User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: Przesadzony loot z nowych dwarfow

  1. #1
    Gaduła Belmondo's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Miasto
    twoj stary najebany
    Posty
    135
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ogladajac screeny michala mam lekkie zdziwienie ze loot jest az tak przesadzony, natychmiast prosze to zmienic bo idac tak dalej i tak placz powstanie i tak


    Dla niedowiarkow: sasha kupil postac don ja bo mu ladnie demon sety sypaly na ancient demonach, jak zwykle to co pokazal w ss to mala czesc, dorobil sie ale juz innym nie dal i zmienili to, tak samo teraz. Motyle, eagle shieldy wydropi mase a potem na niekorzysc albo on zrobi temat zeby zmniejszyc loot albo ktos ;/

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    wiesz ile musial zabic zeby tyle mu spadlo? przeciez nie wklejil calego lotchanelu typie... z tego nic prawie nie leci tylko kilka șc a maja duzo hp i jeszcze na blacku uciekaja. placz off
    Piszesz tak mordo bo masz w tym udzial, przeciez z nim chodzisz na bossy ahmedowe wiec tobie to na reke mordo
    Ostatnio edytowane przez Voltan : 03-10-2017 o 02:09

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    wiesz ile musial zabic zeby tyle mu spadlo? przeciez nie wklejil calego lotchanelu typie... z tego nic prawie nie leci tylko kilka șc a maja duzo hp i jeszcze na blacku uciekaja. placz off

  3. #3
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Przypuszczam, że nawet tam nie byłeś, a snujesz jakieś śmieszne teorie, że nie wiadomo jak z tego leci. Polecam spojrzeć na godziny, jakie widnieją na screenach wstawionych przez niego. Pragnę również zaznaczyć, że jest to mob dla "wysokich poziomów", a nie dla małych, więc chyba logiczne, że będą (w końcu?) zarabiać.

    Pierw tam idź i wstaw screena z loot-chanel, żeby potwierdził Twoje zdanie, że "tak dobrze leci", a następnie twórz tematy "Loot przesadzony".

    Spójrz również, ile średnio bije takie "dwarfa", a potem zadaj sobie pytanie, czy ten loot jest faktycznie przesadzony.

  4. #4
    VIP Week's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Miasto
    Y78 Z714 7
    Posty
    615
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    118 sc w 24 minuty z samej kasy, do tego itemki, nutki. Jestem za zmniejszeniem wypadania sc, do max 3-4 z potwora, częstotliwość może zostać.

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Bardzo fajnie, ze leca z tego goldy. Napewno cena motylka wzrosnie tak jak prognozuje tworca update - Squid.

    @Squid
    Masz racje! 5k powinien zarabiac duzo wiecej od 1k, ale dlaczego mialby dropic sobie lvle przy okazji? Nie bede juz powielac tematu paska i tinow, bo to bezcelowe. Najlepiej usuncie motyle calkowicie tak by juz nikt nie byl w stanie dogonic topki.
    Ostatnio edytowane przez djakon : 02-10-2017 o 18:48

  6. #6
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    Bardzo fajnie, ze leca z tego goldy. Napewno cena motylka wzrosnie tak jak prognozuje tworca update - Squid.
    Jak leci raz na kilkaset potworów? Kilka razy rzadziej niż z tiny, z czego taki Sasha zabije więcej Tiny na pasku niż Dwarfów?

    Można nieco zmniejszyć loota, ale swoją drogą zliczając wszystko do kupy to 5k powinien zarabiać więcej niż 1k lvl, przynajmniej tak mi logika podpowiada :d
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sunarrem Zobacz post
    #t to to sa tylko moby do 4.5k lvl+ czy jak mam to rozumiec Squid?
    do 10 k a jă na nich expie swoim 3900 rp!

    zabilem ich jyz dosc duzo i ani 1 motyl nie spadl i powiem nawet ze jak pojde na cracki to z sc mam wiecej jak tu bo zanim zabije 1 dwarfa to przez ten czas zabije z 10 crackow i przynajmniej nie uciekaja na blacku

  8. #8
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał djakon Zobacz post
    @Squid
    Masz racje! 5k powinien zarabiac duzo wiecej od 1k, ale dlaczego mialby dropic sobie lvle przy okazji? Nie bede juz powielac tematu paska i tinow, bo to bezcelowe. Najlepiej usuncie motyle calkowicie tak by juz nikt nie byl w stanie dogonic topki.
    Ta kwestia ma 2 skutki - z jednej strony te apowskie piątaki zaczną wolniej expić w sposób "sztuczny", ale z drugiej strony nikt chyba nie bierze pod uwagę tego, że ktoś kto obecnie chciałby się wyexpić tak samo jak oni, to będzie to już po prostu drogi interes (a pasek teraz to już będzie lipa). Wobec tego uważam, że te zmiany w jakiś sposób zwiększają dystans pomiędzy top1/2 a resztą serwera. Na otarcie łez dostaliśmy nowe taski, co nie zmienia faktu, iż trzeba to będzie 'wybiegać'.

    #t
    Co do loot'u - jak widać na screen'ach maksymalna wartość przedmiotu, który można tam zdobyć to 3uc. Za wcześnie jeszcze chyba, żeby to oceniać.

    #edit1
    Tak jak wspomniałem, poczekajmy...
    19:21 Demented Dwarf: 6 cookie, Cursed cowl, 10 scarab coin
    Ostatnio edytowane przez NoTricks : 02-10-2017 o 20:23
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał hakkakrul Zobacz post
    Ja to myślę, że przydał by się npc który skupuje motylki wtedy cena goldiuszów by wzrosła i obytrzy strony były by zadowolone sprzedający zysk - administracja pozbycie się kasy z serwera - kupujący płacz
    Aha, czyli dodając npc który skupuje motylki pozbywasz się kasy z serwera? Gratuluję myślenia.

    #t
    Jak dla mnie może zostać tak jak jest... Niech te hlvle mają coś od życia XD Nie róbmy płaczu, że gościowi na 5k lvlu dropi dużo kasy :|

  10. #10
    Nowicjusz Nvm's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wg mnie, stworzenie tych dwarfów i obniżenie częstotliwości wypadania motyli, to dobry krok w stronę uregulowania liniowości zarobkowania na poszczególnych poziomach, bo na tą chwilę tylko przedział 1000-2000 miał szansę się czegoś dorobić, potem to już sam martwy okres. Zostawiłbym tak, jak jest i dodatkowo skupił się na przedziale 2000-3500. Poczekajmy na update, może te zmiany pozwolą na pozbycie się kasy z serwera

  11. #11
    Uzależniony Goatee's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    ████
    Posty
    709
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak Wy ciągle płaczecie to nie mam pytań xdd Pozbyć się kasy z serwera który ma 11 lat? Przecież to nie realne xd. Cieszy mnie natomiast fakt, że w końcu coś zarobię mając ten 3300 poziom. Wszystko idzie w dobrym kierunku.
    Xlori 1 - 1780
    Dzielny Tabaluga 1744 - 2628
    Hexolic 3122 - 3345
    Hyper Beast 1 - 700

  12. #12
    VIP Voltan's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2016
    Posty
    2 684
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    do 10 k a jă na nich expie swoim 3900 rp!

    zabilem ich jyz dosc duzo i ani 1 motyl nie spadl i powiem nawet ze jak pojde na cracki to z sc mam wiecej jak tu bo zanim zabije 1 dwarfa to przez ten czas zabije z 10 crackow i przynajmniej nie uciekaja na blacku
    Arek, co Ty wygadujesz za głupoty, więcej sc z Cracków? Aż za to leci warnik, za takie wprowadzanie w błąd.
    O owych moobach dowiedziałem się dopiero po update i wtedy przeprowadziłem pewne testy. Oczywiście tak jak wspomniał Squid, 5k lvl powinien zarabiać lepiej niż np. taki 1-2k lvl, lecz według mnie loot z tych potworów jest stosunkowo dobry i powinien zostać w jakimś stopniu osłabiony, ale to tylko moje skromne zdanie.



    Cytat Napisał hakkakrul Zobacz post
    Ja to myślę, że przydał by się npc który skupuje motylki wtedy cena goldiuszów by wzrosła i obytrzy strony były by zadowolone sprzedający zysk - administracja pozbycie się kasy z serwera - kupujący płacz

    Gdzie tu logika?

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Oczywiście, że więcej bo prawie z każdego leci 1 sc i z każdego sporo cc a z dwarfów często leciało mi 1 sc a 1 dwarfa bije dłużej niż 6 cracków (z cracków lecą mls, g axe i s hlemty jeszcze). Z dwarfa czasem spadnie 10 sc ale jak to wkurza jak paralują i uciekają na blacku więc w porównianiu do cracków są gorsze.

    proszę o usunięcie warna bo nie jest słuszny. Idź przetestuj a później warnuj bo w przeciwieństwie do Ciebie zabiłem cracków dużo więcej na pewno.
    Niestety, kolejny warnik, jak czegoś nie wiesz to nie pisz. Aż sprawdziłem to na teście i z samych sc w tym samym czasie na Demented Dwarf wyszło ponad 2x więcej, tyle w temacie. Na Crakcach zbierałem każdy cc, jeszcze dla ścisłości testowałem odpowiednikiem Twojej postaci z serwera głównego. Nawet jakby nie wiem jak dopisało Ci szczęście na tych Crackach to i tak nie wyciągniesz tyle sc co na tamtych moobach.
    Ostatnio edytowane przez Voltan : 04-10-2017 o 20:19

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Voltan Zobacz post
    Arek, co Ty wygadujesz za głupoty, więcej sc z Cracków? Aż za to leci warnik, za takie wprowadzanie w błąd.
    Oczywiście, że więcej bo prawie z każdego leci 1 sc i z każdego sporo cc a z dwarfów często leciało mi 1 sc a 1 dwarfa bije dłużej niż 6 cracków (z cracków lecą mls, g axe i s hlemty jeszcze). Z dwarfa czasem spadnie 10 sc ale jak to wkurza jak paralują i uciekają na blacku więc w porównianiu do cracków są gorsze.

    proszę o usunięcie warna bo nie jest słuszny. Idź przetestuj a później warnuj bo w przeciwieństwie do Ciebie zabiłem cracków dużo więcej na pewno.

  14. #14
    Zaawansowany
    Zarejestrowany
    Jun 2015
    Posty
    73
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Hakka wszystko przemyślał xD. Chyba nikt go nie rozumie . Wytłumaczcie mu, że przykładowo npc będzie kupował goldy za 2-3uc. I w pewnym momencie nie będzie graczy, którzy będą kupować goldy. Każdy będzie je sprzedawał, zeby mieć uc w ilości "w chuj". Sasha i Savar będą sprzedawać na allegro uc, następni będą je mieć. Więc jak ta kasa ma zniknąć z serwera?

    Co do tematu, niech zostanie jak jest. To tylko gra, niech sobie zarabiają. Co do Squida, czas pomyśleć o rooku, urozmaicić parę rzeczy.

  15. #15
    Banned
    Zarejestrowany
    Jun 2017
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belmondo Zobacz post
    Ogladajac screeny michala mam lekkie zdziwienie ze loot jest az tak przesadzony, natychmiast prosze to zmienic bo idac tak dalej i tak placz powstanie i tak
    Polecam pójść tam, zobaczysz jak to wygląda, a następnie komentować.

    Cytat Napisał Sokol from West Zobacz post
    Pragnę również zaznaczyć, że jest to mob dla "wysokich poziomów", a nie dla małych, więc chyba logiczne, że będą (w końcu?) zarabiać.
    W końcu!

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    zabilem ich jyz dosc duzo i ani 1 motyl nie spadl i powiem nawet ze jak pojde na cracki to z sc mam wiecej jak tu bo zanim zabije 1 dwarfa to przez ten czas zabije z 10 crackow i przynajmniej nie uciekaja na blacku
    XD Nie skomentuje tego.


    #temat
    Osobiście wbiłem tam z 300%. Moja zdobycz z tych mobów: kaptur, 2x goldy, 4x pharao, 6x eagle, 10 dragon egg i inne śmieci + kasa (około 12uc)?


    Co mogę napisać. Mi osobiście potwór się podoba. W końcu jest na czym zarabiać, exp też w miarę leci. Czego chcieć więcej. No, ale jeżeli ktoś zmniejszy loota to zły nie będę.

Podobne wątki

  1. zniszczenie 2 kuli u dwarfow
    By NaZawszeJLB in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni Post / Autor: 24-08-2012, 22:34
  2. Pomoc z misja u dwarfow!
    By Moharrasek in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 17-12-2011, 13:15
  3. Pod?oga na nowych msc
    By Kapitan Alkohol. in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni Post / Autor: 08-11-2009, 20:42
  4. Kopalnie Dwarfow
    By Ilu in forum RL Tibia
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni Post / Autor: 20-09-2009, 18:05

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •