ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Pomoc

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 29-07-2020, 10:40   #21
Tiki Tenii
Gaduła

Tiki Tenii's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Master Lucas ban Zobacz post
@Sasha Rookslayer ale juz jest podana kombinacja na orsha a Ty podałeś ja drugi raz i to jeszcze z innymi itemami xd
Są różne kombinacje na te same moby np. Minos c:

Odnośnie posta Sashy to interesuje mnie demon bone. Nie było info o poprawieniu błędu z kością. jebie mi tu banikiem za wprowadzanie w błąd :v.
Fajne te kombinacje w poście grubszego.... Takie trochę jakby autorstwa Takiego Teniego.
XD ciekawy jest ile macie sprawdzonych kombinacji B00by pzdr

edit
Cytat:
Napisał Malff Zobacz post
Belmondo ma rację, po wykonaniu misji wyświetla się kombinacja na potwora. Tyle że nie przy odbiorze nagrody ze skrzynki tylko zaraz po kliknieciu na wajche w piekle.:
a ok przepraszam nie bij
jak zrobię edem 98 misję u terrorysty ahmeda to elo benc
czyli że co? każdy dostaje inną kombinacje czy się powtarzają? (+1 dla Belmonda)

Apo w pigułce: gipfunio

Ostatnio edytowane przez Tiki Tenii : 29-07-2020 o 21:54
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 29-07-2020, 20:28   #22
Malff
Bywalec

Malff's Avatar

Miasto: Jasło
Mentioned: 3 Post(s)
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !Malff to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Malff Send a message via Skype™ to Malff
Domyślnie

Cytat:
Napisał Tiki Tenii Zobacz post
? xd
ja sam znalazłem 17 różnych mobków lul
 Click to show spoiler

Jak wprowadzą poprawkę z kością to w tydzień sprawdzę wszystkie możliwości elo benc .

makro... co..??!!? nie?? B)

edit

Jak robiłem tą misje na Wulfuie xxx czasu temu to czegoś takiego nie było. O ile się nie mylę to przy pobraniu misji dostajemy polecenie w stylu: "stwórz xxx potworów w piekle" a nie: "oddaj x1 x2 x3 x4 x5 aby stworzyć orshabala". Po wykonaniu misji odbierasz "nagrodę".....
 Click to show spoiler

i masz napis w stylu:
"Oto twoja nagroda za 98 zadanie. Jest to bag złotych motyli." A nie "oddaj x1 x2 x3 x4 x5 aby stworzyć orshabala".........
Zresztą robiłeś niedawno ahmeda więc pewnie masz ssa co tam pisze ;p

Zastanawiam się tylko jakim cudem wpadłeś na pomysł gotowych kombinacji od ahmeda.?.? Jeśli powodem jest kombinacja w poradniku od Awesome:

To śpieszę z wyjaśnieniem: Grając Wulfem znalazłem tą kombinacje i podałem ją kilku osobą. Określałem to jako "najtańsza kombinacja" (nie marnujesz krwi, kosc). Kombinacja jest na tyle dobra/prosta/tania, że gracze korzystają z niej pewnie cały czas. W samym poradniku pisze, że jest to przykładowa kombinacja.

zresztą w moim life jest nawet taki ss:

chyba sprawa wyjaśniona
Belmondo ma rację, po wykonaniu misji wyświetla się kombinacja na potwora. Tyle że nie przy odbiorze nagrody ze skrzynki tylko zaraz po kliknieciu na wajche w piekle.
Cytat:
Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
Łapcie przyjaciele kilka kombinacji. Mam nadzieje, że komuś się przydadzą.

Aby stworzyć Satan: skeleton bone, demon shield, demon legs, demon horn, demon bone
Aby stworzyć Stiff: demon helmet, demon bone, vial of magic blood, demon armor, fire sword
Ciekawe kombinacje, ciekawe jak na nie trafiłeś.
Malff jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania