ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Prezentacje > Prezentacje Graczy

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-09-2022, 21:54   #181
Zbanowany Kowal
Zaawansowany

Zbanowany Kowal's Avatar

Mentioned: 6 Post(s)
Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !
Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !Zbanowany Kowal to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał ZozolDeNoob Zobacz post
Zgaduje że solo i wgl.

Twoje "SOLÓWKI".

I po co znowu dodajesz jego death liste jak padl od mobków??

ungz.
Wydaje mi się ze popusciles małolat. Posprzątaj po sobie.

Cytat:
Napisał Schwaab Zobacz post
Kowal pisze pozytywnie w temacie Edwarda Kowal #HIPOKRYTA - nie odpisuj Mi na ten post jezeli posiadasz jeszcze jakas godnosc.
Nie mam godności wiec Ci odpisze, moja odpowiedz w tym temacie była sarkazmem bo wiadomo ile Edward wbija na postaciach.
Widzę szukasz zaczepki tym razem do mnie śmiało próbuj.

@Topic
Gratuluje, wytrwałości w zdobywaniu poziomów.

Ostatnio edytowane przez Zbanowany Kowal : 01-09-2022 o 22:39
Zbanowany Kowal jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-09-2022, 22:29   #182
Schwaab
Zaawansowany

Schwaab's Avatar

Mentioned: 21 Post(s)
Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !
Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !Schwaab to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zbanowany Kowal Zobacz post
Wydaje mi się ze popusciles małolat. Posprzątaj po sobie.

@Topic
Gratuluje, wytrwałości w zdobywaniu poziomów.
Kowal pisze pozytywnie w temacie Edwarda Kowal #HIPOKRYTA - nie odpisuj Mi na ten post jezeli posiadasz jeszcze jakas godnosc.
Nic... Tylko czekac, az TikTak w QK bedzie latac. Ahhh ta bezradnosc

@topic
Czemu Edward chwalisz sie dobiciem/zabiciem Astarotha? Tez Cie solo zabilem na pajakach i nikomu tego nie wysylam bo znam Swoja wartosc . Nie gratuluje. Pic na wode i fotomontaz.

Cytat:
Napisał Zbanowany Kowal Zobacz post
Nie mam godności wiec Ci odpisze, moja odpowiedz w tym temacie była sarkazmem bo wiadomo ile Edward wbija na postaciach.
Widzę szukasz zaczepki tym razem do mnie śmiało próbuj.
To niezły sarkazm. Ja nigdy nie szukam zaczepki to zaczepka szuka mnie.

Ostatnio edytowane przez Schwaab : 01-09-2022 o 23:07
Schwaab jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2022, 13:38   #183
Gaunter o'Dim
Nowicjusz

Gaunter o'Dim's Avatar

Miasto: Novigrad, Oxenfurt, Velen
Mentioned: 0 Post(s)
Gaunter o'Dim ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Gratuluję zdobycia kostiumów, bo wspomagasz finansowo graczy niskopoziomowych za zdobywanie przedmiotów do nowych wyglądów postaci. Co do reszty "Nie mam zdania".
Da Ci brylanty i srebro, i złoto.
Lecz kiedy przyjdzie odebrać swe długi.
Skończą się śmiechy, serdeczność, przysługi..."
Gaunter o'Dim jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-09-2022, 14:46   #184
Edward12
Łowca postów

Edward12's Avatar

Mentioned: 12 Post(s)
Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !
Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !Edward12 to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Witamy witamy

Szczególne podziękowania dla Ealixa, za taką ilość materiałów.
Spooky Shadow 5153-5210
Astaroth 5467-5503
Lord Boonek 4886-4916) 4974-4974
Edward12 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2022, 21:16   #185
Edward12
Łowca postów

Edward12's Avatar

Domyślnie

Lecimy go go 5k!

A tutaj banda liści na evencie sie gubią to z ue uw muszą dobić huehue

+Mały dodatek, Kalen z sio na plecach się wywrócił :C Medyk przez przypadek pk odpalił huehue
Spooky Shadow 5153-5210
Astaroth 5467-5503
Stary 04-09-2022, 02:49   #186
Ketanol Dencabre
King

Ketanol Dencabre's Avatar

Miasto: Królestwo
Mentioned: 18 Post(s)
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Edward12 Zobacz post
Lecimy go go 5k!
 Click to show spoiler

ładne v8, podziekuj koledze za skrypty :v

Ostatnio edytowane przez White : 04-09-2022 o 17:53
Ketanol Dencabre jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2022, 02:50   #187
ZozolDeNoob
Zaawansowany

ZozolDeNoob's Avatar

Miasto: Skąd jesteś?
Mentioned: 16 Post(s)
ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !
ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Edward12 Zobacz post
Fajny screen z OTClienta V8 którego sam ci wysłałem.
Nie pisz już nic o banie dla mnie

Jak zwykle, nie gratuluje. Kolega nadal musi latać na skryptach za które dał mi broszke XD

Ostatnio edytowane przez ZozolDeNoob : 04-09-2022 o 02:53
ZozolDeNoob jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2022, 03:24   #188
1st R. Boonek
!No lifer!

1st R. Boonek's Avatar

Miasto: Glasgow
Mentioned: 10 Post(s)
1st R. Boonek ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Jakbyś chciał sprzedac chara to napisz do mnie pierw.

#t gz

Retired.
1st R. Boonek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2022, 12:01   #189
Tiki Tenii
Banned

Miasto: w domu mieszkam
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !Tiki Tenii to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
he... Hee... HE

topic
to niezly lord czlonek
czekamy na nowe screeny bo nuda
Tiki Tenii jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-09-2022, 13:48   #190
Edward12
Łowca postów

Edward12's Avatar

Domyślnie

Z dniem dzisiejszym Lord Boonek zmienia swojego właściciela. Do zobaczenia za jakiś czas.
Spooky Shadow 5153-5210
Astaroth 5467-5503
Stary 12-09-2022, 19:38   #191
Zarexoholik?
Ja tu tylko sprzątam.

Zarexoholik?'s Avatar

Mentioned: 14 Post(s)
Zarexoholik? ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Cytat:

Jak zwykle, nie gratuluje. Kolega nadal musi latać na skryptach za które dał mi broszke XD
Za wrzucenie ss'a z botem jest ban, to może i warto banować za publiczne przyznanie się do botowania

Nie potrafisz grać bez bota, w sumie z botem też. :V

#topic

Nie gratuluję. Szybkie streszczenie: kupujesz postacie za złotóweczki (czy w innej walucie?), wbijasz 5-10~ poziomów z czego pewnie 8,5 poziomów na złotych/różowych motylach, sprzedajesz postać, śmieją się z ciebie i pętla. Serio: byłeś, jesteś, będziesz nikim.

btw. Po co random zakłada swój temat skoro nikt nie wie kim jesteś. Gość znany z kupowania postaci, litości. Wypadałoby zmienić nazwę tematu na: "Zapraszam life by złotówka/allegrowicz"

Cytat:

"nie potrafisz grać bez bota, w sumie z botem też."
to nie ty czasami płakałaś jak miałem broxa że wysyłasz nagranie za:
D EGGI NA HOCIE
PARAL NA HOCIE
E RING NA HOCIE
UE UW NA HOCIE

po tym jak padałaś jak edward? XD
tyle razy to pisałaś i bana nigdy nie było.
Przypomnij sobie jak wołałaś kolegów żeby respa blokneli jak po ciebie wlatywałem
A to nie było tak, że dostałeś x banów za boty i solo nigdy po mnie nie przyszedłeś tylko zawsze z kimś? :V

Cytat:
Napisał ZozolDeNoob
nie zeby co ale na broxie nie dostalem ani jednego bana za bota xd
Udało ci się prześlizgnąć bez bana, ciesz się.

Ostatnio edytowane przez Zarexoholik? : 13-09-2022 o 20:29
Zarexoholik? jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2022, 21:23   #192
ZozolDeNoob
Zaawansowany

ZozolDeNoob's Avatar

Miasto: Skąd jesteś?
Mentioned: 16 Post(s)
ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !
ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !ZozolDeNoob to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
Za wrzucenie ss'a z botem jest ban, to może i warto banować za publiczne przyznanie się do botowania

Nie potrafisz grać bez bota, w sumie z botem też. :V

"nie potrafisz grać bez bota, w sumie z botem też."
to nie ty czasami płakałaś jak miałem broxa że wysyłasz nagranie za:
D EGGI NA HOCIE
PARAL NA HOCIE
E RING NA HOCIE
UE UW NA HOCIE

po tym jak padałaś jak edward? XD
tyle razy to pisałaś i bana nigdy nie było.
Przypomnij sobie jak wołałaś kolegów żeby respa blokneli jak po ciebie wlatywałem

Cytat:
Napisał Zarexoholik? Zobacz post
A to nie było tak, że dostałeś x banów za boty i solo nigdy po mnie nie przyszedłeś tylko zawsze z kimś? :V
nie zeby co ale na broxie nie dostalem ani jednego bana za bota xd

topic
ogólnie ungz. psycha sitting to char sprzedany za 1/2 ceny

Ostatnio edytowane przez ZozolDeNoob : 13-09-2022 o 12:40
ZozolDeNoob jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 17-12-2022, 23:08   #193
czytelnik for room
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !
czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !czytelnik for room to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Cytat:
[17/12/2022 22:05:39] Point -> Vildred was banished because of Destruktywne zachowanie.
Gratuluje .
czytelnik for room jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania