ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Komunikacja > Telefony komórkowe

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-09-2022, 20:55   #1
Sasha Rookslayer
♥ Visca el Barça! ♥

Sasha Rookslayer's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 50 Post(s)
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !Sasha Rookslayer to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Sasha Rookslayer
Domyślnie Problem z aplikacją IKO - telefon

Witam, może ktoś mi pomóc odnośnie aplikacji bankowej IKO? Kupiłem drugi telefon i niestety nie chce mi się aktywować aplikacja.. Gdy klikam AKTYWUJ po sekundach wyskakuje komunikat: "NIE UDAŁO SIĘ WYKONAĆ OPERACJI - aktywacja na urządzeniu bez karty jest niemożliwa", a mam kartę. No i po czasie przychodzi komunikat, że jest zbyt długi czas oczekiwania i tak w kółko.. Dzwoniąc do tych tłumoków z bankowości, żadna z pięciu osób nie potrafiła mi pomóc.
Odnośnie Waszych pytań - mój drugi telefon to Huawei P40 Lite E. Na pierwszym - Xiaomi normalnie działa.

Wiecie co może być powodem tego, że nie chce mi się aktywować aplikacja? Jest to Android, jest to dual sim (przekładałem sloty), jest to polski numer, telefon nie ma Sklepu Play tylko AppGallery. Usuwałem również niejednokrotnie powiązanie na telefonie Xiaomi i nic nie pomogło. :<

Ostatnia odpowiedź z banku:

Click to show spoiler

Cytat:
Napisał ZioMekCK Zobacz post
Dałeś aplikacji uprawnienia do dzwonienia? Z tego co pamiętam, chyba jest to wymagane do potwierdzenia. Ewentualnie możesz spróbować jeszcze raz przeinstalować aplikację, wyczyścić cache albo ostatecznie cały telefon i próbować jeszcze raz
Robiłem już to i dupa.

Cytat:
Napisał Azielu$ Zobacz post
Spróbuj pobrać apkę/sklep GSpace i z niego pobrać aplikację IKO. Ewentualnie sprawdź czy podczas próby aktywacji telefonu nie tworzy Ci się "robocza" wiadomość do aktywacji. Z tego co pamiętam czasem trzeba było ręcznie pomóc w wysłaniu.
Próbowałem i nie da rady. Temat już nieaktualny, kupiłem nowy telefon. Czytałem, że w tym telefonie owa aplikacja jak i wiele innych po prostu nie działa. :<
Sasha Life!

Ostatnio edytowane przez Sasha Rookslayer : 15-09-2022 o 00:19
Sasha Rookslayer jest offline  
Stary 02-09-2022, 23:34   #2
ZioMekCK
Średnio zaawansowany

Miasto: City
Mentioned: 1 Post(s)
ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!
ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!ZioMekCK to wcielenie dobra!
Domyślnie

Dałeś aplikacji uprawnienia do dzwonienia? Z tego co pamiętam, chyba jest to wymagane do potwierdzenia. Ewentualnie możesz spróbować jeszcze raz przeinstalować aplikację, wyczyścić cache albo ostatecznie cały telefon i próbować jeszcze raz
ZioMekCK jest offline  
Stary 15-09-2022, 00:12   #3
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 10 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azielu$
Domyślnie

Spróbuj pobrać apkę/sklep GSpace i z niego pobrać aplikację IKO. Ewentualnie sprawdź czy podczas próby aktywacji telefonu nie tworzy Ci się "robocza" wiadomość do aktywacji. Z tego co pamiętam czasem trzeba było ręcznie pomóc w wysłaniu.
Azielu$ jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania