ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > ARMIA 7.6 - GRA > Bugi

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 25-11-2020, 19:25   #1
WolfNight
Nowicjusz

Mentioned: 0 Post(s)
WolfNight nie jest jeszcze znany.
Domyślnie Błąd koloru ekranu gry

Witam dziś się zalogowałem po restarcie i to zobaczyłem:

WTF?
można grać normalnie, ale trochę dziwnie to wygląda XD
WolfNight jest offline  
Stary 25-11-2020, 20:29   #2
Dominikaa
Zaawansowany

Dominikaa's Avatar

Miasto: Szczecin
Mentioned: 3 Post(s)
Dominikaa to wzór do naśladowania !
Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !Dominikaa to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Dominikaa Send a message via Skype™ to Dominikaa
Domyślnie

aż zalogowałem sprawdzić ale u mnie nic się nie zmieniło i nikt inny nie narzekał to raczej u Ciebie

Mój live ---> http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=136606
Dominikaa jest offline  
Stary 25-11-2020, 20:43   #3
Azielu$
Notoryczny miotacz postów!!!

Azielu$'s Avatar

Miasto: Lublin
Mentioned: 10 Post(s)
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !Azielu$ to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Azielu$
Domyślnie

To przez wybuch reaktora atomowego na GM Island.

#
Tak serio to nie wiem. Jeśli restart apki/kompa nie pomógł, spróbuj przeinstalować sterownik grafiki.

#
Cytat:
Napisał Zii Baba noblista Zobacz post
Nowicjusz w temacie, milego bana hehe
A faktycznie, czy to nie alarm w blackd? xD

Ostatnio edytowane przez Azielu$ : 27-11-2020 o 00:50
Azielu$ jest offline  
Stary 26-11-2020, 10:03   #4
TuK!
Dirty Harry

TuK!'s Avatar

Mentioned: 21 Post(s)
TuK! ma wyłączoną reputację
Domyślnie

Ja bym z tym nic nie robił. Taki mroczny obraz gry pasuje do Twojego nicku.

Nie no, a tak serio to tak jak post wyżej - reinstall sterownika graficznego, ewentualnie oddać komputer do jakiegoś serwisu.
TuK! jest offline  
Stary 26-11-2020, 10:57   #5
Zii Baba noblista
Banned

Mentioned: 1 Post(s)
Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!
Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!Zii Baba noblista to wcielenie dobra!
Domyślnie

Nowicjusz w temacie, milego bana hehe
Zii Baba noblista jest offline  
Stary 27-11-2020, 00:44   #6
WolfNight
Nowicjusz

Domyślnie

Luz, panowie.
Relogowalem się na inne postacie miałem to samo.
Pograłem sobie 30 min. z ciekawostki i wszystko było ok oprócz tego ze czasami mrugało na na normalne kolory ekranu gry i znowu na czerwony.
reset gry nie pomógł, dopiero jak laptopa zresetowałem pomogło.
A czemu mi się tak stało nie wiem
WolfNight jest offline  
Stary 27-11-2020, 22:00   #7
Week
Banned

Miasto: Y78 Z714 7
Mentioned: 5 Post(s)
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Cytat:
Napisał WolfNight Zobacz post
Luz, panowie.
Relogowalem się na inne postacie miałem to samo.
Pograłem sobie 30 min. z ciekawostki i wszystko było ok oprócz tego ze czasami mrugało na na normalne kolory ekranu gry i znowu na czerwony.
reset gry nie pomógł, dopiero jak laptopa zresetowałem pomogło.
A czemu mi się tak stało nie wiem
Miałeś po prostu ustawiony alarm w Blackd Proxy, następnym razem dodaj wszystkie potwory, które Cię atakują do swojego Elf Solder.txt i będzie po sprawie.
btw, aż dziw bierze, że jeszcze nie masz bana
Week jest offline  
Stary 27-11-2020, 22:10   #8
Ketanol Dencabre
King

Ketanol Dencabre's Avatar

Miasto: Królestwo
Mentioned: 18 Post(s)
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !Ketanol Dencabre to wzór do naśladowania !
Domyślnie

Jezeli juz uzywasz tego wspomagacza to takie komendy jak exiva pause powinienes znac, albo to co napisal Week :v
Ketanol Dencabre jest offline  
Stary 28-11-2020, 12:34   #9
WolfNight
Nowicjusz

Domyślnie

[27/11/2020 23:55:07] Nedin -> Wolf Night was banished because of Uzywanie macro/botow itp.

Jakie K****boty?.
Nic takiego w się nie bawię, 3-4 razy używałem otsclienta tylko po to by wyjść zabugowanej kratki w depo facc na rooku.
Jakim prawem dostałem bana za to ze wystąpił błąd w grze i to zgłosiłem?
WolfNight jest offline  
Stary 28-11-2020, 15:33   #10
Week
Banned

Miasto: Y78 Z714 7
Mentioned: 5 Post(s)
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !Week to wzór do naśladowania !
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Week
Domyślnie

Cytat:
Napisał WolfNight Zobacz post
[27/11/2020 23:55:07] Nedin -> Wolf Night was banished because of Uzywanie macro/botow itp.

Jakie K****boty?.
Nic takiego w się nie bawię, 3-4 razy używałem otsclienta tylko po to by wyjść zabugowanej kratki w depo facc na rooku.
Jakim prawem dostałem bana za to ze wystąpił błąd w grze i to zgłosiłem?
Myślałem, że osoby z IQ poniżej 10 wyginęły z tego OTSa, a jednak się jeszcze uchowałeś!
Nie wiem kogo próbujesz zrobić w konia, czy osoby, które Ci tutaj skomentowały Twój "bug", czy samego Nedina, jeśli Nedina to powinien dodać kilka dni za próbę oszustwa.
Week jest offline  
Stary 28-11-2020, 17:01   #11
WolfNight
Nowicjusz

Domyślnie

Week, proszę cie jak nie masz nic modrego do napisania, to nie pisz.
Poza tym:
http://www.forum.toproste.pl/showthread.php?t=46682
A dokładnie:
Bug: Błąd na mapie, w skrypcie bądź kodzie silnika, powodujący uniemożliwienie bądź mniej "komfortową" grę. Takie bugi powinno się zgłaszać na forum.toproste.pl bądź metodą RRV (Ctrl + R w grze).

A poza tym używanie to botów mija się celem.
Nigdy nie używałem botów, poza tym wnioskując po jednej z twoich wypowiedzi, ze sam używałeś, bo mówisz ze ten błąd występuje przy używaniu nielegalnego oprogramowania do gry.
WolfNight jest offline  
Stary 28-11-2020, 17:55   #12
WolfNight
Nowicjusz

Domyślnie

Współczuje ci week twojego IQ.

Temat do zamknięcia, jak ten serwer.
WolfNight jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku