User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 15 z 15

Wątek: Update na dniach?

  1. #1
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Update na dniach?




    No cześć.

    W grze nic się nie dzieje, forum umarło, więc trzeba założyć temat.
    Można wiedzieć kiedy jakaś aktualizacja? Jakieś konkursy czy najazdy?

    Jeżeli nie potraficie tego zorganizować to może jakaś rekrutacja na nowych członków Ekipy, którzy robiliby takie urozmaicenia? No i oczywiście wyrzucić nieaktywne osoby.


    Mam nadzieje, że w tym roku doczekam się odpowiedzi.
    Płacz mile widziany.




  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    1 252
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Squid robi upa ale weźmy pod uwage ze on nic z tego nie ma ( ma rl zycie ) ! Nie ma obowiazku tego robic a kazdy krytykuje jak moze! ludzie ogarnijcie sie i dajcie mu pracowac a na pewno w koncu cos wejdzie!

    Powodzenia!

  3. #3
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Miasto
    Park Street II
    Posty
    428
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hokage Zobacz post
    Squid robi upa ale weźmy pod uwage ze on nic z tego nie ma ( ma rl zycie ) ! Nie ma obowiazku tego robic a kazdy krytykuje jak moze! ludzie ogarnijcie sie i dajcie mu pracowac a na pewno w koncu cos wejdzie!
    Popieram

    #t
    Myślę, że trzeba cierpliwie czekać. Łatwo narzekać, ale pomyśl sobie ile jest roboty przy takim upie... A jeszcze jak ktoś robi za darmo...

    PS. Up na dniach

  4. #4
    Łowca postów
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Miasto
    CMG
    Posty
    217
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Squid pisał, że będzie "na tygodniach" to będzie, doczekamy się : ) grunt, żeby był dopracowany i warty robienia : P

  5. #5
    Banned
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Miasto
    Giewont
    Posty
    396
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Co kilka tygodni ten sam płacz. Jak będzie to będzie, po co wylewasz tu żale michałku? Nie każdy żyję tylko grą internetową. Osobiście, mam nadzieje, że w tym roku nie doczekamy się aktualizacji.

  6. #6
    Zaawansowany NoTricks's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Miasto
    Capital City
    Posty
    114
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Updejt żeby był dobry i udany z pewnością wymaga wiele pracy, a co za tym idzie i czasu. Jak dobrze (?) wiem, to przykładowo taki Ahmed był dodawany "na raty"? To chyba dosadny przykład jak wiele czasu zajmuje stworzenie kolejnego NPC Abdul'a z ciekawymi i wartościowymi misjami - nie wiem jak Wy, ale ja już zbieram scale armory i brass legsy na mainie
    Trickster [1 - ...] Fantasy & NWO
    05/03/16 21:48 Awansowales z 1999 poziomu na 2000 poziom.
    07/09/16 16:08 Awansowales z 2999 poziomu na 3000 poziom.
    21/01/20 21:18 Gratulacje! Zdobyles 4000 poziom doswiadczenia.
    08/04/22 21:59 Gratulacje! Zdobyles 5000 poziom doswiadczenia.

  7. #7
    Gaduła
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Rat Land
    Posty
    174
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Ja rozumiem, że można się upominać o update itp., ale trochę nie w ten sposób. Ten główny tak, poczekać trzeba i dobrze, bo fajnie, żeby był skończony jak należy. Co do ilości członków ekipy to tu bym się zgodził. Jakaś rekrutacja mogłaby być. Również jeśli chodzi o umieszczenie jakiś newsów też można by było co tydzień coś pisać. Cokolwiek związanego z serwerem jak np. dziś naprawiliśmy debug w depozycie na Rooku itp. Duperelle, ale jednak to właśnie newsy utrzymują gazety przy życiu, bo "ludzie chcą wiedzieć", a jeśli nie ma newsów to nawet choćby za murami działo się wszystko to ludzie będą myśleć, że "są olewani". Myślę, że trochę o to Sashy chodzi.

    Pozdrawiam.

  8. #8
    Top User 2015 Sokol from West's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Miasto
    Żyrardów
    Posty
    541
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Podszyfacz Zobacz post
    Co do ilości członków ekipy to tu bym się zgodził. Jakaś rekrutacja mogłaby być.
    Zapomnij, takiego czegoś tutaj raczej już nie będzie, to nie ten sam serwer co kiedyś, a dwa - Mortiis od tak nie zaufa nowej osobie, jeszcze która przeszła przez rekrutacje. Na pozycje tutaj trzeba naprawdę sobie zasłużyć

    Cytat Napisał Podszyfacz Zobacz post
    Również jeśli chodzi o umieszczenie jakiś newsów też można by było co tydzień coś pisać. Cokolwiek związanego z serwerem jak np. dziś naprawiliśmy debug w depozycie na Rooku itp. Duperelle, ale jednak to właśnie newsy utrzymują gazety przy życiu, bo "ludzie chcą wiedzieć", a jeśli nie ma newsów to nawet choćby za murami działo się wszystko to ludzie będą myśleć, że "są olewani".
    Tutaj się zgadzam - takie newsy powinny być co tydzień/dwa, zawsze to by dawało innym do zrozumienia, że jednak coś ekipa robi na tym serwerze poza banowaniem Temat poruszany kilkukrotnie jeśli się nie mylę

    @t
    Zapewne do wakacji się doczekacie, a jeszcze jak to robi sam Squid, to ten update będzie znów ciekawy, haha Cierpliwości, powinniście się już dawno przyzwyczaić, że aktualizacja jest raz na "ruski rok" :P

  9. #9
    Łowca postów Rastamanek's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Miasto
    Nazeing
    Posty
    263
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Generalnie nie potrzebnie znowu poruszanie tego samego tematu. Może coś będzie, a może jednak nie, ale raczej stawiam na tą pierwszą opcję. Chyba, że za kolejny rok wejdzie coś drobnego i bezsensu xD.

    Ps. Obecnie mamy lód w City w maju niezłe APO
    To be continued .....

  10. #10
    Gaduła Colinovsky's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2014
    Posty
    127
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    A może by tak olać w końcu serwer, na którym wszyscy mają graczy w dupie? XD Jest tyle różnych gier, a zapewne nawet innych serwerów tibijskich, w których aktualizacje następują regularnie i administracja dba o graczy. Proponuję tylko pójść na przód i nie przejmować się tym marnym serwerem.

  11. #11
    Guru! Ero Senin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jun 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki
    Posty
    972
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jeżeli serwer generuje jeszcze jakieś przychody to powinno się to zapłacić komuś kto wykona dla graczy update

  12. #12
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Posty
    40
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja jestem przekonany ze juz santano nigdy nie dokonczy tego co niby prawie juz skonczone
    przestancie oszukiwac
    a squid moze i pisze update ale co z tego, tempo zółwia z rl tibii i sam to robi, nie mozecie kogos do ekipy przylaczyc? tak sie czegos boicie?

  13. #13
    Banned
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Posty
    427
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    ja to mam beke niesamowita, bo niby za duzo osob w ekipie, ale jezeli chodzi o update i szybsze expienie to jestescie w stanie sami zaproponowac zeby ktos do niej doszedl

  14. #14
    Zaawansowany tigon's Avatar
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Miasto
    Przeworsk
    Posty
    93
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pogoda się zrobiła to i brak czasu na up, myślę że na zimę będzie up w stylu świątecznej choinki wiec cierpliwości, wszystko w swoim czasie

  15. #15
    Skrypter 7.6 Squid's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2013
    Miasto
    Goat Castle
    Posty
    1 577
    Mentioned
    4 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak, na dniach

    #SQUIDSPOILUJE #ARMIA_DIUQSA
    "Nie bierz życia zbyt poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy."
    I will never die!

Podobne wątki

  1. Update na dniach?
    By Sasha Rookslayer in forum Piaskownica
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni Post / Autor: 14-09-2016, 16:05
  2. Jutro update albo jeszcze dzisiaj update na 7.6. (?)
    By Maebara Keiichi in forum Opinie & Krytyka
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni Post / Autor: 30-09-2009, 20:56
  3. [7.6] Jestem po 15 dniach.
    By Kamor ^Inter^ in forum Powitania/Pożegnania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni Post / Autor: 27-07-2009, 12:46

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •