowa z Voltanem i nie tylko. Widzę postępy, a debugi zdarzają się coraz rzadziej. Liczę na ograniczenie ich do minimum, a wiem, że nowe "Choopki" dadzą sobie radę.
Szalom jest offline  
Stary 31-10-2017, 08:46   #5
Malff
Bywalec

Malff's Avatar

Miasto: Jasło
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Malff Send a message via Skype™ to Malff
Domyślnie

Cytat:
GM/Tutor nie ponosi odpowiedzialności za straty graczy spowodowane ewentualnymi błędami serwera.
Nie zmienia to faktu, że te debugi są denerwujące... Szczególnie podczas najazdu kiedy to bijesz Main Madnessa przez 3/4 hp i dostajesz debuga Mogliby się zając tymi błędami

Elite Sonic ~~RP~~ 1-389; Malffoy ~~RP~~ 801-1163; Maffer ~~RP~~ 1355-1463; Farv ~~RP~~ 1-3634

Achievments by Farv.
Malff jest offline  
Stary 31-10-2017, 10:45   #6
Week
Banned

Miasto: Y78 Z714 7
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Cytat:
Napisał Malff Zobacz post
Nie zmienia to faktu, że te debugi są denerwujące... Szczególnie podczas najazdu kiedy to bijesz Main Madnessa przez 3/4 hp i dostajesz debuga Mogliby się zając tymi błędami
Tylko, że podczas najazdu debugi są raczej przez zbyt wiele czarów rzucanych 'na raz', bardzo rzadko są one poprzez teleport administracji 😊

#topic

Od siebie dodam, że mogliby robić tak jak dawniej '/goto nick i od razu /a X, debugów byloby znacznie mniej 😁
Week jest offline  
Stary 31-10-2017, 10:56   #7
Nektar!
Nowicjusz

Nektar!'s Avatar

Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!
Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!Nektar! to wcielenie dobra!
Domyślnie

Nie od razu Polskę zbudowano kwestia czasu, a wszystkiego sie nauczą..
Nektar! jest offline  
Stary 31-10-2017, 14:35   #8
Inquso
Game Master

Inquso's Avatar

Mentioned: 12 Post(s)
Inquso ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Week Zobacz post
Od siebie dodam, że mogliby robić tak jak dawniej '/goto nick i od razu /a X, debugów byloby znacznie mniej ��
Uwierz, że tak robię cały czas, a i tak u ludzi pojawiają się debugi i to dosyć często
Inquso jest offline  
Stary 31-10-2017, 23:38   #9
Adam Czarodziej
Łowca postów

Adam Czarodziej's Avatar

Adam Czarodziej ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hokage Zobacz post
Nie wiem co ty chciałeś pokazać tym skrinem?

A nie mogli by robić tak jak Yagami kiedyś? że jak widzi że przez nieo debug to daje kicka
Gdybyś miał mózg to byś zobaczył że spamuje czarem czarodziej ktorego nie widać wgl + spamuje czarem druid którego również nie widać.
Stary 01-11-2017, 18:33   #10
Old-Don Ja
Gaduła

Old-Don Ja's Avatar

Miasto: Tychy
Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !
Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !Old-Don Ja to wzór do naśladowania !
Send a message via Skype™ to Old-Don Ja
Domyślnie

Szukasz dziury w całym, Tutorzy odwalają kawał dobrej roboty...
Odpisują na rrv, pomagają gracza, ze raz czy 2 razy mu się zdarzy zbugować bo się źle tepnał to nie znaczy ze trzeba od razu płacz na forum robić.
PS. Pewnie płacz po banie, bo było zapewne (za co ban? Jak ja nic nie miałem itd...)
Pozdrawiam.
Old-Don Ja jest offline  
Stary 02-11-2017, 01:58   #11
Voltan

Voltan's Avatar

Mentioned: 10 Post(s)
Voltan ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Dajmy im trochę czasu, na pewno będzie mniej problemów, które może w jakimś stopniu są spowodowane przez tutorów. Często nie mają szans "uciec", nie są w stanie przewidzieć na jakie sqm się teleportują itp., itd.
Voltan jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania