ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Opinie & Krytyka

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-09-2022, 15:49   #1
Gaunter o'Dim
Nowicjusz

Gaunter o'Dim's Avatar

Miasto: Novigrad, Oxenfurt, Velen
Mentioned: 0 Post(s)
Gaunter o'Dim ma wyłączoną reputację
Domyślnie Louisek = Kosa Sorcerer - TOP1 złodziej.

Witajcie

Od początku września na naszym serwerze panuje fala oszustw na arenie Volcano. Na tej arenie jest brak ostrzeżenia o nie działaniu błogosławieństw w porównaniu do jednego z pomieszczeń w
Quest Of The Nine. Przypuszczam, że @Voltan z @Mortiis zrobili mały f*ck-up z informacją na owej arenie wprowadzając w dniu 11-03-2020r Bless system. Aktualnie, to kwalifikuje się jako *wykorzystywanie błędów gry*
Louisek celowo wprowadza graczy w błąd o tym, że tam działają blessy, aby ich okraść. Pisze PW wiadomości z postaci Louisek,
Meyle. W pierwszych dniach szukał osób na metodę !quest, aby mu pomóc, później na Backpack zostawiony z kosztowną zawartością oraz na dobicie z miecza 5-10 razy do zadania z Quest of The Nine, gdzie tam takiego czegoś niema. Aktualnie ofiarami oszustw zostali Enytony, Xydros, Mainerek, First Black Dervil.

Wzywam Administrację serwera @Mortiis, @Inquso , @Point , @Nedin , @Apendor , @Lirtes , która nie odpowiada na 4 zgłoszenia wysłane przez oszukanych oraz mnie na odpowiedź w ciągu 48 godzin od publikacji tego postu!
Zgłoszenia wysłałem pierwsze [01-09-2022, 20:00],a ostatnie [03-09-2022, 12:53]

Cytat:
Napisał Point Zobacz post
Z dniem 22.07.2022 została wprowadzona zmiana dotycząca trzeciego punktu regulaminu z sekcji gra. Z uwagi na konieczność akceptacji regulaminu wraz z zakładaniem konta na serwerze prosimy o zapoznanie się z jego treścią.

Pozdrawiamy,
Ekipa APO.

Odnosząc się do powyższego postu dodaję, że mieliście interpretować regulamin, który tak zaostrzyliście, że szkoda słów, gdzie typ oszukuje przez 6 dzień podrząd.
@enytony, @kubanczyk, @Domcio Old, @Old Domcio, @Plendil

UWAGA Proszę Państwa. Mam nowe wiadomości, pod nickiem Louisek ukrywa się znany doppler Kosa Sorcerer, który jest znany z takich zachowań.

#odpowiedzi do Was

Cytat:
Napisał ProUser Zobacz post
P.S. Zarobas to tez jego char (1 screen z filmu) - mc?
Nie wiem, tylko mu foto postaci strzeliłem, aby mieć do filmiku, bo z nagrania, to taka średniawa.
Cytat:
Napisał Pan Scimex Zobacz post
To jest świadome wykorzystanie błędów gry, tak samo było z areną na broszkę
Zgadzam się Scimex, ale tam było wzbogacenie się bez krzywdy innych graczy. Nawet reels na Youtube lata, ale to szybko poprawili.

Cytat:
że screeny oraz filmy są z innego serwera, a on nic nie zrobił.
Wszystko jest w logach serwera, co 5 minut jest zapis. Wystarczy, aby ktoś z accessem, to odczytał i skończy się pajacowanie.
Cytat:
Napisał Schwaab Zobacz post
Cytujac jednego z wybitnych postaci serwera:
"Zgłoszenia w ostatnim czasie stają się coraz bardziej absurdalne,[...] Dorośli jesteście, chyba.."
Radzę się zapoznać z całym moim materiałem filmowym oraz treścią postu. Tam jest napisane, że starlight i inne amulety, błogosławieństwa nie są fizycznym przedmiotem. Tylko dopiskiem do stanu postaci. Jasno wyraziłem, że Qotn jest poprawione po wprowadzeniu Bless systemu.
Cytat:
Napisał Xoliogon Zobacz post
No mnie w takim samym stylu załatwił Sir Fiszu,
Taka przygoda z Sir Fiszu.
Napisz zgłoszenie, jeżeli sprawdzą i się nie potwierdzi, to dostaniesz nagrodę od GameMastera o treści *Oszukiwanie GMa*
Cytat:
Napisał Plendil Zobacz post
Typ jest bezkarny, bez sprawdzenia @Mortiis administracja siedzi cicho, wszystko wyświetlają, 0 odpowiedzi, usuwają temat, ktoś jest umoczony po uszy na 100000000% ć? Ciekawe...
U mnie jest tak, że zgłoszenie wisi. Jeżeliby usunęli, to widać tą akcję w systemie.
Cytat:
Napisał Windykator Zobacz post
Nie będę się odnosić do każdego postu bo mi się nie chce i mam totalnie an to wyjebane, dowody na swoją niewinność mam i przedstawię jeśli będzie trzeba administracji, wy możecie sobie dalej w kółeczku siedzieć i myśleć jak się pozbyć kogoś kto pilnuje regulaminu i porzadku na serverze, gdy nie ma GM'ów, żegnam.
Kosa, Ciebie koledzy sypią
Radzę się zapoznać z całym moim materiałem filmowym oraz treścią postu. Tam jest napisane, że starlight i inne amulety, błogosławieństwa nie są fizycznym przedmiotem. Tylko dopiskiem do stanu postaci. Jasno wyraziłem, że Qotn jest poprawione po wprowadzeniu Bless systemu.
Cytat:
Napisał wonsik Zobacz post
Każdy wie, że kosa/łukaszek czy jak mu tam to po prostu ludzki śmi€ć, lol. Wykorzystuje głupotę i brak wiedzy, ale jak to mówią, głupich nie żal.
Dzięki! Doceniam, że potwierdziłeś kim jest ten osobnik.
Cytat:
że każdy na serverze wie dlaczego mnie nie lubicie, nie umiecie zachowywać się zgodnie z regulaminem to was zgłaszam, dostajecie bany i się na mnie uwzięliście, kółko wzajemnej adoracji które się skrzyknęło zeby kogoś pomówić i oczernić. Screeny które wrzucacie nie są dowodami, przecież ja takie screeny moge zrobić za chwile na każdego z was i też oczernie że oszukujecie, beka.
dowody na swoją niewinność mam i przedstawię jeśli będzie trzeba administracji, wy możecie sobie dalej w kółeczku siedzieć i myśleć jak się pozbyć kogoś kto pilnuje regulaminu i porzadku na serverze, gdy nie ma GM'ów, żegnam.
dalej się kompromituj Kosa.
Cytat:
Napisał Schwaab Zobacz post
widac Twoj znacznik z v8?
Ale do celu nie bede wszystkich cytowal bo zbyt duzo tego jest... Polecam zglosic sie do dzialu z bledami i czekac na poprawienie tekstu jaki sie wyswietla na ekranie po wejsciu w strefe areny.
Z tego co się orientuje, to czysto V8 można używać, ale nie można korzystać z jego modułów typu BOT oraz funkcji *use to*
Zapytałeś się mnie ''co?", otóż chciałbym Ci przypomnieć i cofnąć się kilka lat wstecz, gdy pierwszym* użytkownikiem OTClienta był @KaZeK, i jego screen z gry postacią Tru latał po forum. Od tamtego czasu zaczęło się większe zainteresowanie owym Clientem, bo był dużo bardziej dopracowany niż zwykły klient Tibia 7.6. Wtedy podłapał temat Destruction/Skała*/Nedin. Zrobił kilka wersji Otclienta by Skała, ale do dzisiaj jest on nie dopracowany.
Proponuję, aby Nedin* V8 dopracował do swojej wersji w której usunie bota i inne takie tam wspomagacze, a swoje wersje zostawił, jako pamiątke.
W jego najnowszym cliencie mam taniec światła, we wcześniejszych wersjach problemy z chociażby załadowaniem pacc runki. Nie wspomnę o VIP listach itp.
Mam skoki FPS w jego clientach, bo tak jak On radzi, a widziałeś pasek dolny, to jest na stałe do sieci podłączony laptop. Ustawiałem na max. 60FPS, ale to nic nie daje.
Dodam CI, że takie coś ma nawet Zarex
Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Od tego klienta laptop (wentylator) działa jak traktor. Co jakiś czas gra się całkowicie zacina, postać stoi w miejscu i tyle. 95% moich zgonów od mobów to gleba przez ścięcie klienta.

Napinaj się dalej w necie i baw się dalej w konfabulację zerze, tylko tyle ci zostało.
Cytat:
Napisał Harakiri II Zobacz post
W przypadku spadku fps/dużego obciążenia procesora
-> Ustaw stałą liczbę fps np. 150, a nie max,
-> Podłącz ładowarkę (w przypadku laptopa),
-> Upewnij się, że masz aktualne sterowniki,
-> Upewnij się, że nie masz innych otclientów na swoim komputerze, oraz plików config.otml i minimap.otmm (jeżeli masz to je usuń)
Cytat:
Napisał Szalomek Zobacz post
Louisek jest bezkarny. Informacja jest, ale nie jest informacja dodana o blessy.
Poniekąd z rozmów z nim wiadome było, że lubi grać nie czysto - oferował parchment - zwykły papier i pisał ludziom, że sprzedaje scrolla.
Słyszałem, taki przedmiot można chyba na Rookgardzie odebrać ze skrzynki oraz respi się w dokach City Of Dream.
Cytat:
Napisał ZioMekCK Zobacz post
Jestem za całkowitym eliminowaniem takich graczy z gry, albo nie będzie kompletnie sensu tu zaglądać.
Chcę przypomnieć, że to trwało prawie tydzień. Pierwsze zgłoszenie dałem 01-09-2022, 20:00, od tamtego czasu, aż do założenia tematu i po jakichś 3h dopiero była reakcja. Bo poszło publicznie. Zgłoszenie ewidentnie chcieli zamieść pod dywan.
Cytat:
Napisał Domcio Old Zobacz post
No i gitara, louis myslal ze jest bezkarny, sprzedawal kazdego jak sie da, az tu nagle wykonczyla go wlasna bron. Hmm louis pamietasz te twoje teksty typu 'udowodnij' albo 'odpoczniesz troche od gry'
Tyle, że ja go dobiłem tym mieczem (ze screena ostatniego z filmiku)na chwilę i się zregeneruje w ciągu kilku miesięcy, a przy tym sam chowając miecz lekko się skaleczyłem na 11 dni :P
Cytat:
Napisał Master many Zobacz post
To może jakiś specjalny temat na Kosę / Louisa / Proelomelofajtera MMA z polnej / Ziomeczka z Żoliborza?
Chętnie poczytam biografię owego Łukasza, ale nie podawajcie danych osobowych* oraz adresu zamieszkania*, bo RODO.
Cytat:
Napisał Harakiri II Zobacz post
Pozdrawiam,
Skala

NOTKA OD EKIPY: Używanie funkcji niedostępnych przy zwykłym kliencie (między innymi używanie hotkeyów 'use to') traktowane jest jak użycie niedozwolonych programów wspomagających i grozi banem. Aby się przed nim uchronić należy używać komend !mm, !uh itp. Administracja nie odpowiada za błędy i straty spowodowane używaniem tego klienta.
Cytat:
Cytat:
Napisał marcopolo Zobacz post
Serafin: No cze. Moge przeprowadzic z Tobą wywiad?
Kosa: Czemu nie.
Serafin: Standard, jak masz na imie, ile masz lat, gdzie mieszkasz?
Kosa: Mam na imie Łukasz mieszkam w Sto(L)icy i mam 15 lat
Serafin: Jak zaczela sie Twoja przygoda z Tibią?
Kosa: W trzeciej klasie szkoły podstawowej pojechałem do starszego brata i zobaczyłem u niego. Nauczył mnie w to grać i tak sie zaczeło.
Serafin: A z apo?
Kosa: Nie pamietam tego za bardzo, ogólnie z kumplami z rl zaczelismy szukać roznych fajnych ots i któryś z nas znalazł APO i tak sie własnie zaczeło.
Serafin: Zauwazylem (L). Jestes kibicem...? Opowiedz o tym.
Kosa: Legia Warszawa to moj jedyny ukochany klub, w mojej rodzinie od kilkunastu lat moj dziadek i ojciec chodzili na mecze Legi , gdy miałem 8 lat tata zabrał mnie na mecz i własnie tak zostało teraz juz ponad 7 lat kibicuje Legii.
Serafin: Masz jakies zainteresowania? Lub większe nadzieje związane z pilką nozną?
Kosa: Niestety ale juz nie , kiedyś grałem w piłke nozna w "młodych wilkach" złamałem noge w kolanie i tak zakonczyła sie moja kariera, miałem wtedy 12 lat A moje zainteresowania to : Informatyka , piłka nozna .
Serafin: Wyrobiles sobie opinie Thiefa [zlodzieja] na apo. Dlaczego tak sie stało i jak na to reagujesz?
Kosa: Szczerze, nie obchodzi mnie opinia innych na moj temat, a opinie thiefa wyrobiłem sobie ********. Nie moge powiedziec, bo jeszcze jakis GM mnie zbanuje. <śmiech>
Serafin: ^^ Ani razu nie zostales zbanowany za kradzież?
Kosa: Nie, za to akurat ani razu, ale dostałem kilka banów za wykorzystywanie błedów gry.
Serafin: Na jedno wychodzi, w sumie. Jak oceniasz prace moderatorów na forum i wyższych rangą w grze?
Kosa: Moim zdaniem na forum jest pozadek, ale na serverach APO panuje chaos, na Apo 8.42 i Apo Rox to jeszcze jakoś ujdzie, ale na 7.6 to juz jest wielka mega porazka. Pamietam jak czekałem w kolejkach zeby grać, chciałbym zeby to wróciło.
Serafin: Sądzisz ze po skasowaniu kilku rzeczy dałoby rade przywrocic porządek na apo?
Kosa: Tak, ale to zalezy jeszcze jakich zeczy.
Serafin: Przeszkadzaloby Ci wprowadzenie antybotów na apo? Twoje screeny zawsze byly ucięte. Skoro postać i tak sprzedales/oddales, moze chcesz nam o tym opowiedziec?
Kosa: Nie przeszkadzało by mi to. Postac została sprzedana nie obchodzi mnie juz ta postac i co sie z nia stanie. Poprostu dorobiłem sie 300kcc i postanowiłem zaczac gre na roku
Serafin: Miales kiedys hacka? Na realu/na apo? Co straciles?
Kosa: Nie nigdy nie miałem hacka, ale czesto udawało mi sie kogoś hakowac na real tibi ;]
Serafin: Czy gdybys mogl przeprosic tych ktorych shakowales, zrobilbys to?
Kosa: Hmmm, nie niemam wyrzutów sumienia, mogli poprostu pomyslec i nie wchodzic na kazda strone pokolei i sciagać boty.
Serafin: Chcialbys kogos pozdrowic? Ew. Przeprosic.
Kosa: Pozdrowic chciałem :
Shadow Sorcer (dzisiaj oszukany).
I wszystkich którzy czuja sie pozdrowieni.
Serafin: Dziekuje za wywiad.
Kosa: Niema sprawy było warto.

Done. Nie wiem ktory wywiad.
Da Ci brylanty i srebro, i złoto.
Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi.
Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi..."

Ostatnio edytowane przez Gaunter o'Dim : 25-09-2022 o 06:57
Gaunter o'Dim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 15:51   #2
ProUser
Średnio zaawansowany

ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !
ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Potwierdzam, mnie również próbował oscamować na 2 postaciach, ale na szczęscie znam ten błąd.

P.S. Zarobas to tez jego char (1 screen z filmu) - mc?
ProUser jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 15:54   #3
enytony
Nowicjusz

enytony's Avatar

Mentioned: 1 Post(s)
enytony ma wspaniałą przeszłość!
enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Dokładnie tak było i dalej jest. Prośba o pomoc w quescie, upewnianie w tym, żeby zakupić blessy i późniejsze morderstwo na arenie w celu kradzieży ekwipunku. Wykorzystywanie błędu gry, który polega na nie wyświetleniu informacji o tym, że blessy na tej arenie nie działają. Ile to będzie jeszcze trwało? Ilu ludzi okradnie zanim coś sie zmieni?
enytony jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 16:06   #4
Warriors_Rayan
Nowicjusz

Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!
Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!Warriors_Rayan jest LEGENDĄ!
Angry

Przykre i obrzydliwe, że ktoś tak bezczelnie wykorzystuje dobrą wolę graczy i okrada tych, którzy chcą mu dobrowolnie pomóc. Ja wiem, że to jest gra itd. ale za przysłowiowe 'parę złotych' się tak upodlić? ...

Z tego co słyszałem to parę osób przestało przez to grać, np. Xydros, który stracił (600uc w itemach i gbp nutek 16)

Napisy powinny zostać poprawione w trybie natychmiastowym. Osobiście nie popieram takich zachowań. Tych którzy brali udział w tym procederze powinno się srogo ukarać, dla przykładu.

Powód? Wykorzystywanie błędów gry, oszukiwanie innych graczy, działanie na szkodę serwera i coś by się pewnie jeszcze znalazło. Winni pewnie zdają sobie z tego sprawę skoro używali noob charów.

Taki jest regulamin i należy go konsekwentnie egzekwować. Miejmy nadzieję, że temat nie zostanie "olany" i zamieciony pod dywan. Nie trzeba więcej dowodów, wszystko jest pięknie pokazane.

Pozdrawiam
Warriors_Rayan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 16:09   #5
Pan Scimex
Średnio zaawansowany

Pan Scimex's Avatar

Miasto: Buuu?
Mentioned: 5 Post(s)
Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !
Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !Pan Scimex to wzór do naśladowania !
Domyślnie

To jest świadome wykorzystywanie błędów gry, tak samo było z areną na broszkę, tylko że tutaj ten dzban (Louisek) krzywdzi graczy którzy po takiej akcji na pewno przestaną grać, po czym tylko serwer na tym ucierpi. Dać delete gnojowi, może go to nauczy szacunku do innych ludzi.

Jeszcze tutaj napisze, że Louisek celowo buguje event pvp. Tak było w poniedziałek, tylko szkoda że kolega tego nie nagrał.

Kiedyś: Scimex Pall 1-1874
Teraz: Criceto 1-...(3113)
Już po: Archlaner (Riceddi) 5230-5342

Ostatnio edytowane przez Pan Scimex : 07-09-2022 o 16:29
Pan Scimex jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 16:18   #6
ProUser
Średnio zaawansowany

ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !
ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !ProUser to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Doświadczony gracz pewnie się na to nie nabierze (chociaż jak widać wyższe levele też się łapały). W każdym razie jest tam napisane, że żadne amulety nie działają (nie ma nic o blessach, nowi gracze zapewne nie znają SL), a luis jeszcze perfidnie upewnia się na priv czy na pewno masz amulet/perfa sugerując jakoby to działało normalnie dla mnie nieudolny scam i jego próby tłumaczenia na GC, że screeny oraz filmy są z innego serwera, a on nic nie zrobił. Dramat, a tutaj nic nie odpisze, bo jego żałosne próby tłumaczenia tylko go pogrążają.
Stary 07-09-2022, 16:27   #7
Schwaab
Zaawansowany

Schwaab's Avatar

Mentioned: 21 Post(s)
Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !
Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytujac jednego z wybitnych postaci serwera:
"Zgłoszenia w ostatnim czasie stają się coraz bardziej absurdalne,[...] Dorośli jesteście, chyba.."

Informacja jest tak przesadzona, ze dostalem laga wchodzac w przestrzen gdzie znajduje sie arena Volacano.

POZDRAWIAM

Cytat:
Napisał Gaunter o'Dim Zobacz post
Nie wiem, tylko mu foto postaci strzeliłem, aby mieć do filmiku, bo z nagrania, to taka średniawa.
Czy na tym foto postaci Louiska (4:42min) widac Twoj znacznik z v8?
Ale do celu nie bede wszystkich cytowal bo zbyt duzo tego jest... Polecam zglosic sie do dzialu z bledami i czekac na poprawienie tekstu jaki sie wyswietla na ekranie po wejsciu w strefe areny.

Cytat:
Napisał enytony Zobacz post
Następny co czytać nie potrafi. Nie ma nic wspomniane o blessach... Jak byś zrozumiał co jest napisane na górze to byś nie napisał tak durnego komentarzu.
Nastepny FIGHTER. Nie mnie wykorzystano na Volcano w durny i prosty sposob GENIUSZU. Nauczyles sie czytac kosztem utraty ekwipunku - jestes i tak do przodu.

Cytat:
Napisał Plendil Zobacz post
Typ jest bezkarny, bez sprawdzenia @Mortiis co tu się wyprawia na tym otsie, to nie ma sensu nic zgłaszać, administracja siedzi cicho, wszystko wyświetlają, 0 odpowiedzi, usuwają temat, ktoś jest umoczony po uszy na 100000000% tak jak było z jihadem i priv najazdami. Kumpel któregoś z gm, albo opłacona bezkarność? Ciekawe...
Raczej administratorzy nie maja pojecia NIC o tej grze.

Cytat:
Napisał wonsik Zobacz post
Każdy wie, że kosa/łukaszek czy jak mu tam to po prostu ludzki śmi€ć, lol. Wykorzystuje głupotę i brak wiedzy, ale jak to mówią, głupich nie żal.
"[...]jak to mówią, głupich nie żal" - w tym wypadku jedyne co mozne administracja odpisac w tym poscie.

Cytat:
To zrób takie screeny - czekam, nie jest tak łatwo w dzisiejszych czasach spreparować screeny, mapa jest identyczna, wszystko się zgadza
Screen to nie dowod...

Cytat:
Napisał Gaunter o'Dim Zobacz post
Z tego co się orientuje, to czysto V8 można używać, ale nie można korzystać z jego modułów typu BOT oraz funkcji *use to*
[07/09/2022 18:15:13] Nedin -> Gaunter Odim was banished because of Uzywanie macro/botow itp.
Co???

------

[07/09/2022 18:14:34] Nedin -> Louisek was banished because of Destruktywne zachowanie.

Koniec tematu.

Ostatnio edytowane przez Schwaab : 07-09-2022 o 20:25
Schwaab jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 16:28   #8
enytony
Nowicjusz

enytony's Avatar

enytony ma wspaniałą przeszłość!
enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!enytony ma wspaniałą przeszłość!
Domyślnie

Następny co czytać nie potrafi. Nie ma nic wspomniane o blessach... Jak byś zrozumiał co jest napisane na górze to byś nie napisał tak durnego komentarzu.
enytony jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 16:30   #9
Xoliogon
Nowicjusz

Xoliogon nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

No mnie w takim samym stylu załatwił Sir Fiszu, zaproponował 1 uc za pomoc w wykonaniu questu - zabicie rp na 1 hita. Z góry dał mi 25sc i poszliśmy na arene - zeby mnieć pewnośc ze mnie zabije na hita napisał - zdejmij całe eq do plecaka. Wchodze na arene i czytam ze amulety nie działaja - chce wracac do dp a Ten do mnie czy mam blessy - moowie ze tak - On do mnie, że spoko chodź.
Wszedlem jeden hit i pa pa eq - pademonium armor, burning heart, softy winget helmet, ripper lance, elven legs.

Taka przygoda z Sir Fiszu.
Xoliogon jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 17:00   #10
Plendil
Zaawansowany

Plendil's Avatar

Miasto: Białystok
Mentioned: 4 Post(s)
Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !
Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !Plendil to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Plendil
Typ jest bezkarny, bez sprawdzenia @Mortiis co tu się wyprawia na tym otsie, to nie ma sensu nic zgłaszać, administracja siedzi cicho, wszystko wyświetlają, 0 odpowiedzi, usuwają temat, ktoś jest umoczony po uszy na 100000000% tak jak było z jihadem i priv najazdami. Kumpel któregoś z gm, albo opłacona bezkarność? Ciekawe...
Plendil jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 17:03   #11
Windykator
Banned

Mentioned: 2 Post(s)
Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!
Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!Windykator jest LEGENDĄ!
Domyślnie

Nie będę się odnosić do każdego postu bo mi się nie chce i mam totalnie an to wyjebane, zacznijmy od tego że nie ma nagrań, ani nic że zabiłem takich graczy jak wymieniłeś na czarno pogrubionym kolorem, więc wyssać z palca możesz sobie wszsystko, kolejna sprawa jest taka że każdy na serverze wie dlaczego mnie nie lubicie, nie umiecie zachowywać się zgodnie z regulaminem to was zgłaszam, dostajecie bany i się na mnie uwzięliście, kółko wzajemnej adoracji które się skrzyknęło zeby kogoś pomówić i oczernić. Screeny które wrzucacie nie są dowodami, przecież ja takie screeny moge zrobić za chwile na każdego z was i też oczernie że oszukujecie, beka.

15:54 Na tej arenie nie dziala starlight ani inne standardowe amulety!

Tak jak napisał @Schwaab , informacja wyskakuje taka że aż zacina clienta, więc tutaj nie ma żadnego wykorzystywania tym bardziej ukrywania błędu gry. Więc te pomówienia poparte jakimiś wycinkami rozmów, screenów które nie są dowodem możecie sobie wsadzić w buty...
Zaznaczam że to jest pierwsza i ostatnia odpowiedz w tym temacie, dowody na swoją niewinność mam i przedstawię jeśli będzie trzeba administracji, wy możecie sobie dalej w kółeczku siedzieć i myśleć jak się pozbyć kogoś kto pilnuje regulaminu i porzadku na serverze, gdy nie ma GM'ów, żegnam.
Windykator jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 18:02   #12
ProUser
Średnio zaawansowany

Domyślnie

Cytat:
Nie będę się odnosić do każdego postu bo mi się nie chce i mam totalnie an to wyjebane, zacznijmy od tego że nie ma nagrań, ani nic że zabiłem takich graczy jak wymieniłeś na czarno pogrubionym kolorem, więc wyssać z palca możesz sobie wszsystko, kolejna sprawa jest taka że każdy na serverze wie dlaczego mnie nie lubicie, nie umiecie zachowywać się zgodnie z regulaminem to was zgłaszam, dostajecie bany i się na mnie uwzięliście, kółko wzajemnej adoracji które się skrzyknęło zeby kogoś pomówić i oczernić. Screeny które wrzucacie nie są dowodami, przecież ja takie screeny moge zrobić za chwile na każdego z was i też oczernie że oszukujecie, beka.
To zrób takie screeny - czekam, nie jest tak łatwo w dzisiejszych czasach spreparować screeny, mapa jest identyczna, wszystko się zgadza

Cytat:
15:54 Na tej arenie nie dziala starlight ani inne standardowe amulety!
Nowi gracze nie mają pojęcia czym jest starlight zapewne, opierają się głównie na blessach, a na screenach/filmach jest wyraźnie widać, jak pytasz czy na pewno mają amulet założony, sugerując jakoby to miało uchronić ich przed stratą ekwipunku.

Cytat:
Tak jak napisał @Schwaab , informacja wyskakuje taka że aż zacina clienta, więc tutaj nie ma żadnego wykorzystywania tym bardziej ukrywania błędu gry. Więc te pomówienia poparte jakimiś wycinkami rozmów, screenów które nie są dowodem możecie sobie wsadzić w buty...
Zaznaczam że to jest pierwsza i ostatnia odpowiedz w tym temacie, dowody na swoją niewinność mam i przedstawię jeśli będzie trzeba administracji, wy możecie sobie dalej w kółeczku siedzieć i myśleć jak się pozbyć kogoś kto pilnuje regulaminu i porzadku na serverze, gdy nie ma GM'ów, żegnam.
I co tak samo się będziesz tłumaczyć jak na GC? XD mało inteligentna istota stosuje taktykę Jacy Murana - byle przekrzyczeć i nie dociera nic innego do takiego człowieka.
Jak dla mnie sprawa jest jasna - winny, wrzucić do wora, a wór do jeziora, pozdro
Stary 07-09-2022, 20:44   #13
Szalomek
Banned

Mentioned: 7 Post(s)
Szalomek nie jest jeszcze znany.
Domyślnie

Louisek jest bezkarny. Informacja jest, ale nie jest informacja dodana o blessy.
Poniekąd z rozmów z nim wiadome było, że lubi grać nie czysto - oferował parchment - zwykły papier i pisał ludziom, że sprzedaje scrolla.
Mam nadzieję, że Administracja ukróci w końcu jego złodziejskie poczynania i nagrodzi go odpowiednią karą z wglądem na kilka kont oraz życze poszkodowanym, że itemy wrócą do nich.

Pozdrawiam.
@Plendil
Nie tylko Mortiis posiada możliwość sprawdzania eq i itemów znajdujących się na koncie.

Ostatnio edytowane przez Szalomek : 07-09-2022 o 20:49
Szalomek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 21:56   #14
Sasha Rookslayer
Banned

Miasto: Szczecin
Mentioned: 54 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie

Czarno na białym piszę, że na arenie nie działają żadne amulety itd.. Więc nie rozumiem tematu. Kosa sobie znalazł sposób na zarobek, więc niech korzysta. W czym ten problem? Osoba, która została w ten sposób oszukana jest sama sobie winna (taka prawda, przykro mi).

Ktoś zarabia, ktoś traci - zawsze tak było. Jeżeli coś zmieniać to tylko dopisek, że nie działają również błogosławieństwa i tyle.
Sasha Rookslayer jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 23:52   #15
ZioMekCK
Średnio zaawansowany

Miasto: City
ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!
ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!
Domyślnie

Co Wy gadacie, że znalazł sposób na zarobek? Albo że komunikat wyskakuje tak dosadnie, że zacina klienta? Komunikat nie jest do końca precyzyjny i daje pole do oszustwa. Robicie z ofiar sprawców.
Ofiar OSZUSTWA. To co robi ten typ, to największe kurestwo. Pomijając, że niezgodne z regulaminem. Powinno się skończyć długim banem, jak nie delete.

"19. Wszelkie czynności mogące naruszyć godność gracza lub ogólnie przyjęte zasady moralne są zakazane.
20. Celowe wprowadzanie w błąd jest zakazane."

Jeżeli Administracji zależy jakkolwiek na utrzymaniu życia serwera, powinni zastosować zasadę zero litości. A tłumaczenie, że screena można spreparować? Albo że filmik jest z innego serwera? A może jeszcze ktoś powie, że ministrant, dobry chłopak, chodził do kościoła i mówił dzień dobry więc na pewno jest niewinny?

Mnie ten typ też próbował dokładnie w ten sam sposób zescamować. Tłumacząc, że na arenie nie działają starlight i standardowe amulety, ale perfect jest nowy więc działa i mam śmiało wbijać. Dodatkowo preparował opis misji quest, czyli wprost mnie oszukiwał i proponował dużą kasę za pomoc (która i tak by wróciła, wraz z wypadającym BP).

Jestem za całkowitym eliminowaniem takich graczy z gry, albo nie będzie kompletnie sensu tu zaglądać.
ZioMekCK jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2022, 00:05   #16
Domcio Old
Nabijacz postów

Domcio Old's Avatar

Miasto: Toruń
Mentioned: 4 Post(s)
Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !
Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !Domcio Old to wzór do naśladowania !
Domyślnie

No i gitara, louis myslal ze jest bezkarny, sprzedawal kazdego jak sie da, az tu nagle wykonczyla go wlasna bron. Hmm louis pamietasz te twoje teksty typu 'udowodnij' albo 'odpoczniesz troche od gry' no to w sumie sie sprawdzilo, zostalo udowodnione i sobie odpoczniesz po banie zapraszam trzeba zbierac kolejne dowody na ciebie
Rook Elti 0-?
Domcio Old jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2022, 00:12   #17
Master many
Średnio zaawansowany

Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!
Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!Master many jest LEGENDĄ!
Domyślnie

https://imgur.com/a/enTWBRk

W temacie to jasne jest, że zachowanie kolesia to jawne *restwo, ale to już wynosi się z domu z wychowaniem.

Śmieszne jest to, że typ lata na kolejnym charze i w sumie po sprawie. Robi to samo, a nawet zacznie bardziej kombinować.

To może jakiś specjalny temat na Kosę / Louisa / Proelomelofajtera MMA z polnej / Ziomeczka z Żoliborza?
Master many jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania