User Tag List

Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Wątek: Ceny u Alfara

  1. #1
    Zaawansowany Sir Mastah's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    75
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Ceny u Alfara

    Cześć, szukam rozwiązania jak zwiększyć ceny u Elfów - sprzedałem już przedmioty za ponad 1000 uc, mam wykonane wszystkie misje u obu ras, a cena za BH nie przekracza 263 sc. Farv sugerował mi już, że może chodzić o ilość sprzedanych przedmiotów, ale powyższą kwotę uzyskałem już całkiem dawno temu, a nie zmienia się pomimo ciągłych transakcji. Może zna ktoś sposób? Robiłem kiedyś taski, ale o ile dobrze pamiętam, nie wniosły nic.


    EDIT, JUŻ DAWNO PO UZYSKANIU PRAWIDŁOWYCH DANYCH - AKTUALNY:
    Podane warunki przez Khartusika są poprawne: trzeba wykonać 3 części Shaman Set oraz sprzedać przedmioty na odpowiednio wysoką kwotę, około, jeśli nie właśnie - 200 uc. Co do tasku, to chodzi WYŁĄCZNIE o zrobienie jednego, jednorazowo dla danej frakcji, na zabicie 500 Elfów Exe (zwiększają ceny u Alfara) oraz 500 Dwarfów Exe (u Nordesa) - musimy wykonać oba, żeby mieć maksymalne ceny u obu sprzedawców, gdy spełniamy pozostałe warunki. Więcej informacji w poście niżej, z 3.10.2021. Z tego co sprawdzałem, jest on możliwy dopiero po 3000 poziomie, a więc wtedy będziemy mogli uzyskać maksymalne ceny. Bez ostatniego warunku, tj. wykonane dowolne 4, to mogę powiedzieć tylko, że cena za BH u Alfara wyniesie "tylko" 263 sc w najlepszym wypadku.
    Który z warunków ma największy wpływ? Nie umiem powiedzieć. Czy ceny także rosną z poziomem? Trzeba zaobserwować - jeśli na 15 poziomie za wszystko oferuje Ci Alfar 1 sc, to może na 1000 (bez wykonanych questów) zapłaci więcej? Kto wie, trzeba szukać innych rozwiązań
    Co do maksymalnych cen:



    Jedna z dwóch cen wzięta w pogrubioną ramkę, oznacza że ceny u podanego NPC za ten sam przedmiot są wyższe niż u przeciwnego, np. Ripperka jest więcej warta u Alfara.
    Dodając, jeśli pewnego dnia Alfar oferuje nam 286 sc za BH, to nie znaczy, że i 272 sc jest gotów zapłacić nam Nordes. Dlatego sprawdzając ceny, porównując, należy podchodzić do każdego z osobna.
    Ostatnio edytowane przez Sir Mastah : 16-11-2022 o 21:34 Powód: Dodanie informacji końcowych

  2. #2
    Nowicjusz
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Posty
    14
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie Pomoc

    Robic taski na dwarfy i elfy

  3. #3
    Gaduła Ogrodnik's Avatar
    Zarejestrowany
    Sep 2019
    Miasto
    Rzeszów
    Posty
    128
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Tak jak już pisałem na grze. Chodzi o wykonanie taska

  4. #4
    Senior Game Master Nedin's Avatar
    Zarejestrowany
    Jan 2018
    Miasto
    Silver City
    Posty
    857
    Mentioned
    26 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Jak już wiele razy było to wałkowane na forum, na ceny zarówno u elfa, jak i dwarfa składa się kilka czynników, a dokładnie 5. Powodzenia
    Ostatnio edytowane przez Nedin : 03-10-2021 o 01:07

  5. #5
    Zaawansowany Sir Mastah's Avatar
    Zarejestrowany
    Dec 2011
    Posty
    75
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sir Mastah Zobacz post
    Cześć, szukam rozwiązania jak zwiększyć ceny u Elfów - sprzedałem już przedmioty za ponad 1000 uc, mam wykonane wszystkie misje u obu ras, a cena za BH nie przekracza 263 sc. Farv sugerował mi już, że może chodzić o ilość sprzedanych przedmiotów, ale powyższą kwotę uzyskałem już całkiem dawno temu, a nie zmienia się pomimo ciągłych transakcji. Może zna ktoś sposób? Robiłem kiedyś taski, ale o ile dobrze pamiętam, nie wniosły nic.
    00:53 Nordes: Skupuje burning heart (186sc) oraz eagle shield (37sc).
    00:55 Alfar: Skupuje burning heart (261sc) oraz eagle shield (60sc).
    Oddałem misję (500 Dwarf Executioner) npc Legolas:
    00:57 Nordes: Skupuje burning heart (204sc) oraz eagle shield (40sc).
    00:56 Alfar: Skupuje burning heart (261sc) oraz eagle shield (60sc).

    Zatem jeśli nie jest to dodawane w sposób losowy, to zabicie Elfów Executioner oznacza zwiększenie cen u Alfara, zaś krasnoludów - u Nordesa. Jeśli zrobię drugi task, to dodam potwierdzenie powyższych słów, tymczasem dziękuję za pomoc

    Edycja: Ceny u Alfara zwiększyły się po zabiciu 500 Elfów Executionerów.
    20:12 Alfar: Skupuje burning heart (203sc) oraz eagle shield (46sc).
    20:19 Alfar: Skupuje burning heart (224sc) oraz eagle shield (51sc).
    Ostatnio edytowane przez Sir Mastah : 08-10-2021 o 23:33

  6. #6
    Aro Rekrut's Avatar
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Posty
    1 543
    Mentioned
    0 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    Zrób z 10 taskow na exe jeszcze i będziesz miał max ceny. Max cena za bh to 28,8kcc
    Old: Lowca Dziewic, Averion Druid, Alberto Gru, Sendo, Fast Puma, Nix, Don Ja, Woder Bone, Blacksmith, Ardianek, Xayn, Aimzor.
    Lethorn- 2666-2686! Sarumar 2901-2908! Deads Shooter- 3034-3071! Nivelato- 3278-3300! kicaii 2600-2650, 3043-3479! Leonidaas-2548-?
    Mój Life
    [01-06, 15:55] Sasha Rookslayer APO bez Sashy to nie APO Arkadiuszu. [01-06, 16:00] Hokage to tak jak cyrk bez klauna

  7. #7
    MichaS MichaS's Avatar
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Posty
    699
    Mentioned
    2 Post(s)
    Tagged
    0 Thread(s)

    Domyślnie

    1. Wykonany Shaman Armor
    2. Wykonana Shaman Maska
    3. Wykonane Shaman Bootsy
    4. Zrobienie odpowiedniej ilości tasków u Elfa/Dwarfa
    5. Sprzedanie od odpowiedniej ilości przedmiotów (Duża ilość sc u npc)

    Nie gwarantuje że te czynniki, które podałem są prawidłowe.

    @Sir Mastah
    Ostatnio edytowane przez MichaS : 03-10-2021 o 13:00

Podobne wątki

  1. ceny rook i ceny main
    By DrexowyVolm in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni Post / Autor: 27-06-2020, 15:53
  2. Rabbit present u Alfara?
    By Arab in forum Propozycje
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni Post / Autor: 09-09-2017, 01:37
  3. Ceny
    By Vinai in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni Post / Autor: 09-08-2011, 01:04
  4. Ceny
    By brecht in forum Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni Post / Autor: 24-05-2009, 17:29

Zasady Postowania

  • Nie możesz zamieszczać nowych tematów
  • Nie możesz dodawać postów
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •