ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-10-2017, 13:38   #1
deeL `
Uzależniony

deeL `'s Avatar

Mentioned: 0 Post(s)
deeL ` ma wyłączoną reputację
Domyślnie Co ? XD

Witam.

Dostałem bana(namelocka) za nick "Prawda".

"Konta
Zakazanym jest tworzenie postaci z nazwą postaci - nickiem:
obraźliwym, nie obraża, chyba, że kłamców
zawierającym część zdania, słowo "Wojownik" też jest częścią zdania
będącym bezsensowną kombinacją liter, nie jest to bezsensowna kombinacja liter
o nieprawidłowym formacie (dwie spacje, wiele powtarzających się liter "mammmmmma"), format prawidłowy
podobnym do znanych graczy/członków ekipy by się pod nich podszywać,
udającym oficjalną pozycję, tylko to wydaje mi się sensowne, nie gram na codzień nie wiem kto tu teraz rządzi
dyskryminującym innych," kłamców

NIE RÓBCIE SOBIE JAJ PROSZĘ WAS CO WAM PRZESZKADZA TAKI NICK ?! Naprawdę byłem zadowolony, że jest wolny, podoba mi się jak cholera, a wy takie coś .. .

@edit
Do tego gdy chciałem zapytać o opinię graczy na temat sytuacji, dostałem mute na 100 min nice ktoś tu się poczuwa. czuję się jak w PRL

Ostatnio edytowane przez deeL ` : 11-10-2017 o 14:15
deeL ` jest offline  
Stary 11-10-2017, 14:22   #2
1st R. Boonek
Banned

Miasto: Glasgow
1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !
1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !1st R. Boonek to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Nie dogadasz sie z tymi ludzmi, teraz jak juz podjeli decyzje nikt przenigdy nie przyzna ci racji chocby z tego wzgledu ze panuje tu komuna

Cytat:
Napisał Kiroshi Zobacz post
Wydaje mi się, że dostałeś tego "nejmloka" tylko dlatego, że nick nie ma zbytnio znaczenia bo jest to tylko samo słowo.. możliwe, że uznali to za jakiegoś trolla.
Z drugiej strony się dziwie bo nick nie jest wulgarny ani nic w tym stylu.. Uważam, że jest to dziwne ale pewnie był jakiś powód, że dostałeś tego namelocka =D

Powód: pomyłka.

Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 11-10-2017 o 14:27
1st R. Boonek jest offline  
Stary 11-10-2017, 14:26   #3
Kiroshi
Gaduła

Kiroshi's Avatar

Miasto: Poznań
Mentioned: 3 Post(s)
Kiroshi ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Wydaje mi się, że dostałeś tego "nejmloka" tylko dlatego, że nick nie ma zbytnio znaczenia bo jest to tylko samo słowo.. możliwe, że uznali to za jakiegoś trolla.
Z drugiej strony się dziwie bo nick nie jest wulgarny ani nic w tym stylu.. Uważam, że jest to dziwne ale pewnie był jakiś powód, że dostałeś tego namelocka =D

@Boonek
Zawsze mi humor poprawisz haha DD

Ostatnio edytowane przez Kiroshi : 11-10-2017 o 14:30
Kiroshi jest offline  
Stary 11-10-2017, 14:30   #4
deeL `
Uzależniony

deeL `'s Avatar

deeL ` ma wyłączoną reputację
Domyślnie

@Boonek
Właśnie takie wrażenie mam już od jakiegoś czasu. Śmiesznie w cholerę określać sytuację na serwerze jako komunę, ale jeszcze śmieszniejsze jest to, że to trafne XD
deeL ` jest offline  
Stary 11-10-2017, 15:08   #5
Voltan

Voltan's Avatar

Mentioned: 25 Post(s)
Voltan ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Jeśli chcesz coś wyjaśniać to zły dział, musisz napisać temat w dziale Skargi - Odwołania - Zgłoszenia, dodając prefix osoby, które dawała namelock'a, temat zamykam, pozdrawiam.
Voltan jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania