ARMIA Podkarpacki OTS  

Wróć   ARMIA Podkarpacki OTS > Forum Wielotematyczne > Sprzęt komputerowy i oprogramowanie

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 24-02-2011, 22:51   #1
Mateusz Soprano
Guest

Mentioned: Post(s)
Domyślnie Tapeta ekranu problem.

Witam.
mam problem z ustawieniem sobie tapety ekranu,gdyż ustawie byle jaki obrazek z neta to utrzyma się przez 1-2 min i zaraz znika.A ja chcę aby było trwałe,pulpit wygląda tak:

gdyż nie mogę żadnej tapety dać,jest ciągle tło czarne.Za pomoc dam reputa osobie która pomogła.

Stary 24-02-2011, 22:54   #2
Savater
Wszechobecny!

Savater's Avatar

Miasto: Suwałki
Mentioned: 0 Post(s)
Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!
Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!Savater jest LEGENDĄ!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika Savater
Domyślnie

moze dzieje sie tak ze masz pirackiego windowsa? mam tak z win 7. gdy wlaczam komputer to mam czarna tapete, tak jak ty. ale moge ustawic i dziala tapeta az do resa kompa :P poproboj

0 - 1016

1022- ? [1036]
Savater jest offline  
Stary 25-02-2011, 19:59   #3
n0name1
Łowca postów

n0name1's Avatar

Miasto: The Awesome World ;]
n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!
n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!n0name1 ma wspaniałą przeszłość!!!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika n0name1
Domyślnie

Jest to jak powiedział kolega wyżej problem tego ,że masz pirata.Jeśli ci wyskakuje jakieś okienko to spróbuj tego : http://www.ciekawa-informatyka.pl/artykuly/wga/wga.html .Na samym prawie dole masz taką prawie czcionką napisane Ale jak się go pozbyći poczytaj.
Lub drugie rozwiązanie - kup oryginalnego ,a nie na piracie siedzisz ...
Stary 26-02-2011, 12:00   #4
Demon
Butterfly!

Demon's Avatar

Miasto: Lublin 桶
Mentioned: 22 Post(s)
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Demon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOBDemon NOOB
Domyślnie

duzo masz kolegow na gg!

_
ja tak mialem od pewnego czasu, zaczalem intensywnie zmieniac tapete i do tego uzywalem funkcji odswiez [F5] i jak zaskoczyla to do tej pory mam : D!
Stary 26-02-2011, 14:17   #5
pork999
Banned

Miasto: Raciążek
pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!pork999 po prostu wymiata!
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do użytkownika pork999
Domyślnie

Jezeli ustawiasz tapete z neta musisz wykonać nastepujące czynności

Potem najlepiej uruchomic od nowa kompa
pork999 jest offline  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania