ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-12-2017, 10:20   #1
Szalom
Nowicjusz

Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!
Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!
Thumbs down Krewetki z misji Ahmeda

Witam. Dzisiaj była nocka w trainerze. Zjadłem przez około 8h- 95 krewetek. Niby spoko. Stoję w temple/depo, pz ogólnie juz 1.5h i nie mogę zjeść żadnej krewetki kiedy wyświetla mi ciągle że jestem najedzony. Nie wiem czy to bug/specjalne ograniczenie, ale nie podoba mi się to. Proszę o wyjaśnienie.
/Scuv
Temat wyczerpany, zamykam

Ostatnio edytowane przez Scuv : 05-12-2017 o 19:44
Szalom jest offline  
Stary 05-12-2017, 10:28   #2
Inquso
Senior Tutor

Inquso's Avatar

Inquso ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Nie możesz zjeść krewetek ponieważ stoisz w pz.
Wyjdź z depo/temple i wszystko będzie normalnie działać
#Szalom
Tak

Ostatnio edytowane przez Inquso : 05-12-2017 o 10:31
Inquso jest offline  
Stary 05-12-2017, 10:29   #3
Szalom
Nowicjusz

Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!Szalom ma wspaniałą przeszłość!!
Domyślnie

Tak, i to specjalne jest ograniczenie?
Trochę głupie rozwiązanie moim zdaniem.

Poza tym, pójdę sobie do trainera, będę afkował tyle godzin i klikał dzwignie i jadł równocześnie. Zaraz bedzie sprawdzanie o boty i weź się tłumacz czemu nie odpisałem...

@Hakka
Co ja w temple czy depo nabrudze krewetkami? No nie normalne....

Ostatnio edytowane przez Szalom : 05-12-2017 o 10:43
Szalom jest offline  
Stary 05-12-2017, 10:32   #4
Hakka
Nowicjusz

Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!
Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!Hakka to wcielenie dobra!
Domyślnie

Dlaczego nie można jeść w pz? Wcześniej takich rzeczy nie było, tak samo jak stoisz sobie na afk w domku to nie możesz klikać? Bez sensu.

@sokuł from fest
nie kłam

Ostatnio edytowane przez Hakka : 05-12-2017 o 12:11
Hakka jest offline  
Stary 05-12-2017, 10:46   #5
Sokol from West
Top User 2015

Sokol from West's Avatar

Miasto: Żyrardów
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !Sokol from West to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sokol from West Send a message via Skype™ to Sokol from West
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hakka Zobacz post
Dlaczego nie można jeść w pz? Wcześniej takich rzeczy nie było, tak samo jak stoisz sobie na afk w domku to nie możesz klikać? Bez sensu.
Wcześniej też nie można było jeść, więc tutaj nie wymyślaj. Jedynie co było, to bug, który pozwalał wykonać misje w kilka minut. Ma to sens, bo nie wykona się misji w chwile.

@t
Nikt nigdy na to nie narzekał, a Ty masz nagle pretensje. Jest dobrze, inni wykonali misje, to i Ty wykonasz.
Sokol from West jest offline  
Stary 05-12-2017, 10:49   #6
Szalom
Nowicjusz

Domyślnie

Nagle drogi kolego mam pretensje bo nagle się wziąłem za tą misję - w gwoli ścisłości.
Oczywiście, że mi to nie odpowiada- co jest moim zdaniem. Ktoś musiał być pierwszy

@Hokage
Dzięki za radę, może lepiej się spalają te krewetki, ale sądząc po jednym koledze z gry, to i to nie pomaga...
Szalom jest offline  
Stary 05-12-2017, 10:49   #7
Hokage
Mastah!

Hokage's Avatar

Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !Hokage to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Najlepiej jeść krewetki expiąc... sam tak robiłem i najlepiej wchodzą xD polecam
[01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna
Hokage jest offline  
Stary 05-12-2017, 19:32   #8
djakon
Bywalec

djakon's Avatar

djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !djakon to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Wydaje mi sie, ze caly sekret polega na tym, ze zjedzone krewetki musza regenerowac ci hp i mp.

Innymi slowy musisz wykorzystac energie, ktora dostarcza ci pokarm.

Tak z innej strony karmienia to praktycznie kazdy serwer ma system, ktory odgornie przypisuje przykladowo 180 sekund regeneracji hp&mp po zjedzeniu krewetki. Jedna krewetka to przykladowo 25% zapotrzebowania, wiec mozesz zjesc maksymalnie 4 na raz wiec w przypadku tego przykladu bedzie to 4x 3 minuty. I tutaj maksymalny czas trwania regeneracji hp&mp jest taki sam dla kazdego rodzaju pozywienia. Zmienia sie tylko stopien w jakim nasyca cie dany pokarm, a co za tym idzie ilosc danego pokarmu jaka jestes w stanie w siebie wcisnac.

Jezeli(a raczej tak) taki standardowy system jest czescia tego serwera to nie ma znaczenia czy bedziesz siedziec w 5x ts, 8x ts, bedziesz expic czy tez bedziesz afkowac poza pz - wykonywana czynnosc nie wyplywa na apetyt postaci.

niech plona fejkowe plejery i ich fejk polo

Ostatnio edytowane przez djakon : 05-12-2017 o 19:43
djakon jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania