User Tag List

Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za nowym mechanizmem sprawdzania? "sprawdzanie na żywca"

Głosujących
58. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak.

    34 58.62%
  • Nie.

    19 32.76%
  • Nie mam zdania.

    5 8.62%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 21 do 30 z 30

Wątek: Usprawnienie banowania za nielegalne wspomagacze.

  1. #21
    Banned
    Zarejestrowany
    Feb 2022
    Posty
    173
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gaunter o'Dim Zobacz post
    Podsumowując, to najlepszą opcją wypada zainstalowanie AnyDesk lub TeamViewer, a reszta* sama się potoczy. Wtedy Administracja sprawdzi Nam wszystkie dane na komputerze i będzie miała pewność czy gramy uczciwie. Uwaga Ci co mają komputery oprócz do gier, to mogą być narażeni na odczyt lub kradzież danych wrażliwych ze swojego komputera.

    Jesteś niepoważny? Robiąc screena nie udostępniasz nic, obraz jedynie gierki.

    Klient skały jest faktycznie nie dopracowany pod kątem zużycia procka i obciążenia komputera. Może coś się zmieni na kliencie który stworzy Administracja

    [Inquso] Oczywiście, że nie chcemy dostępu do komputera tylko samego zrzutu ekranu. Mi tam klient skały działa płynnie i nie mam dużego zużycia procesora ale pewnie postara się dojśc do tego co powoduje u Was takie obciążenia.
    @Inquso
    Głównie chodzi jedynie o laptopy.. Zarex również wspominał o tym
    Ostatnio edytowane przez Flyfek : 09-09-2022 o 19:12

  2. #22
    Zaawansowany Zbanowany Kowal's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    11 osób na NIE, 4 nie maja zdania. Zrozumiałe jest dlaczego tak zaznaczyli i kto głównie zaznaczył he he he

    Każdy w dzisiejszych czasach ma telefon, może zainstalować discorda. Szukacie głupiej wymówki z wiadomych względów. Jeśli masz system android w sklepie play możesz pobrać discord, iOS w sklepie Apple pobierasz discord, na komputerze pobierasz na stronie oficjalnej. Później naciskasz zainstaluj i gotowe. Zero filozofii mózgi
    Jeśli będzie problem z założeniem konta to dam instrukcje, jak nie macie maila to pomogę założyć

    [Inquso] Ale to nawet nie potrzeba discorda tylko Paint'a, który jest z automatu w systemie. Co do reszty wypowiedzi zgadzam się z Tobą, chyba ktoś ma coś do ukrycia i panikuje
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 09-09-2022 o 16:42

  3. #23
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Jan 2022
    Posty
    3
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    jestem na tak. Dodatkowo myślę, że 5 banów za boty= delete konta

  4. #24
    Zaawansowany wonsik's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2015
    Miasto
    Lublin
    Posty
    82
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Wydłużane bany za boty, zawsze na tak, ale inwigilacja nie. Jakby jakimś cudem znalazło się 75% na tak, to serwer zdechnie. Sprawdzajcie więcej i banujcie, jak wam się nie chce, to zrezygnujcie z pozycji, bo większego pójścia na łatwiznę to już chyba nie ma.

    [Inquso] Nie mogę się do końca z Tobą zgodzić. Manasa wykryję, czary, uha, atak - dam radę. Z ringiem o którego jest taki wielki płacz w zgłoszeniach niekoniecznie. Czasami komuś wejdzie z opóźnieniem i wygląda jak bot ale nie jest i ciężko to zweryfikować. Mając dowód podesłany przez gracza w danym momencie sprawa się wyjaśnia. Ma czystego klienta - ogarnia temat.
    Ostatnio edytowane przez Inquso : 09-09-2022 o 20:01

  5. #25
    Nowicjusz Mazzapi's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Posty
    8
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    "Wady:
    -spadek liczby online "
    Jak chcesz grać solo to może czas na uruchomienie własnego serwera.
    "Wydłużane bany za boty"
    ŚWIĘTE słowa. Na co wam zabawy i utrudnianie innym graczom gry poprzez konieczność choćby posiadania discorda jak rozwiązanie jest BANALNE > DŁUGOŚĆ BANA, a następnie DELETE przecież nie ma prostszego i jakże pieruńsko SKUTECZNEGO rozwiązania. Wystarczy iq wyższe delikatnie od małpy aby można było rozgryź że jak ktoś dostanie bana np. 6 miechów (TAK 6 miechów i nawet dłużej następne bany) to mu się prędko odechce.

  6. #26
    Ten najgorszy :c Apendor's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    630
    Mentioned
    14 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Propozycja zupełnie spoko i widzę, że w większości głosów się przyjęła. Poszerzyłbym ja jedynie o pełną paletę możliwości udostępniania ekranu, robienia screenów - moim zdaniem to nie musi być discord czy bandicam, może to być nawet zwykły zrzut machnięty klawiszem print screen, jedynym wymogiem musiałaby być widoczność całego okna wraz z task barem. Dla nas myślę będzie to działało na zasadzie ostateczności i bonusu do narzędzi, którymi aktualnie dysponujemy. Bardzo duży plus za ten pomysł, na pewno jest to do dość sprawnego opracowania i wdrożenia w życie
    Sky is the limit.

  7. #27
    Banned
    Zarejestrowany
    Mar 2020
    Miasto
    Capital City
    Posty
    91
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Czyżby jedyna propozycja spośród tylu nie przyjętych została wprowadzona? (a przegłosowana liczbą głosów)

    No tak, gracze sami sobie nóż wbijają w plecy XD czekam na płacz po wprowadzeniu XD
    Ostatnio edytowane przez Centaurion : 27-09-2022 o 03:47

  8. #28
    Zaawansowany Angelusion's Avatar
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    116
    Mentioned
    1 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Propozycja zupełnie spoko i widzę, że w większości głosów się przyjęła. Poszerzyłbym ja jedynie o pełną paletę możliwości udostępniania ekranu, robienia screenów - moim zdaniem to nie musi być discord czy bandicam, może to być nawet zwykły zrzut machnięty klawiszem print screen, jedynym wymogiem musiałaby być widoczność całego okna wraz z task barem. Dla nas myślę będzie to działało na zasadzie ostateczności i bonusu do narzędzi, którymi aktualnie dysponujemy. Bardzo duży plus za ten pomysł, na pewno jest to do dość sprawnego opracowania i wdrożenia w życie
    W takiej formie jak najbardziej za. Jedyna uwaga, to przy wprowadzaniu wielu sposobów weryfikacji obowiązkowo musi być dołączony jasny zbiór zasad opisujący poprawną weryfikację, tak by nie było miejsca na niedomówienia prowadzące do karania uczciwych graczy czy przestrzeni do kombinowania w przypadku wspomagania się w nieuczciwy sposób.

  9. #29
    Zaawansowany Zbanowany Kowal's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2021
    Posty
    67
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Apendor Zobacz post
    Propozycja zupełnie spoko i widzę, że w większości głosów się przyjęła. Poszerzyłbym ja jedynie o pełną paletę możliwości udostępniania ekranu, robienia screenów - moim zdaniem to nie musi być discord czy bandicam, może to być nawet zwykły zrzut machnięty klawiszem print screen, jedynym wymogiem musiałaby być widoczność całego okna wraz z task barem. Dla nas myślę będzie to działało na zasadzie ostateczności i bonusu do narzędzi, którymi aktualnie dysponujemy. Bardzo duży plus za ten pomysł, na pewno jest to do dość sprawnego opracowania i wdrożenia w życie
    Obawiam się płaczu niektórych graczy, ze nie posiadają takiego klawisza jak print screen.

  10. #30
    Dirty Harry TuK!'s Avatar
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    955
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Nie gram, ale w pełni się zgadzam z propozycją i bez możliwości tłumaczenia się pierdołami typu: nie umiem screena zrobić.

    Co do klienta, to grało mi się na nim spoko, ale z tym co Zarex napisał, że laptop pracuje jak traktor to prawda i musi być on dopracowany. Sam od kiedy używałem OTC, to laptop=traktor, grzał się, a jak ja preferowałem leżenie z laptopem bo wygodnie, to przez OTC mam nadal czerwone, przypieczone prawe udo a nie gram już od kilku miesięcy.

Podobne wątki

  1. Usprawnienie systemu Namelock
    By Novi in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni Post / Autor: 26-02-2015, 09:10
  2. Usprawnienie wykrywania auto vity/uha
    By Vojska in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni Post / Autor: 25-05-2010, 23:01
  3. Firma - Misja (nieLegalne Rytmy)
    By Arcano in forum Muzyka
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni Post / Autor: 20-09-2009, 17:14
  4. Czy odrabianie lekcji jest nielegalne? :D
    By Crazy Banana in forum O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni Post / Autor: 02-01-2008, 19:30

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •