User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 12 z 12

Wątek: Marijuana

  1. #1
    Zaawansowany eLtan's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Marijuana

    Witam jest tu jakiś zawodnik co posiada wiedzę na temat sadzenia konopi indyjskich na dworze? I byłby sklonny rzucić kilka rad amatorowi ?

  2. #2
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    forum.haszysz.com tam znajdziesz wszystko

  3. #3
    Uzależniony Domcio Old's Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Miasto
    Toruń
    Posty
    673
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    na takim forum nic nie znajdziesz a po drugie nikt by Ci nawet tego nie opisal ;D
    Master Domcio 0-1033 (sprzedany)
    Nacomi Tahata 0-1518 (sprzedany)
    Mainerek 0-1778 (zachowany)
    Rook Elti 0-?

  4. #4
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Pytać o coś takiego na tibijskim forum. Łap pewną stronę, tu powinieneś znaleźć odpowiedź na swoje pytanie - KLIK.

  5. #5
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Najlepiej w pokrzywach
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  6. #6
    Zaawansowany eLtan's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2013
    Posty
    61
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Myślę ze przy takiej wyjebanej cenie za sztukę nie głupio jest się tym tematem pobawić zamówiłem 2 feminizowane wariatki white widow i 3 automaty ak47 ogólnie mieszkam na wsi mam nawet duże podwórko i zastanawiam się czy by tych automatów nie wrzucić sobie pod folie ale nie wiem z jakiej odległości będzie czuć ze tam nie rosną tylko pomidory i co zrobić żeby ta herbata miała te 20% thc wystarczy dobra ziemia z pokrzyw i przycinanie liści ? czy trzeba po inwestować w jakieś duperele ?

  7. #7
    !No lifer! 1st R. Boonek's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Miasto
    Glasgow
    Posty
    1 508
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał eLtan Zobacz post
    Myślę ze przy takiej wyjebanej cenie za sztukę nie głupio jest się tym tematem pobawić zamówiłem 2 feminizowane wariatki white widow i 3 automaty ak47 ogólnie mieszkam na wsi mam nawet duże podwórko i zastanawiam się czy by tych automatów nie wrzucić sobie pod folie ale nie wiem z jakiej odległości będzie czuć ze tam nie rosną tylko pomidory i co zrobić żeby ta herbata miała te 20% thc wystarczy dobra ziemia z pokrzyw i przycinanie liści ? czy trzeba po inwestować w jakieś duperele ?

    Outdoor to ogólnie przypal w chuj i nie polecam. Jakbyś jednak chciał się zająć domowa uprawa to miałbym pare tipow, czy miejsc w których mógłbyś sie doszkolić. Nie czuć i nie widać kamera termowizyjna, na dworzu raczej ciężko żeby było niezauważalne.
    Ostatnio edytowane przez 1st R. Boonek : 24-04-2022 o 12:54

  8. #8
    Banned
    Zarejestrowany
    Dec 2019
    Posty
    245
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Po pierwsze to zrezygnuj. Nie z braku wiedzy, ale sianiu sobie przypału na forum tibijskim.

  9. #9
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2021
    Posty
    21
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał eLtan Zobacz post
    Myślę ze przy takiej wyjebanej cenie za sztukę nie głupio jest się tym tematem pobawić zamówiłem 2 feminizowane wariatki white widow i 3 automaty ak47 ogólnie mieszkam na wsi mam nawet duże podwórko i zastanawiam się czy by tych automatów nie wrzucić sobie pod folie ale nie wiem z jakiej odległości będzie czuć ze tam nie rosną tylko pomidory i co zrobić żeby ta herbata miała te 20% thc wystarczy dobra ziemia z pokrzyw i przycinanie liści ? czy trzeba po inwestować w jakieś duperele ?

    wejdz na forum haszysz, to wieloletnie forum z własnym hostingiem zdjęć, wszystko tam jest jak na tacy! od kiełkowania po palenie...

  10. #10
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Mar 2021
    Posty
    18
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wez se glebe z okolic pobliskiego bagna i niech rosnie

  11. #11
    Banned
    Zarejestrowany
    Apr 2022
    Miasto
    Expgard
    Posty
    17
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    To w ogule legalne co chce robić, bo nie wiem to chyba narkotyk? Taka uwaga znam osobę, która była zdrowa i przez palenie tego g*unwa zachorowała na schizofrenie. Więc zapal sobie Marlboro czy Winston i będziesz bezpieczniejszy. A po za tym, co ci odbiło, żeby na takim Forum zakładać temat o narkotykach?
    Ostatnio edytowane przez Dudo Wygnaniec Powrot : 25-04-2022 o 17:44

  12. #12
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    0
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dudo Wygnaniec Powrot Zobacz post
    To w ogule legalne co chce robić, bo nie wiem to chyba narkotyk? Taka uwaga znam osobę, która była zdrowa i przez palenie tego g*unwa zachorowała na schizofrenie. Więc zapal sobie Marlboro czy Winston i będziesz bezpieczniejszy. A po za tym, co ci odbiło, żeby na takim Forum zakładać temat o narkotykach?
    Sory kolo ale nie mogę przejść obok takiego wpisu obojętnie. Nigdy. Naprawdę nigdy nie słyszałem (Czytałem) takiej głupoty odnośnie używania MJ. Palenie trawy samo w sobie nie jest w stanie doprowadzić czlowieka do zachorowania na Schizofrenię. Oczywiście jeżeli osoba chora stosuje MJ musi liczyć się z tym ze objawy mogą się nasilić, ale to u Chorej już osoby. Schizofrenia może mieć różne podnóża. Ale dodawać do nich Maryśkę to jakby powiedzieć że w Tibii 7.4 nie widać pikseli...
    Żeby nie było, nikogo nie namawiam do palenia słodkich kwiatuszków.
    Swoją wypowiedź opieram na doświadczeniu oraz na badaniach przeprowadzanych na całym świecie.
    Nie jest też tak, że MJ jest jakaś super pro. W niewłaściwych rekach może zniszczyc (Domowy Budżet) a najgorsze co moze nas spotkac po jej zazyciu to ubaw po pachy, bądź dotyk dziur w systemie gdy nas z nią zlapia. Tyle.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •