User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy zwiekszyć lota z bossów by się to opłacało bić.

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, jestem za.

    21 70.00%
  • Obojętnie.

    3 10.00%
  • Jestem na nie.

    6 20.00%
Pokaż wyniki 1 do 18 z 18

Wątek: Zamek Ahmeda bossy na ank.

  1. #1
    Średnio zaawansowany Bulli's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    WuWua
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Zamek Ahmeda bossy na ank.

    Witam chciałbym się dopierdzielić do lota z bossów na mainie.
    Squid który ustalał lota z tych bossów napisal, ze musisz zabic xxx zeby cos zloocic bo bil na test servie i jest szansa na rar.
    bilismy xxxxxx i jedny rar przed wprowadzeniem na arene ank, sa 2x shaman armory zdobyte przez zarexoholika
    i mało warte broszki lifedrain i kilka uc, maks 15 a za hote dajesz 80-90uc.
    Mało kto na to chodzi bo dużo osób już stwierdziło że nie ma sensu a wykonanie ahmeda zajmuje tyle czasu i kasy.
    Prosiłbym o ponowne sprawdzenie tego felernego lota bo postawienie bossa kosztuje z którego nic nie leci to jaki sens jest to bić?
    -Panie Squid nie krec z lotem bo pewien gosc sam dal osobiscie 23 hoty wyniesnione z rooka + te co kupił, miesci sie w 30+ a liczba osób na jednym bossie zawsze jest 10+

  2. #2
    King Ketanol Dencabre's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2017
    Miasto
    Królestwo
    Posty
    143
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cześć. Jako doswiadczony gracz rooka i maina, stwierdzam, ze ustalanie loota przez wyzej wymienionego Squida, jest totalnym bezbekiem, a dlaczego? XD chlop poza swoim "rozumowaniem otsa" nie mial nic, nie wie jak to wyglada z perspektywy gracza. Proponuje w koncu ogarnac swoje cztery litery i zrobic z glowa, nie wprowadzac czegos o czym nie masz pojecia nie informujac o tym graczy, przyklad tut na rooku hehehe mam nadzieje, ze sie obudzisz w koncu.

    z innej beki
    no name co zara sie beda wypowiadac, ze jest swietnie, nikt nie potrzebuje waszego wlazenia w dupe, wszyscy maja was w dupie, takze darujcie sobie :s

  3. #3
    Geniusz Darkside Czarodziej's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    58
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak na moje to było dużo tematów tego typu wiec jaki sens pisać więcej . Wiadomo że te bossy to porażka i powinni coś zrobić z nimi ale jak widać mają swoje sprawy swoje życie ( pisze ten co życie tylko na dwarfach siedzi na detots ;x pozdrawiam psychofanów) . Stawiam że o ile coś zostanie dodane to wezmą pod uwagę te wszystkie posty. elo
    Ostatnio edytowane przez Darkside Czarodziej : 03-10-2020 o 05:55
    Darkside Sorcerer (1- 5044)
    .

  4. #4
    Średnio zaawansowany Bulli's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    WuWua
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Ketanol Dencabre Zobacz post
    Cześć. Jako doswiadczony gracz rooka i maina, stwierdzam, ze ustalanie loota przez wyzej wymienionego Squida, jest totalnym bezbekiem, a dlaczego? XD chlop poza swoim "rozumowaniem otsa" nie mial nic, nie wie jak to wyglada z perspektywy gracza. Proponuje w koncu ogarnac swoje cztery litery i zrobic z glowa, nie wprowadzac czegos o czym nie masz pojecia nie informujac o tym graczy, przyklad tut na rooku hehehe mam nadzieje, ze sie obudzisz w koncu.

    z innej beki
    no name co zara sie beda wypowiadac, ze jest swietnie, nikt nie potrzebuje waszego wlazenia w dupe, wszyscy maja was w dupie, takze darujcie sobie :s
    Squid niech zagra i pobiega z nami na bossy zobaczymy czy dalej tak bedzie twierdzić że jest wszystko w porządku.
    Co do osób które nawet nie maja wykonanego ahmeda to trzeba mieć w dupie ich opinie tylko poczekajmy aż zrobi więcej osób tego ahmeda to wtedy jednak będzie nas więcej.

  5. #5
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Loot jest do poprawy na pewno z Nouna i Shamana. Z Bonzo to jeszcze idzie wyjść na lekki +. Co do Ahmeda no to loot jest tragiczny, na pewno to powinno zostać poprawione bo na ten moment opłacalne jest bicie tylko Bonzo.

    Cytat Napisał Zii Baba noblista Zobacz post
    Szczerze to wiecej leci z Ahmeda na najazdach(nie, to nie ten sam Ahmed co na ank) niz z Ahmeda na arenie.
    Gdzie takie bajki przeczytałeś, że są dwa różne Ahmedy?
    Ostatnio edytowane przez TuK! : 03-10-2020 o 16:46

  6. #6
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie pierwszy i pewnie nie ostatni temat, w którym poruszane są bossy. Oczywiście, że powinny ulec zmianie. Kto chodzi na nie ten wie, że nic z nich nie leci. To samo tyczy się innych bossów występujących na apo.

    O Stiffie już nie wspomnę.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2020
    Posty
    11
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Thumbs down

    Szczerze to lataja mi te bossy kolo dupy, bo juz dlugo ich nie bije i nie mam zamiaru biegac po arenach. Naklad czasowy jaki trzeba poswiecic zeby wyloocic taka pandemke jest nieoplacalny wzgledem lootu ze shamana. I tak, wiem, ze mozna kupic sobie item na wejsciowke, ale od kogo, skoro kazda jedna sztuka z trade leci na kadz. Z nounem sprawa jest o tyle blaha, ze wejscie jest bardzo tanie, a raz na miesiac poleci item warty 10uc. Bonzo mozna zdzierzyc, bo leca z niego soki. Z kolei Ahmed to najwieksze gowno, bo przy sporej ekipie, powiedzmy 10 osob musimy wylozyc te 8uc, a w zdecydowanej wiekszosci wypadow potwor nie zgubi nic poza paroma sc i kilkoma eggami i paralami. Sam wydropilem jakies gowna, ktore wlozylem do bp z lootem i nawet nie pamietam co to bylo, bo wartosc nie przekraczala nawet 10uc. Szczerze to wiecej leci z Ahmeda na najazdach(nie, to nie ten sam Ahmed co na ank) niz z Ahmeda na arenie.

    Cytat Napisał TuK! Zobacz post
    Gdzie takie bajki przeczytałeś, że są dwa różne Ahmedy?
    Chyba loot channelu nie potrafisz otworzyc gosciu
    Ostatnio edytowane przez Zii Baba noblista : 03-10-2020 o 16:48

  8. #8
    Łowca postów Sunarrem's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    190
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja powiem tylko tyle. Nie wykonalem ahmeda Merranusem, ale to tylko wlasnie z jednej przyczyny, wiedzialem ze robienie tych misji nie bedzie oplacalne, tak jak bicie tych bossow. Naklad czasowy na wykonanie tych 100 misji to zapewne masakra nie wspominajac o klejnutkach, ktore byly drogie.

    Tak wiec ,jezeli ktos wykonal ahmeda, to bedzie musial troche pobic tych bossow, aby zwrocil sie naklad wlozonych uc na te misje klejnutki itd

    Pomimo iz tego nie wykonalem. Zaznaczylem sonde na TAK, z tego wzgledu , ze to nie jest pierwszy taki temat, tak wiec napewno drop z bossow jest mierny

  9. #9
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sunarrem Zobacz post
    Ja powiem tylko tyle. Nie wykonalem ahmeda Merranusem, ale to tylko wlasnie z jednej przyczyny, wiedzialem ze robienie tych misji nie bedzie oplacalne, tak jak bicie tych bossow. Naklad czasowy na wykonanie tych 100 misji to zapewne masakra nie wspominajac o klejnutkach, ktore byly drogie.

    Tak wiec ,jezeli ktos wykonal ahmeda, to bedzie musial troche pobic tych bossow, aby zwrocil sie naklad wlozonych uc na te misje klejnutki itd

    Pomimo iz tego nie wykonalem. Zaznaczylem sonde na TAK, z tego wzgledu , ze to nie jest pierwszy taki temat, tak wiec napewno drop z bossow jest mierny
    NIC DO STRACENIA NIE MASZ.
    Pobić bossów żeby się zwróciło tylko pamietaj że praktycznie lecą tam śmieci.
    Więc ciężko zrobić żeby sie zwróciło trzeba mieć farta strasznego.
    Póki coś z tym nie zrobią to tak to niestety będzie wygladało..
    Szkoda szczępić ryja bo nawet administracja się nie wypowie...
    Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas

  10. #10
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Katowice
    Posty
    88
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jestem na tak, tez twierdze ze chodzenie na np Ahmeda gdzie musisz dać 9-11 uc jeżeli jest ekipa jest nieopłacalne. Powinni coś z tym zrobić.

    P.S
    Twierdze jeszcze ze robienie takich tematów jest bezsensowne, ponieważ @Voltan @Squid @Elyar @Inquso @Mortiis @Nedin maja propozycje graczy za nic
    Ostatnio edytowane przez Kowal’1.0 : 04-10-2020 o 12:35

  11. #11
    Ja tu tylko sprzątam. Zarexoholik?'s Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    446
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Na APO nie ma bossów, z których można zdobyć jakieś przedmioty typu "rare". Co zlootujesz? Shaman armor/Shaman Skirt? Przecież to przedmioty, które są do zdobycia z questów. Powinny być przedmioty do zdobycia tylko z bossów, wtedy to by miało jakiś sens.

    Co do samego loota - tragedia. Tak jak już opisałem w "swoim" temacie - większość mobów na APO jest nieopłacalna zarówno pod względem expa jak i loota. Do zmiany.

  12. #12
    Zaawansowany C9 Fanboy's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2017
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    76
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    loocik jest super wcale nie musicie tam chodzic skoro sie wam nie oplaca pozdro

    #down

    uspokoj sie pałson bo ci jeszcze update zrobia
    Ostatnio edytowane przez C9 Fanboy : 04-10-2020 o 20:25

  13. #13
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Sep 2020
    Posty
    7
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał C9 Fanboy Zobacz post
    loocik jest super wcale nie musicie tam chodzic skoro sie wam nie oplaca pozdro
    Jak ty pewnie nawet wykonanego ahmeda nie masz na mainie.
    Skoro twierdzisz że lot jest super to zastanawia mnie czy w ogóle byłeś tam chociaż raz po zmniejszeniu lota przez Squida...
    Ostatnio edytowane przez Palson : 04-10-2020 o 15:17
    Ciało puszczone raz, puszcza się cały czas

  14. #14
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wszystko jest ok z bossami, sam zabiłem 9 i mam shaman armor 2x i skirt 1x. Wszystko cacy, nic nie ruszać.

  15. #15
    Średnio zaawansowany Bulli's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    WuWua
    Posty
    34
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał week Zobacz post
    wszystko jest ok z bossami, sam zabiłem 9 i mam shaman armor 2x i skirt 1x. Wszystko cacy, nic nie ruszać.
    kiedy byłeś ostatni raz na ahmedzie i shamanie? że taki lot?

  16. #16
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 506
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bo pomysł tych bosow zakłada, ze na takiego bosa idzie 30 osób wtedy cena hoty byłaby śmieszna a loot dla 30 osób przytłaczająco wiekszy niż wydatek pojedynczych osób, niestety apo to kupa bez ludzi i wiele dość dobrych pomysłów nie znajduje tu zastosowania.

    Moim zdaniem jedyne co trzeba zmienić to częstotliwość wypadania hoty lub najlepiej wgl dodanie jej do loota z innego potwora.

    #nie
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 05-10-2020 o 11:16

  17. #17
    Łowca postów Damballa's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2019
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    251
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zdecydowanie na nie.

    Ten temat już w tamtym roku byl wałkowany kilka razy.
    Nie pełna hota jest i ma być rare, Tak jak wyżej napisał boonek to jest boss wprowadzony pod 30+ graczy a nie pod 5. Skoro jest coroczny płacz o tego ahmeda to mogli by poprosty zwiększyć z niego częstotliwość wypadania itemów potrzebnych do reszty bossów na zamku.

    Z jednego z pierwszych moich ahmedów z Damballi spadło mi aż 16uc, więc jest szansa na dropnięcie dobrego itema lub fajnej cash ammount.
    Ostatnio edytowane przez Damballa : 05-10-2020 o 12:13
    Ripplex ->2958 - ...
    Kapitan Hasz -> 1253 - 2831
    Damballa ->
    4577 - 4962

    ...

  18. #18
    Średnio zaawansowany Yoren's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Posty
    56
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak dla mnie nic nie trzeba zmieniać, gdy pomyślę ile się zarobiło na bossach na zamku wyczuwam lekki udźwig w spodniach


    Matematyka królową nauk

Podobne wątki

  1. pz bug - zamek ahmeda
    By Tiki Tenii in forum Bugi
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 25-06-2020, 19:12
  2. zamek bossy
    By Survival in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 12-10-2019, 20:51
  3. Bossy!
    By _masja in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni Post / Autor: 23-11-2010, 15:11
  4. bossy
    By daran loth in forum Questy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 16-05-2007, 17:43

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •