User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Wątek: Questy

  1. #1
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Questy

    Witam na jakim lvl najlepiej zacząć wykonywać ahmeda i misje z !quest ?
    Na czym najlepiej się skupić od samego początku na rozwijaniu postaci ?
    Profesja palladyn.

  2. #2
    Średnio zaawansowany
    Zarejestrowany
    Sep 2017
    Posty
    50
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Lepiej robić od początku. Szczególnie ahmeda, bo będziesz miał mniejsze liczby w zadaniach

  3. #3
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Aug 2021
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prologic Zobacz post
    Witam na jakim lvl najlepiej zacząć wykonywać ahmeda i misje z !quest ?
    Na czym najlepiej się skupić od samego początku na rozwijaniu postaci ?
    Profesja palladyn.
    Tak jak napisał kolega wyżej, ahmeda warto od początku zacząć, ale także misje u popiego, bo w przyszłości przydadzą się punkty do questu na profesje. Dodatkowo warto żebyś zrobił dostęp do respów eventowych. Na niższych lvlach, będziesz musiał przynosić łatwo dostępne przedmioty, które zawsze ktoś Ci w grze podrzuci
    Ostatnio edytowane przez Elite Knight : 15-11-2022 o 16:53
    Narses Von Bohenwald 4553-4948

  4. #4
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2020
    Posty
    2
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Mam 400 lvl i jakaś 24 misje , nie bada szybciej te misje lecieć na wyższym lvl ?

  5. #5
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prologic Zobacz post
    Mam 400 lvl i jakaś 24 misje , nie bada szybciej te misje lecieć na wyższym lvl ?
    Przecież piszą Ci że na mniejszych lvlach jest lepiej. Ahmed np daje mniej mobow do zabicia czy zbierać jakieś itemy. Zawsze też możesz używać jakieś słabe klejnuty dzięki którym będziesz miał jeszcze lepiej. Sporo expisz to rób taski u popiego za które będziesz miał dodatkowy exp i free kasę.

    Wejdź w dział poradniki i na pewno znajdziesz coś co zapewne Ci ułatwi grę
    Ostatnio edytowane przez Rekrut : 15-11-2022 o 12:32
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  6. #6
    Gaduła Ogrodnik's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Rekrut Zobacz post
    Przecież piszą Ci że na mniejszych lvlach jest lepiej. Ahmed np daje mniej mobow do zabicia czy zbierać jakieś itemy. Zawsze też możesz używać jakieś słabe klejnuty dzięki którym będziesz miał jeszcze lepiej. Sporo expisz to rób taski u popiego za które będziesz miał dodatkowy exp i free kasę.

    Wejdź w dział poradniki i na pewno znajdziesz coś co zapewne Ci ułatwi grę
    ehh kretynizmy wypisujesz. zrobi kilka questow u ahmeda i sie zatrzyma bo mu każe przynieść np 100 fire sword. Plus fakt że ahmed nic nie daję, a bicie tych śmiesznych mobków to tylko ciągła strata uc.
    T:
    Na samym początku polecił bym wpisania jakieś 100 razy exani exire dla swojego ułatwienia gdy za x tygodni będziesz robił profesje.
    I nic więcej, po prostu exp, wbicie takiego 2,4k lvl zajmuję aktualnie chwilę.
    Jeśli chcesz się oderwać od expa wpisuj sobie !quest, ale się szczególnie nie martw tym. Do profesji potrzebujesz 300pkt u popiego, ale na spokojnie to ogarniesz na większym lvl, teraz więcej zajmie ci dotarcie do popiego niż wbicie lvl. Potrzebujesz kasy? Idziesz na takie ice golemy na 400lvl i dropisz blue bale a z mobków do około respa blue liquidy.

  7. #7
    Banned
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Miasto
    Szczecin
    Posty
    2 550
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Rób na bieżąco wszystkie misje, które będziesz w stanie zrobić. Oczywiście o ile chcesz urozmaicić sobie grę - ja bym tak robił. Człowiek nie samym expem żyje. Polecam przejrzeć kilka tematów, które powinny Ci w jakiś sposób pomóc na początku: KLIK, KLIK, KLIK, KLIK.

    Jakbyś czegoś jeszcze nie wiedział to pisz śmiało, może uda mi się Tobie pomóc.

  8. #8
    Gaduła Schwaab's Avatar
    Zarejestrowany
    Apr 2021
    Posty
    131
    Mentioned
    10 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sasha Rookslayer Zobacz post
    Rób na bieżąco wszystkie misje, które będziesz w stanie zrobić. Oczywiście o ile chcesz urozmaicić sobie grę - ja bym tak robił. Człowiek nie samym expem żyje. Polecam przejrzeć kilka tematów, które powinny Ci w jakiś sposób pomóc na początku: KLIK, KLIK, KLIK, KLIK.

    Jakbyś czegoś jeszcze nie wiedział to pisz śmiało, może uda mi się Tobie pomóc.
    To się nazywa fachowa pomoc. Wspaniały człowiek na nieodpowiednim JESZCZE miejscu. #SashaNaTutora.

    @UP
    Reszty nawet nie będę cytował bo albo nie wykonali na 4k+ OTS Quest II albo nigdy nie wykonali Quest of The Nine czy Ahmeda ale z góry założone, że się nie opłaca.

    #topic
    Z mojej strony mogę dodać kolego żebyś skontaktował się z Dokan Knight lub Cineq on się specjalizuje w pomocy nowym na APO (szczególnie Questy /Kostiumy).
    "Jak problem ma koleżka, też go mam, mam tak od dziecka..."


    Karma Wraca !!!

Podobne wątki

  1. Questy
    By Teqila in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 15-02-2010, 19:55
  2. Questy
    By piotrektofik in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 03-05-2009, 19:49
  3. Questy
    By noe89 in forum Rookgard
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 02-04-2009, 12:45

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •